Pokój dzienny Sypialnia: 6 nowoczesnych pomysłów i zdjęcia 2017 – nwhistorycourse.org

The BlogNowoczesna konstrukcja będzie okazją do organicznie połączyć sypialnią i salonemNowoczesna konstrukcja będzie okazją do organicznie połączyć sypialnię i trendy gostinuyuModnye we wnętrzu zmieniają się z roku na rok. Niektóre elementy dekoracyjne pozostają niezmienione, niektóre - zachodzą poważne zmiany. Aby być na bieżąco z najnowszymi trendami mody na wnętrza, działania konieczności uważnego monitorowania zawodowych projektantów, które bezpośrednio wpływają na powstawanie stylu. Projektowanie sypialni, living room with nowoczesne idee 2017 pozwoli realizować śmiałe i nowatorskie pomysły, używając różnych technik projektowania.


Sypialnia, pokój dzienny w stylu Prowansji

Styl Provence nadal jest u szczytu popularności w 2017 roku. To się nazywa styl prowincjonalny. Nazwa pochodzi od nazwy regionu południowej Francji. To jest popularny ze względu na niezwykły charakter. Provence związane ze wsi, komfortu i bliskości z naturą.

Styl Provence obecnie zyskuje ogromną popularnośćStyl Provence obecnie zyskuje ogromną popularność

Warto zauważyć, że ten styl we wnętrzu jest powszechna i stała się popularna nie tylko do projektowania domów za miastem, ale mieszkania w dużych miastach.

Sypialnia i pokój dzienny, urządzone w stylu rustykalnym, będzie wypełniona romans, przytulności i komfortu.

Cechy stylu prowansalskim sypialnia i pokój dzienny:


 • Do dekoracyjnego zastosowania specjalnie wieku wnętrza. Ściany są ukształtowane w szorstki styl, pozostawiając je szorstką powierzchnię i otynkowany.
 • Ściany mogą być otynkowane nierówna, są one dopuszczone dekoracyjne pęknięć i nierówności.
 • Paul ozdobić podłogi, kamień naturalny, płytki dekoracyjne. Do dekoracji podłogi nie może być używany linoleum i wykładziny - nie są one zgodne z tym stylem.
 • Ozdabiania tekstyliów pokoju. Żaluzje okienne ozdobić prosty bez draperii. Stoły pokryte obrusy, haftowane z rękami lub symulujące pracę ręczną.
 • Wnętrze sporządzić w pastelowych odcieniach.

Styl Provence jest związane z wygodą, komfortem i prostym stylu. Jednak jest ona nasycona elementami dekoracyjnymi, które są jego charakterystyczne cechy: Stare meble, dywany plecione, biżuteria ręcznie.

styl skandynawski, pokój dzienny, sypialnia: Jak zrobić prawo

Skandynawski styl zachwyca łatwością i komfortem. On nie jest w pełni wyposażony luksusowy wystrój, jego zaletą jest prostota.

Styl skandynawski zyskuje na popularności. Jednak ważne jest, aby znać odpowiednie specyfikacje projektowe i jego nieodłączne cechy.

Skandynawski styl jest odpowiedni dla tych, którzy lubią prostotę ze smakiemSkandynawski styl jest odpowiedni dla tych, którzy lubią prostotę ze smakiemGdy projekt w pomieszczeniu jest ważne, aby zwrócić szczególną uwagę na dobór palety barw oraz doboru materiałów do wnętrza.

Cechy stylu skandynawskim:

 • Zastosowanie pastelowych kolorach: biały, beżowy, jasnoszary, niebieski, jasnozielony, jasnobrązowy.
 • Przy użyciu wyłącznie naturalnych materiałów: drewna, metali, kamienie, ceramika, szkło, bawełna, len, futro, skóra.
 • Stosując proste i praktyczne meble. Meble są zwykle wykonane z lekkiego rodzaju drewna. To powinno być zwarte, nie zajmują dużo miejsca.
 • Korzystanie z dużymi oknami. Ten styl jest ceniony oświetlenie naturalne i lekkie wypełnione sale. Na oknie rejestracji przy użyciu światła, przejrzystych rodzajów tkanek.
 • Dla stylu skandynawskim charakteryzuje się powściągliwością w dekoracji.

Prawidłowe projektowanie pokoju tworzy atmosferę spokoju i komfortu. Ściany są zwykle ozdobione rodzinnych zdjęć, obrazów i luster, półek - wiklinowe kosze i wazony z kwiatami.

Niezwykłe i prosty pokój sypialnia-dzienny: Loft

styl loft nie traci popularność w 2017 roku. Ten styl oznacza swobodę w projektowaniu przestrzeni bez granic.

Pokój urządzony jest w stylu loft można połączyć kilka stylów w przestrzeni projektowej.

Nieograniczona lot fantazyjnych pomysłów i wrodzonej stylu loftNieograniczona lot fantazyjnych pomysłów i wrodzonej stylu loft

Może to być ściana cegła, beton schodów, rur i jaskrawych artykułów odzieżowych, elementów metalowych, lustra konstrukcyjnych.

Cechy stylu:


 • Brak partycji, otwarty układ planu. Używanie takich jak warunki zabudowy głównej przestrzeni oddzielania.
 • Konstrukcja wykorzystuje elementy przemysłowe wystroju.
 • Szczególną cechą jest połączenie starego i nowego stylu.
 • Meble są nie tylko wykorzystywane do jego bezpośredniego celu, ale również pełni funkcję pomieszczeń zagospodarowania przestrzennego.
 • Wystrój stosują różne plakaty, graffiti, obrazy abstrakcyjne.

Styl nieodłącznym prostota, brak wystroju. Wszystkie elementy powinny być ściśle funkcjonalne.

Trendy pokój sypialnia-pokój dzienny w stylu minimalistycznym

Minimalizm - dość kontrowersyjny i skomplikowany styl. Pokój urządzony jest w tym stylu powinno być proste, wygodne atmosfera. Przestrzeń powinna być zorganizowana w sposób prosty i prawidłowo.

Minimalizm - styl dla tych, którzy najbardziej cenią sobie komfort i wygodęMinimalizm - styl dla tych, którzy najbardziej cenią sobie komfort i wygodę

Pokój posiada minimalistyczny design jest pozostawione przypadkowi. Dlatego system przechowywania rzeczy pozwala zwolnić miejsce, tworząc atmosferę lekkości.

Wzór pokój, urządzony w minimalistycznym stylu, można zadzwonić do pokoju w stylu japońskim. Udekoruj pokój, gdy jest to możliwe nie tylko w stylu japońskim, ale również w klasycznej, etnicznej, miejskich. Najważniejsze - prawo akcenty.


Cechy minimalistyczny styl:

 • Zastosowanie kompaktowej, prostej i wielofunkcyjnego mebla.
 • Ostrożne stosowanie elementów dekoracyjnych. Na ścianach wiszą kilka fotografie lub obrazy, półki urządzone z minimalną ilością rzeźb lub doniczkach z kwiatami.
 • Rozsądne korzystanie z tekstyliów. Dla okna dekoracje dopasować rolety lub rolet.

Z tego rodzaju przestrzeni pozostaje wolny, to organizowana jest racjonalnie, nie ma bałaganu mebli i zbędnych rzeczy.

Nowoczesny design sypialni dzienne: na co zwrócić uwagę

Aby wybrać styl dla duszy, trzeba zaznajomić się z charakterystyką każdego z nich. Po wybraniu stylu ważne jest, aby zbadać przestrzeń pomieszczenia, jego wielkości, poziomu oświetlenia.

Nowoczesny design sypialnia, salon oferuje mnóstwo rozwiązań dla każdego smakuNowoczesny design sypialnia, salon oferuje mnóstwo rozwiązań dla każdego smaku

styl niezależny wybór może być dość trudne. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby szukać pomocy profesjonalnych projektantów, którzy mogą pomóc w projektowaniu pomieszczenia.

Aby zarobić na życie i spanie prawidłowo, ważne jest, aby zidentyfikować główne trendy w stylu, którego muszą przestrzegać.

Co należy zwracać uwagę przy wnętrza w dowolnym stylu:

 • Meble;
 • oświetlenie;
 • Wykonanie ścian i podłogi;
 • wystrój;
 • Tekstyliów.
 • zagospodarowania przestrzeni.

trendy w modzie w tym roku pozwoli zorganizować salonie lub sypialni w stylu, który jest najbardziej odpowiedni do rodzaju pomieszczenia, jak również do osobistych upodobań właściciela.

Sypialnia i pokój dzienny w jednym pomieszczeniu (wideo)

Współczesne trendy w projektowaniu pomieszczenia pozwala na zakup pokój w wielu różnych stylach. Nowoczesne style nadal u szczytu popularności. Należą do nich - Provence, minimalizm, strych, skandynawskim stylu. Aby prawidłowo zorganizować pomieszczenie w każdym z tych stylów, ważne jest, aby zwrócić uwagę na charakterystykę każdego stylu: wykorzystanie meble, oświetlenie, tekstylia, dekoracje, elementy dekoracji wnętrz.

Zaprojektować sypialnia-pokój dzienny (foto)

neatlivingroom2015010414353735871026-pokoje dzienne-że-put-a-unikalny-spin-on-what-nowoczesne środki-333-14221307955f154ff6e4081f67b7de4d524291c24bfe7529273f6242bc823229972578593517bcb57406188646114312142767712926anypicsru-22794

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 + = 14

Adblock
detector