The Bloggüzel korkuluk kullanabilirsiniz, bir merdiven güvenli ve pratik yapınBir merdiven ek bir unsur olarak kullanılır, güvenli ve güzel tırabzan Korkuluk kullanarak pratik olabilir olun. korkuluk tasarımı önemli bir rol oynar. Onların bittikten için yapılmış bir tırabzan. Bu eleman sadece merdiven dekor bir parçasıdır, aynı zamanda önemli bir işlevi vardır. artan veya merdivenlerden inerken düşme etmemek için, adam, onlar için tuttu. Bu eskiz ve çizimler üzerinde küpeşte dahil, korkulukları tüm yaptı. Paslanmaz metali gerekli tüm özelliklere sahip ve tırabzan imal etmek için en iyi malzemedir.


Paslanmaz çelik merdiven için sağlam metal korkulukları

Metal korkuluklar destek üyesinde yüklü - korkuluk. Onlar bir merdivende bir veya her iki tarafta monte edilebilir. raya bazı modelleri duvara sabitlenmiş.

tırabzan imalatı için farklı metaller kullanılır.

En popüler bugün alüminyum veya demirden yapılmış merdiven korkulukları, vardırEn popüler bugün alüminyum veya demirden yapılmış merdiven korkulukları, vardır

Tutamakları olabilir:


 • alüminyum;
 • demir,
 • dökme demir;
 • Çelik.

metaller paslanmaz malzeme olarak hareket ederler. Bunlar çevresel stres ve mekanik hasarlara altında korozyona uğramazlar, uzun ömürlüdür.

Yanlışlıkla o bir lak kaplama olsa bile, kolayca bir ahşap korkuluk çizik. Bir metal neredeyse imkansızdır.

Ne elemanları merdiven için krom korkuluk oluşur vardır

Krom korkuluklar yüksek güce sahip. Genellikle açık merdiven bileşenleri kümesi olarak ayarlanır. mağazalar, ofis binaları, kafeler: Ama bu eleman hala halka açık yerlerde bulunan merdiven kullanılır. Onlar gibi ek sigorta hizmet vermektedir.

Onlar yarı speküler yüzeye sahip olarak Krom korkuluklar, çevreyi yansıtabilir.

Krom korkuluk imal edilebilir.Mükemmel Modern merdiven moda krom korkuluk görünümünü tamamlayacakMükemmel Modern merdiven moda krom korkuluk görünümünü tamamlayacak

Korkuluk aşağıdaki öğelerden oluşur edilebilir:

 • musluk;
 • konnektörleri;
 • menteşeler;
 • kavrama Viraj;
 • rafları;
 • bardaklar;
 • duvara ek sabitleme.

sıkı ve doğru bir ray yapısına bağlı olması, tüm bu unsurlar kullanım için uygundu. ray tespiti için kullanılan ek elemanlar olarak, önemli bir noktadır. insanların raylı armatürleri güvenliği itibaren bağlıdır.

Merdivenler için koltuklar: Dövme modeli

Bazı modellerde korkuluk metal dövme ile üretilmektedir. Onlar güzel bir görünüm ve özgün bir tasarıma sahip olabilir. Roman tarzı (sıkı sonuna bukleler) kullandığınızda, bir korkuluk görsel ışık yapabilirsiniz.

Ferforje parmaklıklar klasik tarzda ahşap merdiven süslüyorFerforje parmaklıklar klasik tarzda ahşap merdiven süslüyor

Dövme metal rampalar dekore edilebilir:

 • Doğal motifler;
 • süs;
 • Pürüzsüz ve ücretsiz hatları.

Tüm ısıtılmış metal sünek olur. Bu nedenle, bunun dışında herhangi bir şekil yapabilirsiniz. Dövme korkuluklar mükemmel bir klasik iç zarif bir uyum - Barok veya İmparatorluğu.

Korkuluk basit veya karmaşık bir yapıya sahip olabilir. yapı modelinde Kompleks tırabzanın uçlarında yer alan çeşitli girdapları, dekore. Böyle bir kavrama ile, merdiven korkuluk "canlandırmak" olabilir. Dekoratif elemanlar ritim oluşturabilir ve bir merdiven, orijinal şık ve güzel görünecektir.


ölçülü renklerle yapılmış ve gereksiz dekoratif öğeler vardır mobilya için uygun Korkuluk Basit yapı. Bunlar basit ama şık görünüyor.

Dövülmüş parmaklıklar yapısında üç boyutlu elemanlar olabilir. Bu elemanlar, belirli bir sırada tekrar edilir, böylece kuru bir ritim oluşturur. Metal korkulukları ince bir bükme, düz şekiller sahip olabilir. Bu unsurlar bir küpeşte şeklinde bir çit varsa herhangi klasik merdiven uyacak şekilde sağduyulu renklerde üretilmektedir. Genellikle genel merdiven böyle öğeleriyle bezenmiş. Onlar binanın durumunu ve herhangi bir tarzda bağlılığını temsil eder.

Korkuluk geometrik şekillerde dekore edilebilir. Bu tür tasarımlar, modern, şık ve şık bir görünüm.

çelikten yapılmış merdiven küpeşte: Malzeme avantajları

Paslanmaz çelik ray tasarımına bağlı olarak farklı bir tasarıma sahip olabilir. Bu malzeme, taşınabilir ve diğer yapılar korkuluk üretimi için son derece uygundur. Genellikle açık merdiven için böyle korkuluk kullanın.


çelik askı Avantajları güvenilirlik, güç ve dayanıklılık için vardırçelik askı Avantajları güvenilirlik, güç ve dayanıklılık için vardır

Paslanmaz çelik, diğer malzemelere göre pek çok avantajı vardır:

 • Bu aşındırıcı değişiklikleri meydan okuyan;
 • Bu yüksek dayanıma sahip;
 • Bir prezentabl görünüm ve uzun ömrü vardır.

Paslanmaz çelik korkuluklar pahalı değildir. Bunlar evrensel ve bunlar kamu binaları kullanılır.

Çelik malzeme iddiasız, bu nedenle bu tür taşınabilir basit ve kolay kir yıkayın. paslanmaz çelik küpeşte ağır yükleri, sıcaklık değişimleri, nem dayanabilir.

paslanmaz çelik kendini merdiven için bir tırabzan (video) nasıl seçilir

Tutamakları önemli bir işlev görürler. paslanmaz metaller Modeller dekor ve fonksiyonel merdiven için avantajlı bir çözümdür. Onların tasarım kesinlikle herhangi bir şey olabilir. Bu nedenle, korkuluklar dairenin iç süslemeleri ve merdiven eksiksiz bir görünümünü vermek için. Orijinal dövme demir parmaklıklar farklı tarzlarda yaratılır. Şu anda, Eğer verileri herhangi bir şekil, tasarım ve renk gelecekteki merdiven için sahte unsurları sipariş edebilirsiniz.

merdiven için paslanmaz çelikten yapılmış Güzel parmaklıklar (fotoğraf seçenekleri)

011 2bez2 016-1 115b 89e129f1f 125b 8376 53877 111111-23 2696897

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1