Parlak streç tavan avantajları – nwhistorycourse.org

The BlogParlak streç tavan ölçüde herhangi bir odanın görünümünü artırabilirParlak streç tavan ölçüde bir başyapıt haline her odayı herhangi pomescheniyaSegodnyashnie teknolojisinin görünümünü iyileştirebilir. Tavana oynadığı bu çok büyük bir rolde. Germe tavan montaj sen dönüştürmek ve görsel olarak her odayı zenginleştirmek için izin verir. Ayrıca geçiştirmeye ve ayna yüzeyi odası ya da başka bir odada göz kamaştırıcı ve lüks tip verecektir. Daha önce bu tavan tasarım teknolojisi büyük bir lüks olarak kabul edilir ve maliyeti diğer bitirme malzemelerine göre oldukça pahalıdır edildi.


parlak tavan nedir

Parlak germe tavan için yapılmış olduğu malzemenin bir çok avantajı vardır. Stretch tavanlar görünüş olarak PVC filmden yapılmıştır vernik yüzeyini andırıyor. Bu kumaşın yoğunluğu güvenilirliğini ve güvenliğini sağlamaktadır. Bir sel bıçak durumunda 100 su kilogram için ayağa kalkar. Parlak tavanlar renkleri çeşitli bir yelpazede var. Nedeniyle parlak streç tavan onun yansıtıcı özelliklerine sırayla daha derin ve daha geniş hale görsel odası genişler ayna levha, etkisini verir.

Asma tavan güvenliği etkileyici bir marj var ve suyun 100 kg'a kadar dayanabilir olduğunuAsma tavan güvenliği etkileyici bir marj var ve suyun 100 kg'a kadar dayanabilir olduğunu

Özellikler resimlerinde

Temel özellikler resimlerinde parlak streç tavan:

 • nedeniyle özel işlem çözeltileri web Su direnci nem eğiliminde değildir;
 • tuval insan sağlığı için son derece güvenlidir ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz;
 • Ayrıca, internet iyi ses emme ve bir ısı yalıtımına sahiptir.
 • yükledikten sonra, koku birkaç gün içinde kaybolur.

Fransa ve Almanya'da tavan üretin. Yurtiçi üretici tüm uluslararası standartların tavanlar üretmektedir.


Genel kanının aksine, parlak tavanlar yerli üretim yeterince iyi olduğunu kanıtladıGenel kanının aksine, parlak tavanlar yerli üretim yeterince iyi olduğunu kanıtladı

Bıçak kalite yerli üreticiler çok yüksek kabul edilir.

kumaş üretiminde tavan dayanıklı ve esnek olması kaynak vurgulamaktadır uzanır. Bugünün ayarları dikişler görünmez hale getirmek için izin verir.

Uygun parlak tavan montaj teknolojisi

Kurulum parlak tavan aslında çok basit, karmaşık bir prosedür ilk bakışta görünüyor. Stretch tavan yapıları bağlama ve web'in gerginlik setleri oluşur.İlk bakışta göründüğü gibi parlak tavan montaj teknolojisi olarak zor değilİlk bakışta göründüğü gibi parlak tavan montaj teknolojisi olarak zor değil

monte birkaç yolu vardır:

 • zıpkın;
 • klipsli;
 • Kama.

Temelde parlak streç tavan montajı için kullanılan braket montaj zıpkın.

zıpkın ve jeneratör klipsli: Birkaç asma tavanlar sabitleme yolu vardırzıpkın ve jeneratör klipsli: Birkaç asma tavanlar sabitleme yolu vardır

Kurulum gerektirir:

 • zıpkın (baget) altında oluk ile duvara monte alüminyum ya da plastik profiller;
 • kenarlarında bir zıpkın PVC kumaş.

tuvalin gerekli boyutlarını belirlemek amacıyla, taban alanı ölçümleri yapmaya başlayın. Sonraki aşama tavan yüzeyini hazırlamaktır. Bir kez doğru yükseklikte bağlı baget de duvara oda çevresinde. Daha sonra baget film zıpkın takılmış ve mandallı oluk.

bir ısı tabancası yardımı ile kolay bir baget doldurmak için yapım bez ısındıbir ısı tabancası yardımı ile kolay bir baget doldurmak için yapım bez ısındı


Bu yüke dayanıklı ve uzun yıllar sürebilir çok engebeli tasarıma çıkıyor.

web özel ısı tabancası ısıtıldı ve kenar pervaz giderilmiştir. Kurulum köşelerine merkezden yürütülür. kumaş tamamen tavana monte edildiğinde bağlantı elemanları kenar gizlemek tavan pervaz monte edilebilir.

Kurulum parlak streç tavan (video)

Parlak tavanlar gerilmesi için bakım nasıl

parlak tavan speküler yüzeylerin bakımında farklı olmadığını bakımı. Her şey parlak tavanlarda düzgün yapılmazsa bakım ise büyük bir zevk olacaktır. iyice toz çatı temizlemek için, yeterli tavan kuru bez veya kısa bir şekerleme sahip olan bir kumaşın silin.

Özel bir solüsyon ile temizlenmelidir parıltı tavan dönmek için:


 • Özel kaplamalar;
 • Pencere yıkanması ve cam yüzeylerde için araçlar;
 • su ve amonyak Kendi hazırlanan çözüm.

ıslak silme sonra parlak tavan kuru bir bezle temizlenmesi gerekir. Tavan dairesel hareketlerle olmalıdır Rub. Aksi takdirde, parlak tavana gerginlik lekeleri kalır belirgin görünüşünü bozabilmektedir.

parlak tavan bakımı için normal bir cam temizleyici için idealdirparlak tavan bakımı için normal bir cam temizleyici için idealdir

Bu tavanlar sert yüzeye sahip fırçalar ve süngerler yıkarken kullandığınız olmamalıdır bu nedenle, mekanik hasara karşı savunmasız olduğunu hatırlamak önemlidir.

bakım parlak streç tavana kurallara bağlılık, önemli ölçüde ömrünü artırmak ve zahmetsizce yıllardır orijinal halini muhafaza etmek mümkündür.

parlak streç tavan Bakımı (video) için

Parlak tavan kullanmanın olumlu ve olumsuz yanları

herhangi bitirme malzeme parlak tavan olduğu gibi avantajları ve dezavantajları vardır. parlak streç tavan rengin çeşitli büyük avantajı mat tuval ile tavan çok daha fazla olduğu düşünülür. Ayrıca parlak tavan görsel yüzeyde boşluk büyütmek için yardımcı bütün bu odada olduğunu yansıtır ve iç özel parlaklık verir.

Kurulum hızlı ve ekonomik bir şekilde. Eğer ayarlarsanız doğru ışık tavan yeni renklerle ışıltı olacaktır.

Parlak tavanlar yarı şeffaf yapılmış ve ona büyülü bir etki yaratacaktır floresan lambalar, konabilir. Ayrıca, böyle bir tavana sahip, sen mat tuval ile daha güçlü lambalar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir artı parlak tavanlar uygun fiyat çağrılabilir. Zikredilebilecek olumsuz özel temizlik maddelerinin kullanılmasıdır. Parlak tavan toz parçacıklarını üzerinde daha görünür ve temizlik daha sık harcamak gerekir. Arıza su lekeleri olabilir tavan temizleme kurallarına uymak.

Parlak tavanlar odasında unutulmaz bir atmosfer yaratacak özel ışıklandırmaya sahip sağlanabilirParlak tavanlar odasında unutulmaz bir atmosfer yaratacak özel ışıklandırmaya sahip sağlanabilir

Bu eksikliği gidermek için kurallara göre temizleme sistemini çizmek için yeterlidir, ve tavan kendine özgü bir ihtişam ve parlaklık koruyarak 50 yılı aşkın hizmet verecek. Ayrıca, piyasa toz çekmek için daha az izin anti-statik etkisi ile bıçak görünmeye başladı. Parlak tavanlar balkonda yüklenemez.

Eşsiz tasarım streç parlak tavanlar

Parlak tavanlar tasarımın gelişimi tam güçle hayal göstermek için izin verir. tasarımının geliştirilmesinde tavan oda tasarımı ile uyum içinde olması ve bunun devamı olması gerektiği unutulmamalıdır. Nedenle, tavan ayrı bir alan tahsis etmek gerekli değildir. renk düzeni parlak tavan ışıktan koyu tonlara geniş bir yelpazeye sahiptir. Örneğin, salon veya oturma odasında, sen kumaş parlak gök renk seçebilirsiniz.

Sen beyaz bulutlar görüntülenecektir hangi mavi parlak tavan seçebilirsiniz.

parlak tavana spot ile bir yıldızlı gökyüzü ile temsil edilebilir. Çocuk odaları ve mutfaklar tematik görüntülerin görüntü ile uygun kumaş için. Renkli tasarımı her zaman küçük çocuklar gözleri lütfen. koridor yaklaşımı kahverengi veya kahve rengi. Aydınlık ve özgün renklerine tonlarının Ayrıca zengin paleti.

Modern teknolojiler hemen her kumaş tavan resimleri uygulanacak izinModern teknolojiler hemen her kumaş tavan resimleri uygulanacak izin

inşaat tasarımında germe tavanlar ayrılır:

 • dümdüz;
 • Çok Düzeyli.

Çok düzeyli tavanlar parlak geniş odalarda harika görünüyor. Çoklu seviyesinde yapılar çeşitli parlak ağlar ve mat dokulu bir kombinasyonu olabilir. daha küçük odaların gelişmesi tasarımında Tek seviyeli yaklaşımı.

Beyaz parlak streç tavan

Beyaz bir tuval seçerken renk parlak tavan seçerken Birçok insan özellikle rahatsız etmeyin.

Beyaz parlak tavan avantajları vardır:

 • Beyaz renk ağın aşırı ısınmayı önleyerek, güneş ışığı kuyusu yansıtır;
 • herhangi bir tasarım için beyaz nötr bir yaklaşım;
 • Oldukça nedeniyle parlak yüzeye alanı artar;
 • düşük doğal ışık alanları için uygun;
 • Düşük fiyat ve kaliteli.

Herhangi iç dekorasyonu ile mükemmel gidecek Beyaz parlak streç tavanHerhangi iç dekorasyonu ile mükemmel gidecek Beyaz parlak streç tavan

Ayrıca, beyaz parlak tavan sıva ile bitmiş zamanki tavana iyi bir alternatif vardır. Normal ışıkta Parlak tavan beyaz düz duvar gibi görünüyor. beyaz tavan sıkılmış görünüyordu için kenarlarında ve işlemelerinizle güzel avize asmak için merkezde renk spot eklemektir. Parlak beyaz tavan gerektiği dikkatli ve kurallara göre bakımı. o gri renk tuval yükü üzerinde kayboldu, yüzden daha sık tozu gidermek için gereklidir.

Parlak tavanlar hakkında tüketicilerin Yorum ve görüşler

Parlak tavanlar tüketicilerin çok tercih ederim. Her şeyden önce, bu parlak tavan zarif bakmak çünkü sadece değil, ama nedeniyle uygun fiyata. malzemeleri pazarında tamamlanması şirketler ve üreticilerin geniş bir yelpazede sunmaktadır. Birçok tüketici parlak tavanlar kolaylıkla farklı bir tonda ya dokusu ile değiştirilebilir gerçeği ile çok memnun. Ayrıca Hızlı Kurulum Kılavuzu hakkında olumlu eleştiriler ile karşılandı.

Şikayetlerin çoğu tavan yükleme hakkında düşük kaliteli çalışma ile bağlanır, bu nedenle geniş deneyime sahip kuruluşa başvurmalıdırŞikayetlerin çoğu tavan yükleme hakkında düşük kaliteli çalışma ile bağlanır, bu nedenle geniş deneyime sahip kuruluşa başvurmalıdır

Çoğu zaman, sadece negatif geri besleme çok az deneyime sahip şirket temas tüketicileri bırakılır.

Zayıf ya da çok kötü çalışma sıklıkla görüntüsüne gölge düşürmez tavan bez, içinde dezavantajı barındırmaktadır. Tüketicilerin çoğunluğu göre, büyük bir deneyim ve büyük bir portföyü ile şirkete başvurun en iyisidir. Ayrıca, uzmanlar firması kullandığı kumaş, kalitesine ödeme dikkat öneriyoruz.

Nasıl seçmek için

Eğer kurulum için bir şirket bilgileri ile iyice aşina olmalıdır seçmeden önce:

 • üreticisi kim;
 • sertifika sağlanmasına teyit kaliteli malzeme;
 • Albüm eserlerin hükmü deneyimi.

İyi bir üne sahip Şirket kolaylıkla gerekli tüm bilgileri size sağlayabilirİyi bir üne sahip Şirket kolaylıkla gerekli tüm bilgileri size sağlayabilir

Parlak streç tavan (video)

kumaş seçiminde tüm artılarını ve eksilerini tartı sonra, parlak streç tavan seçebilirler. Bu bitirme malzemesi birçok avantajı vardır. Bunlardan başlıcaları renkler, dayanıklılık, uzun ömür, geniş bir yelpazede, kolayca yüklenir. bakım kurallarına tabi olarak, parlak tavan uzun süre orijinal görünümünü için tutar. Farklı fiyat kategorisi, fiyat yapısı ve malzemenin kalitesi renk seviyesine bağlı olarak oluşturulur. Tüketiciler parlak streç tavana olumlu yorumlar bırakın.

Tasarım parlak tavanlar (fotoğraf)

122-1024x7687043921646cd9e873e409f74c6c893dcd1913e75415ab7d526181035790w640h6402015032512275320151215202421

Leave a Comment

Your email address will not be published.

88 − 83 =

Adblock
detector