plastik sandviç panellerin bir tavan nasıl yapılır – nwhistorycourse.org

The Blogsandviç paneller headliner - en ucuz ve herhangi bir oda bitirme en saf versiyonunuEn ucuz ve herhangi pomescheniyaMnogie insanlar tavan PVC panelini bitirme için kullanmayı tercih trim en saf versiyon - sandviç paneller headliner. Bu malzeme, düşük maliyet ve pratiklik olan arasında pek çok avantajı vardır. Buna ek olarak, PVC paneller tavan kendi elleri olabilir yapmak yüksek kaliteli karkas imalatı sağladı. sandviç paneller plastik paneller için bir alternatif olarak kullanılmaktadır. Bu malzeme, çok kolay bir taban yüzeyine monte edilebilir.


mümkün mü tavan sandviç paneller yapmak

Uzun bir süre o sandviç paneller tavan bitirme için kullanılamaz olduğu düşünülüyordu. Bununla birlikte bu görüş yanlıştır. Sandviç paneller klasik PVC fayans daha kötü değildir.

Önceki sandviç panellerin montajı için, size astar karışımı kullanılarak tavan hizada olmalıdır. Ayrıca panelde spot için delikler kesmek gerekir.

tavanda sandviç panellerin montajı şemasıtavanda sandviç panellerin montajı şeması

plastik sandviç panellerin Teknoloji kurulumu:

 1. 40 cm artışlarla tavanda ahşap latalar sabitleyin. ahşap çıtalar panellere dik yerleştirilmesi gerektiğini unutmayın.
 2. Birinci panel oluğa kesin olduğunu sabitleyin. Eğer tavana ilk panelini sabitlemek sonra eğri paneli bütün yapının deformasyona yol açabilir gibi tam yüklü olduğundan emin olun.
 3. kaplama benzer bir şekilde ikinci paneli takın.
 4. Plastik genişletme eğilimindedir, çünkü son panel hafifçe kısaltılmalıdır.
 5. dekoratif pervaz takın.

Sandviç panel Avantajları ve özellikleri

Bir oda sandviç panellerde yüklemeyi seçerseniz, o zaman bir dizi özellik göz önünde bulundurmalıdır. Eğer yapmadan önce bu malzemenin bir tavan olması düzgün taban yüzeyini süslemek gerektiğini unutmayın. su bazlı kapatıcı ve yüksek kaliteli bir primer ile kaba tavan kullanımı düzeltilmesi için. 2-3 kat taban yüzeyi asal arzu.


Sandviç panel avantajları:

 • Bu malzemenin yükleme pahalı bağlantı elemanları satın almak gerekmez. sandviç paneller yüklemek için, olağan vidaları gerekecektir.
 • Düşük özgül ağırlık. Sonuç olarak, sandviç paneller çok seviyeli tavanlar yaratmak için de kullanılabilir.
 • Yüksek ses yalıtımı özellikleri.
 • Dayanıklılık.
 • Kolay kurulum.
 • Düşük fiyat. Bu malzeme parlak kumaş ve alçıpan çok daha ucuzdur.

sağlanan Değerlendirme sandviç paneller performanslarını, çeşitli renk ve yüksek dayanım özellikleri iptalsağlanan Değerlendirme sandviç paneller performanslarını, çeşitli renk ve yüksek dayanım özellikleri iptal

Sandviç paneller dikkatli tedavi gerektirir. Bu malzemeden yapılmış tavan temizlemek için kesinlikle onlar yaralanma panelleri neden beri aşındırıcılar kullanmak yasaktır. Ayrıca asit içeren sandviç panel temizleme aletleri, önerilmez.

PVC paneller Kendinizi nasıl yüklenir

kendisi geleneksel PVC panelleriyle olabilir tavan Dekore. Kurulumu başlatmadan önce, taban yüzeyi ve duvarlar hizalamak gerekir. Buna ek olarak, bir dolgu macunu veya macun kullanarak tüm çatlakları kaldırmak için tavsiye edilir.PVC paneller düz bir tavan yapmak için, taban yüzeyi işaretleri için uygulanması gerekir. bir lazer seviyesini kullanarak biçimlendirme uygulandığında. oda iki köşesinde arasında, çizgiyi çekebilirsiniz.

PVC paneller kurulmasından önce bir lazer seviyesi kullanılarak işaretleme taban yüzeyi üretmekPVC paneller kurulmasından önce bir lazer seviyesi kullanılarak işaretleme taban yüzeyi üretmek

Kurulum birkaç aşamada gerçekleştirilir:

 1. CD-profilleri yükleyin. alüminyum ya da çelikten yapılmış ürünlerin daha iyi kullanımı.
 2. L-şekilli biçimde tavan profilini sabitleyin. Ürün münhasıran vidaları kullanılmalıdır kilitlemek için.
 3. Bir testere ile plastik paneli kesin.
 4. plastik paneller ile Obsheyte çerçevesi. vidalar aracılığıyla panelleri düzenler bağlayın.
 5. tavan pervaz ve demirbaşlar takın.

Nasıl yüksek kaliteli PVC paneller seçmek için

Eğer basit kurallar bir dizi izlerseniz yüksek kalitesi seçin PVC pano, kolaydır. Fark gereken ilk şey yüzeyinin düzlüğü olduğunu. Panel herhangi bir düzensizlik ya da montaj sırasında deforme edilebilir olarak, satın gerekmez derin çizikler varsa.

Ayrıca seçim paneline sırasında dikkat ödemek gerekir:

 • pirzola katılık. Bunlar panelin dışından görünmez olmamalıdır. Ayrıca, kaburga daha büyük bir kalınlığa sahip olması gerektiğini hatırlamalıyız.
 • Renk resimlerinde. Eğer yaprak kenarları Eğer kalitesiz malların önünde beyaz çizgiler olduğunu fark ederiz.
 • Ürün yuvaları. Hafifçe basıldığında Onlar düzgün ve deforme edilmelidir.

paneli satın almadan önce eğmek. Eğer katlama sırasında panel sağlam kalır ve bir çatlak, size yüksek kaliteli bir ürün oluşturmaz fark ederiz.

Çatıda plastik panellerin montajı (video)

Plastik paneller - mükemmel bir kaplama malzemesidir. Hatta bir bardan evde tavanların dekorasyon için kullanılabilir. taban yüzeyinde plastik paneller yükleme çok kolaydır. Önemli olan - bir katı sandık kurmak ve tam düzenini koymak. Ayrıca değişkenliği gibi yüzey hazırlama hakkında unutmayın ve derin çatlaklar yapının deformasyona yol açabilir.

plastik panellerin tavan (fotoğraf)

3-min854-min5-Min23 dk6-min726-min717-Min29-min3611-dakika11-min39


Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 − 40 =

Adblock
detector