patchwork teknikleri nelerdir – nwhistorycourse.org

The BlogPatchwork genellikle kır evi tarzında iç önemli bir niteliktirPatchwork rustik stilePechvork içinde iç önemli bir özellik sanat ve zanaat türleri biridir sıklığıdır. Bu teknik İngiltere'de yüzyıllar önce kökenlidir. Sadece kumaş satın alamayan olmuştur fakir insanlar tarafından kullanılan patchwork uzun süre. Bugün Patchwork yeni çıkmış bir eğilimdir. Bu teknik kullanılarak yapılan ürünler, şık bakmak ve mükemmel ev, bir ülke veya minimalizm atmosferini tamamlamaktadır.


Teknik patchwork yoyo: karakteristikleri ve uygulamaları şema

Teknik yo-kanatlar çiçek üretimi için kullanılır. Bu teknik alışılmadık döşeme parçaları içerir. Bu metod kullanılarak yapılır kumaşın dairesel yamalar, farklı bir dokuya sahip olabilir.

Teknoloji yo-yo üretimi çok kolaydır. Eğer kumaş çevrelerinde uzunluğunda kesilen dilim kenarlarında dikiş çalıştırmak ve yavaşça ipliği çekmeye gerek bu tekniğin öğeyi hale getirmek için. Sonuç olarak, bir "hacimsel krep." olmalı

Sanat yo-yo dikişli haberler için doğal, yumuşak ve ince bir kumaş kullanmak daha iyidirSanat yo-yo dikişli haberler için doğal, yumuşak ve ince bir kumaş kullanmak daha iyidir

Bu teknikte boşlukları üretimi için en iyi şekilde kullanılır:

 1. Keten.
 2. Pamuk.
 3. İpek.
 4. Organze.

Basitleştirilmiş Patchwork: özellikleri ve hızlı dikiş makineleri

Patchwork tekniği "köşe" en popüler. tekniği vasıtasıyla Sahtecilik basittir. Eğer hızlandırılmış terzilik teknikleri arıyorsanız, alan - Bu ne ihtiyaç vardır.


Eğer, bu tekniğin yardımıyla iş parçasını yapmak pamuk sahte aramaya karar verirseniz. Bu malzeme de şeklini almıştır ve dayanıklıdır. Bunun yerine, keten ya da basma pamuk paçavra kullanabilirsiniz.

patchwork taraftarlar arasında en popüler patchwork köşesipatchwork taraftarlar arasında en popüler patchwork köşesi

Köşelere boş katlama birkaç yolu vardır:

 • Yanlış tarafına 2 eşit parçaya katlanmış kumaş kare. Daha sonra iş parçası ütülenecek ve germe köşeleri olan.
 • tekniği "eklenmesi Alan 4." Bu teknolojinin özü aşağıdaki gibidir: Malzeme, bir yarım daire şeklinde kesilir. Sonra onu bir merkez çizgi çizin ve onun dokusunu sokun. Eğer basma ile çalışıyorsanız Böyle hızlı dikiş tekniği uygundur.
 • FLAP istenen boyutlarda kareler kesilir. Her biri içe doğru çapraz yanlış tarafı oluşmaktadır. Bir üçgen tekrar ikiye eğmek ve onları demir üzerinde yürümek gerekiyor.

Yamalı şönil ve vitray

şönil tekniği en yaygın biridir. Ne olursa olsun, iş parçasının konfigürasyonunun, kenarına bez merkezinde dikiş çizgisinden oluşur.Ayrıca, su ile ıslatılmış ekipman şönil kumaş sağlar. Bu işlem saçak sağlayacaktır. flep bir saçak ürün alanları genelinde tek tip olmayacak kadar uzun olmalı ovuşturun.

düz bir yüzey üzerinde kurutuldu, "yıkama" ayrıntılı sonra. Teknolojinin yardımı ile, kabarık doku olacak bir şönil kumaş, elde edebilirsiniz. Bu yamalı şeması avantajlı olarak kumaş, kap ya da diğer mutfak aletleri yapmak için kullanılır.

Vitray tekniği Avusturya'dan bize geldi. Bu tekniği kullanarak, sahte üretimi için çeşitli seçenekler vardır. Eğer vitray pencere kullanmayı seçerseniz, sade desenli kumaş seçin.

vitray tekniği dikiş çok parlak desenli bir ürün yaratmak içinvitray tekniği dikiş çok parlak desenli bir ürün yaratmak için

Bu teknik kullanılarak ön-malzemenin üretilmesi algoritma şu şekildedir:

 1. İlk olarak, bir taslak ve numarayı geleceğin kompozisyonun her detay çizin.
 2. Daha sonra, kademeli bir doku almak ve çekme trasların vasıtasıyla aktarın.
 3. Sonra, gelecekteki ürünün rengini belirlemek için.
 4. Dokunmamış yapışkan kumaş ön formun ve demir kullanılarak yinelenen kumaş.
 5. kakma alın ve arazinin en kısa kısmına dikmek.
 6. Progladte detay.
 7. o Sintepon ve iş parçası, astar sağ boyutunu yerleştirin. pimleri tüm yapısını bölmektedir.
 8. boru ile parça ters çevirin.
 9. Bir yorgan üretilen ürünler olun.

Patchwork: Ekipman lyapochiha ve suluboya

Teknik patchwork lyapochiha neredeyse herkes tarafından bilinen. Bu teknolojinin yardımıyla uzun salonu paspasları yaptı. Bugün öncelikle torbalar için kullanılan lyapochiha.

En basit lyapochiha tekniği iş parçasının satır dikmek için gereken ince şeritler imal edilmesini sağlamaktadır. Her paçavra viraj gerekli olduğu sonuç şey benekli görünüyordu ki.

Eğer sıkıca onların yeteneklerine inanıyorsanız, teknik ve dokuma lyapochiha birleştirebilirsiniz. Bu yöntem, hacimsel bilgi oluşturulması için uygun olan ve bir ürün sadece bir kaçı.

Suluboya tekniği en zordur. Bu şema yardımıyla parçaların oluşturulması yıllar sürecek. Ancak, ürünler, sulu boya yapılmış şaşırtıcı ve olağanüstü görünüyorsun.


en karmaşık patchwork tekniği - suluboya - iyi bir sanatsal tat deneyimli kalifiye işçiler için kullanılabiliren karmaşık patchwork tekniği - suluboya - iyi bir sanatsal tat deneyimli kalifiye işçiler için kullanılabilir

dikkate nüansları bir dizi almalı patchwork bu tip kumaş seçerken:

 • desen alanında rakamlar büyük olması, fakat aynı zamanda parlak ve at olmalıdır.
 • daha karanlık olarak daha hafif geçiş tonları tutmak gibi bir yol inşa etmek için çizin.
 • Çiçek baskılar tercih vermek arzu edilir.

Patchwork tekniği de ve pizza

İyi Sürüş eski olanıdır. Teknoloji, farklı uzunluklardaki şeritler (günlükleri) oluşan bir kare geometrik şekillerin üretimidir.

Sıra dışı bir ayrıntıyı oluşturmak istiyorsanız, farklı renklerin bir pamuklu bez alır. kare çubuk malzeme hafif tonlarda merkezinde. Ayrıca, diyagonal bölünmüş güzel görünecektir.

Eğer dikiş sonra bırakılan küçük hurda bertaraf etmek gerekirse Pizza Ekipmanları uygundur. Bu tekniği kullanarak preform üretimi için, giysi döşeme kesme kullanabilirsiniz.


Bu yöntem ile yamalı üç tabakadan üretim detayları sağlar. İlk monoton olmaya.

Patchwork tekniği Pizza bile doku küçük parçalara kullanımına izin verirPatchwork tekniği Pizza bile doku küçük parçalara kullanımına izin verir

aşağıdaki gibi sanat bir pizza algoritmasında üretim parçalar:

 1. Önce yatay yüzey üzerinde zemin hazırlamaya ve yamalar birinci tabakası üzerine yerleştirmek için gereklidir.
 2. Eğer hurda bütün temelini doldurduğunuzda, boş katman organze kapsayacak ve Kullanılabilir pimini Klip.
 3. Progladte iş parçası.
 4. benzer bir şekilde tabakaların bir çift uygulayın.
 5. Dikiş makinesinde bütün çalışma parçası Prostegnite.

Türleri patchwork Patchwork (video)

Patchwork - dekoratif sanat büyüleyici tekniği. Bu tip el sanatları için bir çok program bulunmaktadır. Her biri kendi şekilde benzersizdir ve özellikleri bir numarası vardır. öğeleri dikmek için bir çevreye veya atölyeler bir program gerekmez. Yeter sabır ve gerekli malzemeler.

Patchwork (fotoğraf)

01165b796f42554XL0c738010a75521XL153df235866f7b53df235866fb91-DSCN02381-DSCN335111aprilphotosaleishaandquilt00609-DSCN36911320174987dscn61631115biserinfo12603655004b5c3771ac446o

Leave a Comment

Your email address will not be published.

85 − = 80

Adblock
detector