Połączone pułapy: nowy trend – nwhistorycourse.org

The BlogKombinacje różnych materiałów i kolorów utworzyć sufit napięcia w pomieszczeniu niezwykłym i żywe atmosferzeKombinacje różnych materiałów i kolorów sufity utworzyć niezwykłe i dynamicznego atmosfery w pomieszczeniu najbardziej niespodziewane kombinacje materiałów, bardzo różniące się typ, koloru i barwy, uszlachetnia każde pomieszczenie, a wszystko - w połączeniu sufity. Można połączyć matowe i błyszczące powłoki, satyny i luster. Najważniejsze - wszystko pięknie i inteligentnie połączone, i, oczywiście, wysokiej jakości montażu na działanie przez wiele lat.


Sufitów, a nawet mogą być ułożone, co znacznie rozszerza żadnych kaprysom konstrukcyjne i najdziksze fantazji. To doskonale łączy podwieszane sufity z napięcia.

Sufity podwieszane sufity: - najbardziej popularne

Popularność sufitów rośnie z roku na rok.

Od tego czasu, gdy sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych nikt nie jest zaskoczony, priorytetem pozostaje dla sufitów.

Sufity napinane są bardziej popularne z każdym rokiem, jak mają doskonały wygląd i przystępną cenęSufity napinane są bardziej popularne z każdym rokiem, jak mają doskonały wygląd i przystępną cenę

Zalety sufitów napięcia, w porównaniu z innymi typami wykończenia sufitu jest niezaprzeczalna.


zalety:

 • Doskonały wygląd, najszersza gama kolorów;
 • Jest możliwe, aby ukryć pod sufitem rur, przewodów, instalacji elektrycznej itp
 • Szanse dla projektantów i konsumentów.
 • Zdolność do tworzenia połączonych sufitów.
 • Urządzenie zdolność 3d sufity itp

Popularność sufitów podwieszanych, jak widać, jest całkiem uzasadnione.

Połączone pułapy: piękne i oryginalne

Era połączeniu sufitu, który daje nam nieograniczone możliwości w zakresie projektowania.Połączone pułapy ułożonych z materiałów elastycznych, które różnią się kolorem, rodzaju i składu chemicznego.

Łącząc sufity, można sprawić, że wnętrze atrakcyjny, oryginalny i indywidualnyŁącząc sufity, można sprawić, że wnętrze atrakcyjny, oryginalny i indywidualny

Sufity są przyspawane razem, tworząc pojedynczą płytkę.

Jak to wygląda:

 1. Kombinacja różnych pasm mocujących (różne tekstury) w jeden zespół;
 2. Połączenie może być jedno- i poziomu wielopoziomowego;
 3. Łączy różne kolory i odcienie;
 4. Odcinek sufitowy może być połączona z płyt gipsowo-kartonowych;
 5. rozciągliwe tkaniny mogą być łączone z wkładkami szklanych.

Oczywiście, nie ma chyba nikogo, kto nie lubi takich oryginalnych kombinacji.

Montaż sufitów podwieszanych: płyta gipsowo-kartonowa na odcinku nie należy umieszczać

Połączenie różnych materiałów podczas budowy sufitu daje unikalny, całkowicie unikalny efekt.

Po pierwsze, jak wiadomo, jest umieszczony sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych, na przykład, a dopiero potem, wolny od przestrzeni drywall długotrwałe sufitu stretch.

Montaż sufitu podwieszanego nie jest trudne i może obsługiwać sam, bez przyciągnięcie specjalistówMontaż sufitu podwieszanego nie jest trudne i może obsługiwać sam, bez przyciągnięcie specjalistów

Takie kombinacje są użyteczne zarówno w jednym poziomie i wielopoziomowych konstrukcji.


Procedura:

 • Rozmieszczone konstrukcja sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych. Możliwości jest wiele, najczęściej - rodzeństwo. Z reguły konstrukcja płyty gipsowej umieszczone są na całym obwodzie i w środku jest przeznaczony do sufitu rozciągnięcia.
 • Po podwieszanego sufitu wykonanego z płyt gipsowo-kartonowych, jest kolej pułapu rozciągnięcia. Strukturalnie, podwieszany sufit odbywa się tradycyjnie, bez żadnych różnic i odchyleń.

Tkanina, z kolei, może być z jednego kawałka materiału, a kilka - co twoja wyobraźnia jest bogata i projektant.

Zawiesina do sufitu rozciągania: jest dołączony punktowe

Piękno sufitów napinanych nie ma być przesłuchiwany, ale pytanie brzmi, jak podłączyć lampy na suficie podwieszanym?

Jest rzeczą oczywistą, że ostrze do lampy sufitowej nie jest bezpieczny - nie głuche, w żadnym wypadku!

Tak, jak podłączyć światła na suficie rozciąganie?


Reflektory są bardzo łatwo zamontować na suficie z rękami, po wykonaniu otworu właściwej średnicyReflektory są bardzo łatwo zamontować na suficie z rękami, po wykonaniu otworu właściwej średnicy

przypomnienie:

 1. Miejsca, w których będzie produkowane przez instalację opraw, przygotować z dużym wyprzedzeniem, jeszcze przed montażem sufitu stretch. Wystarczy wcześniej, dostarczane i okablowanie.
 2. Jeśli pozwolisz żyrandol, jej montaż jest całkowicie zależne od samego projektu. Jeśli projekt położył tradycyjny hakiem (kotwica), kradnie wymaganej długości i powinien być nieco poniżej poziomu sufitów napinanych. W przypadku tej płyty montażowej, pierwszy (z wyprzedzeniem) konieczne jest, aby podstawy drzewa, a następnie przymocować do sufitu bazowej za pomocą kołków (śruby), wstępnie wywiercić odpowiednie otwory w suficie dziurkowania. I na tej podstawie zostaną dołączone płyty montażowej.
 3. Spot same urządzenia jeśli w ogóle, przyłączone poprzez wieszaki metalu, na płytkach z metalu. Zawiesinę (jego dolny) jest zrównany z tkaniny sufitowej. Później, gdy sufit jest zamontowany na suficie folii są wykonane otwory, a sztyft pierścień z tworzywa sztucznego. Po wyschnięciu kleju taśma jest cięta w pierścieniu. Mocuje lampę.

Najmniej fluorescencyjnych wygrzać lub LED. Lampy powinna być wybrana w zależności od konstrukcji lampy. W przypadku korzystania z lampy żarowe, lampa musi być punkt z dodatkową izolacją.

Piękne połączenie rozpinanego sufitu Pearl sufitów z innymi typami wykończenia

Pearl tkaniny tekstury przypominają swoich pereł, charakteryzuje się gładką powierzchnią i niepowtarzalny połysk.

Ze względu na wyjątkowość jej strukturę, a efekt jest tworzony nawet jedwabiu.

Wybór tkaniny sufitowej jest tak duża, że ​​bardzo trudno jest zrozumieć tę obfitość, a ponadto, w podjęciu właściwej decyzji. Każdy szanujący się projektant i klient będzie oferować niesamowite wiele opcji, które to systemy, jak mag pożądane karty w zanadrzu. Masa perłowa jest jedną z najlepszych opcji w tej sprawie. On mieni się jak perły w różnych kolorach, gdy światło pada na to, i to jest niezwykle piękny.

Perłowa sufit wygląda tak wspaniały i wyróżniają się niesamowitym blaskiemPerłowa sufit wygląda tak wspaniały i wyróżniają się niesamowitym blaskiem

W ten sposób, korzyści materiału:

 • Nie pochłania zapachów;
 • Nietoksyczna;
 • pyłoszczelna;
 • Daje piękne odbicia;
 • Łatwe do czyszczenia;
 • Posiada około stu litrów wody na m2;
 • Wygląda pięknie w połączeniu z nieprzezroczystym, wysoki połysk, a także drukowanie zdjęć;
 • Urządzanie sufity wielopoziomowe może osiągnąć niesamowite spektakularne obszary w różnych pomieszczeniach;
 • Można z powodzeniem zorganizować takie sufity w restauracji, jak również w hotelach, kawiarniach i takie tam;
 • Doskonałe wykończenie łazienki i korytarze.

Jest wysoce niepożądany zamontować takie sufity w kuchni - powierzchni zanieczyszczonych dość szybko, a powłoka traci swoje dawne piękno i oryginalność.

Wybór sufitu perłowy, należy pamiętać, że takie prace muszą być zgodne z tymi specjalistami w swojej dziedzinie - a następnie pracować będzie wyglądać dobrze.

Połączone pułap sypialni: swobodnej atmosferze powinny przeważać

Nie jest tajemnicą, że atmosfera w sypialni powinno się odpoczywać.

Pokój - pomieszczenie zatem do sufitu, aby łączyć kojące kolorówPokój - pomieszczenie zatem do sufitu, aby łączyć kojące kolorów

W tym przypadku istnieje konieczność wyboru cichych, nie krzykliwe kolory. Takie połączenie nazywa się monochromatyczny.

Jego zaletą jest to, że ze skromnego i unieszkodliwionych wygląd, wygląda oryginalną powłokę.

Aby skuteczniej dać używać dodatkowego oświetlenia:

 1. oświetlenie punktowe;
 2. podsufitki;
 3. Diod LED.

Dzięki połączeniu materiałów takiego sufitu, należy brać pod uwagę właściwości techniczne powłoki. Innymi słowy, na przykład, folie PCW doskonałe zatrzymuje wodę i tkaniny sufitowej przekazuje ją przez cienką perforacji.

Piękne połączone sufitów (wideo)

Podsumowując, warto powiedzieć kilka słów o połączonych sufitów. Jaki będzie sufit w mieszkaniu - można rozwiązać tylko przez Ciebie. Można dokonać połączoną pułapu jednego poziomu, czy można iść dalej, realizując w domu unikalnej koncepcji projektowej. Twój design w połączeniu z sufitu, można wymyślić samemu, a może razem z projektantem. To pomaga, oczywiście, materiałów fotograficznych i wideo. Twoja piękna idea, plus doświadczenie zawodowe projektanta będzie wykonać zadanie! Łącząc więc różne, pozornie malosovmestimymi materiałów, można osiągnąć oszałamiający sukces. 

 Połączone sufity (zdjęcia)

1mnogourovnevyy-Potolok34007-037c4761fc2aa11bd1e45c54c-214c14c93219bdafae3b1289d24-2028c44a19b5619903fb1795-2202269

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 7 =

Adblock
detector