Özel bir evde salonun inşaatı: Tasarım, Fotoğraf ve 4 kurallar – nwhistorycourse.org

The BlogÖzel bir evde koridor doğal faktörlerin olumsuz etkilerine dayanıklı yapı malzemeleri imal edilecekÖzel bir evde koridor çevresel faktörlerin olumsuz etkilerine dayanıklı yapı malzemelerinden yapılacaksa, özel bir evde tamirat koridor yapmak için biraz gergin gerekir. evin bu bölümünü yapma, pratikte, çok daha karmaşık diğer odalara nazaran olduğunu. Özellikle, bu özel evde salonun büyük alana kaynaklanmaktadır. Özel bir evde koridor - bu ilk gördükleri şey. o outerwear asılı değer sokak ayakkabıları çünkü Artı, bu evin en kirli yerlerden biridir, sokak hayvanları yağmur ve kar gibi sallayın. onarım ve tasarım için malzeme seçerken Bütün bu faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Hatırı sayılır önem salonun boyutudur. mutlaka etrafında dönebilir büyük salon - farklı boyutlarda özel evleri, ev vardır. Nasıl özel bir evde salonun tasarımı başlatmak için?


Özel bir evde salon Dekorasyon: Fotoğrafları, pratik bilgiler

Özel bir evde salon Dekorasyon bazı zorluklar ile ilişkilidir. Bir ahşap ev yenileme önce zemin hazırlamak için olmalıdır neden sıcaklık değişimlerine daha duyarlı özel ev, pencerenin dışında hava, hangi.

Aşağıdaki göstergelere dikkat ediniz:

 • nemlilik derecesi;
 • oda sıcaklığı.

Kış ve yaz aylarında salonda ne kadar farklı sıcaklıklara belirlenmesi gerekir. Örneğin dış 15 ve 5 arasındaki sıcaklık farkı oda vardır. Fark keçe; aksi halde, kullanılamaz hale çok çabuk koridorda duvarlar, tavan ve zemin malzemeleri bitirme, vestibül giriş holü bir tür önce yapılmalıdır. kış ve sıcak yaz sıcaklıklarda Sıcaklık koşulları duvar kağıdını değiştirebilir ve her 3-4 yılda bir tam onarım yapmak için zorlar.

koridorda duvarları bitirmek için kabul edilmeden, sen yazlık odanın boyutunu dikkate almalıdır. Bir ülkenin evin koridorunda duvarlar için en uygun malzeme taş ile karşı karşıyadır.

Laminat parke kullanılırsa, o 31 sınıfın en az satın almak en iyisidirLaminat parke kullanılırsa, o 31 sınıfın en az satın almak en iyisidir


Ama benzer bir malzeme ile dekore edilmiş küçük salon, küçük ve orta ölçekli daha iyi duvar kağıdı yarısı ile duvarları kınına ve yarım bakan taş koridorlarda bile daha az görünür. uzayın genişliği yerine dekoratif kaplama taşı daha iyi pokleit duvar kağıdı taklit taş işçiliği, küçük koridorları, içinde, unutmayın. Bunlar çok doğal görünür ve ekstra boşluk tutamaz.

tavan bitirme için, yöntem veya teknik badana streç ve asma tavanlar kullanabilirsiniz. Sıcaklık stabil olan koşullar altında, tüm asma tavanlar optimum kullanımı maddi ısı ve nem değişikliklerine karşı daha kararlı olduğu için. Onlar hızla nemli bir odada bozulabilir çünkü, koridor duvar kağıdı tavan tutkal tavsiye edilmez.

tavan kaplama için en uygun malzeme - olduğu: • karo;
 • tavan Asma;
 • Asma tavanlar.

Her şey, sen tavan ve ahşap ile duvar dekore edebilirsiniz. Bu, dayanıklı bir kır evi tasarımı için ideal bir malzemedir ve evinizin birkaç metre yol aldıktan konfor hissi verir.

Paul - salonun yenileme son bölümü. Bu bir laminat, karo veya muşamba vasıtasıyla bitmiş olabilir. materyal için temel gereksinim olan dayanıklılık ise, bir kiremit veya muşamba seçmek için tavsiye edilir. kirden temizlenmesi çok kolaydır ve sıcaklık ve nem değişiklikleri dirençli olduğu için, bütün karo en iyisi. Bu zemin bitirmek için en ucuz yol değildir, ancak laminat veya muşamba çok daha uzun sürecek.

salon özel bir ev tasarımı: fotoğraf ve temel gereksinimler

İstenen tarzında bir koridor düzenlemek önce, salon tasarımı sadece güzel değil, aynı zamanda bir pratik hale getirecek bir dizi kural göz atın.

Özel bir evde koridorda duvarlar duvar kağıdı taklit tuğla veya doğal taş yardımıyla düzenlenebilirÖzel bir evde koridorda duvarlar duvar kağıdı taklit tuğla veya doğal taş yardımıyla düzenlenebilir

Özel bir evde salon yapma olmaya:

 1. Kullanışlı ve pratik: mobilya bolluğu yakın ve rahatsız salonunda bile en geniş koridor dönüştürebilir. Ayrıca, zemin kaplama malzeme, duvar ve tavan olmayan boyama kolaylıkla temizlenebilir, reaktifler ve deterjanlara kararlı olmalıdır.
 2. Evin geri kalanı tarzında dekore edilmiştir. Koridor evdeki tüm diğer odalarla aynı tarzda çerçeveli olmalıdır. mutfak lobisinden görünür ise Örneğin, mutfakta aynı tarzda dekore edilmesi gerekir.
 3. dar alan içinde hafif bir gölge duvarlar yapmak daha iyidir. Salonun duvarlarında kir dert değil, vinil yıkanabilir duvar kağıdı bitirme arayın.
 4. Çoğu özel evler düzeni sıvı duvar kağıdı vermek için seçmenize olanak tanır. Salonun tasarımı zarif ve şık hale getirmek için bu malzemeyi kullanın. rağmen sıvı duvar kağıdı Mark, onlar yeni malzemenin geri kalanını değiştirmek kolaydır. Buna ek olarak, lake sıvı duvar seçebilirsiniz - onlar deterjanla temizlenmesi çok kolaydır.

Bu kuralların not alın, ve koridor şık ve güzel görünecektir. Tasarım koridor ile geliyor orada duracak mobilya dikkate alınması gerekmektedir unutmayınız.

taban ve tavan tasarımına fotoğrafları, tavsiye: Özel bir evde salon süslemeleri nasıl

koridorda büyükse, kesinlikle böyle bisiklet, kızağın gibi konular, çeşitli bulacak ve böylece. D. Tüm ana yükü salonu katta düşer. Bu nedenle, zemin kaplamaları için temel gereksinim - bu dayanıklı olmalıdır.

koridorda katta sokaktan evin içine enkaz girişini engelleyecek bir halı koymalıyızkoridorda katta sokaktan evin içine enkaz girişini engelleyecek bir halı koymalıyız


aşınmaya dayanıklı malzeme ile azalan dayanıklılık sıralanmıştır:

 • Seramik;
 • Laminat itici;
 • Linolyum.

bir kapak seçerken, malzemenin tür dikkat edin. Örneğin, su geçirmez bir laminat nem ile çok sayıda temas de şişmediği şekilde seçilmelidir. Muşamba bir ticari seçmek gereklidir. Ve birlikte bitirir her üç tip kullanabilirsiniz. Yeri, çamur ve su saldırılara karşı çok duyarlı olan, sen çini süslemeleri gerekir. kir ve su ile temas çok az bir parçası, bitmiş muşamba veya laminat ya da her ikisi ve diğerleri olabilir.

taban kaplamasının koyarak önce, zemin ısındı edilmesi gereklidir. Bu odadaki sıcaklık normale yardımcı ve yapı malzemelerinin ömrünü uzatacaktır.

Tavan Döşeme da farklı olabilir. Oda büyüklüğü küçük ise Örneğin, sen tavan badana olabilir. alışılmadık bir lobi yapmak isteyenler, dekoratif sıva kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, tavan boya boyayabilirsiniz. Bunlar farklı renk gelir. alçak tavanlı oda, bu açık renkli boyalar kullanmak daha iyidir Eğer koyu gölgeler yüksek tavanlı için kullanılabilir.

Özel bir evde İç koridor: Fotoğraf

Özel bir evde İç koridor - Son aşama en keyifli olabilir.


Özel bir evde bir salonda için mükemmel bir çözüm alçıpan ve ışıldak çok düzeyli tavan bir kombinasyonudurÖzel bir evde bir salonda için mükemmel bir çözüm alçıpan ve ışıldak çok düzeyli tavan bir kombinasyonudur

herhangi bir boyut oda güzel görünüyordu ve mükemmel bir izlenim bırakıyor basit çözümü vardır:

 • giriş holü ışık bir sürü yapın: hatta küçük oda zarif ve konforlu bakacağız;
 • Bu mobilya asgari bir miktarı ile salona donatmak için önerilir;
 • girişinde inşaatı büyük bir karanlık kapı paspaslar ve bazı çan elde edilebilir;
 • Tasarım projeleri küçük bir antre hafif tonları ve büyük aydınlık odaya tercih vermek için tavsiye edilir;
 • koridorda mobilya pratik ve hantal olmamalıdır;
 • koridorda bir pencere vardır - bir pencere yüksek bir masa ya da çekmece göğüs yanında yer alan;
 • Daha iyi ışık mobilya yardımı ile salona Furnish.

Özel bir evde Güzel giriş holü: tasarımı (video)

ipuçlarını kullanarak, güzel soğuk tamir hızlı sürecine dönüşecektir. Uygun malzemelerini seçin ve kaliteden eksik etmeyin.

Özel bir evde salon tasarımı (iç fotoğraf)

021p6ii1150-1069c410b8186afe4b473d77a7ee79a50a1771439-e14648922279801831ac6d1a6107a6b4ed4b01d07447251920x1080resizeinterior148223413660393631920x1080resizeinterior173493513731714801920x1080resizeinterior21528861380292428

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector