Popularne ściegu: Wilk systemy Przykład 4 – nwhistorycourse.org

The BlogHaftowane z wizerunkiem wilka, oprawiony, jest to świetny element wystroju do każdego wnętrzaHaftowane z wizerunkiem wilka, oprawione, jest doskonałym elementem wystroju do każdego wnętrza w 20 wieku wilki przeprowadzono poważną kontrolę, a tym samym opinią drapieżnika jest fundamentalnie zmieniło. Okazało się, że zwierzęta są wspaniałym człowiekiem rodzinnym, oddanymi rodzicami. Wszystko to nie zatrzymuje wziąć wilka jako zwierzę szlachetnego i pięknego. Dziś projektanci tworzą najbardziej niesamowite historie z pomocą haftu krzyż z wilkami. Historie tak dużo, że trudno jest dokonać wyboru. Jednak, dzieląc je na kategorie, można uprościć swoje zadanie. Sceptycy mówią o objawach związanych z umieszczeniem Wolf Domu, nie bądź przesądny, piękny obraz ze wspaniałą historią, w którym załączone honorowe hafciarki dusza może przynieść do domu tylko harmonii i komfortu.


Oryginalne Wolves cross-stitch: pojedynczy, małżeństwo

Wolf - jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zwierząt w Europie. Z tego drapieżnika związanego z wielu opowieści i legend.

Najsłynniejszym:

 • Ivan carewicza i Grey Wolf;
 • Czerwony Kapturek;
 • Wilk i siedem Małe dzieci;
 • The Three Little Pigs.

Haft samotny wilk zawsze wygląda ładnie i wykończone. Zestaw do haftowania wilka cieszył się wielkim sukcesem. Ale, gdy jest to konieczne, aby powiedzieć, że wilk nie jest łatwo haftować, zwierzę wyglądało realistycznie trzeba korzystać jak najwięcej kolorów, jak to możliwe. Bardzo często odcienie szarości, ledwo się różnią, i haftować wymagają mały krzyżyk. Kompleksowe prace lepiej wybrać doświadczony przydać. Druga opcja jest bardzo popularna do dzisiaj - jest zadowolony haft wilk rodzina. Para wilki utworzonych przez system Dyan Allaire, będą ozdobą każdego pomieszczenia.

Haftowane wilk będzie dobrym prezentem dla ukochanejHaftowane wilk będzie dobrym prezentem dla ukochanej


Do przeprowadzenia tej pracy autor zaleca:

 1. Użyciu płótna beżowy lub krem ​​14;
 2. Haftować lepsze krzyż dwie linie;
 3. Używane 38 kolorów;
 4. Wielkość gotowej pracy będzie 40x30 cm;

Innym popularnym rozwiązaniem - kilka wilki, wilk idylla rodzicielstwa, opieki nad młodymi. Ten haft jest bardzo skomplikowane, konieczne jest haftować go na obręcz gobelin. Haftowane wilki zawsze wyglądają żywy, drogie i piękne. Prawdziwa lojalność i siła wszytą miękką wątku elastyczna, że ​​coś jest tajemniczy i zagadkowy.

White Wolf - haft krzyżykowy

Haft Biały Wilk jest jednym z najbardziej popularnych. Masters jak haft, twarzy, drapieżnych, silne zwierzę, piercing, rozbuchanej wygląd, symbolizujące siłę i nieśmiertelność. Ta praca będzie cieszył przez każdego człowieka.Może być umieszczony w pokoju chłopca, lub przedstawić mężowi, drugi w dniu 23 lutego.

Haft schematHaft schemat "biały wilk" dla początkujących, ponieważ nie zawiera żadnych skomplikowanych elementów

Inną opcją haft cross - wilki kreskówki. Najbardziej znaną postacią, oczywiście, bohater kreskówki "Tam kiedyś był pies", Nie powinniśmy zapominać o legendzie animacji, wilk z "Dobrze, chwileczkę!"

To nie ma znaczenia, jaki system wybiorą szwaczka, to będzie:

 • Samotny wilk;
 • Para;
 • Kreskówki wilk.

Najważniejszą rzeczą w cierpliwość i chęć troski ich kreatywności. Ważne jest, aby prawidłowo obliczyć siły i zacząć od prostych układów, a już doświadczy, kiedy można wybrać, czy monochromatyczny kontury haftowania.

Cross Stitch: Zestawy Wolves

Początkujący szwaczka dziś można kupić gotowe zestawy do haftu. Jest to bardzo wygodne. Dziś wybór jest ogromny, motywy i tematy, można wybrać do smaku, można wybrać wilki mogą być kwiaty lub świątynie. Coś innego.

Haft, który przedstawia dwa wilki w lesie, wygląda pełnaHaft, który przedstawia dwa wilki w lesie, wygląda pełna

Na dobrą jakość ustawić koniecznie obejmuje:


 1. instrukcja schemat;
 2. Igła gobelin;
 3. Ustaw mouline wątek;
 4. Płótno.

Nie można zrobić z krzyżem szwem i bez obręczy. W przypadku dużych zadań, lepiej jest użyć specjalnego dużą obręcz. Konieczne jest również, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Ekaterina Volkova - hiperrealizm tic

Oryginalne prace Ekateriny Volkovoy zadziwiać jego realizm. projektant tłuszcz zwycięzca konkursu Mistrz "złoty przycisk" 2015

Jeśli needlewoman wziąć obwód z E. Volkova, konieczne jest, aby przygotować się do tego, co będzie trudne do wyszywania, jako projektant wykorzystuje w pracach:

 1. Ułamkową przekroju;
 2. Petit;
 3. pół-przekroju;
 4. Fruzelok.

Haft Ekaterina Volkova przyciągają wzrok, ponieważ mają one głęboki sensHaft Ekaterina Volkova przyciągają wzrok, ponieważ mają one głęboki sens


Haftować obrazy Volkova to przyjemność, podczas gdy można uzyskać prawdziwy napęd od ideału skonfigurować schematy, wybrane kolory i technologii. Najbardziej popularny schemat wybitnych projektantów - to pomarańczowy, agrest, Martwa natura z brzoskwinią, Dragon Czytelnia, Zima, babci bajki, Śpiąca Księżniczka i żaba.

Naturalnie wszystkie dzieła nie są wymienione. Zacznij haftować schematów Volkova trudne, ale jeśli otrzymuje się wtedy panami o nazwie Alice, Helen, Olga, lub mając inną nazwę musi odnieść sukces wyjątkową hafciarka.

Wybierz haftować: Wolves schematem (wideo)

Jeśli wykonać pracę zgodnie z zasadami i w dobrym nastroju, a następnie każdej kobiety, a może młody człowiek może stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Przykłady ściegiem krzyżykowym: Wolves schemat (Photo Design)

484071fa79e098e62487d2738606572b3c908218ccdd28666203567f6ad6427f371442786800323323728626994159436117327638606106258781861163995874614

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 + = 26

Adblock
detector