The BlogDo przechowywania małych rzeczy w korytarzu jest idealny stylowy drewniany półkaDo przechowywania drobnych rzeczy w korytarzu jest idealny stylowy drewniany polochkaPolka - to wielofunkcyjny obiekt wnętrze. Bez względu na to, co pokój w domu, półki nadal będzie wymagane magazyn dla różnych drobiazgach. Bardzo praktyczne powrót do domu do oddania jej chusty, rękawiczki, klucze. I dla właścicieli małych mieszkań półka w korytarzu może być prawdziwy ratownik. Jeśli mądrze wybierać półkę w korytarzu, można nie tylko asystent zakup do przechowywania, ale także oryginalne i stylowe dekoracje dla domu.


Półki ścienne na korytarzu

Uważa się, że półki ścienne można zapisać każde wnętrze. Korzyść dzisiejszy istnieje wiele różnych półek. Dzisiaj jest duży popyt mają bardziej twórcze modele i odpowiednie przykłady w postaci płyty. Jednocześnie są one wykonane głównie z materiałów drewnopochodnych lub szkła.

Pięknie korytarz wnętrze będzie wyglądać oryginalne i kreatywne półki wiszącePięknie korytarz wnętrze będzie wyglądać oryginalne i kreatywne półki wiszące

Bardzo oryginalny wygląd półek szklanych w połączeniu z metalem. Możesz też kupić półki czystego drewna.

Takie półki mogą być zaprojektowane jako idealnie gładkiej płyty naturalnym kolorze, a także być barwione na dowolny kolor. Poza tradycyjnym poziomym dostochek na ścianie, można znaleźć kilka innych struktur, a nie rzadko - cały skład skomplikowany. Takie rozwiązanie jest bardzo organicznie pasuje do twórczej wnętrza korytarza, który potrzebuje jasnych kolorach. Półki ścienne - proste, tanie i skuteczne podejście, które mogą być wykorzystywane do dekoracji pustych przestrzeni w ścianach.

Półka na kapelusze i odzieży w korytarzu

Hall - miejsce, gdzie każdy dom zaczyna. Okazuje się, że to jest hol wejściowy z domu, który najpierw dostaje czekają na odwiedzających, i opiera się w niej i utworzyć pierwsze wrażenie obudowy. Goście, którzy przyjechali do domu, trzeba najpierw dostać się do sali, pozostawiając tam swoje rzeczy.


Dodatkowo można odebrać półka na kapeluszeDodatkowo można odebrać półka na kapelusze

Istnieje wiele różnych rodzajów półek, które można rozłączyć, umieścić rzeczy:

  • Wieszak z półką;
  • Wieszak z półką na kapelusze;
  • wieszaki ścienne;
  • Półki ścienne na ubrania.

Wieszak ergonomiczne i wygodne ubranie pomaga znaleźć wiele rozwiązań. To również nie jest ograniczony pod względem wzornictwa. Projektanci dziś oferuje tysiące różnych opcji wieszaków wykonanych i różnego rodzaju materiałów.

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych wyborów jest kuty wieszak. Wieszaki kute żelazo z półką na kapelusze, wykonane w tym samym stylu, wygląda bardzo piękne i niezwykłe. Hat półki zapewniają miejsce do przechowywania absolutnie wszystkie czapki. To może być ustalona na wieszaki ubraniowe, dobrze, lub w dowolnym innym miejscu.Półka z wieszakiem pełnić kilka funkcji na wieszak do powieszenia ubrania i półki mogą służyć jako dom do rękawiczki, torebki, kapelusze, szaliki, itp Pasują również do każdego wnętrza, nie zaśmiecać przestrzeni i pozwalają na umieszczenie szaty.

Mała półka na telefon w korytarzu

Przy hali znajduje się szafa, oczywiście, wspaniałe. Ale są małe i wąskie korytarze, to trzeba znaleźć inne rozwiązanie dla pomieszczeń wszystkich elementów korytarza. Jednym z nich jest, aby w większym stopniu przez telefon.

Zaletą małych półek na sali jest to, że jest to dość praktyczne i funkcjonalneZaletą małych półek na sali jest to, że jest to dość praktyczne i funkcjonalne

Ta półka może być bardzo proste w konstrukcji, ale to nie znaczy, że nie może pasować do wnętrza, a być estetyczny.

W zależności od rodzaju półki pasuje bardziej w pomieszczeniu, można podzielić na kilka typów:

  • Klasyczny telefon półka wyżywienie;
  • Okres organizer na telefon;
  • Półka do szuflad z wyjątkowych szczegółach;
  • Półka ruchoma hak (klucz lub parasol).

półka na korytarzu telefon może nie tylko podkreślić stylistyczny element korytarza, ale także bardzo funkcjonalne.

Tiny półka na korytarzu do ostatniego szczegółu na ścianie

Jak już wspomniano wcześniej, w korytarzu na lewo od rzeczy (Odzież wierzchnia, kapelusze, parasole, klucze i inne drobiazgi). Jeżeli środki ostrożności, aby nie wyposażyć korytarz, szybko nabędzie niepotrzebnych śmieci.

Uważa się, że mniejsze szczegóły mogą być postrzegane, przesłanką wydaje neater.

Kompaktowy mini-półka na korytarzu, aby pomóc ukryć dodatkowe elementy w pokojuKompaktowy mini-półka na korytarzu, aby pomóc ukryć dodatkowe elementy w pokoju


W korytarzu można ustawić specjalne półki na zawiasach dla małych przedmiotów, że wszystko jest w jednym miejscu, co powoduje poczucie porządku. Dla tych celów, nie potrzebują dużo półek i wymiary i wystarczająco małe miniaturowych półek. Półki te można kupić w sklepach meblowych lub zamówić sklepach internetowych. Jednak przed zamawiania rzeczy w Internecie, na przykład, decydując się na półkach korytarzu „Ikea”, można spróbować zrobić półkę na małe rzeczy z ich rąk.

W tej półce dla małych elementów i konstrukcji jest bardzo proste, aby to nie będzie zbyt wielkim problemem. Do jego produkcji, można użyć zwykłej płyty MDF, płyt wiórowych, płyt gipsowych lub odpowiedniej produkcji mebli odpadów. Zrobić coś w korytarzu, a ona będzie Cię zachwyci! Ale możliwe jest również wytwarzanie takiej półki belek drewnianych lub naturalnego drewna. Są bardzo ładny wygląd z wbudowanymi światłami, będzie wygodny jeśli następny miejsce lustro. Zwłaszcza lustro jest integralną częścią korytarza.

Półki narożne w korytarzu

W nowoczesnych korytarzach często pozostaje nieobsadzone lub kąt sali odwrotnie jest bardzo mała i wąska, i nie ma sposobu, aby umieścić dużą szafę lub innych nieporęcznych półki. Rzecz (odzież, obuwie, nakrycia głowy, parasole, a nawet jakieś drobiazgi) trzeba gdzieś spasować.

Wiele osób woli wybrać półka narożna, ponieważ cechuje funkcjonalność i stylowy designWiele osób woli wybrać półka narożna, ponieważ cechuje funkcjonalność i stylowy design


To właśnie w takiej sytuacji może przyjść z pomocą półek narożnych. Ten projekt może składać się z kilku półek, talerze, lub może być stylowy kutego półka narożna z kilku półek, a drugi będzie wyglądać piękną serię półek szklanych.

Takie konstrukcje mogą być zamontowane do ściany w postaci półek zawiasach lub umieszczony na podłodze. Ponadto, półki narożne mogą być otwarte lub zamknięte. Zaletą zamkniętych półek narożnych jest, że z pomocą drzwi mogą być ukryte przed wzrokiem innych, pewnych rzeczy, albo po prostu nagromadzonych śmieci, a szkoda wyrzucić. I otwarte półki narożne również przyczynić się do wykazania przeciwnie oferuje piękne pamiątki, obrazy i fotografie. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że półki narożne są bardzo małe i nie ma nic ze sobą, to pomyłka. A ogromne półki narożne Plus - to ich pojemność i jak można je wypełnić puste, brzydkie narożnik korzyści, a nawet, być może, aby podkreślić ogólny styl wnętrza.

Jak każde inne meble, można dokonać najwięcej półki narożne. To naturalne dla małych desek, MDF, płyta wiórowa, płyta gipsowa, szkło, a nawet dopasowanie profilu Uszczelka może być odpowiedni.

Tak więc, korytarze są w każdym domu, a każdy dom zaczyna się od niego. Jeśli dobrze wyglądać i myśleć, nawet bardzo mały hol wejściowy z pomocą różnych półek o różnych kształtach można zbudować w tym samym stylu, że każda hala będzie tylko podkreślić osobowość i gust właścicieli. I można zaoszczędzić poprzez korytarz półki z rękami.

Piękna półka w hali (wideo)

„W teatrze rozpoczyna się wieszak, ale dom z korytarza.” Dlatego najlepiej jest ładne i funkcjonalnie umeblować korytarz.

Szczegóły: półka na korytarzu (wnętrz zdjęciu)

9ba341f9eca85e03d8dbee519eqe - dlya-doma-interera-polka-veshalka-dlya 10 64e02011fc10aa7aef2322c000rk - dlya-doma-interera-polka V prihozhuyu-mebel, na 3311 4951 5453 10239 1308461773666 24-16 1475561551polki-1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 1 =