Pervaz gerginlik tavan gizlemek için: güzel ve güvenilir – nwhistorycourse.org

The BlogBir gergi tavan saçak Gizli belli entrika tutar ve iç çekicilik verirsenin intereruOtsutstvie gizli saçak bağlı belli entrika ve çekicilik bir gergi tavan saçak sakladığı gizli, tabii ki, oldukça mümkündür ve zevk meselesi ama saçak düzenlemesinde gizlidir, tavan çok daha çekici görünüyor. Belli bir entrika, size konuk sormak istiyorum emin bir soru gergi tavan saçak tuttuğu Gizli: neye dayanarak perdeleri tuttu neyi ve sahibi için güvenilir ve emniyetli nasıl? Estetik ve güvenilir değil, aynı zamanda çok güvenli değil sadece tür bağlar perdeler. fotoğraf ve videoları görüntüleme, hemen hemen her ev sahibi aynı evde ayarlamak istiyor.


Stretch Tavanlar saçak altında Niş: görünmez neredeyse

Herkes saçak perde bağlı olduğunu bilir. geleneksel kornişler sabitleme çok fazla sorun bir gerginlik tavandaki saçak için tesisatından, olmadığını biliyoruz Ama eğer tamircilik zorunda kalacaktır.

Tavan kartonpiyer görülebilir, ancak bizim durumumuzda olduğu gibi, özel bir niş yerleştirilebilir.

Bir gergi tavan saçak, gizlenmiş, beton zemin olan baz tavan bağlanmıştır. Stretch tavan yani korniş görünmez olan, onun arkasında yer alacak tasarım ve perdeleri stringing tabidir. Nisha kvartirovladelets gerekli gördüğü ve zaten ve korniş bağlanmış olan uzunluğu üzerindedir.

o korniş monte edilir çünkü gerginlik tavanda saçak altında Niş, çok gerekli neredeyse görünmez, amao korniş monte edilir çünkü gerginlik tavanda saçak altında Niş, çok gerekli neredeyse görünmez, ama

Gizli bir saçak montajıyla ilgili zorluklar:


 • Çalışma yoğunluğu açık saçak daha yüksektir;
 • Daha yüksek beceri ve inşaat deneyimi gerektirir.

Böyle bir çalışma basit değildir ve yerleşim dahil dikkatli ve özenli eylemi gerektirir. saçak asma tavan altına yerleştirilir tavan tabanı ve özel bir eleman, sabitlenmiş edilmediğinde Bu nedenle giderek, açık yüklemeyi kullanılır. Bu eleman bir ipotek denir. Bir kural olarak, bu tüm genişliği veya oda büyük bir genişlik boyunca bir ahşap kiriş uzunluğudur. Ona göre, kumaşın içinden ve daha sonra perdeleri asmak korniş, ekleyin.

Bir gergi tavan saçak Dahili: iki bir arada

germe tavan korniş (entegre) Gizli streç tavan tasarımında önemli bir unsurdur.

Fonksiyonel artı estetik fonksiyonu: Bu çıkıntı bir "ikisi bir arada" dir.

Özellikle değinmek olmadan, sadece bu durumda silmeler, optik odanızın yüksekliğini artırmak ve onlar bu durumda, meraklı gözlerden gizlenir, perdeleri takmak olduğunu açıklayabilir. Buna ek olarak, ayarlayabilir ve gizli saçak vasıtasıyla mükemmel aydınlatma.Bir gergi tavan saçak Dahili işlevsel fonksiyonu, estetik için de sadece gerçekleştirirBir gergi tavan saçak Dahili işlevsel fonksiyonu, estetik için de sadece gerçekleştirir

tavanlar için kornişler sıradan korniş çok farklı değildir.

tesisatın yöntemiyle şunlardır:

 1. gizli;
 2. Aç.

Pervaz - bu durumda bile, dahil ve sabitleme duvar değil, ancak, süspansiyon olarak, tavana monte edilmiştir ve gerilim ile düz bir lastik. Pervaz perdeleri ve parlak ve başarılı tasarım kursu için güvenilir bir eki olarak ideal olduğunu. Buna ek olarak, tavan korniş bazı sonsallık verir.

Eğer bir tavan korniş düzenlemek önce, tüm göz önünde ve dikkatli tartmak gerekir.

malzemelerin çeşitleri: tavanlar için kornişler

Asma tavanlar için pervazlar yapıldıkları malzemenin türüne göre sınıflandırılır.

Çelik ve alüminyum pervaz, genellikle plastik bindirme veya ahşap ile dekore.

hakkın seçim tüketici ve evinin yenilenmesi için ayrılan bütçe tamamen bağlıdır açısından dükkanlarda perde çubuklar çeşitleri, boldur.


asma tavan altında kalıp birçok farklı türü vardır. Onların seçim tüketici ve bütçe tamamen bağlıdırasma tavan altında kalıp birçok farklı türü vardır. Onların seçim tüketici ve bütçe tamamen bağlıdır

Türler:

 • Ahşap. Oldukça pahalı, ağır, ama onların ihtişam içinde ve prezentabl, bilindiği gibi, hiç kimse şüphe ediyor.
 • Alüminyum Of. Böyle pervaz çok dayanıklı ve hafiftir.
 • Çelik. Çelik raylar çok ağır perdeleri güvenliğini sağlamaktadırlar.
 • Plastik. Bu pervaz asma tavanlar için en yaygın olanlarıdır. Bunlar ucuz, oldukça dayanıklıdır ve perdeleri ücretsiz, kolay hareket sağlar.

Son yıllarda, ucuz bir onarım ekili ve bu plastik pervaz düşük fiyat nedeniyle, her şeyden önce, esas bu niş mükemmel uyum.

Gizli bir niş içinde tavan korniş montajı: tavandan doğrudan perdeler

tesisatın teknik Ancak oldukça basit, ama çok yaygın değildir. Aşağı düz tavandan çağlayan gibi Perdeler - Bu izlenim.


germe kumaş, yani ölçüm öncesinde Pervaz al, saçak boyutları ile doğrudan nişin boyutlarını belirlemek, ve tavan boyutları biraz azalır gerekecektir.

Gizli bir niş içinde tavan korniş montajı önemli çaba gerektirir, ancak yine de, tesisatın bu yöntem çok yaygınGizli bir niş içinde tavan korniş montajı önemli çaba gerektirir, ancak yine de, tesisatın bu yöntem çok yaygın

So. Adım adım talimatlar:

 1. Korniş tavana olduğunu tavan, yüklü. plastik bir manşon veya aynı metal kullanılarak dübel sabitlenmesi. saçak birkaç milimetre ahşap kiriş monte edilir ise bu germe tavan profilleri yapılacaktır sabitleme tutturma için. Ahşap kalıp ve küf de zarar görmesini önlemek amacıyla, istenen bileşim ile muamele edilebilir.
 2. profiller, tuval tavan Esneme gelecekte, neredeyse kapalı kereste olacağını çıkıntı olan tarafına monte edilmiştir.

Tavan parlak ise, tasarım özellikle güzel ve zarif bakacağız.

senin seçenek - perdelerin bağlantı ek olarak, LED Işık tarafından tasarlanan planların bu yöntem edin. Hiçbir görünür raptedicilerle karşılığında ultra modern bir çevre alınacaktır aydınlatma, yanı sıra çok şık perdeler konaklama alacaktır.

Görünür tavan korniş montajı: bu daha kolay

Görünmez korniş, elbette nedeniyle perdeler çok daha muhteşem görünmez tutturmalı bakmak gerçeğine daha yaygın ve talep bugün ve estetik.

Ancak, onun kurulum daha karmaşıktır ve gerçeğine görünmez bir çıkıntı, biraz tecrübe ve beceri gerektirir, her ev sahibi kendiniz yükleyebilirsiniz.

onun yükleme hala mevcuttur ve paradan tasarruf etmek gibi iken açık saçaklı Daha basit kurulum sadece onarım bütçesi dar sınırlar ile sınırlandırılmıştır özellikle, tüketiciyi büyülüyor.

Kurulum açık saçak çok çaba gerektiren ve Çağrı yöneticisinde biraz tasarruf yardımcı olmamaktadırKurulum açık saçak çok çaba gerektiren ve Çağrı yöneticisinde biraz tasarruf yardımcı olmamaktadır

Montaj işlemi:

 • Bir kez çubuklar şeklinde parçaları montajı beton tavan tespit işaretleri üretti;
 • çubuklar öncesi antiseptik davranmalı;
 • gömülü, yapıştırıcı gözyaşı yayılması ve daha fazla çalışma bıçak malzemesini koruyacağı takviye edici halka alanında asma tavan olarak;
 • filmde delikler halkaların iç çapına kesilir;
 • deliklerden barlar, kılavuz vidayı kullanarak çıkıntıya sabitleyin.

Kiriş oda eşit genişlik ve kalınlığı bıçak tabanı ve tavanı arasındaki boşluğa eşittir.

Eğer korniş montajı üzerinde çalışırken bilmeniz gerekenler: benimsemek

Her şeyden önce, biz bu asma tavan hatırlamak gerekir - bu dikkatsiz montaj durumunda veya hasarlı başka bir sebeple geri son derece zordur filmi zarar kolaydır.

korniş kenar, kurulumdan önce, bir streç tavan malzemesine zarar riskini azaltmak için bazı bez sarın gerekiyor.

Kolay filmi zarar - korniş montajı gerçekleştirirken asma tavan, çünkü tüm eylemleri gerçekleştirmek için çok dikkatli olmalıdırKolay filmi zarar - korniş montajı gerçekleştirirken asma tavan, çünkü tüm eylemleri gerçekleştirmek için çok dikkatli olmalıdır

Tedbirleri gerekli önlem benimsemek gereklidir.

önlemler:

 1. Filmde delikleri (herhangi bir!) filmde süreksizliklerin ileri oluşumunu önlemek için özel termokoltsami takviye edilmeli. Bu zahmetli iş deneyim yoksa, görünüşe göre, şirketten uzmanların çalışmaları yürütmek üzere davet edilmelidir.
 2. enstrümanın her türlü ile çalışırken Uygulamada esnasında "güvenlik açığı" gerilmiş kanvas tavan sürekli dikkatli, alınmalıdır.

Aslında şirket kumaş kurulumu için bir garanti verir ve Sözleşmesinde kayıtlı olmasıdır. Gelecekte, duvarın arkasında bir boşluk bıçak kaynak veya montaj profili gecikme olacaksa, bu filmin kaynak, hem de filmin kalitesi üzerinde çalışma beyan kalitesine uygun, ve tabii ki, şirketin garanti kapsamında girmeyen anlamına gelir.

Eğer-Saçak kendilerini koyun ve ikisi de şirketin pahasına değiştirilir filmi, hasarlı ise, bu durumda, şarap gibi sadece senin kabul edilemez. Film şımarık montajcılar ise Ve, bambaşka bir şeydir.

Tavan korniş montajı: 3D panorama (video)

Ve sonuç olarak, şunları söylemek istiyorum. saçak Stretch tavanlarda Gizli - bazı özel bilgi ve beceri ile ilişkilidir böyle karmaşık bir yapı değildir. Hepsi bir gizli niş olduğunu! Sen bunu kendiniz yapabilirsiniz. Bu kez ve çok uzun bir süre için yapılır. Böyle basit montaj çalışması ile üretilen etkisi gelince, yıllardır mutlu edecek ve çözümleri özgünlük ve benzersiz şıklık sizin perde yerleştirme ile misafirlerinizi sürpriz! gerilmiş kanvas ile çalışırken dikkatli olun. dairenizi kurma Size iyi şanslar!

korniş tavanlarda Gizli (fotoğraf)

7eeb95418723e8d07675648806148c3ba313ad04ea48382ae7ecd76b6e00f901DSC06302996x747IMG0394karnizy-dlya-natyazhnogo-potolka-foto3karnizy-dlya-natyazhnogo-potolka-foto5karnizy-dlya-natyazhnyh-potolkovkarnizy-dlya-natyazhnogo-potolka-foto7nisha-2nisha

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6

Adblock
detector