Panele wykonane z muszli morskich: 3 pomysły – nwhistorycourse.org

The BlogMuszle - bardzo dobry materiał do paneli, ze względu na ich niezwykły kształt i wygląd sprawi unikalną kompozycjęMuszle - bardzo dobry materiał do paneli, ze względu na ich niezwykły kształt i formę kompozycji będą panele wykonane z muszli unikalnoyKrasivoe uzupełniają wnętrze salonu, sypialni czy przedpokoju. Do jego produkcji trzeba skleić kilka muszli i niektóre materiały dekoracyjne. Najważniejsze - aby wybrać odpowiednie kolory, inaczej kompozycja będzie dosłownie być oczywiste. Projektanci nie zaleca się ograniczyć lot wyobraźni. Skład uzupełniają obrazy życia morskiego lub łodzi.


Gdzie szukać materiałów do paneli skorupy: wskazówki dla początkujących

Każdego roku, obywatele wysłane do regionów przybrzeżnych odpocząć od ciągłego zgiełku codzienności. Nie trzeba podjąć trud, aby zebrać niezbędne muszli. Ta ostatnia postać jest wybierany na podstawie preferencji estetycznych. Wyjątkowość kompozycji daje nietypowy kształt muszli. Należy pamiętać o jednym aspekcie: czy jest to święto w innym kraju, konieczne jest, aby wyjaśnić niuanse prawne, zarówno z kraju dużą liczbę pocisków dozwolone? Zadać takie pytanie powinna być przy wjeździe do kraju.

Zróżnicowany asortyment muszli ze względu na ich niezwykły kształt i inny rodzajZróżnicowany asortyment muszli ze względu na ich niezwykły kształt i inny rodzaj

Ponadto, nie zaszkodzi będzie wykonać następujące czynności:

 • Mark mocno pojemnik do przewożenia pocisków;
 • Znajdź deformacji pod wpływem fal, dużych i małych kamyków;
 • Zebrać kilka gałązek drzew egzotycznych.

Znajdź materiały do ​​wykonywania kompozycji jest łatwe do przechowywania towarów do robótek lub rynku. Najważniejsze - wstępny szkic na papierze, jest planowane do wdrożenia.


Jak sprawić, by panele muszli z rąk: tajemnice i sztuczki

Aby zacząć wstępny szkic tego, co powinno okazać się w końcu. Projektanci zalecamy nie ogranicza się wyłącznie do muszli. Panele uzupełnienie nasion zbóż i roślin strączkowych.

W celu uczynienia kompozycji będzie potrzeba duży kawałek tektury, który jest cięty na dwie równe części. Ołówek na jednej części narysowanej zarysu przyszłego stworzenia. W następnym kroku trzeba będzie klej „moment” lub klej topliwy, szczotki i materiałów dekoracyjnych, w zależności od preferencji.

Niewielka szkic wykonany przed rozpoczęciem pracy, pozwalają mieć jasne pojęcie o wynikach swojej pracyNiewielka szkic wykonany przed rozpoczęciem pracy, pozwalają mieć jasne pojęcie o wynikach swojej pracyPraca z nimi jest następująca:

 • Na arkuszu tektury położył małe kamienie, zgodnie z wcześniej odnalezione konturów;
 • Otrzymaną warstwę kamieni wylano cienką warstwę kleju;
 • Po wyschnięciu kleju staje się przejrzysty, a tym samym daje szczególną kompozycję niezwykle;
 • Maksymalny poziom kleju zwiększenia siły ciągu 24 godzin, a dopiero potem można zamontować muszli;
 • Przy wyborze metody stosowania muszle niekoniecznie przestrzegają zasad symetrii;
 • Umiarkowane twórczy chaos daje łatwość kompozycji i odwołania.

Po śladów dotknięcie obszaru roboczego w postaci pistoletów klejowych wysuszeniu Powstałe przestrzenie trzeba wypełnić kamieniami o bardzo małej części. Projektanci nie polecam nadużywać określony element. Skorup nie powinien być całkowicie ukryte pod warstwą wypełniacza. Sposób wytwarzania lakieru do obróbki powierzchni. To daje trwałość i szczególny urok.

Czy panele Statek z muszli własnymi rękami

Niezwykłe w swej formie, kompozycja będzie odwoływać się do tych, których serca są od dawna przytłoczony miłości do rozległego morza. Produkcja panelu nie trwa dłużej niż 2 dni, biorąc pod uwagę czas potrzebny do wyschnięcia kleju. Trzeba znaleźć jedną wielką muszlę, która będzie podstawą. Elementy dekoracyjne są wybierane na podstawie przestrzeni paletę kolorów, które będą ustalenia składu.

Panel „Statek muszli” będzie wielkim darem dla człowieka, który kocha morzePanel „Statek muszli” będzie wielkim darem dla człowieka, który kocha morze

Dla początkujących, jest jedną radę - być określone z góry w kształcie statku. Na to zależy od doboru odpowiednich materiałów. Jeśli statek jest zaplanowane, aby wielopoziomowe, musimy kilka małych rozmiarów skorup.

Instrukcja krok po kroku

 • Klej ze struktury bazowej 2-3 rapanov proces wiązania odbywa się w przedniej części z kolejnym obrót;
 • Cięcia 2-3 pałeczki, których długość jest taka sama;
 • Pionowo klej przywiera do powłoki, utrzymując taką samą odległość pomiędzy nimi;
 • W ciągu 4-5 godzin w celu osuszenia kleju;
 • Zamontowane na fragment zwartej powłoki materiału, w którym na wewnętrznej stronie, patrząc w górę;
 • Można użyć sznurka do dekoracji i wzmocnienia struktury;
 • Zamontowany na planie pionowych prętów shell-żagiel;
 • Zaleca dużej wielkości powłoki wypłynął w środku oraz 2 innych mniejszym żaglem stosowanych powłok;
 • Maszt powstałego statku jest ozdobiony flagi.

Obrazy, panele wykonane z muszli z rękami: Porady projektantów

Którzy swoje ręce, aby oryginalny panel, musimy pamiętać o konieczności zachowania równowagi. Przyciąganie wzór oczu nie zawierają dużą liczbę elementów. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę z góry wszystko. Na przykład, w salonie wygląda świetnie składu pastelowych kolorach, a dla dzieci - ciepłe. Jeśli głowica ma pomysły, można zobaczyć wiele zdjęć gotowych prac.

Picture-panele powłoki jest bardzo łatwe do wykonania własnych rąk, nawet początkujący, najważniejsze - do przygotowania niezbędnych materiałów i dużo cierpliwościPicture-panele powłoki jest bardzo łatwe do wykonania własnych rąk, nawet początkujący, najważniejsze - do przygotowania niezbędnych materiałów i dużo cierpliwości

W procesie wytwarzania kompozycji należy wziąć pod uwagę stopień oświetlanych obszarów i panujące we wnętrzu koloru.

Wśród innych zaleceń, identyfikuje następujące:


 • Nie nadużywaj klej, inaczej kompozycja będzie nieestetyczne;
 • Używane elementy muszą być harmonijnie połączone;
 • Aby utworzyć pozornie atrakcyjne ramki obrazu wymagane, charakteryzujący 2-3 odcieni koloru bazowego pracy;
 • Zasada stosowana jako wiarygodny szczelne tektury lub płyt wiórowych;
 • Nie można postawić ostateczną kompozycję w bezpośrednim świetle słonecznym;
 • To zawsze jest możliwe, aby odwiedzić warsztaty gdzie doświadczeni rzemieślnicy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Panele wykonane z muszli z ich rąk (wideo)

Tworzenie panelu muszli - ekscytujące doświadczenie dla tych, którzy chcą się podobać bliskim niezwykły prezent. Jeśli jest to pożądane, gotowa kompozycja jest stosowana jako dekoracji wnętrz. Wielkość i kształt fałszerstwa ograniczone lot tylko wyobraźni, ale nie zaleca się zrobić zbyt wielkie możliwości. Jej główną wadą - mała odporność. Nie zapomnij o niezbędnej dekoracji gotowej konstrukcji.

Panele wykonane z muszli (foto)

1jeug51f1896b4746a--25-55-1024x10242CBEB18C7538-7564master-klasspomosaike5757s5652e8928fd46345995b8af884ac1318707497458412-1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

87 − = 80

Adblock
detector