panel ev dairede koridorun İç dekorasyon: 3 önerileri – nwhistorycourse.org

The BlogPanel evde koridor için dekorasyon olarak duvara toplu olarak yazdırılması veya boyama için mükemmeldirPanel evde koridor için dekorasyon farklı türde paneli evlerde daire inşaatı sırasında duvara toplu olarak yazdırılması veya boyama için mükemmel olduğu için, koridor küçük bir alana sahip bir dikdörtgendir. bunu bir görsel geniş vermek için, siz de güzel ve şık görünmek dikkate beğeni ve insanların tercihlerini almalıdır bir tasarım düşünmelisiniz.


Panel evde Dolap koridor

alana paneli evde Koridor küçüktür ve duvarların bozuşmasıyla genişletmek neredeyse imkansızdır. Bu durumda, görsel genişletmek için gereklidir. Bunu yapmak için, giriş holü dekorasyon dekorasyon malzemeleri gölgeler ışık kullanmalısınız ve ne zaman dolaba yükleme daha birkaç tonları hafif renk seçmelisiniz. Bu bitmiş bir koridor bakmak ve dağınıklığı hissi önlemek verecektir. Panel evler farklı türde olan ve bazıları çok uzun koridor vardır. Bu durumda, dar bir dolap koridorun sonunda yerleştirilebilir.

Genelde küçük paneli evde koridorun alanı, bu yüzden dolap 50 cm derinlik kazandırmak olmalıdırGenelde küçük paneli evde koridorun alanı, bu yüzden dolap 50 cm derinlik kazandırmak olmalıdır

Bu belirli kurallara uymaları gerekir:

 1. Kabine koridor duvarlarına daha hafif olmalı, kapı coupe dolap aynaları sağlayabilir, bu koridorda geleneksel ayna asmak ve kabinenin cam kapı kullanmaz.
 2. dolap kapıları aynaların kullanımı görsel hatta küçük lambayı, ışığın yansıması yanında salonun boşluğu büyütmek izin veya lambalar koridorda aydınlatma geliştirmek için yardımcı olacaktır.
 3. Tüm bu dolaplar En iyisi salonu ve bütün apartman genel görüntüsünün stiline tüm gereksinimleri ile ayrı ayrı sipariş;

Salonun büyüklüğü çok çok küçük ise, giyim için ofis ve geleneksel sürgülü kapılar yanı sıra küçük öğeler ve Ayakabı bir koltuk için açık raf sağlanmaktadır küçük bir dolap, düşünmek gerekir. koridor serbest açı ise, uzay salonun tam olarak yararlanacaklardır yapılan sipariş üzerine bir köşe dolap, yükleyebilir.


dar gardırop koridor ve içeriğini Yapımı

koridorda bir dolap siparişi, onda ne olacak göz önüne almalıyız. Geleneksel olarak dolap askı, raf ve çekmeceler için çıtayı.

Ama biraz iç dolum koridor değiştirmek edilmelidir:

 1. Dolaba boru askı edildi esastır, ve en iyi ek alan tasarrufu, genişlik konumlandırılır. Bir sürgülü askıları yapabilirsiniz, ancak bunların bir sürü ağırlık dayanamaz akılda tutulmalıdır.
 2. kabine raf depolama şapkalar, yanı sıra çeşitli aksesuarlar için küçük bölmeler olmalıdır.
 3. ayakkabı veya farklı derinlik ve genişlikte özel örgü sepet için kafesler. küçük bir alan göre bunları karıştırın, uygun sepeti ve kabin tabanına ya da zemin alt kısmı arasında biriken kiri çıkarmak üzere kalır.

Panel evde salon yerleşik ayna ile donatılmış dolap kupası yardımı ile daha işlevsel olabilir olunPanel evde salon yerleşik ayna ile donatılmış dolap kupası yardımı ile daha işlevsel olabilir olunGenellikle birçok modülleri ve depolama sistemleri vardır ki bir gardırop, almak için en iyisidir ve gerekirse hangi başka değiştirilebilir.

Dolap bir ayrı temel renklerden renk biraz farklı ve aynı sipariş edilebilir bütün mobilya gruplarının bir parçası olarak: vb asmak, koltuk, raflar, Bu aynı zamanda bunu organik olarak salonun alana sığacak şekilde, mobilya grubu koymak planı yer hesabına boyutu alınması emredildi, fakat sadece küçük koridorlar için özellikle önemlidir.

aydınlatma unutmayın, ana ışık kaynağına ek olarak nokta kaynakları, mobilya grubunun belirli konumlara hem olun ve dolaba gereklidir.

İç Evi panelinde koridor: Genel örnekler ve ilginç bir fikir

Panel koridorlar genellikle dar, uzunlamasına veya dikdörtgen şekle sahip ev ve koridor bir tasarım oluştururken bir nüans dikkate.

tasarımcıların Önemli tavsiyeler:

 1. Bütün oda ile iyi uyum sağlayan doğru tasarımı seçmek önemlidir. Bu renkler ve doğru aydınlatma gibi malzemelerin doğru seçimi ile elde edilir.
 2. uzay izin verirse İşlevsellik bazı durumlarda, bir duvar boyunca dar bir dolap yapmak veya sadece dekorasyon olarak hizmet verecek özgün raflar, asmak değil, aynı zamanda bazı fonksiyonel yük kaldırabilir.
 3. Koridor tercih bitirme koridor toz ve kir girer salonu, bağlı olduğu için, aşınmaya karşı dayanıklı bir malzeme tercih edilir. Buna ek olarak, koridor, oturma birçok kişi sık sık yürümek, özellikle duvarlar otlatmak ve dolayısıyla aşınmaya dayanıklı ve materyaller çok alakalı leke bırakmaz.

Duvar kağıdı çizgili iyi paneli evde dar koridor için uygundurDuvar kağıdı çizgili iyi paneli evde dar koridor için uygundur

Koridorun duvarlarında optimal özel koridor duvar kağıdı veya duvar kağıdını boyama için, hem de fiberglas yapıştırın edilecektir. kaçınılmaz görünen herhangi küçük çizikler gizlemek sağlayacak şekilde kendi dozhzhen yola çıkarak, küçük olması. Bunun yerine duvar kağıdı, sen Venedik sıva ve dekoratif taş kullanabilirsiniz, ancak yine de, her şey tüm binanın genel stil ve tasarım bağlıdır.

tavan bitirme gelince, yükseklik izin veriyorsa o zaman bile, farklı renk kombinasyonları ve güzel aydınlatma ile kartonpiyer yapılmış karmaşık bir yapıya yapabilirsiniz.

Değilse, o zaman en iyi yolu görsel koridor yüksekliğini artırmak, hangi germe parlak beyaz tavan yüklemektir.


Panel evde küçük bir koridor Tasarım: İpuçları 2017

Panel evin tasarım küçük bir koridor Düşünme, görsel alanı artan sorununu çözmek ve yararlı bir bölgeyi kaydetmek gerekir.

görsel için ışık tonları kullanmak için gerekli olan tasarımı ile, küçük bir giriş salonu büyütmekgörsel için ışık tonları kullanmak için gerekli olan tasarımı ile, küçük bir giriş salonu büyütmek

Bunu yapmak için, birkaç ipucu izleyin:

 1. Özellikle bir stüdyo daire dağınıklığı koridor mobilya küçük bir koridorda olma, en iyi seçenek yerleşik yükleme için mobilya olduğunu.
 2. Görme artırılmasına yardımcı olur uzay koridor aynaları ve değerli alan kaydetmeye, onlar dolap kapısına asılabilir.
 3. Aydınlatma armatürleri o büyük hacimli kaçınmak ve bir kompakt küçük tavandan öğe ve nokta ışık armatürleri bir çift tercih vermek gerekir, önemli bir rol oynar. yaklaşık 10m2 bir alana yakın Işık koridor yeterli olacaktır.
 4. Açık pastel tonları yapmalıyım duvarları Dekorasyon, ışık arka plan mümkün görsel koridor duvarlarını genişletmek mümkün kılar.

Eğer üç odalı daire bitirmek istediğinizde aynı ipuçları geçerlidir. Dairelerin oldukça geniş bir alana karşın, bu tür dairelerde koridorları çok köşeli değildir.


düz panel evde koridorun rahat iç (video)

Eğer onarım yapmaya başlamadan önce, ne malzeme tasarım ve dekorasyon için kullanılacak dikkate almak gereklidir ve hangi sonradan mobilya, çeşitli aksesuarların kullanılacaktır. Gün içinde bir çok kendi bir şeyler yaparak herhangi bir tasarım fikri ve sonraki onarım, arkadaş, akraba ve tanıdıkları casus olabilir. küçük bir koridor tamiri, bunu kendiniz yapabilirsiniz, ancak salonun küresel yeniden yapılanma hala ilgili işlemcinin profesyonel tasarımcılar ve inşaatçılar güvenmeniz gerekir.

Tasarım ve panel evde koridorun tamir (iç fotoğraf)

2092012l8xuxexsl8g804kww6e6041010-5118-5623-18451920x1080resizeinterior11465151357645354

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 + = 29

Adblock
detector