PCV panele sufitowe: fotografia i przegląd opcji instalacji – nwhistorycourse.org

The BlogPułapy płyt z tworzyw sztucznych są łatwe w instalacji i obsłudzePułapy płyt z tworzyw sztucznych są łatwe do zainstalowania i ispolzovaniiSovremennye panele plastikowe reprezentowane na rynku budowlanym, uderzył swoją gamę palet kolorów i symulowanych tekstur. Pozwala to na sufit, aby stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie uzupełnieniem ogólnego stylu wnętrza. Pułapy płyt z tworzyw sztucznych są łatwe w instalacji i obsłudze. Płyty montażowe mogą być odtwarzane w spokoju, po studiował instrukcje i porady od profesjonalistów. Instalacja zajmie trochę czasu, ale wynik będzie zadowolić swój stylowy wygląd.


Płyty PCV suficie: gatunki osobliwości

Panele a sufitów wykonanych z materiału o nazwie chlorek winylu. Nazywamy je skrócić panele PCV. W jego skład są prawie identyczne, z tym, że dodatek może zmieniać się w głównym materiale polimerowym. Ale różnice w panelach PCV to.

Sufitu obejmujący płytę z materiału polichlorku winyluSufitu obejmujący płytę z materiału polichlorku winylu

Główne różnice w wielkości

 • Okładzina (długość 12 cm).;
 • Piec paneli (do 50 cm.);
 • Arkusz płyty (do 200 cm.).

Wielkość paneli zależy od powierzchni pomieszczenia, w którym miał wykonane naprawyWielkość paneli zależy od powierzchni pomieszczenia, w którym miał wykonane naprawy

Obliczyć wielkość panelu każdy może dla siebie. To zależy od powierzchni pomieszczeń, które będą dokonywać napraw. Panele PCV są także różnice w sposobie instalacji.


Różnice w sposobie montażu

 • Panel z ściegów lewo w widocznym miejscu połączenia. Wyglądają dobrze, a ich koszt jest dość tani.
 • Urządzenie bezszwowe panele dostarczają żadnych widocznych szwów i pęknięć po ich instalacji.

Plastikowe płyty ścienne charakteryzujące się wysoką wytrzymałość i twardośćPlastikowe płyty ścienne charakteryzujące się wysoką wytrzymałość i twardość

Aby wybrać typ instalacji trzeba przejść do gotowego sufitu harmonijnie łączą się z ogólnymi pomieszczeń wystroju wnętrz.

Istotne jest zwrócenie uwagi na fakt, że tworzywa sztuczne są podzielone na panele ścian i sufitu. Każdy widok musi być ustawiony dokładnie przeznaczoną powierzchnię.

Płyty ścianki z tworzywa sztucznego są bardziej wytrzymałość i twardość, a panele sufitowe mają bardziej delikatną strukturę.Panele sufitowe PCV: Rodzaje powłok

Na dzisiejszym rynku budowlanym istnieje wiele odmian panelami PCV. Panele te mogą być wykonane w jednym kolorze, aby imitować strukturę różnych materiałów, mogą być stosowane do projektowania rysunków.

Błyszcząca powierzchnia jest dobrym rozwiązaniem do dekoracji sufitu w pomieszczeniu, które nie jest wystarczająco dużo miejscaBłyszcząca powierzchnia jest dobrym rozwiązaniem do dekoracji sufitu w pomieszczeniu, które nie jest wystarczająco dużo miejsca

Rodzaje paneli w zależności od typu powłoki:

 • Matt. Koszt takiego panelu demokratyczne. Panel jest podobna do błony śluzowej, ma szerokość 10 cm. Wyglądają dość proste, ale to ze względu na ich niską cenę.
 • Błyszczące. Szerokie panele pokryte są specjalną farbą i powłoki ochronnej. Dobór kolorów jest bardzo duża, istnieje również panele, które naśladują wygląd marmuru lub drewna. Ich koszt rośnie wraz ze wzrostem szerokości, który rozpościera się na 25 cm. Wielkość zapewnia estetyczną powłokę z co najmniej widocznych szwów.

Wybierając rodzaj pokrycia ważne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem ogólny wygląd pomieszczenia.

Błyszcząca powierzchnia jest dobrym rozwiązaniem do dekoracji sufitu w pomieszczeniu, które nie jest wystarczająco dużo miejsca. Ze względu na jej zdolność odbijania światła, powierzchnia daje efekt przedłużonego przestrzeni, co znajduje odzwierciedlenie w jej obiekty stworzyć iluzję więcej miejsca.

Istnieje wiele różnych rodzajów paneli plastikowych od rozmiaru i koloru do sposobu wiązania. Przed zakupem należy sprawdzić integralność paneli i zobacz, nie uderzył powierzchnię.

Zalety paneli PCV z przodu nowoczesnych rodzajów wykończeń

Materiały objętościowe materiały PVC wykazują doskonałe właściwości. Dzięki nim, wykończenia z tworzyw sztucznych będzie trwać przez wiele lat, nie przyniesie kłopoty z utrzymaniem i opieką, i patrzeć na długo zachowują swoją świeżość.


Pozytywna cechy materiału PVC:

 • odporność na wilgoć. Z tworzywa sztucznego jest odporny na działanie wilgoci, więc nie ma obawy pogorszenia jego wygląd. Również z tworzywa sztucznego panele na suficie, nie można bać się powodzi, jak to jest doskonale radzić sobie z obciążeniem i nie ulegnie pogorszeniu przed wilgocią.
 • efekt dekoracyjny. Płyty z tworzyw sztucznych doskonale maskowania defektów jakichkolwiek komplikacji. Z pomocą paneli można łatwo ukryć różne Sznury domowych, przewody, rury.
 • Materiał PCW mały współczynnik rozszerzalności cieplnej.
 • Z tworzywa sztucznego jest odporny na działanie wysokich temperatur. plastikowy panel właśnie zacznie się topić w temperaturze 80 ° C.
 • Materiały chemicznie obojętne. Jest bezwonny i całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia.

Plastikowe panele zapewniają niezawodne pokrycie sufitu i łatwe w pielęgnacjiPlastikowe panele zapewniają niezawodne pokrycie sufitu i łatwe w pielęgnacji

Dzięki temu zestaw cech paneli z tworzywa sztucznego zapewniają niezawodne pokrycie sufitu i łatwej obsługi. Od tej powierzchni nie mogą być boi spada tłuszczu i powstawania innych rodzajów zanieczyszczeń, ponieważ są one łatwo usuwane z detergentem.

Ważne jest, aby pamiętać, że stosowanie proszków i past ściernych może prowadzić do powstawania drobnych zarysowań na powierzchni błyszczących paneli.

można zauważyć obecność szwów paneli niedociągnięć nawet bez szwu rodzajów paneli, oraz fakt, że jego instalacja trwa kilka centymetrów przestrzeni wewnętrznej, ale bardzo mało, jeśli nierówny sufit nie jest zbyt duża.


Jak zrobić sufit z płyt PCV własnymi rękami

Płyty sufitowe z tworzyw sztucznych można zrobić samemu, jeśli się krok po kroku instrukcje i ściśle przestrzegać zaleceń specjalistów. Jeśli pan nie jest bardzo pewni swoich umiejętności, lepiej jest powierzyć pracę wykwalifikowanych pracowników - ustawienie projektu, natomiast nie jest trudne, ale wymaga odpowiedzialnego podejścia.

Strop z płyt z tworzywa sztucznego może być instalowana zgodnie z instrukcjamiStrop z płyt z tworzywa sztucznego może być instalowana zgodnie z instrukcjami

Czynności instalacyjne

 • Po pierwsze, za pomocą poziomu niezbędnego ducha, aby zidentyfikować linię mocujące profil montażowy. Powinno to odbywać się na całym obwodzie sufitu. Głównym celem powinno być stworzenie najbardziej poziomą powierzchnię.
 • Profil musi być solidnie przymocowane do ściany. Konieczne jest bezwzględnie upewnić się, że nie stało powstawaniu pęknięć.
 • Do płyty, ustalonej na obwodzie, konieczne jest dołączenie poprzecznego profilu. On jest podstawą paneli PCV.
 • Do barów położonych na obwodzie sufitu, aby zamocować profil montażowy w kształcie litery L.
 • Na tym etapie trzeba rozwiązać problem komunikacji wewnętrznej - jest to ostatni etap, w którym ich właściwe położenie.
 • Wyciąć płyty z tworzywa sztucznego z piłą na długość sufitu. Mocno włóż pierwszą płytę w profilu, przykręcić. Mogą być również stosowane paznokcie płynnych lub kleju.
 • Panel wkładać jeden w drugi i dołączone do profilu montażowego przy użyciu szyn. Instalacja powinna być tak dokładna.
 • Ostatni bar musi dopasować szerokość pozostałej przestrzeni do ściany. Delikatnie wkładać panelu z profilu w kształcie litery L.

Po zainstalowaniu paneli plastikowych własnymi rękami jest ważne, aby pamiętać, że wybór jakości materiałów wpływa na całą strukturęPo zainstalowaniu paneli plastikowych własnymi rękami jest ważne, aby pamiętać, że wybór jakości materiałów wpływa na całą strukturę

Niektórzy, zamiast profil metalowy służy desek i barów, ale zamiast tego używa specjalnej śruby wspornika. Metoda ta charakteryzuje się niską cenę.

Należy pamiętać, że gdy są mokre drewno moczyć, traci swój kształt, zaczyna się załamać. Może to doprowadzić do zniszczenia konstrukcji podstawowej.

Po zainstalowaniu paneli plastikowych własnymi rękami jest ważne, aby pamiętać, że wybór jakości materiałów wpływa na całą strukturę: jego działanie, wygląd i trwałość.

Montaż paneli PCV na suficie (wideo)

Płyty sufitowe PVC może być doskonałym alternatywa zawieszonych struktur. Są łatwe w instalacji, obsłudze, dostępne są w cenie. Który z nich jest lepszy, każdy decyduje za siebie. Jakość zależy od materiału, ale wartość wariant dla pieniędzy. Różnorodność paneli pozwala wybrać odpowiednią opcję dla wnętrza w dowolnym stylu. Konsument szeroka gama matowych i błyszczących paneli, aby wykorzystać je do stworzenia pięknego wnętrza.

Projekt PCV panele sufitowe (wnętrze zdjęcia)

42ec9ce91b55228d92eebaa04333ad3802706493f08d916361382447054reechnyy-Potolok-v-vannec11d0c61c83f6ae46636d4ccf2aa4702143921890810d56489370aacf142a248f998a2672585

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 2

Adblock
detector