Płytki na schodach: jak wybrać – nwhistorycourse.org

The BlogStylowo udekorować schody i sprawiają, że oryginalne, można korzystać z pięknych płytekStylowo udekorować schody i sprawiają, że oryginalne, można korzystać z pięknych plitkiOsobenno dobrze płytki stylizowane drzewo będzie wyglądać w pomieszczeniach o dużej wilgotności, gdzie umieścić prawdziwa drewniana podłoga jest obarczona uszkodzenia płci. Na przykład, w garderoby. Ponadto nowoczesny rynek oferuje kupującemu wiele wzorów, kolorów i kształtów nawet płyty: od standardowych prostokątnych owalny newfangled. Kolejny plus Układanie - mogą one obejmować kroki na własną rękę, bez uciekania się do usług ekip remontowych.


Ceramiczne stopnie schodów w domu: różne opcje

Jeśli chcesz położyć płytki najwyższej jakości i posiada odpowiedni budżet, można spojrzeć na włoskiej firmy Kerama Marazzi. Firma została otwarta w 1935 roku i dziś jest liderem na rynku płytek ceramicznych.

Oprócz prowadząc firmę, istnieją dziesiątki innych, mniej znanych, ale nie mniej producenci jakości.

Jeśli zdecydujesz się do dekoracji schodów z płytek, to należy zapoznać się wcześniej z jakości i producenta materiału, który zdecydowaliśmy się kupićJeśli zdecydujesz się do dekoracji schodów z płytek, to należy zapoznać się wcześniej z jakości i producenta materiału, który zdecydowaliśmy się kupić

Przy wyborze płytek kieruje się:


 1. Recenzje firmy-producentów i zajmuje swoje miejsce na rynku;
 2. projekt płytki. Często zdarza się, że w katalogu znanych firm nie są w stanie znaleźć model, który pasuje w rejestracji do pokoju lub tak jak ty. Następnie spojrzeć na zakres mniej znanych firm.
 3. Połączenie tych wybranych płytek do wnętrza pokoju. Zgadzam się na podłodze, stylizowany gotycki ornament w pokoju dziecka będzie wyglądać co najmniej absurdalne.

Jeśli masz trudności w wyborze, zawsze można skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. Dzięki nim można zawsze wybrać najlepszą z możliwych opcji, i każdy szczegół w pomieszczeniu będzie wyglądać estetycznie.

Self-schody wyłożone płytki: niezbędne narzędzia

Jeśli znalazłeś wzór płytek, konieczne jest, aby znaleźć i narzędzia, aby umieścić go na podłodze.

Umieścić płytki mogą być ich własne ręce, najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby kupić wszystko, czego potrzeba do pracy, w tym młotkiem, kielni i innych narzędziUmieścić płytki mogą być ich własne ręce, najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby kupić wszystko, czego potrzeba do pracy, w tym młotkiem, kielni i innych narzędzi

Lista niezbędnych narzędzi: • dachówka;
 • PVA kleju;
 • nóż do szkła;
 • centymetrem lub władca;
 • młot;
 • kielnia;
 • szpatułka;
 • wiertarka;
 • cement;
 • piasek;

Należy pamiętać, że podczas pracy z podłogą wyłożoną kafelkami trzeba użyć M200 cement i powyżej noty.

Zalecamy również zakupić dwie łopatki: klasyczny i gumy, jak w różnych miejscach będzie bardziej wygodny w użyciu różne odmiany tego. Guma dostanie się do trudno dostępnych nisz, a także w innych przypadkach lepiej jest użyć classic.

Schody do domu płytek: Instalacja własnymi rękami

Po przygotowaniu wszystkich niezbędnych narzędzi, można rozpocząć przygotowania po schodach.

Etapy przygotowania ganku do mety:

 1. Align scenę z pomocą więzi budowlanych. Pamiętaj, że optymalne nachylenie schodów wynosi 2-3 stopni.
 2. Spójrz na drabinie na pęknięcia, a jeśli pojawiają się - przemalować je. Technologia powinna być w pełni przestrzegane.

Po pracach przygotowawczych może przystąpić do układania płytek.

Zanim położył płytki, trzeba najpierw zrobić preparaty, które są związane z wyrównaniem i odpędzania krokachZanim położył płytki, trzeba najpierw zrobić preparaty, które są związane z wyrównaniem i odpędzania krokach

Fazy ​​wykańczania płytek schodowych:

 1. Oczyścić ganek gruzu i pyłu;
 2. Prime ganek. W tym celu można użyć starterów mieszaniny lub roztworu dokonać PVA bazie wody.
 3. Lay schodach płytki. Staraj się, aby projekty i wzory, jeśli w ogóle, na płytce, kopiowany ze sobą. W przeciwnym razie, ostateczny praca będzie wyglądać unpresentable.

Należy pamiętać, że rozpoczęcie układania płytek najwygodniejszy boczne drzwi. W żadnym wypadku nie należy spieszyć się w tej sprawie - drabina powinna być przycięte prawidłowo, bez materiału zapisywania. Schody wyłożone wygląda bogatsze i ukrywa wszystkie wady kroki.

Płytka krok schody wewnątrz domu i na ulicy

Co do zasady, płytki na schodach podzielony na modelach wewnętrznych i zewnętrznych. Po raz pierwszy użyty w dekoracji ganki i schodów wejściowych, a drugi - do dekoracji schodów wewnątrz domu.


Wybierz Płytka do schodów muszą biorąc pod uwagę nie tylko jakość, ale również jego wyglądWybierz Płytka do schodów muszą biorąc pod uwagę nie tylko jakość, ale również jego wygląd

Ich główne różnice to:

 1. Konstrukcja i wygląd;
 2. trwałość;

Aby mówić o różnicy w cenie nie warto, bo w obu kategoriach są zarówno tanie i drogie opcje.

W wielu nowoczesnych domków popularną wersją kompletnych schodów z płytek wykończenia w domu. Oznacza to, że drabina jest wszystko wykończone podłogi wyłożone kafelkami. Tapicerka jest również stosowany do zewnętrznych schodów.

Drabinka rama pod płytkami w prywatnym domu

Jeśli nie chcesz, aby to zrobić samemu, można kupić gotowe klatki drabin mam konkretnych producentów. Dla tego zespołu przychodzi do domu, co niezbędne pomiary, określa dane ze sobą, a następnie można jedynie odebrać gotową ramę i pionów. Jest to już możliwe do zainstalowania, a następnie udekorować płytek lubiany.


Najbardziej popularne i popytu jest obecnie płytki ceramiczneNajbardziej popularne i popytu jest obecnie płytki ceramiczne

Najbardziej popularne rodzaje płytek na schodach:

 1. Blachodachówka;
 2. płytki ceramiczne;
 3. płytki ceramiczne;
 4. Płyty chodnikowe.

Blachodachówka niegdyś liderem na rynku płytek na zewnątrz, ale teraz jest stopniowo zastępując newfangled płyty chodnikowe i klinkieru model. Jednakże, jeśli uważasz, że Twoja strona jest najbardziej odpowiednia klatka schodowa z metalowym wykończeniem - nie wahaj się kupić odpowiedni model.

Zanim wybierzesz konstrukcji załoga zbudować klatkę, montaż płytek lub urządzeń, sprawdzić ich cennika, opinii na temat firm i porównywać informacje z innymi firmami. Dzięki czemu będą mogli wybrać najbardziej właściwą firmę, zachowując pieniądze.

Płytki ceramiczne dla schodów: to dobra opcja

Ceramiczny Model uważany klasyczny i najbardziej wszechstronny postać nadaje się praktycznie do każdego wnętrza.

Należy jednak pamiętać, że płytki ceramiczne do wnętrz i na zewnątrz różnią się od siebie.

Eksperci zalecają zwrócić uwagę na trwałość i wytrzymałość dachówki, która jest przeznaczona do wykończenia schodówEksperci zalecają zwrócić uwagę na trwałość i wytrzymałość dachówki, która jest przeznaczona do wykończenia schodów

Przede wszystkim wydajność wytrzymałość, która nie nadaje się do wnętrza płytek do prac zewnętrznych. Zwłaszcza, że ​​drabina - miejsce specjalnie udał.

Drabina płytki chodnikowej - wytrzymały materiał

Kończąc schody ulica plytki - dobra opcja dla tych, którzy nie lubią klasyczne płytki ceramiczne.

Z pomocą piaskowania można podać antypoślizgową efekt dachówka, co jest szczególnie ważne w okresie zimowym.

Ładny i stylowy wyglądać schody z płyt chodnikowychŁadny i stylowy wyglądać schody z płyt chodnikowych

Wielu powie, że w tej chwili płyty chodnikowe - najtrwalszy ze wszystkich. Być może tak, ale to nie jest odpowiedni dla każdej witryny.

Płyty chodnikowe na schodach - podgatunek ceramiczne

Gliniane - rodzaj modelu ceramiczne.

Schody na ulicy zrobić oryginalne i piękne, można korzystać z płytek ceramicznychSchody na ulicy zrobić oryginalne i piękne, można korzystać z płytek ceramicznych

Czyszczenie klinkieru prostsze niż w przypadku innych materiałów, to jest odporna na ścieranie i światło warstwy przykrywającej. Ma płytek ceramicznych i wady, główny Wśród nich - cenę. Z reguły jest ona wyższa niż zwykłych ceramiki.

W płytkach ceramicznych, a także innych, nie jest wadą. Zimą lód otdalblivaya go, trzeba to zrobić dokładnie i bez stosowania nadmiernej siły. W przeciwnym razie, z wyjątkiem lodu można łatwo rozbić i płytki.

Prawidłowy wybór płytek do drabiny (wideo)

Obecny rynek oferuje szeroki wybór płytek na schodach, dzięki czemu każdy klient, aby wybrać odpowiedni model. Być może twój drabina najlepiej jest położyć płytki chodnikowe, a może najlepszym rozwiązaniem - standard ceramikę. Na podstawie swoich osobistych gustów i, jeśli to konieczne, uciekać się do pomocy profesjonalnego projektanta.

Piękne schody wykonane z płytek (przykłady zdjęcia)

1stepsnicelg115953da60f429322866f81dd5c2ec2d11b02893301821-13453468252

Leave a Comment

Your email address will not be published.

16 + = 25

Adblock
detector