Podsumowanie: sufity wielopoziomowe – nwhistorycourse.org

The BlogWielopoziomowe sufit podwieszany sprawi, że pokój stylowy i niepowtarzalnyWielopoziomowe sufit podwieszany sprawi, że pokój stylowy i nepovtorimymMozhno przestrzenie Internetu, aby znaleźć wiele opowieści o tym, jak ludzie z ich rąk ułożone suficie ze strukturami napięcia. Montaż sufitu - nie jest prostym przypadku, proces wymaga szkolenia i doświadczenie, ale być może to jest.


Rodzaje sufitów wielopoziomowych: jakie są opcje

Opcje różnią się złożoność projektu, liczbę warstw i wzorów. Można, na przykład, aby wielopoziomowe sufity, bardzo proste ze zwykłej geometrii w dwóch warstwach, gdzie rozciągnięte płótno stanowi podstawę do sufitu. Ale zrobić i projektowania w trzech poziomach o złożonych elementów zakrzywionych, splot kolorów itp

Każda wersja sufitów wielopoziomowych ma charakterystyczne cechy: projektowanie, liczbę kondygnacji, złożoność projektuKażda wersja sufitów wielopoziomowych ma charakterystyczne cechy: projektowanie, liczbę kondygnacji, złożoność projektu

Nowoczesne wielopoziomowe sufity:

 • Zaproponować bogatą paletę kolorów;
 • Inna struktura;
 • Zezwolić na stosowanie wydruków o wysokiej jakości;
 • Polega ona na korzystanie z gęstych i przezroczystych tekstur w jednym projekcie, etc.

Liczba poziomów może być teoretycznie nieskończony - i te poziomy mogą być zamontowane w dowolnym kątem, a to stożki i łuków, wydm.


Jakie są zalety sufitów wielopoziomowych

Pierwszą i główną zaletą - doskonały wygląd. To nie jest jeden z tych „prosto i skromnie” jest sufit wewnątrz samowystarczalnego elementu.

I inne zalety wystarczy:

 • Taka struktura może być zbudowany na terenach z dowolnego obciążenia funkcjonalnego - salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, basen, sauna, balkony, etc.
 • Wielopoziomowa struktura całkowicie zakrywa wady sufitu bazowej.
 • Płytki są rzeczywiście ukryć system komunikacyjny, oni też przyciągają wzrok, dzięki czemu wnętrze wydaje się w jakiś sposób niekompletny, niedbały.
 • Kilka poziomów sufitu - to zawsze dodatkowa izolacja termiczna i akustyczna.
 • przepisy bezpieczeństwa pożarowego w taki sufit też żadnych skarg, sufit jest trudno zapalne.
 • Tkanina jest wystarczająco silny, jak życie poszycia gips struktury wystarczająco długo, 15 lat.
 • Konstrukcja wymaga minimalnej czyszczeniu - wystarczy przetrzeć powierzchnię lekko wilgotną szmatką.

Wielopoziomowy odcinek sufit - dodatkowego szumu i cieplnejWielopoziomowy odcinek sufit - dodatkowego szumu i cieplnejWielopoziomowe sufity tak dobrze, że inteligentnie dystrybucję poziomów lokalizacji, grając z linii kolorów i, oczywiście, oświetlenie, można z powodzeniem strefowego przestrzeni. Gotowy model szkice można znaleźć w Internecie, można tworzyć samemu.

Profil do sufitów wielopoziomowych: dlaczego musimy

Tutaj konieczne jest, aby zrozumieć - trzeba dwa profile, a dokładniej dwa typy profilu. Jeden do mocowania ostrza napięcia, aby utworzyć drugą metalową ramę, która jest, osłonięty z płyt gipsowo-kartonowych.

Dla sufity podwieszane są zwykle używane:

 • Lub profil aluminiowy (bagietki). Taka struktura wysoką sztywność, co zapewnia niezawodne i trwałe mocowanie, zachowuje doskonałe kąt karbu.
 • Lub formowanie tworzyw sztucznych. Uniwersalny profil, który łączy się z każdym rodzajem harpuna do powierzchni sufitu. Zamek dolna część geometrycznie zasadniczo powtarza wariant aluminium.

Podczas instalowania sufitów wielopoziomowych trzeba dwa typy profili: pierwsza to konieczne do mocowania naprężenia materiału, a drugi - na ościeżnicyPodczas instalowania sufitów wielopoziomowych trzeba dwa typy profili: pierwsza to konieczne do mocowania naprężenia materiału, a drugi - na ościeżnicy

Rodzaje profili rozciągania tkaniny:

 • Uniwersalne. Jest przeznaczony do pracy z zakrzywionymi i trójwymiarowych struktur.
 • Sufit. Zabezpiecza materiał wokół krawędzi aż do podstawy powierzchni sufitu jest stosowana, gdy nie ma dostępu do tych ścian.
 • Ściana. Potrzebne do mocowania tkaniny napinającej wokół pokoju do ściany.

Czasami stosowanie oddzielnych profili - jeśli, na przykład, powierzchnia pokoju jest bardzo duży, ponad 60 kwadratów. Jednak profil narożny blisko obiektu, ponieważ jest zaangażowany w tworzenie struktur sufitowych wielopoziomowych, wstęg klinem.

Montaż sufitów wielopoziomowych: co to jest

Niemal każdy sposób instalacji konstrukcji stropu rozpoczyna się znaczników. Po obwodzie pomieszczenia należy oznaczyć poziom dolnej kondygnacji. Im niższa kondygnacja - to płyty gipsowo-kartonowe. Tagi umieszczać za pomocą poziomu wody Poziom / lasera.


Proces rozpoczyna się instalacja wielopoziomowego rozciągania sufitu dokładnych oznaczeń niższy poziom rzęduProces rozpoczyna się instalacja wielopoziomowego rozciągania sufitu dokładnych oznaczeń niższy poziom rzędu

Proces przebiega dobrze:

 • Wzdłuż obwodu całym pomieszczeniu przyłączone UD profil krok montażowy, wynosi nie więcej niż 300 mm.
 • Po tym, granica jest zaznaczone pole od środka bocznego pokoju. Zgodnie z przeznaczeniem linii dołączony profil UD w tym samym etapie - 300 mm.
 • Następnie należy wyciąć i przymocować na wewnętrznej stronie słupów skrzynkowych pionowych i poziomych prętów. Odstęp między słupkami jest nie więcej niż 20 cm materiału -. CD profilu. Mezhplanochnye Wszystkie połączenia wykonane są ze specjalnych śrub na metalu.

Rama jest zakończone. Jest to plan zainstalowania sufitu wielopoziomowego, w którym podwieszany sufit nakłada górnych warstw, co zdarza się często.


Montaż sufitu wielopoziomowego: co dalej

Kontynuując proces tworzenia wielowarstwową strukturę okablowania przewodów. Jeśli umieścisz światła w rozciągniętym płótnie, pod nimi konieczne jest zamontowanie platformy.

Następnie szkielet krawędzie zszywa się z sąsiednimi płytami gipsowo spadnie na jednym profilu. farby olej na jednym arkuszu jest gdzieś wymagane w blachowkrętów 100.

Kiedy samoinstalującego sufity wielopoziomowe, trzeba myśleć z wyprzedzeniem, co masz opraw oświetleniowych do użytku. Ponieważ dalej znajduje się proces instalacjiKiedy samoinstalującego sufity wielopoziomowe, trzeba myśleć z wyprzedzeniem, co masz opraw oświetleniowych do użytku. Ponieważ dalej znajduje się proces instalacji

Proces przebiega następująco:

 • Zagruntowane nieprawidłowości shpaklyuyut powierzchniowe, szwy bandazhiruyutsya specjalnej taśmy;
 • Po ponownym gruntowania całej powierzchni szpachlowane Kit, kit potrzeby dwa razy w postaci bardzo cienkiej warstwy, a następnie - zalewowej ponownie;
 • Następnie wycina się otwory dla opraw, płyt gipsowo-kartonowych lakierem (Better - akrylowy lub silikonowy vodoemulsionkoy);
 • Montaż naprężenie taśmy jest ostatni, najpierw po wewnętrznej powierzchni pionowej części okna jest zamocowane bagietki;
 • Powietrze ogrzewa się co najmniej do 40 ° C, folia jest zamocowana pod kątem podczas instalacji do podgrzewania temperatury do 60 stopni;
 • Spear pasta łopatką, aż do zatrzaśnięcia w bagietką;
 • Gdy sufit jest cool, stanie się możliwe nawet wtedy ona być wycięte otwory dla opraw oświetleniowych i zainstalować bezpośrednio lampę.

W rzeczywistości, od zakończenia. poziomy gipsowe i można zrobić własnymi rękami, i wymaga specjalistycznego sprzętu, takiego samego opalarki, ponieważ jest on ustawiony dla instalatorów często rozciągnięte płótno.

Konstrukcja elastycznego sufitu trójpoziomowego

Wielopoziomowe sufity sami ozdobić wnętrze. Dzisiaj nie tylko podświetlenie może być podkreślona przez struktury trójwarstwowej - sprawiają, że gra kolorów, stosowanie modnych kolorach, ciekawych kształtach oraz wykorzystanie kształtów sufitowych. Kwiat, słońce, chmury, piramida, krople, etc.

sufit napinany trzypoziomowy wygląda twórczy, oryginalny i stylowysufit napinany trzypoziomowy wygląda twórczy, oryginalny i stylowy

Bardzo często w takim suficie ma ozdobne listwy i elementy sztukatorskie.

Jeżeli jest to połączone łazienką, na przykład, kuchnia + pokój dzienny, trzy poziomie sufitu pomieszczeń zagospodarowania przestrzennego bardzo pomocne. Wybór w tej strefie gotowania + jadalnią pokojowej i kanapy itp

Jeśli sufit mieszkania są wysokie, mogą być łączone z zagospodarowania urządzenia sufitowego podium, na przykład.

Montaż sufitów wielopoziomowych (wideo)

W wielopoziomowych sufitów nie jest daremny tylu fanów: są nowoczesne, nie plisowany, jeśli nie przesadny konstrukcja, trwałe i dobrze działać podłączenia jednostek wewnętrznych.

Powodzenia w naprawie!

Wzornictwo sufitów wielopoziomowych (Fot wewnętrzny)

1-minPrzez 3 minuty2-min4 minuty5-min6-minutowego7-min8 min9 min10 min

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 26 = 35

Adblock
detector