Poliüretan pervazlar tavan: esnek bir çözüm – nwhistorycourse.org

The BlogPoliüretan pervaz - fiyat ve kaliteli malzeme mükemmel birleşimidirAncak süslemeleri ile sıva, ahşap, kağıt bant ... Tabii ki, alçı ve ahşap başarıyla bu güne kadar kullanılır: - Poliüretan pervaz, adil kullanılmaz tavan kaplamaları gibi zaman unutulmuş fiyat ve kalite materialKanuli kombinasyonu için günleridir idealdir Bu çok ihtiyaç duyulan bitirme özelliği için malzeme çeşitleri belirgin daha uzundu: plastik, köpük, poliüretan ... bu amaç için kullanılır Hatta zemin süpürgelik. Bununla birlikte, tavana poliüretan pervaz olduğu zamanlarda, hemen hemen tek çözüm, bir ölçüde, diğer malzemeleri de olağanüstü esneklik sayesinde de.


onlarsız tavana Dekoratif süpürgelikler hiçbir tasarım aşaması yoktur

Dekoratif süpürgelikler artık yaygın onları satın, iyi kullanılırsa zor değildir.

Dekoratif pervaz takma, kolayca evinizdeki duvar ve tavanların eğriliği ile ilişkili kusurları bir dizi uzak alabilir.

Farklı süs eşyaları ile dekoratif süpürgelik kullanma odaya daha şık bir görünüm verebilirsinizFarklı süs eşyaları ile dekoratif süpürgelik kullanma odaya daha şık bir görünüm verebilirsiniz

Ne çıkartmalar için (kurulum) Süpürgelik, kalite açısından neredeyse trajik gibiydi kazanımlar sonra, mükemmel değilse, o iyi bir görünüm olduğunu.

Hangi dekoratif bir kaide verir:


 • Belirgin duvarlar ve tavanlar eğriliğini "temizler". Görsel olarak, elbette.
 • O yani duvarlar ve tavanlar tamir son noktayı koydu, odaya tamlığı bir tür verir.
 • Farklı genişliklerde süpürgelik kullanarak, kolayca oda daha cazip hale getirecek, optik veya görsel bir ölçüde onun alçak tavanlı yükseltmek oda genişletildi. Bu amaçla ve geniş ve dar baza vardır.
 • Farklı süs eşyaları ile dekoratif süpürgelik kullanma odaya bir daha zarif ve hatta "pahalı" bir görünüm verebilir.

dekoratif süpürgelik olmaksızın mevcut onarım olursa olsun bütçe evin onarımında nelerin dahil olduğunu, yapamaz.

Eğer tavanda bir kaide diyorsunuz Ne: isimler çok değildir

tavan Süpürgelik farklı olarak adlandırılır.

Bu onların amacı özü aynı kalır, tavan pervaz aramazdın.

Herkes tarafından çağrılan tavan kalıplarını farklı zamanlarda.tavan kalıplarını anda, diğer bazı isimler vardır - Baget, bir friz veya filetotavan kalıplarını anda, diğer bazı isimler vardır - Baget, bir friz veya fileto

isimleri:

 1. Baget;
 2. Freese;
 3. arşitrav;
 4. dolgu;
 5. Korkuluk.

Kesinlikle doğru isim hakkında tartışabiliriz, ama dekorasyonun Bu nesnenin adından, konunun özünü değiştirmez. Çoğu zaman dekorasyon konusu bir kaide veya Baget çağırdı.

Çok popüler bir seçenek: tavan için plastik pervaz

Plastik pervaz çeşitli nedenlerle çok yaygın ve popülerdir.

Bu seçim için nedenler:

 • Bu da banyo ve mutfaklarda kullanılabilir, nem korkan değildir;
 • Tavan plastik ile dekore durumunda kullanılır.

Plastik pervaz onlar banyo ve mutfaklarda kullanılabilecek, nem korkmuyoruzPlastik pervaz onlar banyo ve mutfaklarda kullanılabilecek, nem korkmuyoruz

Sözde "Elk" - Bu profil kaide L andırır.


Bu durumda, dolap kurulum sırasında kullanılan "Elk" rutin, ile karşılaştırıldığında, aynı zamanda dekoratif bir işlevi vardır "astar".

plastik tavan tamamlandıktan durumunda genellikle kaçınılmazdır boşluğu, engelle, en başarılı plastik pervaz olabilir - Dekor sadece zarar vermez, aynı zamanda kazanır.

Tavan süpürgelik türleri: zevkinize ve bütçenize seçmek

Tavan Modern inşaat piyasası için panoları Süpürgelik yeterli sunar.

Evindeki Kişisel süpürgelik - sonuç, öncelikle, seçtiğiniz olsa da, bu tasarımcı veya satış görevlisi yardım inkar etmiyor.

Bütçeniz çok sınırlı ise, köpük süpürgelik satın almak gereklidirBütçeniz çok sınırlı ise, köpük süpürgelik satın almak gereklidir

kaide seçimi birçok faktöre bağlıdır.


Nasıl bir kaide seçmek için:

 1. Çok dairenin onarımı için sizin tarafınızdan sağlanan bütçe karar verir. Bütçeniz çok sınırlı ise, köpük kalıp satın almak gereklidir. Düşük maliyet istenilen renkte onları boyamak mümkün, kurulum kolaylığı: Farklı nedenlerle en yaygın süpürgelik bulunmaktadır.
 2. tavan ve duvarlar bitirme malzeme üzerinde bir bağımlılık yoktur.
 3. Odanın nem bağlı. Örneğin, banyo ahşap bir kaide yüklemek için gerekli değildir ve bunun poliüretan veya PVC'den yapılmış süpürgelik seçmek için tavsiye edilir.
 4. kaide seçimi odanın yapılandırmasına bağlıdır. Oda özellikle yarıçapları veya sütunlu standart dışı, ise, esnek kaide gerekir.

pervaz çeşitleri farklıdır ve randevu her türü.

Tavan Ahşap süpürgelik: ahşap her zaman moda

Onun alaka kaybetmez bitirme ve yapı malzemesi olarak, neredeyse her yıl bize ağaç daha yeni ürünler vererek çarçabuk bilimsel ve teknolojik ilerleme yürüdü olmazdı.

ahşap kaide avantajı, cilalı olması ahşabın dokusunu vurgulayarak olmasıdırahşap kaide avantajı, cilalı olması ahşabın dokusunu vurgulayarak olmasıdır

ahşap süpürgelik Avantajları:

 • Çok çekici, Katı görünüm;
 • Doğal malzeme güzelliğe sahiptir;
 • Buna ek olarak, pervaz vernikli olabilir, herhangi bir renk süpürgelik boya ve olası ahşap dokusu vurgulayarak;
 • daha kolay ağaç çalışmak ve biz desem daha uyumlu bakacağız ile çalışma duvarları ahşap kaplı bir kır evi veya yazlık, içinde yapılıyor.

Tabii ki, seçim için malzeme artık bol. Ancak, doğal malzemeler, hem de insanların, birçok severler özellikle dikkatli sağlığını izliyor ve malzemenin diğer tür dinlemek istemiyoruz.

Ne olursa olsun, ama ağaç arayla en pahalı dekoratif malzemelerden biridir.

- her zaman moda bir klasik ağacı: Belli eklemek gerekir! Buna ek olarak. belirtilmelidir. Bu loft tarzı odalar, özellikle ahşap paneller kullanılırken. Ağaçtan çok alakalı düz kaide.

Süpürgelik ve tavan duvar kağıdı: avantajlı bir kombinasyonu

tavanda süpürgelik ve duvar kağıdı - oldukça yaygın Modern çözüm ve yapmaz bitirmek olmadan.

Süpürgelik ve tavan duvar kağıdı, mükemmel birbirlerini tamamlayabilirSüpürgelik ve tavan duvar kağıdı, mükemmel birbirlerini tamamlayabilir

nasıl kaide tutkal, duvar kağıdı zarar vermeden: Ve her şeyi, ama bazen tamiri yapıyor olanlar oluşur ediyorum, bu meşru bir sorudur?

Ancak, bu sorun yalnızca biri olmayabilir. tersi kaide ve sonra duvar kağıdı veya tutkal: Daha önce yapmanız gereken?

onların zanaat ustaları başlangıçta sonra tüm boşlukları kaldırarak, süpürgelik monte ve ancak o zaman kaidenin altında ayarlayarak, duvar kağıdı yapıştırılmış.

Adım adım:

 1. Baza Tüm çatlaklar ve düzensizlikler monte silindikten sonra, duvar kağıdı, bir birinci levha yapıştırılmaktadır;
 2. duvar Kağıdı, elbette, doğru tavan kalıplarını ile sabitleyemezsiniz. biraz zemin üzerinde bir örtüşme ile tabaka tutkal için.
 3. Duvar kağıdı ince tabakası bağlanmış ve düzleştirildiğinde sonra, kat üzerinde olan fazla duvar kağıdı, döşeme için gereklidir. Bu bıçak kenarının çelik spatula genişliği ortalama alınır için bir dar açı yerleştirme süpürgelik kenarına uygulanır.
 4. on line bıçağı, hem maskeleme (bu durumda, çizgi, spatula) düzgünce aşırı duvar kağıdı kesilmiş.
 5. duvar kağıdı tekrar düzleştirilmiş plastik spatula veya temiz, kuru bir bez Yerleştirme.

Yukarıda da görüleceği gibi, her şey çok sade bir şekilde yapılır.

aşağıdaki gibi bir başka düzenlemede, bir durumdur: birincisi, duvar kağıdı tutkalı, ve daha sonra, sıvı çivilerle duvar kağıdı tutkalı ile, bunun bir baget kurutmadan sonra uygundur. Bu seçenek yaygın olarak kullanılan ve aynı zamanda var olma hakkına sahiptir.

tavanda Köpük süpürgelik: En koşu varyant

Evet, bugün köpük tavan pervaz varyasyonları söz konusu kaide ek mevcut olmakla beraber, en yaygın, ve birçoğu.

köpük Süpürgelik çeşitli tasarımlar tavanda aynı şekilde uygulanabilirköpük Süpürgelik çeşitli tasarımlar tavanda aynı şekilde uygulanabilir

Köpük kalıp seçim nedenleri boldur.

seçim nedeni:

 • Düşük fiyat;
 • Süpürgelik kolaylıkla istenen herhangi bir renk boyanabilir;
 • özel beceri gerektirmeyen Nemudreny kurulumu;
 • hemen hemen herhangi bir yüzeye yapıştırılması olasılığı;
 • oldukça ucuz malzemelerden de kaide yapıştırma olasılığı: yapıştırıcı, macun;
 • kaideler kesme kolaylığı;
 • yerleştirme açıları Kolaylığı.

Bu niteliklere ilave olarak, süpürgelik (bir ölçüde) kolayca bükülebilir.

köpük süpürgelik çeşitli tasarımlar, örneğin asma tavan jips içinde aynı şekilde uygulanabilir. Bu, uygun, iki seviyeli tavandır.

Böylece, tüm bu nitelikleri kaide de hareket ederek köpük, satın almak güvenlidir başlangıçta değil çok prezentabl görünüme sahip olmasına rağmen, hangi, resim süpürgelik, gerçekten "kraliyet" dönüştürülebilir sonra. Bu büyük ölçüde olsa da, bir kaide seçmek, böyle genişlik ve desen türü olarak parametreler temelinde büyük bir ölçüde, değer, boyama bağlıdır.

tavanda Taban pervaz, bitirme seçeneklerden biri

Tabii ki, bazı tavan süpürgelik için, döşeme - Diğer. Ama. prensipte. Süpürgelikler tavana oldukça geçerlidir.

Zemin kaide tavana oldukça geçerlidirZemin kaide tavana oldukça geçerlidir

Belki bir ahşap zemin süpürgelik varsa ve doğal malzemelerden Bir taraftar olarak, tavana bunları yüklemek istiyorum. Çok iyi şimdi ne, kaybolmaya - Ya yanlışlıkla veya zemine tarafından satın alındı ​​plastik kalıplar,, birdenbire başka yerini?

Ne olursa olsun, zemin kaide hemen her zaman tavana monte edilebilir olun.

Plastik bir kaide yükleme örneğin atın.

Adım adım:

 1. yarım metre bir aralık ile, duvara dübel ile kaide sabitleyin. Ancak, duvar çapa artan eğrilik ile daha sık bir şekilde yerleştirilmelidir.
 2. Sıkıca duvara süpürgelik takmak duvar kaide üzerinden bir delik açın.
 3. Darbe dübel duvara süpürgelik bağlayın.
 4. çalışmaları sırasında gerekirse. şeritleri bağlayan iç ve dış köşeleri ve bağlayıcıları: Biz bağlayan öğeleri kullanır.
 5. işleri, düzeltir tamamlanması üzerine, kaide tüm uzunluğu yapılan süpürgelik, tavan çapa içine yeniden yerleştirilebilir ve yerleştirme oluğu kapanıyor.

çekiç - Duvarlar beton ise, pobeditovye yerine matkap kullanmak daha iyidir, delin.

Geniş Tavan Süpürgelik: randevu

tavanda kaide genişliği büyük ölçüde odanın görünümünü bağlıdır. Geniş ya da dar kaide görsel oda dönüşümü oldukça mümkün. tam tersine, geniş boyutunu azaltmak için ise Dar kaide odanız optik yukarıda yapabilirsiniz.

Geniş kaide görsel bir oda dönüşümü oldukça mümkünGeniş kaide görsel bir oda dönüşümü oldukça mümkün

Geniş süpürgelik ile küçük bir oda bile küçük ve daha düşük gözükecek

Genişlik kenar genellikle, 10 mm ila 200 mm arasında değişir.

Geniş kaide avantajları:

 • Optik açıları düzleştirir;
 • Duvarlar ve tavanlar kusurlarını düzeltmek yardımcı iyidir;
 • yüksek tavanlı odalarda çok iyi görünüyor.

Normal tavan yüksekliği olarak, en akılcı kaide genişlik - 4-6 cm yüksekliği en fazla 3 metre için, kaide genişliği 7 cm uygun ..

Böylece, bu bilgiye sahip, kendi daire için tavan kalıplarını boyutları daha iyi uyacak herhangi bir sorun olmadan kendiniz karar verin. Eğer bir kaide seçmeden önce, ilgili fotoğrafı inceler eğer Hatta daha iyi olurdu.

Tavan Esnek Süpürgelik: Odanın özel şekil korkmadığını

Özel evlerde, kural, hem de karmaşık yapılandırma boşluklar gibi süpürgelik bitirme tavanlar veya duvarlar gerçek sorun dönüşebilir. Neyse ki, bu amaç için esnek poliüretan pervaz yoktur.

duvar ve tavanların en karışık formları ile başa çıkmak için izin viraj kolay Esnek pervaz,duvar ve tavanların en karışık formları ile başa çıkmak için izin viraj kolay Esnek pervaz,

çok zaman alıcı bir süreçtir gibi yüksek kaliteli çerçeveleme sütunları yapmak için, örneğin alçı yapılmış bir kaide "heykel" gerekmez. Yine. kendi benzersiz kaide kalıp istekli, halen devam etmektedir.

Poliüretan Taban Avantajları:

 1. Kolay duvar ve tavan en karışık formları ile başa çıkmak için kolaylaştırarak, bükmeye;
 2. Bu banyo ve yüzme havuzları, hatta banyolarında kullanılabilmesine olanak verir su, korkmayan;
 3. Sıcaklık değişiklikleri gibi zararlı olaylara kararlı bir şekilde karşı Süpürgelik.

Süpürgelik, elbette, fiyatın daha aynı köpükten daha pahalı, ama onun yararlı nitelikleri belirli koşullar altında, poliüretan süpürgelik alternatif, hiçbir basitçe yoktur, özellikle de temel değildir.

Kurulum poliuretannovogo korniş / süpürgelikler (video)

Ve sonuç olarak, şunları belirtmek isteriz. kaide seçimi, sonuçta sadece size bağlıdır. Ancak, bu amaçları ve çeşitli odalar için bir kaide atanması konusunda, satın almadan önce dikkate değer. Eğer kavisli bir yüzeye çıkarmaya gerekiyorsa, hiç şüphesiz sadece bulmuyorum poliüretan yapılmış bir kaide daha iyi bir seçenektir. oda karmaşık tavan olmadan, dikdörtgen veya kare olduğunu ve aynı zamanda nem etkilenmez, o zaman en iyi seçenek köpük süpürgelik olacaktır. Tabii ki, satın alma öncesinde, kesinlikle değer Evindeki onarım yapacak bitirenler, ya Hırdavatçıdaki bir satış elemanıdır danışmak. Sen bir ve tek kurala sadık olmalıdır: sizin "altın" orta seçin! İyi şanslar!

tavana Poliüretan pervaz (fotoğraf)

220eb82096289821XL40141126b550842e8b3f4d768c794c77bded790b82e105966d4fdb17d81fc7eced3d9f08f80c33538745587261771uhmlfrkqk

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 3

Adblock
detector