patchwork için özel kitler: 8 bileşenler – nwhistorycourse.org

The BlogBugüne kendinizi seçebilir Patchworkler için ilginç kitleri, çok büyük sayıda içinBugüne kadar, bunu kendi ticaret ağında seçebilir Patchworkler için ilginç kitleri, çok büyük sayıda elemanlarının çok sayıda içeren yamalı için farklı bir dizi sundu. Aralarında bilinçli bir seçim başlayanlar için değil, aynı zamanda deneyimli dikişçi sadece zor olabilir olun. Çoğu durumda, doğru seçim çıkan sonuç göze hoş olacak bağlıdır üzerindedir. boşuna harcanan para pişman olmaz dayandırdığı öneriler yardımcı olmak için zor bir durumdan çıkmak.


Kökeni patchwork tekniği

patchwork birden setleri yanıltılmış değil için, bir acemi tekniğinin özü hakkında bilgi edinmek için yanlış olmayacaktır. Bu konuda daha fazla bilgi bir kişi olacağını, bu "kesilmiş" kolay bir seçenek değildir. Patchwork Doğu Avrupa yüzyıllar önce geldi. adı kendisi kelime "yama" ve "iş" geliyor. Bu kolay sayesinde bu yamalı bir teknik olduğunu anlamak için.

belirli bir şekilde birbirleri ile birleştirilir kullanılan çok renkli bez içinde. Seçilen renk uyum içinde olması gerektiğini hatırlamak önemlidir.

patchwork tekniği sayesinde küçük yastıklar için şık durumlarda dahil heyecanlı bir çok şey yapabilirsinizpatchwork tekniği sayesinde küçük yastıklar için şık durumlarda dahil heyecanlı bir çok şey yapabilirsiniz

Bir yandan, renkli mozaik göze hoş olmalıdır. Öte yandan, bu palyaço dekorasyonda bir zam olmamalıdır.

Doğru şekilde yapılırsa, teşekkürler şu projeler uygulanabilir teknolojiyi patchwork için:


 • örtüsü;
 • örtüsü;
 • yastık kılıfı;
 • nevresim;
 • perdeler;
 • Paspas vb.

Yukarıda görülebileceği gibi, bu teknikte kullanılmak üzere bölme veya araçlar birleşmesine izin veren, örneğin bir bıçak gibi bir kumaş, iplik, ve çeşitli araçların gerekli adettir. Gerek birçok farklı sözde yararlı öğeleri içerecek şekilde söz üreticileri setleri güvencelere güvenmek. Çoğu durumda, istemci yalnızca sahipsiz detaylar için fazladan ödeme.

patchwork için malzeme seçin

gerekli çalışmaları için kaliteli bir enstrüman, aynı zamanda kumaş ibaret değildir. Hayra bit herkes tarafından tam anlamıyla biraz toplanan uzun zaman arkadaşlar, komşular ve akrabalar var. özel bir ticaret geliştirme durum iyiye değişti gibi. Ne olursa olsun vatandaş aramaya El işleri için gerçek veya sanal mağaza olsun, kumaşın kalitesini sağlamak zorundadır.

satın almadan önce, dokunmak ve keşfetmek için gereklidir. Çoğu durumda, başlangıçtaki sunum yapmak için yardımcı olur.

Gerekli her zaman, yamalı bir dizi toplarken kalite ve ana özelliklerini kontrol etmekGerekli her zaman, yamalı bir dizi toplarken kalite ve ana özelliklerini kontrol etmekDeneyimli ustalar aşağıdaki özelliklere dikkat etmek tavsiye:

 • Çekici görünümü;
 • Gerekli parametreleri ile Doku;
 • birlikte veya boşluk boyunca izlerinin olmaması;
 • Hijyenik noktasının varlığı - son ürün uyku veya masa kaplama için kullanılacak ise, bu parametre, zorunludur.

bakış fonksiyonel açıdan bakıldığında, ana malzeme saf pamuk ya da pamuk (HB) kumaş kullanmak tavsiye edilir olarak. onların avantajdır dikte. Birincisi, HB neredeyse imkansız püre. İkincisi, kesme işlemi oldukça basit ve sonrası tedavi malzeme küçülmez. HB ek olarak aşağıdaki malzemeler kullanılmıştır: yün, viskoz, ipek ve uzandı.

patchwork için araçlar

Amacıyla düzgün seçilmiş malzemesi az iyi seçilmiş araçları tedavi edilmelidir, bir başyapıt dönüştü etmek. patchwork tekniğin avantajı önemli beceri gerektirir. Hatta bir acemi o malzemenin teknik özellikleri aletleri seçilen koşulda çalışma ile başa çıkacak.

Hatta bir acemi terzi patchwork için hazır kitleri kullanılarak, çok orijinal bir şey dikebilirsinizHatta bir acemi terzi patchwork için hazır kitleri kullanılarak, çok orijinal bir şey dikebilirsiniz

Birçok vasıflı işçi görüşüne göre bu iş için gerekli araçları, listesi aşağıdaki gibi:

 1. Keskin makas.
 2. Dikiş makinesi - hesaba malzemenin tahmini yoğunluğunu alarak seçilir. o kumaşları ince gelince, biraz fazla hızlı hareket oyun sadece zarar. Bu durumda, makineyi uygun.
 3. Çeşitli iğneler.
 4. Ütü - kumaş parçaları, istenen şekli vermek için kullanılır.
 5. Kurul çalışması.
 6. Konuları renkleri gereklidir.
 7. Yuva line - bu bıçağı oluşturan özel bir yüzey vardır. Buna ek olarak, bu çizgi istenilen büyüklüğüne göre, doğru kesme klapeleri kullanılmalıdır.
 8. Dekoratif elemanlar - yaratıcı kavramına dayalı seçildi.

patchwork için yamaların takımları: en iyi nasıl seçmek için

ticaret ağında sunulan seçeneklerden fiyat aralığı büyük ölçüde değişecektir, bu nedenle el gelen ilk şey yapmayız. Öncelikle objektif edebilecek yeteneklerini değerlendirmek gerekir. bu durumda, açacağı söz konusu olduğunda, bu iş için uygun asgari aksesuarlar. Şimdi temel teknikleri ve bireysel çalışma yöntemleri öğrenmeleri gerekmektedir.

zorunlu grubu önceden hazırlanmış boşlukları içeren gerekli örneklerini içerir.

patchwork için set Alış, çalışmak için gerekli tüm araçlara sahip olduğunu not edinpatchwork için set Alış, çalışmak için gerekli tüm araçlara sahip olduğunu not edin


Buna ek olarak, aşağıda belirtilen bileşenlerden dikkat etmeleri gerekmektedir:

 • Mat - kesme ve kumaş dikmek güvenle izin vermek için fonksiyonel altta yatan nedeni;
 • Kesme ve kesme araçları;
 • doğa Bağlama grubu aralığı ve adım resimler tarafından birkaç aşamada mevcut olan;
 • dikkat mesleki geliştirme araçları listesi genişletilmiş içeren ürünlere ödenebilir gibi.

Özet yamalı kiti (video)

patchwork teknolojisi basitliği nedeniyle herkes tarafından kullanılabilir. Başlamak için gerekli malzemeleri bir dizi satın almak ve bulmalıyız. kolay işleme için yakın nesneleri saklamak için yapın. Seçim süreci böyle ekipman dikkate profesyonel sanatçı düzeyi alarak seçilmesi unutulmamalıdır. Aksi takdirde, boşuna para harcamak olasıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 2 =

Adblock
detector