Pembe duvar kağıdı: romantik iç 5 varyasyonları – nwhistorycourse.org

The BlogPembe duvar kağıdı - bu odanızın duvarları için çok ilginç bir seçenektirPembe duvar kağıdı - bu pembe duvar kağıdı sadece çocuklarda tutkal ve küçük kızlar için bir oyun odası senin komnatySuschestvuet kanının duvarlarına için çok ilginç bir seçenektir. Ama bu kesinlikle böyle değildir. Pembe - Çok nazik, şehvetli ve sıcak renkler. Onun fanlar romantik ve maksatlı doğası vardır. pembe iç diğer tonları ile akıllı kombinasyonu göz önüne alındığında, renk kesinlikle herhangi bir odada kullanılabilir. pembe tonlarında bir çok varyasyonları paleti, sen romantizm, konfor ve uyum ortamı yaratabilirsiniz.


iç Pembe duvar kağıdı: palet haysiyet

aşırı miktarda basitliği ve sersemlik romantik ve iyilik ince notlar varlığını yerinden itibaren odanın iç pembe renk sayısı ile, çok dikkatli bir şekilde ve dengeli olarak ele alınmalıdır. Bugün, zengin mor renge pastel tonları gelen, pembe birden çok varyasyonunu temsil duvar halıları çeşitli.

Pembe renk, kırmızı aksine, başkalarına tamamen farklı bir etkiye sahiptir. Nedeniyle pembe tonlarının paletine, sen odada özel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Pembe duvar kağıdı rahat, eşsiz bir atmosfer oda verecektirPembe duvar kağıdı rahat, eşsiz bir atmosfer oda verecektir

Modern bir iç pembe tonları:


 • oda pembe tahriş dekore edilmiştir ve saldırganlık neden olmaz.
 • Biraz pembe doymuş renkler güvenlik ve rahatlama ortamı yaratmak. acil sorunlarından dikkatini dağıtmak ve sırayla düşüncelerini getirmek için yardımcı olur.
 • pembe İncisi tonları, konfor ve rahatlığı, hem de sıcaklık ve dikkatsizlik bir atmosfer oluşturmaya yardımcı olur.
 • Tam dinlenme mercan pembe ve somon pembesi tonlarında doğasında vardır.
 • Zengin mor tonları ve enerjik ve kararlı hareket etmeye teşvik kıpkırmızı. Bu tonları birbirleri ile bir araya getirilmektedir. Bu tembel bireyler için oldukça iyi bir seçenektir.

pembe Soğuk tonları başarıyla son derece güneş ışığı odası tarafından aydınlatılan soğutmalı.

Parlak pembe çiçekler ile koyu arka plan ifade Halılar, daha doğrusu tasarımcılar tarafından talep etti.

seçeneklerin kombinasyonları: pembe Ne duvar kağıdı sığacak şekilde

Pembe renk renk paletinin en tonları ile çok iyi uyum. Ancak bazı gölge trellises özellikle karışmam. Her şeyden önce, dikkatli istenen tonda oranını dikkate almak gerekir ve hangi genel iç oda ile uyum içinde, uygun duvar kağıdı vardır.

Pembe renkli oda dekorasyon için harika bir seçenek olacaktır, beyaz kadar beyaz ve pembe duvar kağıdı ile mükemmel uyumPembe renkli oda dekorasyon için harika bir seçenek olacaktır, beyaz kadar beyaz ve pembe duvar kağıdı ile mükemmel uyumpembe duvar kağıdı en başarılı kombinasyonu:

 • Beyaz + Pembe - En yaygın kombinasyon. Bu durumda Beyaz renk başarıyla doymuş pembe ile seyreltilmiş. Bu kombinasyonda hava yastığı ve yumuşak bir atmosfer yaratır.
 • Pembe + Siyah. Bu kombinasyon, birçok erkek için uygun cesur ve acımasız. Japon tarzı - pembe siyah.
 • Gri + Pembe. Onun tarafsızlık, gri narin pembe renk vurgular. Bu belki de yukarıdakilerin hepsinden önemlisi kazanan varyasyonu.
 • Beyaz + Pink Off. Krem mükemmel parlak pembe renk yola çıkıyor. Bu tasarımda oda yumuşak ve sakin bir ortam yaratır. Böyle bir düet Provence stili için tipiktir.
 • Yeşil + Pembe. pembe ile kombine yeşil tonlarının paleti odası canlı ve doğal olun. Bu renk paleti alanını yenileniyor.

mavi, nadir ve sıradışı dava ile pembe duvar kağıdı kombinasyonu. Varlığını, Çocuk odası dekorasyonu için en uygun bu kombinasyonu: pembe dişi prensip yakın ve mavi - erkek.

Klasik beyaz Pembe duvar kağıdı - Bir türlü iç mekanı kazan-kazan.

Odanın benziyor: koyu duvar kağıdı, arka - pembe

pembe duvar kağıdı lehine onların seçim yapmış olması, o sonuca düşünmek önemlidir. Kuşkusuz, aynı derecede zengin goblen pembe mantıksız duvarların üzerinde yapıştırın. Sonuç olarak, uzay kapalı ve kısıtlı ve duvarlar görsel genel atmosfer sıkıştırmak edilecektir görünüyor olacaktır. Bu durumda iç acı ve çekiciliğini kaybeder.

Mükemmel pembe duvar kağıdı çocuk odasında bakacağızMükemmel pembe duvar kağıdı çocuk odasında bakacağız

Farklı efektleri oluşturun:

 • İyi bir seçenek pembe arka plan ve geri kalanı, daha az doymuş renkler aynı paleti dayalı bir duvarın bir arada, düşünülebilir.
 • Orta duvar doymuş pembe arka plan ve çeşitli raflar, daha sessiz tonları haline bölümleri ve nişler ile temel olun.
 • başka, daha az doymuş bir renk geçişlerinin bir kombinasyonu ile ana pembe bir arka plan.

pembe arka plana layık hedefi, çiçek ya da sebze görüntü ile Mural bakacağız. oturma alanının - Yatak odasında başlığı veya oturma odası dekorasyonu için uygundur kumaşların Bu kombinasyon.

Bir duvarda parlak pembe ve pastel renklerde diğerinin duvar kombinasyonu yapma, sen uzay artan görsel elde edebilirsiniz.

pembe duvar kağıdı ile tek renkli iç

Tek renkli - ille siyah ve beyaz değildir. Bugün tasarım trendleri tek bir sesi ve çeşitli seçeneklerin baskın tarafından popüler yaptı.


İstenen sonucun elde edilmesi, ve mütevazi, sen pembe duvar ışık tonları düzenlemelidir:

 • somon;
 • kayısı;
 • Mercan;
 • krem;
 • pembe pastel tonları.

pembe ve siyah renk kombinasyonu oda özel bir ayrıcalık vermekpembe ve siyah renk kombinasyonu oda özel bir ayrıcalık vermek

Böyle flamingolar veya mor derin pembe renk olarak koyu tonları, - mobilyalar gibi aynı bir ev eşyaları,. iç oda pembe parlak tonlarda dekore edilirse, o zaman muhalefette, duvar kağıdı koyu tonları tercih etmelisiniz. katta beyaz halı veya beyaz-gri mat yardımıyla mümkün bir renk gamı ​​ile seyreltin.

Sessiz ve mütevazi iç birleştirir:


 • kırmızı tonları ile pembe duvar kağıdı;
 • mor goblen ile Pembe;
 • resimlerini leylak rengi için Leylak-pembe.
 • pembe ve bordo duvar kağıdı ile Kiraz.
 • Turuncu duvar kağıdı ile Pembe ve şeftali tonları.

pembe duvar kağıdı parlak tonları, orijinal altında veya üstünde sadece bir ses: Küçük veya karanlık odalarda için eşit kullanılabilir.

Tek renkli bir iç mekanında Zengin kırmızı renklerle uyumlu aksesuarları bak.

Pembe renk, yaklaşık ÖNCE kadınsı düşündü. Ama pek çok insan pembe tonlarının paletinin çeşitlilik ve zenginliği hakkında sanmıyorum. Örneğin, oldukça aristokrat pearl gray ile yumuşak pembe kombinasyonu inanıyoruz. Ya yeşil ile pembe sağduyulu ikilisi - her zaman ferahlık ve rahatlık bir atmosferdir. Böyle renklerde Duvar iyi ve iyimser bir ruh hali yaratmak, ruhu üzerindeki olumlu etkisi vardır.

İç (video) 'de duvar kağıdı pembe renk

Modern cesur tasarım fikirleri mümkün iç uyum, şık ve ilginç tasarımı yapmak gerek yok, çünkü, hakim basmakalıp üzerinde durmak.

İç (fotoğrafın) Pembe duvar kağıdı

18f496Family odalı-ile-çarpıcı kullanımlı-of-pembe-duvar kağıdı17-sevimli-kreş odası-tasarımları-için-bebek-kız-1517-7472fb16bfc68facc01385098365pink odalı-12Arkona-duvar kağıtları-alta-hdd15869-01bebek odası-fikirler-kahverengi-ve-pembe-kız-bebek-odası-ideas130-4en basit yatak odalı-tasarımları-için-genç-kız-1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 4 =

Adblock
detector