Panele na ściany z rękami: 30 oryginalnych pomysłów zdjęcia – nwhistorycourse.org

The BlogJeśli chcesz stworzyć w swoim mieszkaniu niepowtarzalny i oryginalny design, ale fundusze na ten pomysł nie, to można zrobić mural na ścianie z rękamiJeśli chcesz stworzyć w swoim mieszkaniu niepowtarzalny i oryginalny design, ale fundusze na ten pomysł nie, to można zrobić mural na ścianie jego rukamiPanno na ścianie z ich rąk nie tak trudne. Zauważ, że nie istnieją jakiekolwiek ograniczenia dotyczące zasad stosowanych technik w dekoracji wnętrz tej metody. Ponieważ jednak i materiały, które mogą być wykorzystywane do tworzenia ozdób. Jakie są warianty paneli i sposobu realizacji różnych pomysłów wystroju z ich ręce improwizowane?


Panele ścienne we wnętrzu nowoczesnego domu

Za co, w zasadzie, do powieszenia na panelach ściennych? Nie tak łatwo zrobić najzwyklejszym obrazu, lub nawet zrobić bez dodatkowego wystroju? Jest to niemożliwe, aby dać jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale należy zauważyć, że panel ścienny - to przynajmniej obecny trend we wnętrzu. To coś w rodzaju nowego etapu w wystrój, który jest logiczną kontynuacją zwykłych zdjęć.

Ponadto, za pomocą panelu można:

 • Ukryć dziury projekt;
 • Dodaj indywidualność wnętrza;
 • Zaoszczędzić na zakup materiałów wykończeniowych.

Wymiary panelu nie są ograniczone przez ramę - można ukryć za nią, choć cały brudny wykończenie.

Z pomocą panelu można ukryć nierówności ścian. Można również vizulno zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar ściankiZ pomocą panelu można ukryć nierówności ścian. Można również vizulno zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar ścianki


Proces tworzenia panel można ogólnie wyśmiać. Zrób to możliwe, nawet z dziećmi w pół-żartobliwy sposób. Moms trzeba wziąć pod uwagę.

Jeśli mówimy o aktualnych trendach, jest obecnie głównie pod panele oznaczać tekstylnej modułową składu lub sztuk wizualnych (gdy cały obraz składa się z kilku mniejszych, ale niekoniecznie znajdują się blisko siebie), ornament. I przykłady takiego zdjęcia w tym samym Internecie - niezliczone. Wręcz wybrać i zrobić jak chcesz.

Co zrobić panel na ścianie w sypialni

Co można zrobić w muralu sypialni? Musisz przejść do prostych, delikatny, można by nawet powiedzieć - pastelowych kolorach. Będą wyglądać jak piękne lambrekiny, na przykład, w dolnej części mebla lub szafce lub jako pojedyncze kompozycje na gołej ścianie. Może i czyni panel przycisków lub papier, resztki tapet.

Podczas tworzenia mural na ścianie w sypialni, można pokazać całą swoją twórczą wyobraźnię i pomysłyPodczas tworzenia mural na ścianie w sypialni, można pokazać całą swoją twórczą wyobraźnię i pomysłypopularne strony

Nawiasem mówiąc, najbardziej popularne materiały do ​​stworzenia panelu to:

 • papier;
 • kulki;
 • Tkanina (mozaikę - idealny dla ozdoby);
 • ciasto (wysuszony w temperaturze 60-80 °);
 • Gwinty gwoździ (może być zastąpione kołkami);
 • Drzewo.

Co do rękodzieła do sypialni, tutaj można umieścić zdjęcie lub abstraktsionnye sam skład w tej samej tabeli. Coś fantastycznego, który zdominowany jest przez ciemne i spokojnym tonem. Dekoracja ta jest nie tylko uzupełniają atmosferę odpoczynku i seksu, ale również na stan emocjonalny człowieka snu.

Jak wybrać panel na ścianie w salonie

Salon - to ten, który przyszedł pierwszą rzeczą gościem widzi. W większości przypadków, tu i tam całe spotkanie, towarzyskich, picia herbaty. I, oczywiście, jeden z właścicieli pięknych domów chętnych do życia mógłby zaimponować wnętrzami. Z takiego „urządzenia” może również wykazać swój status społeczny. To z tego powodu, że najlepszym rozwiązaniem dla salonu jest kutego panele. Jednak z ich rąk, aby utworzyć to nie jest takie proste. W większości przypadków, trzeba będzie skontaktować się z firmami zewnętrznymi, które świadczą usługi na tworzenie wyrobów kutych.

Wybierając projekt, kształt i kolor paneli na ścianie w salonie, trzeba zadbać, by pasował do wystroju Twojego domuWybierając projekt, kształt i kolor paneli na ścianie w salonie, trzeba zadbać, by pasował do wystroju Twojego domu

To zdobi salon i metalowy panel, który, na przykład, jest w dodatku do kominka. A ktoś zrobił, i zatrzymuje się w stylu steampunk - rodzaj unii retro i nowoczesny.

Ogólnie rzecz biorąc, zmiany są liczne, a od dołu najlepiej można nazwać panele:

 • Metal (kute - doskonały);
 • kamienie swarovski (lub kombinacji takich folie);
 • Drogie tkaniny, obszyta przędz szlachetnych (nawet garnitur jedwab). Ale to było z materiałem według pracy jest na tyle trudny;
 • Szkło.

Dokonywanie panele mogą być wykonywane niezależnie, a można kupić praktycznie presetów że wystarczy połączyć poprawnie (na przykład o takich samych obrazkach).

Kute metalowe panele na ścianie: robienie właściwych rzeczy

Panele kute metalowe, z reguły nie przywiązują i uderzył w ścianę. Dla niego tworzy pre-rowek. Najprostszym sposobem, aby to zrobić, jeśli używasz fałszywą ścianę jako dekoracja. Powinno to być zrobione za pomocą owalnym wycięciem elektrorubanka. W przeciwnym razie trzeba będzie wbijać żniwa wgłębienie dla przyszłych paneli.


Plastycznie metalowe płyty na ścianie, aby bardziej skomplikowane niż zwykły papier, kulki, tkanina, ciasto lub drewna gwoździami niciPlastycznie metalowe płyty na ścianie, aby bardziej skomplikowane niż zwykły papier, kulki, tkanina, ciasto lub drewna gwoździami nici

Większość odmian kutych skład:

 • ornament;
 • kwiaty;
 • Zakrzywione abstrakcji;
 • Dodatek do kominka (można nawet w postaci ognia).

Naturalnie, dla stworzenia takiego panelu będzie wymagać zdolności do sterowania z metalu i udarowe, albo co najmniej maszyny spawalniczej.

Obrobione paneli w postaci ornamentu

Jest to prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych wariacji paneli. Co do zasady, mają go już na fasadzie domu, a nie wewnątrz budynku. Jak wspomniano powyżej, może być umieszczony w specjalny otwór lub dołączone bezpośrednio do ściany za pomocą kołków, kotew. Dla tych, którzy wykuwają na „ty”, można spróbować zrobić wzór za pomocą spawania elektrycznego. Po prostu - brane blachy, który jest wciągany w górę z każdego wzoru z wykorzystaniem pręta pod napięciem.


Obrobione paneli w postaci ornamentu jest doskonała i uzupełnia do każdego pomieszczeniaObrobione paneli w postaci ornamentu jest doskonała i uzupełnia do każdego pomieszczenia

następujące zasady powinny być przestrzegane przy wykonywaniu takiej pracy:

 • Wymagana płytka ziemia;
 • Tylko kombinezony robocze (warstwa izolacyjna);
 • W żadnym wypadku nie należy zmieniać markę prętów w wykonywaniu rysunku (oczywiście, jeśli nie jest to specjalnie wymagane). W przeciwnym razie, głębokość zgrzewania będą się różnić. Rezultat - ornament jest po prostu zniekształcone.

Panel tekstylny: stworzyć arcydzieło w domu

Komfortowy materiał do stworzenia panelu, więc fakt, że materiał ten jest łatwy w użyciu. Wszystko inne, można po prostu używać starych łat, resztki pozostawione na przykład po kilka szycie sukienki.

Aby utworzyć panel będzie potrzebne:

 • Sklejka;
 • Fragmenty tkanki lub przeszczepów;
 • gliny;
 • Nożyczki.

Panel tekstylny, można tworzyć własne łatwo, najważniejsze - chęć i wyobraźnięPanel tekstylny, można tworzyć własne łatwo, najważniejsze - chęć i wyobraźnię

Nie trudno się domyślić, że sama płyta zostanie umieszczona na sklejce (może być zastąpiony przez innych płyt drewnopochodnych). przeszczepy tkankowe mogą być zszywane, klejenie stiplerom, a dopiero następnie - do klejenia na podstawie. Co to będzie - to nie jest tak ważne. Can Drzewo, Snowman, Snow Maiden (Sylwester), albo coś fantastycznego, proste ornament. Najważniejsze - jak „mistrz”, który będzie działał na jego powstania.

Panele ścienne we wnętrzu pokoju dziecka

Kiedy przychodzi do pokoju dziecięcego, nie będzie całkowicie udany, wszelkie zmiany. postacie z kreskówek, skład jasny kolorowe ozdoby lub wyobraźnia dziecka - są na ogół żadnych ograniczeń. I można polecić dzieciom na własną rękę, aby ustanowić panel, takich jak Dzień Matki.

Jakie materiały są odpowiednie w tym przypadku:

 • Papier gazetowy;
 • Zielnik;
 • Suszone liście;
 • Kolorowy papier i tektura;
 • tkanina;
 • Przyciski.

panele ścienne w przedszkolu mogą być wykonane z resztek tapetpanele ścienne w przedszkolu mogą być wykonane z resztek tapet

Oczywiście, nie należy ufać dzieci do pracy z materiałami niebezpiecznymi, szkło typu, różnych koralików i tym podobne. I to nie tylko wzbogacenie lekcji, ale po prostu - zabawa, ciekawe. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, fidgets.

Panele własnymi rękami: mistrzowską klasę w stylu patchwork

Tak, patchwork - szachownica, jeśli mamy mówić prostym językiem. master class na jego powstania polega jedynie wyjaśnienie sposobów łączenia. Jeśli używasz tekstylia, najlepszym rozwiązaniem - szycie i szew wewnątrz. Wizualnie spoiny są niewidoczne. Choć możliwe jest, aby pokonać i szew prosząc niektóre dekoracyjne krawędzi.

Panele dzianiny - też nie jest złym rozwiązaniem. Będzie to szczególnie istotne dla tych, którzy lubią dziewiarskich.

Miłośnicy pracy z tkaniną będzie odwoływać się do stworzenia panelu na ścianie w stylu patchworkMiłośnicy pracy z tkaniną będzie odwoływać się do stworzenia panelu na ścianie w stylu patchwork

Tylko tu trzeba wziąć pod uwagę fakt, że podczas kojarzenia:

 • Połączyć rzędy pętli przeprowadza się na przekątnej (w szeregu odcinkach skrajnych od jednego końca do drugiego);
 • Pożądane jest, aby wybrać te płaty tego samego materiału, lub co najmniej tej samej strukturze.

Ponownie, takie same, gotowy panel - może to być zwykłe zdjęcia małych plastrów lub tylko ozdoba, mozaiki w chaotyczny sposób. Jeśli szyte z wełny, to wskazane jest, aby najpierw leczyć za pomocą plastrów (aby podnieść drzemkę), a następnie ustalić wynik w zwykły lakier do włosów lub bezbarwnego kleju (lakier).

Panele własnymi rękami: mistrzowską klasę z gazet

Prasa - rzeczy, które wszyscy w domu w obfitości. Dlaczego nie wykorzystać je, by stworzyć niepowtarzalny wystrój? Oczywiście opcja ta nie nadaje się do dekoracji basenie lub wannie, ale jako tymczasowe dekoracji - tylko w prawo. Nawiasem mówiąc, te rzemiosła są obecnie uczy się w szkole.

Panele wykonane z gazet jest bardzo prosta i nie wymaga dużo czasuPanele wykonane z gazet jest bardzo prosta i nie wymaga dużo czasu

Opcje dla paneli - kilka. Najbardziej wyrafinowane, według mistrzów hendmeyd - spiralę.

Jest to dość łatwe:

 • Kilka arkuszy gazety skręcone w jednej probówce (nie razem, a układanie jeden po drugim). Stawy - klej klej papieru z ołówkiem;
 • Papier pocięto na cienkie paski;
 • Z tych spirale są jakieś wzory w sposób kwiat kucia.

Panele wykonane z przewodów gazet (wideo)

Podobnie utworzone słoneczniki, gdzie łodyga będzie, na przykład, konwencjonalne gałęzi. Oczywiście, wszystko to można jeszcze udekorować sztucznymi kwiatami, „spada” z kleju, koraliki - według uznania kapitana.

Panele na ściany z rękami (zdjęcie)

--25---20-0bdfab744081f0f194147f5f812p - Kartiny-panno-panno-nastennoe-Hohloma-panno-na-2d01312076a23942ef970202b592 - Kartiny-panno-panno-nastennoe-starinnye-4cf28ce47df2016cc7f9c669eaj4 - Kartiny-panno-keramicheskoe-panno-na-stenu--8e8089b9d5933edbffab0312bfe6 - Kartiny-panno-kvilling-pavlin--66-2547-63333162--98896501757a1b028d7cab116279389-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 38 = 43

Adblock
detector