Piękny haft krzyżykowy jednorożec, układ i fotografie 30 – nwhistorycourse.org

The BlogDla początkujących craftswomen najlepiej nadaje maszyn monochromatycznych hafty krzyżaDla początkujących craftswomen najlepiej nadaje maszyny monochromatyczny haft krestomNe tak ważne, na jakiej podstawie jest wykonana haftu krzyżykowego jednorożec schemat - najważniejszą rzeczą w tym wszystkim. Że jest to szkic planu haft sam wzór jak również lokalizacja na strukturze internetowej. Dla początkujących, jest to bardziej wygodne, aby rozpocząć z czarnym i białym haftem, a dopiero później mogą być podjęte i kolor. Najtrudniejszą rzeczą w tym przypadku - aby wybrać właściwą kombinację nici i ich odcieni.


Haftować jednorożce: krzyżak zestawy ściegów

Haft krzyżykowy, w rzeczywistości jest jedną z najstarszych metod tworzenia rysunku na płótnie. Pęczek w krzyżu czasem - wzdłużną dokręcania gwintu. Ale główny szew jest zawsze przy sobie sztylet, z gładkimi przejściami, bez szwów. Ustaw pierwsza linia jest od regionu.

Program do haftu krzyż, można utworzyć własną rękę lub skorzystać z wyszukiwania w InternecieProgram do haftu krzyż, można utworzyć własną rękę lub skorzystać z wyszukiwania w Internecie

Dla wygody, można wyciągnąć z internetu (jak również jego coraz bardziej działa denim czy tylko cienką miękkiej bawełny) na ramie - tak szew będzie bardziej płynne i precyzyjne, bez zniekształceń na przejściach.

Gdzie można dostać schemat na rysunku

 • Pobierz forów tematycznych;
 • Przetworzyć zdjęcie w edytorze (aby dodać efekt pasteryzacji, określa dokładnie kwadratowe krawędzie i rozmycia niezbędnego formatu);
 • Zrób swój własny zestaw na podstawie rysunku;
 • Stare magazyny tematyczne.

Między innymi, sieci społecznościowe są doskonałym źródłem informacji na temat szkiców. Darmowe programy rozprzestrzeniania się szwaczka w wolnym obrocie.

Schemat przekroju ściegu monochromatycznych Unicorn barwionego nici

Dla początkujących, jest to bardziej wygodne do korzystania ze ściegiem krzyżykowym, czy to jednorożec albo jakiś krajobraz - specyficzny obrabiany na płótnie „Aida” typu. Ich główną cechą - obecność kwadratów wizualnych, co jest wygodne liczyć wątki. 


Popularne płótno „Aida” z różnych placów ułatwić proces haftowania i zmniejszyć liczbę błędów w początkowej fazie pracyPopularne płótno „Aida” z różnych placów ułatwić proces haftowania i zmniejszyć liczbę błędów w początkowej fazie pracy

Poza tym nie jest na każdym kwadratowy otwór w rogu - można go używać jako głównego haka na początku każdego krzyża. Jeśli używasz Mono, trzeba tylko czarną nicią, jeśli baza będzie świecić (lub odwrotnie).

Jak krzyże ustawione - z tego: • Jest to pierwszy remis (od lewej do prawej dla praworęcznych);
 • Posadzka musi być po przekątnej, to jest poprzez warunkowego placu;
 • Podobnie przeprowadzono drugi „Phillipsa” stół, ale nić opada od góry do dołu.

Jest to tradycyjny schemat, ale nie nadaje się dla tych przypadkach, gdy rysunek jest planowane ogromne. Lepiej jest najpierw dokonać wszystkich przekątnej krawat od lewej do prawej, a następnie - od prawej do lewej. W tym przypadku, igła, aby ustawić nowe krawaty są zawsze zmienia kierunek jej końcówkę (na przemian w górę iw dół). Jest zatem uważane za prawo szew.

Unicorn: haft krzyżykowy gotowy produkt

Tak więc do czynienia z tym, w jaki sposób hafty, ściegiem krzyżykowym, hafty można uznać za jednorożca. Tutaj wszystko jest jasne i nie ma żadnych problemów na rękach jest przygotowany program. Zazwyczaj, próbka jest utworzony z góry na dół, a linie kwadraty warunkowy.

Aby skończyć z gładkiej symetryczny wzór krzyżykowo należy rozpocząć od środka szmatkąAby skończyć z gładkiej symetryczny wzór krzyżykowo należy rozpocząć od środka szmatką

Płótno można podzielić na 9-12 sektorów oraz z kolei wypełnić każdą część rysunku. Jeśli istnieje potrzeba, aby ozdobić szkic, który będzie najbardziej trudne do znalezienia odpowiedniego koloru nici.

Wykorzystuje się do kilku prostych zasad:

 • Skupić się na ognistych barw;
 • Wartość każdej komórce nie ulega zmianie podczas haftu. Oznacza to, że ukośne krzyże wszystkie muszą być takie same;
 • Aby utworzyć pastę, można użyć cienkiej lub grubej nici. Ale krzyż, jak już wspomniano powyżej - jest identyczna;
 • Haftować produkt powoli, przesuwając sektor.

W żadnym wypadku nie powinno zmienić sposób krawaty są umieszczane na płótnie. Jeśli zacząłeś od lewej do prawej strony, zaleca się i odejść. Tylko doświadczenie zysk może być zmiana kierunku, ale jeśli tak przewidziano w pierwotnym schemacie detalu.

Cross Stitch: "Unicorn" (wideo)


Ostatnią rzeczą, powinny koncentrować się - to na zachowanie jednolitego kształtu kwadratu na cały obraz. Zmiana jest dozwolona tylko wtedy, gdy płótno oprócz ściegiem krzyżykowym służy inną formę szycia. Ale dla realizacji tej procedury to zajmie sporo doświadczenia na swoim koncie. Dotyczy to również zastosowania zwoju niż „Aida” i tym podobne, które nie są wizualnie dostrzegalne kwadraty i cała klapka jest stała, bez otworów. Początkowo pod każdym tie można zrobić z punktu ołówka - jest łatwo usunięte. Z doświadczenia okażą się haftować, bez szkic na płótnie. 

haft schematy krzyżowe jednorożec (foto)

07bd772ee80b70XLQpmK3gLCEU302E3F0FDC1DA-59-15225d07f2ae04796dd2dcd20711629d190da6d2f5a334e3a29082252ecfae412d2d

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 11 = 15

Adblock
detector