Panele lustrzane: kreatywność w domu – nwhistorycourse.org

The BlogWizualny ekspansja przestrzeni - jedna z głównych zalet korzystania z lustrzanych paneliWizualny ekspansja przestrzeni - jedna z głównych zalet korzystania z lustrem panele pannoZerkalnoe, wykonane własnymi rękami - to nie tylko sposób na zabicie czasu, ale także okazja, aby dodać fantazyjny dom element do dekoracji wnętrz. Zrozumiałe jest, że tylko w tej pracy w żadnym wypadku nie będzie! Jednak wynik siły i spędził w każdym przypadku warto.


Panele luster: Podstawy wystrój

Nawet bardzo skomplikowane panele lustro jest całkiem możliwe, aby to zrobić samemu, dając temu zagadnieniu należytej uwagi udział! Wystarczy, aby dokładnie rozważyć podstawowe aspekty procesu, aby umieścić w układzie ścian i zdobyć podstawowe komponenty.

Jako materiał na panele mogą być wykorzystywane nie tylko płytki, ale także drzazgi lustrzaneJako materiał na panele mogą być wykorzystywane nie tylko płytki, ale także drzazgi lustrzane

Przede wszystkim ważne jest, aby zapewnić dostępność odpowiednich materiałów:

 • Płytki lustrzane;
 • Cienkie deski drewniane;
 • Płyty ze sklejki;
 • Złącznych.

Wszystkie płytki układane będą na podstawy drzewa i zabezpieczone za pomocą tak zwanych „Płynny gwóźdź”. Aby ukształtować powstałego mozaiki za pomocą cienkich pasków, zmienia się rodzaj ramy. A jeśli pokrycie drewna farbą nasycone kolory, staje się bardzo szlachetny wygląd.


Ogólnie, lusterka są umieszczane na wykresie ściennej 3x3 - trzy lustra długości i podobną liczbę szerokości. Można więc uzyskać bardzo ciekawe rozwiązanie wnętrza, między innymi, zwiększenie przestrzeni wizualnej.

Koneserzy piękna - panele lustrzane we wnętrzu

Na wolnym rynku, można znaleźć całe panele lustro lub osób bez pracy, którzy mają zebrać się. Co wybrać - kwestia osobnika zależy od preferencji właściciela w kraju, a szczególnie jego domu.

Odblaskowe panele zamiast tradycyjnych lusterek oryginalne różnicuje łazienka wnętrzeOdblaskowe panele zamiast tradycyjnych lusterek oryginalne różnicuje łazienka wnętrze

Tak więc, monolityczne lusterka ma następujące zalety: • Łatwość prac instalacyjnych;
 • Mogli natychmiast zobaczyć efekt swojej pracy.

Panel, składający się z kilku części, również mają zalety:

 • Zdolność do symulacji obrazu lustrzanego;
 • Obraz może być tworzony stopniowo, a nie w ciągu jednego dnia.

Co ma wyżej reprezentowane zamontowany na ścianie, zdecydowaliśmy się tylko na zasadzie indywidualnej.

Panele lustro w sypialni - dekoracje na spokojny sen

Przy planowaniu miejsca w sypialni, dużo ludzi tam stara się odtworzyć atmosferę komfortu i relaksu. Nie na miejscu w takim środowisku będzie i panele lustrzane, najlepiej patrząc w ramce bambusa.

Panele ścienne ostatnia sypialnia ma także spełniać szereg wymagań:

 • Nie być zbyt jasny, być może, z matowego powlekanej;
 • Projekt nie powinien być monolityczna, to jest lepsze niż to jest podzielone na kilka części.

Do pokoju nie traci swojego komfortu, pod panelami lepiej wziąć małą przestrzeń, na przykład trzecią ścianęDo pokoju nie traci swojego komfortu, pod panelami lepiej wziąć małą przestrzeń, na przykład trzecią ścianę

Nowoczesne projektanci często używać lustra w swojej pracy, więc znalezienie odpowiedniego pomysłu w piwnicy. Raz wybranej opcji znaleźć można przeprowadzać swoje badania i dalszą instalację.


Panele lustro w kuchni: jeśli jest prawdziwa

Przestrzeń kuchni jest zazwyczaj ładowane do gałek ocznych, więc nawet niewielki panel jest czasami bardzo trudne, aby wycisnąć do niego. sytuacje nie zdarzają się niemożliwe!

Dość często w kuchni panele wstecznego jest używany zamiast fartuch. Jednak nie zawsze jest to praktyczne rozwiązanieDość często w kuchni panele wstecznego jest używany zamiast fartuch. Jednak nie zawsze jest to praktyczne rozwiązanie

Dodaj lustro, można:

 • Mała powierzchnia ściany;
 • Na ścianie w kuchni;
 • W bezpośrednim sąsiedztwie zlewu.

Najważniejsze, że powierzchnia lustra nie jest w kontakcie z tłuszczami, które zwykle pokrywają całą kuchnię. Przypadkowo uderzył go kropelki tłuszczu będzie prawie niemożliwe do mycia! Dlatego lepiej byłoby lustro, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami.


Dzieci lustro panele: dekoracji dla najmłodszych

Dzieci lustro panele jest postrzegany przez wielu rodziców jako innowacja, traktować, że z ostrożnością. W rzeczywistości, wszystko nie jest prawdą! Pokonać powierzchni może również być w formie gry, wyznaczając krzywe zwierciadło, które będą bawić dziecko.

Pokój dla dzieci jest doskonałym miejscem, aby znaleźć ich zniekształcając lusterka w postaci paneli modularnychPokój dla dzieci jest doskonałym miejscem, aby znaleźć ich zniekształcając lusterka w postaci paneli modularnych

Ważne jest, że lustra:

 • Było bezpiecznie zakotwiczone;
 • mogłyby zranić dziecko.

Dzieci dorastają bardzo szybko, a wkrótce będzie w stanie docenić decyzji projektowych rodziców.

Panele lustrzane kątowymi: nie stosuje się standardowe metody

Fazowania - dekoracja krawędzi płytek, pozwalając osiągnąć niezwykły odbicie światła i zapewnić przyszłość paneli bardziej modny wygląd. Zewnętrznie, każdy z plitochek aspektach przypomina kamień, bardzo przyjemny nawet doświadczonych oczy.

W celu podkreślenia atutów przestrzeni, z panelami stożkowych można umieścić w łazience. Najciekawsze gry, łączy się z kropelek wody, stworzy pokój niezwykły i bardzo romantyczną atmosferę, w miejscu gdzie będzie to przyjemne nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieciW celu podkreślenia atutów przestrzeni, z panelami stożkowych można umieścić w łazience. Najciekawsze gry, łączy się z kropelek wody, stworzy pokój niezwykły i bardzo romantyczną atmosferę, w miejscu gdzie będzie to przyjemne nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci

Ponadto, dzięki zastosowaniu luster ze skosu można:

 • Ukryj lokali wad;
 • Kupić ekskluzywne i modne w dzisiejszych czasach luz;
 • Chronić okolicę przed wilgocią i pogorszenie standardowych powłok.

Osiągnięcie niepowtarzalności we wnętrzu jest tak proste! A co jest szczególnie miłe, można to osiągnąć na własną rękę.

Szafy z lustrzanymi panelami: oryginalne meble w każdym domu

Tradycyjne szafy są dziś niemal w każdym domu. Jednak dlaczego nie uaktualnić? Na przykład za pomocą panelu z luster! Oczywiście, pod wystroju można dać całą szafkę liści, ale będzie lepiej pójść na mały podstęp.

Szafa z lustrzanymi płytami spełnia dwie ważne funkcjeSzafa z lustrzanymi płytami spełnia dwie ważne funkcje

Ludzka wzrost ustawić standardowe lusterko (jeśli nie ma nikogo), ale już na wierzchu, albo na krawędziach na górze, jest mozaiką. Tak więc, być w stanie zaoszczędzić cenną przestrzeń i zdywersyfikować wnętrze.

Ponadto, ramiona muszą podjąć kilka prostych zasad:

 • Panele muszą być zainstalowane na zewnętrznej klapki, aby uniknąć tarcia;
 • Szlifowane szkło, oczywiście, wygląda ładnie, ale gdy jest nadmierna koncentracja w oczach będzie wzburzyć;
 • Płytki prawie zawsze wyglądają zwycięzcę, ale w sypialni jest lepiej wybrać kryształy minimalną wielkość.

Z biegiem czasu, meble wydaje się niepokoić, ale czy warto, aby szybko wysłać złom? Lepiej, za pomocą odpowiednio dobranej wystrój, nadać mu drugie życie!

Bez dodatkowego wysiłku: panel lustra własnymi rękami

Zdeterminowany, aby tworzyć własne panele lustrzane ściany, ważne jest, aby ocenić wszystkie zagrożenia, które niesie ze sobą ten proces jest. Szczególnie będzie to trudne dla tych, którzy pracują z gładkiej powierzchni po raz pierwszy.

Jako zasadę stosowaną do płyt sklejkowych lustroJako zasadę stosowaną do płyt sklejkowych lustro

Na początek będzie musiał wyciąć kwadraty o równej wielkości, ostrożnie ograniczając ostrych zakrętach. To powinien być ostry i precyzyjny ruch na powierzchni nie rozsypał.

Przy pracy ze szkłem i lustrami ważne jest, aby:

 • przestrzegać bezpieczeństwa;
 • nosić rękawice na dłoniach;
 • chronić oczy z małych kryształów.

Pierwsze kroki po raz pierwszy, należy spróbować ciąć szkło na duże kawałki, jak to możliwe. Z nich będzie o wiele łatwiejsze do pracy, a wynik okaże się nie gorzej!

Montaż lustrzane panele na ścianie: pracę w etapach

Przed przystąpieniem do montażu płytek lustrzanych, konieczne jest przygotowanie miejsca. Ściana szafy drzwi, itd. muszą być idealnie gładkie, aby osiągnąć to, co jest możliwe poprzez szlifowanie. Proces ten nie jest zalecany, aby zignorować! W przeciwnym razie zagrożenia modne mozaika odpaść po kilku dniach.

Płytki mogą być przyklejone na różne sposoby, wszystko zależy od stylu wnętrza i osobistych preferencjiPłytki mogą być przyklejone na różne sposoby, wszystko zależy od stylu wnętrza i osobistych preferencji

Gdy przestrzeń jest gotowa, można rozpocząć pracę merytoryczną:

 • Oznaczenie miejsca, w którym będzie zamontowany panele;
 • Fazowanych elementów umieszczenia na ścianie z cieczą paznokci;
 • Wniosek końcowy dekoracji i lusterka w ramie drewnianej.

Panele płytek lustro z ich rąk (wideo)

Nic trudne lub niemożliwe! Maksymalna uwaga i wkrótce modne panele dekorują raz głuchy ścianę lub meble i stać się pełnym i oryginalnym elementem wnętrza!

Panele Lustro we wnętrzu (zdjęcia)

2-104120310000153844062e94cb8021063aaee803c05c026b2d1130000000000000002125672big

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 6 =

Adblock
detector