özel bir evde Projeler ve ahşap merdiven fotoğrafları: 3 tip – nwhistorycourse.org

The BlogInternet üzerinde kolayca olabilir ahşap merdiven güzel ve orijinal fotoğrafın tanıyıninterneteSpetsialisty ahşap merdivenler birçok türde yayarlar olabilir kolaylıkla ahşap merdiven güzel ve orijinal fotoğrafın tanıyın, böylece her tasarımcı en uygun seçeneği satın almak mümkün olacak.


özel bir evde Farklı tasarım ve fotoğraf ahşap merdivenler

en uygun fiyatlı, çekici ve kompakt ahşap merdivenler bulunmaktadır.

Güzel ve zarif ahşap döner merdiven bir ülke evin iç bakacağızGüzel ve zarif ahşap döner merdiven bir ülke evin iç bakacağız 

Bunlar türüne göre ayrılır:

 1. vida merdiven - Böyle çalışmalar oldukça karmaşıktır ve önemli deneyime ve pratik gerektirir çünkü böyle bir yapının oluşturulması, yalnızca kalifiye ustalar tarafından ele alınmalıdır. Benzer tasarımlar bunlar abartılı bir tasarıma farklılık yuvarlak tırabzan farklı, ama yaşlılar için yeterince rahat olmayabilir.
 2. katlama merdiven - ev çok küçük bir alandır ve ikinci kat tırmanış oldukça nadirdir eğer kullandı. sık kıvrımlar ve böyle bir merdivenin düzeni ile, yavaş yavaş gevşek hale gelebilir ve hızlı bir şekilde bakıma muhtaç hale gelir.
 3. Bando Doğrudan örnek merdiven - sebebiyle kullanım kolaylığı ve yüksek yapısal gücü yüksek popülerlik var. Onlar her yaştan insanlar ve yüksek güvenlik seviyesi için uygundur.

Fanlar-kazan düz çizgiler ve lüks ahşap oyma elemanları ve dekore el yapımı yapılmış kıvırcık korkuluk ile klasik tasarım için teşekkür ederiz.


odaya bir kraliyet çekicilik vermek gerekirse, merdiven kırmızı halı koyabilirsiniz.

modernizm uygun spiral merdiven sevenler için, ve ya farklı bir renkte her adımı boya veya adımlar veya kendilerini trabzanlara kalıplarını yakabilir, o cazibe ve özel çizgileriyle vermek.

Yüksek teknoloji tarzı bilenler gereklidir veya odanın renk bu stil için en uygun metal veya boyalı tahtadan yapılmış bir yapı elde etmek.

ahşap veya ahşap ve metal kombinasyonu çeşitli - Ayrıca bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

üretim ve boyama için bir fotoğraf, materyal: ahşap özel bir ev merdiveni yapın

ahşap merdiven ile sık sık en önemli şartı kullanılan - güvenliği.Gelecekteki ürün için kalite malzeme bulmak - İmalatı merdiven Önemli olan, kendi başlarına olabilirGelecekteki ürün için kalite malzeme bulmak - İmalatı merdiven Önemli olan, kendi başlarına olabilir

Kullanılan ahşap üretimi için uzun yıllar sürecek tasarlamak için:

 • fIR;
 • çam;
 • Melez;
 • meşesidir;
 • ladin;
 • Huş.

ahşap merdiven satın o özellik insanların temel avantajı düşük fiyat kategorisidir.

Çoğu zaman, merdivenler özel yollarla ele ve tonda ve sonra verniklenmifltir. Böyle renkler hem klasik tarzda uygun ve ülke için.

İskandinav motifleri beyaz boyama için de ayrıca oda genel tarzı vurgulamak malzemelerin çeşitli süslemek için kullanılan ve evde sıcaklık ve konfor izlenimi verir edilebilir olması.

Montaj için ipuçları: kendi ellerini özel bir ev ahşap bir merdiven nasıl yapılır

münhasıran kendi elleriyle ahşap merdiven monte zor değil, sadece onun bileşenlerine aşina olmak gerekir, ve toplanma kuralları bilmek. Bu eser zor görünüyorsa, kısa bir süre için en üst düzeyde her şeyi yapacağız yardım çalışanı geliyor.

Eğer bina ve merdiven kurmaya başlamadan önce ilk olarak dikkatli bir şekilde kurulumu için talimatları okumak gerekirEğer bina ve merdiven kurmaya başlamadan önce ilk olarak dikkatli bir şekilde kurulumu için talimatları okumak gerekir

ahşap merdiven yapı birçok eleman içerir:


 1. Yan parçalar dize denir. Bu çıkıntılar adımında mevcut olduğu bir aynı tahta 2 temsil etmektedir. onlar ana bileşenleridir ve tüm yapının mukavemeti sorumlu oldukları için Uzmanlar, projeksiyonlar yakından bakmak için dikkatli önerilir.
 2. Adım yan deliklere, bulmaca olarak yerleştirilmiş.
 3. Rıhtlar sahiplerinin seçimine yüklenir - Varsa, sahne bir halkı almadan, kapalı görünüyor.
 4. Korkulukları ev yaşlı ya da küçük çocukların yaşadığı takdirde mutlaka vardır. Onların seçim daha sorumlu ele alınmalıdır böylece Kaliteli ve güvenlik korkulukları, evin anahtarıdır. modern dairelerde, ikinci katın varlığı ile, sık sık korkuluk olmadan itfaiye merdiveni kullanılır.
 5. Yarı-kat platformu birinci ve merdivenlerde ikinci alan arasında bir bağlayıcı olarak işlev görür. Bu bacakları olan bir platform şeklinde sunulmuştur ve yürürken kalanı için tasarlanmıştır.
 6. Ayrıca, korkuluğu ve küpeşte kurulumunu bağlanması için araçlar kazanmak emin olun.

Başarılı İş veya alışveriş temel kuralı, doğru hesaplamaların ürünüdür. Yalnızca adımların sayısını saymak değil, aynı zamanda dikkate merdiven yapısının kullanım sıklığını almak olmamalıdır.

Uzmanlar özel bir evin inşaatının başlangıç ​​aşamasında bir merdiven tasarım tavsiye, o zaman böyle bir yapının altında önceden bıraktı ve bunu yüklemeden dert olamaz.

Orta merdiven açısı taban yüzü 350 mm ve 180 mm arasında bir yüksekliğe kadar genişlik 45 derece arasında olmalıdır. Böyle kuralların uygulanması, ilgili organları kontrol ederken cezaları kaçınmak ve güvenli yapının bir sonucu olarak almak.

merdiven bağımsız üretiminde büyük yardım gerekli araçları bulunmasıdır. Daha önce merdivenleri imalatı ve montaj sürecini hızlandırmak elektrikli aletler olmasaydı, hemen hemen her satın almak ve kendi bile en karmaşık unsurları yapmak artık mümkün.

Uzmanlar yardım istemeyi ve montajı ustaları aramaya varsa, ucuz reklam için geçerlidir ve onların sağlığını hem de akrabalarını sadece risk ve sevdiklerinize daha ününü değerleri daha pahalı firmaya tercih vermek daha iyidir öneriyoruz.


özel bir evde ahşap merdiven çeşitleri marşları

özel bir evde ahşap merdivenler birincil ve ikincil vardır. Anahtar bir saniye için zemin ve tavan ya da bir balkon içine yardımcı kurşundan hareket etmesine izin verir.

En popüler ve talep bugün doğrudan ahşap merdiven olduğunuEn popüler ve talep bugün doğrudan ahşap merdiven olduğunu 

merdiven de yürüyüşlere ayrılır:

 1. doğrudan yürüyüşü inşaatı en yaygın olduğunu ve inşa etmek kolay, hem de yürürken kolaylığıdır. Taban alanı yeterince etkileyici değilse bu platformlar üzerine yerleştirilmiş, sen, 2 veya 3 koy yapabilir ve merdiven altında boşluk daha rasyonel kullanımı -, bir dolap inşa bir tablo veya kitaplar için raf koymak.
 2. en kompakt bir L-şekilli bir tasarıma sahip olan basamaklar vardır. Bu tasarım duvar boyunca yerleştirilmiş ve bir kaç fazla adım yayınlanan bir eksen hattına sahip olması.
 3. P ve T-şekilli bir tasarıma sahip Tasarımlar genellikle geniş bir alana sahip olan kırsal evlerde kurulur. ilginç tasarımına ek olarak, genellikle pahalıdır, bu yüzden çoğu evlerde tercih veya kendi elleriyle veya satın alma bütçesi projelerle benzer işler yapmak.

Özel bir evde ahşap merdiven Projeleri (video)

Özel evine Ahşap merdiven - en iyi seçeneklerden biri. Bu estetik çevre dostu, hoş ve fiyat erişilebilir. Yapı ve bir merdiven tasarımı - herkes tarafından kullanılabilir bir süreç.

Güzel merdiven ve başarılı bir çalışma oldu!

özel bir evde Tasarım ve ahşap merdiven projeleri (iç fotoğraf)

001513726-7157197519x500xfoto-vintovoy-lestnitsy-iz-derevajpgpagespeedicO1NP9Ln1887185921935784429446ghauod39W665

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 53 = 57

Adblock
detector