pomysłów rozciągnąć lampy sufitowe lub taśmy LED wewnątrz – nwhistorycourse.org

The BlogSufity podwieszane z oświetleniem w środku - jest stylowym rozwiązaniem dać pokój niezwykły wyglądSufity podwieszane z oświetleniem w środku - jest stylowym rozwiązaniem dać pokój niezwykły wygląd prędkość MAS, w którym postęp w nowoczesnym świecie technologii. Ostatnio, od słów sufitem podwieszanym stało się przyjemne dla duszy, ale pusty portfel. Teraz, gdy pułapy na rynku rosyjskim są wszelkiego rodzaju firm i konkurencja jest bardzo duża - sufity są już dostępne. Dlatego projektanci oferują różne rozwiązania, w tym światła rozpinanego sufitu w środku taśmy LED.


Jakie są rodzaje oświetlenia sufitów podwieszanych

W zależności od wysokości pomieszczenia oraz możliwość kęs 10 cm. Wysokość pomieszczenia może mieć kilka rodzajów sufitów podwieszanych i rozjaśnienia dla nich.

Niektóre rodzaje oświetlenia, które zapewni dobre, ale nie na tyle zasięg:

 • taśma LED na obwodzie naciągowej sufitu jednopoziomowej;
 • Sufit dwupoziomowego pudełkami z FCL na obwodzie z oświetleniem;
 • taśma LED rozpinanego sufitu - proste formy;
 • stropy konstrukcyjne ze światłem, zgodnie z ogólnym projektu.

Podczas instalowania któregokolwiek z wzorów rodzi się pytanie o zmianę światła, albo raczej taśm LED w suficie.

W większości przypadków, tworząc oświetlenie sufitowe napięcie za pomocą taśmy LED o długiej żywotnościW większości przypadków, tworząc oświetlenie sufitowe napięcie za pomocą taśmy LED o długiej żywotności


Ale samych producentów taśm obiecują sprawne funkcjonowanie ich sprzętu oświetleniowego do dziesięciu lat.

W tym okresie, nawet sufit jest coś się wydarzy, więc montaż taśm LED, jest cała konstrukcja sufitu rozciągnięcia ustawienie bezpieczny i długo-playing.

Ale jeśli istnieją obawy co do trwałości taśm LED w suficie, jest możliwe, aby umieścić je na obwodzie, ukryte w pudełku z płyty gipsowo-kartonowej lub tuż pod sufitem stretch, pokryte specjalnym cokole.

taśmy LED w suficie naciągnięty - kosmetyczny zasięgu

Sufity podwieszane z taśm LED w wyborze młodzież i pokoi dziecięcych.Zalety takiego oświetlenia jest znacznie więcej niż minusów:

 1. LED Strip wydać znacznie mniej energii niż tradycyjne świetlówki;
 2. To oświetlenie jest gotowa służyć przez wiele lat bez wymiany lamp;
 3. Pozwalają one tworzyć niewyobrażalne i niezapomnianych wnętrz;
 4. Oświetlenie może służyć zamiast lampy;
 5. Ma zdolność do ustawiania natężenia podświetlenia;
 6. taśma LED może być biały lub kolorowy.

Wielobarwne diody LED mogą być umieszczone nie tylko na obwodzie, a na całej powierzchni stropu odcinekWielobarwne diody LED mogą być umieszczone nie tylko na obwodzie, a na całej powierzchni stropu odcinek

Na minus można przypisać tylko do tego, że jeden i ten sam obraz sufit można się nudzić przez długi okres.

Młodzi ludzie wolą robić pomyślenia kształtów światła na suficie w swoim pokoju, lub stworzyć lekką muzykę do stron domowych i dyskotekach.

Pokój dziecięcy jest oświetlenie niezbędne. Wiele dzieci boją się iść spać bez światła, ale to punkt światło nocne lub opuszczenie górnego światła dziennego - bardzo drogie. taśma LED na suficie w przedszkolu mogą być wykonane w postaci gwiaździstego nieba lub karta jest wstążka w postaci ukochanego bohatera. Dziecko będzie spać, a oszczędności energii będą widoczne w pierwszym miesiącu.

Sufity podwieszane z oświetleniem na obwodzie - opcje instalacyjne

Stworzyć subtelne oświetlenie daje miękką rozciągania sufitu na obwodzie. Wieczorem chcę odpocząć nie tylko siebie, ale także oczy, z tego powodu, instalacji taśm LED wzdłuż obwodu najlepszą opcją oświetlenia. Światło to nie znudzi, nigdy nie wychodzi z mody, taśma jest łatwo zmienić.

Podczas montażu podświetlenia sufitu rozciągliwą wstęgę obwodu maski LED ze szczególnym cokołuPodczas montażu podświetlenia sufitu rozciągliwą wstęgę obwodu maski LED ze szczególnym cokołu

Zasada montażu jest instalacja listew LED na ścianie tuż pod sufitem. Że nie widzieli budowę swoich bliskich specjalnych listew dekoracyjnych. Można zrobić sufit wielopoziomowy, którego obwód jest wykonany z GCR i taśma zostanie ukryty w nim. W tym przypadku nie należy robić błyszczące sufitów napinanych, jako całej konstrukcji taśmy płyt kartonowo-gipsowych i zostaną odzwierciedlone w błyszczące, jak w lustrze. Ten obraz jest bardzo zepsuć wnętrza i będzie najgorszym w domu.


Ważne jest, aby wiedzieć, że diody nie zapewniają pełnego pokrycia i konieczna jest także żyrandol w pokoju.

Wariant oświetlony przez obwód rozpinanego sufitu jest dobre dla pokoju lub pokoju jadalnym. W godzinach wieczornych, kiedy chcę się zrelaksować i oglądać filmy lub telewizję, można wyłączyć główny światło, pozostawiając tylko diody na obwodzie pomieszczenia. Takie ubezpieczenie jest konieczne, ponieważ oglądanie telewizji nie świeci optyków nie polecam, w biały dzień przez żyrandol nie spocząć oczy.

Ponadto, intensywność oświetlenia LED może być zmniejszona, i stworzyć komfortowe warunki dla siebie.

Montaż wstęgi prowadzić pod sufitem podwieszanym

Oczywiście, nie każdy będzie mógł zainstalować podwieszany sufit z rękami, ale aby niezapomnianym światło wzór jest dostępny dla wielu. Od zamontowany na suficie, jest ona ustalana tylko dla prowadnic do obwodzie pomieszczenia, przestrzeń między nimi, ale raczej całego szorstkiej sufitu - pole działania i pustym arkuszu papieru.

Aby ekskluzywny wzór świetlny w pierwszej kolejności zwrócić lokalizację zespołów na suficie. W zależności od wzoru i koloru materiału sufitu wybrać taśmy LED. To może być białe lub kolorowe diody LED.

Od jego własnej postaci mierzonego materiału z samą taśmą, dodano trochę nieoczekiwanych zmian i dodatków, i zakup materiału, a mianowicie bardzo LED złącza taśmy do łączenia poszczególnych części taśmy, przewody do podłączenia do sieci elektrycznej w pokoju i przełącznik do zmiany intensywności koloru.


wstęgę służenia przez długi czas, bez konieczności naprawy LED, jest przymocowany do powierzchni oczyszczone i odtłuszczonewstęgę służenia przez długi czas, bez konieczności naprawy LED, jest przymocowany do powierzchni oczyszczone i odtłuszczone

Jak zamontować taśmę:

 • Ponieważ taśmy klejącej posiada bazę, a następnie przymocować do sufitu, można łatwo, tylko problem, że pułap powinien być w pełni przygotowane do tego celu. Mianowicie, powierzchnię należy odtłuścić, zagruntować, szlifowane i wypełnione.
 • Warstwa kleju przylega bardzo dobrze iz tego powodu konieczne jest, aby postępować powoli, z dużą precyzją i ostrożnością.
 • Taśma cięcie może być tylko w specjalnie oznaczonych miejscach i łączyć za pomocą specjalnych łączników. Silne zagniecenia, a także wpływa na czas trwania diod LED, tworząc obraz, warto rozważyć ten fakt.
 • Po zakończeniu klejenia i łączenia wszystkich składników są na suficie, należy połączyć się z zasięgiem sieci. Ale nie sądzę, że przewody taśmy mogą być łatwo włączone w całej sieci lub gniazdka. Odbywa się to poprzez specjalny konwerter, który nazywa się zasilacz.
 • Dla taśm o różnych długościach mają własne zasilacze i ich pojemność powinna być obliczana w zależności od długości taśmy oraz ich ilości. W zależności od zużycia energii pasek określony w certyfikacie, a także w podręczniku, który jest wydawany nawet dioda przy zakupie jednego metra.

Pobór mocy jest podany na długości 1 metra, więc instalacja musi być pomnożona przez długość mocy Lena jednego metra.

Montaż wstęgi LED w suficie podwieszanym (film)

Widząc rezultat, konieczne jest, aby wybrać najbardziej blisko niego zasilanie. Po zapoznaniu się z instrukcjami połączenia i wreszcie cały rysunek podłączenia do sieci - sprawdzić działanie oświetlenia. Po zakończeniu montażu w suficie podwieszanym i cieszyć się wynik. 

Podświetlenia sufitu odcinek wstęga LED wewnątrz (zdjęcie)

618trans44mg9584-copy367bfc057797852fc4f4afd0a633e13814340173618Arhitekturnoe-osveshhenie5csc0104dvuhurovnevye-Natyazhnye potolki-s-podsvetkoy-1desktopwallpapersorgua-26661

Leave a Comment

Your email address will not be published.

30 − = 28

Adblock
detector