Panele motyli 3 podstawowych technik – nwhistorycourse.org

The BlogPanele motyli idealnie pasuje do każdego wnętrza swojego domuPanele motyli idealnie pasuje do każdego wnętrza swojego zhilischaDostatochno często remontu lokalu mieszkalnego jest przeprowadzane biorąc pod uwagę fakt, że będzie on stanąć na kilka lat, ale monotonia dłuższej perspektywie może stać się nudzi lub nawet zacząć szczepu. Co robić w takiej sytuacji? Należy dać pierwszeństwo wnętrza aktualizacji za pomocą akcesoriów i elementów, takich jak panele motyli wykonane własnymi rękami.


Panel "Butterfly"

Motyl na ścianie - to jest piękne dekoracje, i nie ma ograniczeń co do tego, jak będzie wyglądać, jaki rozmiar lub kolor. Są to ozdoby zaczęli używać współczesnych projektantów, tworząc delikatną i nietypowych wnętrz. Wiele osób w dzieciństwie wyciąć motyli z różnych materiałów. Na przykład papier i serwetki tkaniny, a nawet glinki. W tej chwili, mogą być bardzo różne, a nawet wykonane z płyt winylowych.

motyl panel - lot fantazji, a także możliwość tworzenia własnych niezwykły design, który zachwycony być nie tylko właściciel domu, ale również goście.

Panel „Butterfly” sprawi, że pokój twórczy, w stanie zmienić się nie do poznaniaPanel „Butterfly” sprawi, że pokój twórczy, w stanie zmienić się nie do poznania

Można użyć nietypowych materiałów, aby stworzyć z delikatnych skrzydeł motyla i ozdobić je z cekinami i koralikami. Z tej dekoracji pokój jest bardziej komfortowe i przytulne, która jest wymagana dla każdej osoby. Na ścianach pasuje wspaniałe stworzenia, magiczne i bardzo piękne.

Panele motyli - ten panel, w którym koncentruje się w pokoju. Niektórzy projektanci używać tych produktów w celu zamaskowania nierówności na ścianach lub pod nadzorem poprzedniej naprawy. Oczywiście efekt paneli zależy od osoby, która ją stworzył, na przykład, niektórzy wolą jasne kolory, podczas gdy inni chcą uczynić dom bardziej spokojny i łagodny.


Panele wykonane z motyli własnymi rękami: my sami

master class tworzenia motyle papier nie jest skomplikowana, trzeba tylko podnieść pomysły i określić kolejność, w jakiej technologii będzie ustanowienie panelu.

Istnieje kilka sposobów formowania motyle z papieru:

 • Quilling;
 • origami;
 • Wzornik.

Tworzenie panelu motyli metodą sitodruku to jest uważane za bardziej prosty i zarazem oryginalny wystrój za pokójTworzenie panelu motyli metodą sitodruku to jest uważane za bardziej prosty i zarazem oryginalny wystrój za pokójOprócz urządzeń niezbędnych do zwrócenia uwagi na kolor panelu. Z reguły jest to jasny punkt w pokoju, ale powinno to wyglądać w harmonii z ogólnym wystrojem wnętrz. Płyty nie powinny być połączone ze ściankami powlekanych i sufitu.

Istnieją różnice i krzywa skrzydłach motyli. Jeśli klasyczny styl pomieszczeniu może być motyl z skomplikowanych zakrętów, ale dla najbardziej przyziemne nowoczesności.

Gdy forma jest zdefiniowany, konieczne jest, aby pracować szkice których rozwój odbywa się przy użyciu programów komputerowych lub przy użyciu szablonów. Do paneli było uroczo piękne motyle trzeba utworzyć wiele wymiarów. Najprostszym sposobem jest użycie kalki, aby przenieść wzór i jego rozprzestrzeniania się.

Jeśli motyle nie są symetryczne, a nie do siebie podobne, więc panele przyciągnie jeszcze więcej uwagi, lub dokładniej, ich kreatywność i nadzwyczajne. 

Różne rozmiary i kształty motyli uczynić bardziej realistyczny, a nawet animowaneRóżne rozmiary i kształty motyli uczynić bardziej realistyczny, a nawet animowane

Następnym krokiem jest tworzenie obrazu.

Zrobić motyle z papieru ręcznie jest znacznie łatwiejsze i tańsze, a ponieważ papier może być bardzo różne, na przykład:

 • kolor;
 • biały;
 • błyszczący;
 • mat;
 • Aksamit.

Wybór jest ogromny, zarówno w gatunkach iw cieniu, i dlatego, aby stworzyć wystrój z rękami - to nie jest trudnym procesem.

Często, aby stworzyć panel motyli z ich rąk przy użyciu pędzla i farby, a także regularne arkusz album.

Wszystkie te materiały są dostępne i można je kupić w każdym sklepie. Niektórzy używają tapetę pozostałych po naprawach lub nawet kawałków materiału, z którego szyte zasłony.


Wytnij motyle potrzebują szablon i za pomocą nożyczek. Aby motyle były różnej wielkości, jest to niezbędne do korzystania z różnych szablonów. Aby przyspieszyć ten proces, można przygotować w pudełkach zaliczek, składany kilka sztuk razem, złożyć na pół, wyciągnąć pół łydki, a skrzydła motyli i pokroić na raz, kilka owadów do dekoracji. To cięcie jest wykonywane na tej samej technologii jak przygotowanie płatki śniegu.

Tworzenie panelu motyli w 3D wizualnie sprawiają, że pokój bardziej przewiewne i światłaTworzenie panelu motyli w 3D wizualnie sprawiają, że pokój bardziej przewiewne i światła

Gdy wszystkie poprzednie kroki zostały wykonane, można przystąpić do tworzenia obrazka:

 1. W wyglądzie mogą być bardzo różne, takie jak serce, jak spirali, koło, owal, czy też przepływ owadów.
 2. Aby wyobrazić sobie, jak to będzie wyglądać paneli na powierzchni ściany można rozszerzyć obraz na podłodze. W ten sposób można przejść do skorygowania missteps i wyeliminowania niezamierzonych wad.

Motyle na ścianie mogą być rozmieszczone gęsto i może być z wystających ramion. W kartonie motyli skrzydełka mogą być lekko wilgotny, tak że są zaokrąglone, co jest bardzo atrakcyjna.


Panele wykonane z motyli papieru: stylowy wystrój

Tworzenie formularza przyszłych płyt - jest to szczególny moment, który określa, jaki efekt produkt pozwoli każdemu kto je zobaczy. Naturalnie sobie na to jest całkiem realne. 

Wystarczy popularne panele w postaci wiru, liczby, kolory lub owadom chaotyczny układ papieru.

Należy wziąć pod uwagę harmonijne połączenie paneli motyli papieru i całych pomieszczeń w ogóleNależy wziąć pod uwagę harmonijne połączenie paneli motyli papieru i całych pomieszczeń w ogóle

Nowoczesne projektanci wolą mieć motyle na tapecie z nieporęcznych kolorach, tworząc niepowtarzalny wystrój. Idealnym rozwiązaniem byłoby szkic rysunek panelu na ścianie, które można wykorzystać kredki lub kredy, które mogą być łatwo usunięte z tapety.

Gdzie jest najlepsze miejsce panele motyli

Najbardziej odpowiednim do tego układu jest uważany motyle na powierzchni ściany, przy czym ukrywanie wad, nieprawidłowości i wady. Należy zauważyć, że możliwe jest położenie paneli motyle na rolety. Projektant luksusowych tiulu, ozdobione skrzydeł motyli z lustrem - idealne do dekoracji kuchni lub przedszkola.

W domu można znaleźć wiele miejsc, gdzie można umieścić panel.

Na przykład:

 • żyrandole;
 • lampy;
 • lampy podłogowe;
 • Półki.

tworzenie płyta z Motyl (wideo)

Kreatywne rozwiązania będą haftowane paneli na tapicerce. Czemu nie ozdobić motyla łóżko i poduszki Tekstylia z ruchomymi skrzydłami? Dlaczego nie uczynić krzesła na skrzydłach jak motyl? Pomysły mogą być masa, ale najważniejsze - jest utrzymanie harmonii w pomieszczeniu.

Panele motyli (foto)

025a017a2d8fd6542e4bab44b87a1139472783-1024x682231big0692a4e584defe6544ca2abbf7dd2502XL76f468a14f091b06e4556357364f - Kartiny-panno-panno-babochki11766551dnzw3uvbtgk4s805039192090530112

Leave a Comment

Your email address will not be published.

55 − 46 =

Adblock
detector