pokoju 17 metrów kwadratowych wnętrza. M: sypialnia, pokój dzienny, zdjęcia i zalecenia 4 – nwhistorycourse.org

The BlogDo obszaru sypialnia-pokój dzienny z 17 metrów kwadratowych. m wyglądał organicznie i być praktyczne, niezbędne jest, aby planu układ na papierzeDo obszaru sypialnia-pokój dzienny z 17 metrów kwadratowych. m wyglądał organicznie i być praktyczne, niezbędne jest, aby planu układ na papierze znanych projektantów opracowanej ciekawe projekty dla mniejszych pomieszczeń. Pokój 17 metrów może być wygodne i piękne, to można z powodzeniem umieścić, meble i inne ciekawe wnętrze. Najważniejsze powinno być funkcjonalne, praktyczne, uniwersalne. Ponieważ nie ma możliwości, aby umieścić w małych mieszkaniach, każdy pokój oddzielnie, to ludzie starają się połączyć sypialnię z salonem. Na pewno jest to możliwe, wystarczy umieścić łóżko i oddzielenia jej ubrania, ale projektanci dzisiaj zaoferować bardziej interesujące, że są właściwe i wygodne.


Nowoczesny design sypialnia 17 metrów kwadratowych. Funkcje układu: m

Nowoczesna konstrukcja wymaga 17 placów w pokoju, aby nie umieszczać w podwójne łóżko, kanapa jest. Nawet najlepiej określić plan nie może być umieszczony w małym pomieszczeniu na raz, a łóżko i kanapa. Ważnym punktem jest wybór kanapie z dobrym materacem ortopedycznym, sen powinien być wysokiej jakości i zdrowe. Przestrzeń nie powinien być wybity meble, wszystko musi być w harmonii. Zainstalować sofę konieczne, aby krzesła i stoły nie kolidują z jej rozwijaniem.

Projektanci polecam:

 • Pozycjonowanie strefę pracy bliżej przestrzeni okiennej;
 • Kompaktowe szafy powinny być zlokalizowane w dzielnicy rozrywki;
 • Kanapa powinna być umieszczona w ozdobnym murem;
 • TV jest lepiej usytuowany na przeciwległej ścianie.

Podzielić część dzienną i sypialnię, można użyć ozdobnej ściany z oknamiPodzielić część dzienną i sypialnię, można użyć ozdobnej ściany z oknami

W miejscu dobrze pokojowej, szafa z lustrzanymi drzwiami, z błyszczącą powierzchnią, jest wizualnie zwiększyć rozmiar przestrzeni. Dziś projektanci oferują zainstalować w sypialni, pokój dzienny szafek ze specjalnym panelem wymienny do pracy na komputerze. Można stworzyć wnętrze bez wydawania decyzji o warunkach zabudowy.


Aby stworzyć wspólną przestrzeń musi być:

 • Kanapa powinna być tradycyjnie usytuowany naprzeciwko telewizora;
 • Na ścianie obok łóżka będzie "żeton" wnętrze;
 • Szafy i regały powinny wtopić się w jednej kompozycji;
 • Można umieścić otwartą półkę i ustawić je na kilku akcesoriów markowych;
 • Nie być w porządku do umieszczenia we wnętrzu stoliku telefonu.

Dla nowoczesnego wnętrza jest konieczne, aby wybrać zrównoważoną stylowe meble tapicerowane. Telewizor może być umieszczony w środku pokoju, nie jest zatem podzielenie sypialną i rozrywkowych. Łóżko może być umieszczony na podium obok okna. Można również umieścić lampę podłogową oraz wygodną komodę. Wzdłuż ściany należy umieścić niewielką sofę, a na przeciwległej ścianie umieścić imponujące rozmiary obudowy.

Ściany są zalecane do dekorowania inną tapetę, posiadać tzw kombinację materiałów.

Łóżko w niszy

Interesującym rozwiązaniem dla połączonego z sypialni, dzienną będzie delegowania podwójne łóżko w specjalnie zaprojektowanym wgłębienia. Projektanci oferują projekt, który składa się z salonu, sypialni i gabinetu.W małym pokoju dziennego-sypialni jest lepiej umieścić kanapę wzdłuż ściany, tuż przed telewizorem i stołemW małym pokoju dziennego-sypialni jest lepiej umieścić kanapę wzdłuż ściany, tuż przed telewizorem i stołem

Umieszczenie mebli powinna być następująca:

 • Złoże we wnęce;
 • Tabela, przestrzeń robocza, kanapa rozmieszczone w sposób konwencjonalny;
 • Szafa do telewizora, minimalna podejścia do niego.

Standardowy apartament z dużego pokoju jest wymagane aby mieć dostęp do loggię. Sleeper można wygodnie umieścić tam. Łóżko powinno być umieszczone na ścianie, na podłodze wyłożone dywanem na okna powiesić grube zasłony, ale raczej wygodne łóżko postawić stojak. Stojak może być zastąpiony, na kredens, biurko z krzesłem. Rezultatem jest przytulny mały sypialnia i pełne salon.

Połączenie dwóch pokoi: połączyć poprawnie

Jak wszyscy już wiedzieli, pokój dzienny i sypialnia z powodzeniem można łączyć w jednym pokoju.

Do zamieszkania obszary i sypialni trzeba zrobić oddzielny pokryciaDo zamieszkania obszary i sypialni trzeba zrobić oddzielny pokrycia

Projektanci z połączonego pokoju dziennego i sypialni, w jednej przestrzeni zaleca się stosować się do następujących zasad:

 1. Tapety należy wybrać pastelowe kolory, subtelne odcienie dać pokój cichy optymizm. W obszarze do spania lepsze miejsce beżowy, jasnozielone kolory. W salonie można wziąć fioletowe cienie, niebieskie odcienie.
 2. Nad łóżkiem można umieścić, baldachim, to nakreślić przestrzeń i nadają wnętrzu elegancki, pełen wdzięku.
 3. Aby wizualnie popchnąć miejsca powinny być stosowane we wnętrzu lustro i błyszczącej powierzchni. Przezroczyste zasłony również rozszerzyć przestrzeń.
 4. Miejsce do spania nie powinno być chwilowy, a umieszczone na drzwiach.

Połączony pokój będzie wyglądał harmonijny, jeśli się tych prostych zasad.


Oszczędność miejsca: wnętrze pokój 17 metrów kwadratowych. m, prostokątny salon, sypialnia         

Aby zaoszczędzić miejsce, sypialnia pokój dzienny, eksperci zalecają, aby przestrzegać kilku wskazówek.

Prosta postać podzielić sypialnia i pokój jest budowy ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowychProsta postać podzielić sypialnia i pokój jest budowy ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych

a mianowicie:

 • Półki nad kanapą może zastąpić szafek wielkogabarytowych;
 • TV, usytuowany na wsporniku obrotowym na ścianie też oszczędność miejsca;
 • Najbardziej korzystne do stosowania w wewnętrznej części mebli transformatora;
 • Na przykład, może to być na podium z przesuwnym łóżkiem lub niewidzialnego;
 • Wezgłowie łóżka mogą być w postaci tabel lub półkach, będzie się przydać;
 • Konieczne jest, aby porzucić staromodne masywne ściany;
 • Miękka pufa z nietypowym kształcie jest całkiem w stanie zastąpić siedzenie.

Właściwie podchodzić proces projektowania można zaoszczędzić miejsce, sypialnia z salonu, ale jednocześnie stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrze.


Przeznaczenie gruntu sypialnie, salon 17 mkw. m, zdjęcia

Przeznaczenie pomoże oddzielić salon od sypialni, z powodzeniem łącząc dwa w jednym wnętrza.

Dokonując sypialnią, salonem z 17 tys. m lepiej jest użyć jasnych kolorach, które wizualnie wzrost pomieszczenieDokonując sypialnią, salonem z 17 tys. m lepiej jest użyć jasnych kolorach, które wizualnie wzrost pomieszczenie

Zagospodarowania przestrzennego może być przeprowadzona przy zastosowaniu następujących metod:

 1. Idealnym rozwiązaniem byłoby partycja z przezroczystego tworzywa sztucznego. Może to być również oryginalne pustaków szklanych. Ustalone struktury takie proste i doskonale dzielić pokój na strefy.
 2. Dobra decyzja umieszczenie spektakularny partycję szkła.
 3. Dla racjonalnego podziału można użyć szaf i półek. Szczególnie dobrze nadaje się sofa, regał lub szafę.
 4. Praktyczne i wygodne barierą staje się wysoki wezgłowie łóżka.
 5. Podzielić przestrzeń jest możliwe za pomocą zasłon. Że istnieje harmonia, należy użyć, aby dopasować zasłony zasłony okienne.

Strefowy przestrzeń jest możliwe za pomocą oświetlenia. Zasłony powinny być jak najbardziej przejrzyste. Nie zaleca się stosowania w pokryciu masywne żyrandole pod sufitem.

Najlepsza opcja - lampy podłogowe, kinkiety i reflektory. Dla lokalnych lamp oświetleniowych mogą być użyte.

Dokonywanie Room 17 metrów kwadratowych. m, sypialnia, pokój dzienny (wideo)

To, jak łatwo można łączyć z sypialni oraz pokoju dziennego. W każdym przypadku konieczne jest użycie funkcjonalne meble, tekstylia powietrza i lekka konstrukcja. Najbardziej korzystne trendy styl do sypialni, salonu jest minimalistyczny. Przy odrobinie kreatywności, wiedzy, siły i każdy projektant domu stworzy niepowtarzalną, indywidualną wnętrze, które zachwyci widok domowników i gości w domu. W jednym pokoju może być w pełni rozrywkę i dostać sen jakość dźwięku.

Konstrukcja pokój 17 metrów kwadratowych. m, sypialnia, pokój dzienny (fot wnętrze)

1-11-212-11101530023954bf8225a12d9pm3denisgost2012110100164f8e1e6c8b6123

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 2

Adblock
detector