oturma odasının iç açıklaması ve fotoğraf şömine köşesi: 5 türler – nwhistorycourse.org

The Bloguzayın en az yukarı çekerken Köşe şömineler, herhangi bir dekor içine iyi bir uyum vardırevlerinde Her sahibi istediği alanı minimum kaplıyor sıcak ve rahat hissetmek ederken Köşe şömineler, herhangi bir dekor içine iyi bir uyum vardır. Bunu yapmak için, uygun iç oluşturmak gerekir. dekor ayrı unsurları ve genel durum olarak evde konfor oluşturun. Perdeler, mobilya tekstil, renkler - tüm bu sıcak iç yaratmada büyük bir rol oynar. Ayrıca şömine düşünmeye değer. Antik çağlardan beri şömine her zaman ısı yatağı olmuştur. Modern şömineler ısıtma daha dekoratif işlevi, ama yine de ısıyı getir. Ayrıca şömineler belli bir atmosfer ve çevreyi yaratmak.


şömine başlıca türleri

Pazar şömine çok geniş bir seçim ile müşterilerine sunmaktadır. hiçbir şart ve parametrelerine uygun olabilir şömine toplayın. Şömine azaltılmış kriterlerin iddialarını ilişkilendirmek gereklidir ve sonuç tüm beklentileri aşacak.

Şömineler sınıflandırılır:

 • Görünüşte;
 • Yere göre;
 • yakıt tipine göre.

karo, doğal taş veya dekoratif tuğla uygulayabilirsiniz şömine bitirmek içinkaro, doğal taş veya dekoratif tuğla uygulayabilirsiniz şömine bitirmek için

Görünüşte, şömineler, tuğla, seramik, mermer ve alçı vardır. klasik bir iç için ilk üç tip uygun. Onlar antik ve lüks bir atmosfer yaratır. Büyük bir alana sahip özel evlerde salon ve odalarda için uygundur.


Sıva şömine son nesil özel solüsyon ile oluşturulur. modern teknoloji ile çalışma farklı tarzlarda şarkılar oluşturmak mümkündür.

Konumu açısından, dış şömineler, açık, köşe vardır kapattı. o evin inşaat sonrası kurulabilir ilk tip çok uygundur. Tek olumsuz, çatı baca takmak sökmeye gerekecek. Odanın ortasında yer almaktadır olarak Aç türü de, bir ada denir. ülke evler için uygundur, zâviye avcılık. duvar boşluğa sokulur ki Kapalı tip uygundur. şömine Bu tip evin inşaatı sırasında yüklenir. Bu uzmanlık bilgisi gerektirir.

Özellikle dikkat köşe şömine türüne dikkat edilmelidir, bu iç taraftarlar arasında oldukça popüler.

oturma odasının iç Köşe şömine

Köşe şömine şeklinde çeşitlidir ve sırasının içinde farklılık gösterir. Ayrıca, onları farklı malzeme tipleri kullanılırken için güzel bir tasarım oluşturun. Farklı tesislerinde set Köşe şömine. Onların kompakt ile karakterize ve böylece oturma odası iç kurulum için iyi bir seçenektir edilir.

Başlangıçta ana davet etmek, montaj yetki belgeleri hazırlamak, stil, yere karar vermelidir Bu şömine yükleyin.

Köşe şömineler genellikle mobilyalar var civarında hangi ateşle akşam geçirmek hoşKöşe şömineler genellikle mobilyalar var civarında hangi ateşle akşam geçirmek hoşKöşe şömineler yakıt türüne göre değil, aynı zamanda diğer dış farklara sadece ayırt edilir. şömine yüklemeden önce, temel özelliklerini öğrenmelidir.

Köşe şömineler şunlardır:

 1. Dengesiz. Çoğu zaman gereksiz bölümleri, hantal tasarımları, kapı ve duvarları ortadan kaldırır belirli alanları vurgulamak için kullanılır. Bu tür bir yangın yükleme açık ve kapalı yanma odası ile gerçekleştirilebilir.
 2. Simetrik. adı kendisi kendisi için konuşur. şömine Bu tür tam bir karşı tarafı ayna görüntüsü olması ile karakterize edilir. Simetrik şömineler yeterli hacme sahip ve yükleme daha fazla alan gerektirir. Tasarımcılar bu türünü seçerseniz, o zaman tasarımın gelişimi şöminenin üstünde ana vurgu yapmak, tavsiye ederiz.
 3. Biyo-şömineler Kentsel daireler için uygundur. Başlıca özelliği, bir baca takmak gerekli değildir. işinin sistem ekolojik yakıtın yanması dayanmaktadır. Eh Minimalist tarzda veya yüksek teknoloji ile iç uygundur.
 4. Tuğla şömine köşesi Ölümsüz klasikleri olarak kabul edilebilir. Böyle şömineler farklı benzersiz tasarımı, vakıflar gücü, sıcaklık ve konfor etkisi vardır. tek dezavantajı, karmaşık bir montaj ve belirli bir bakım olarak kabul edilebilir.
 5. Dekoratif türü. Yükseltilmiş şömineler sadece dekoratif amaçlı yüklenir. Onun ana işlevi ışık olmaktır.

Köşe şömineli oturma odası

köşede bir şömine ile Oda ailece akşam toplantılar için hoş bir atmosfer yaratır.

Köşe şömine kapısından ters köşeye yerleştirilmelidirKöşe şömine kapısından ters köşeye yerleştirilmelidir

Bu yüzden bunu bir iyi bir konuma ve genel iç oda dikkate almak mantıklı:

 1. Her şeyden önce, şömine mobilya yakın parçaları, alevin görünürlük bütün alanını kapsamalıdır olmamalıdır.
 2. şömine yanında, güçlü sallanan sandalye veya orijinal puf yerleştirilen şömine yana yerleştirilmiş olabilir.
 3. Bir soğuk tonda odası dekore edebilirsiniz, bu yüzden sıcak şömine bakan uyum içinde iyidir.

Köşe şömineler Eğer figürler ya da aile fotoğrafları çeşitli sağlayabilir hangi raflar dekore edebilirsiniz.

şömine bütün iç oda stil genel resim ile tutarlı olmalıdır. daireler için biyo şömine veya elektrik satın almak en iyisidir. Bunlar daha güvenli ve daha az yer gerektirir.

Elektrikli şömine köşesi

Elektrik şömineler - Bu şömine montaj teknolojisine göre yasaktır küçük daireler sahiplerine, iyi bir cevaptır. iç dekorasyon ve ekstra aydınlatma için ek bir ısı kaynağı olarak: farklı amaçlar için kullanılan bu tür oturma şömine için.


Elektrikli şömine köşesi, modern minimalizm veya yüksek teknoloji tarzında yapılmış, oturma odasında yerleştirilmelidirElektrikli şömine köşesi, modern minimalizm veya yüksek teknoloji tarzında yapılmış, oturma odasında yerleştirilmelidir

Elektrikli şömine faydaları iyi bir listesi vardır:

 • Küçük boyutu;
 • Alevin Büyük yorumu;
 • yaklaşık% 30 daha fazla ısı Yayın;
 • Daha fazla güvenlik;
 • özgün tasarım;
 • model numarasını çeşitliliği;
 • Tasarruf.

Aynı zamanda elektrikli şömine yüklemek ve bakımı kolay olan dikkati çekiyor. Seçilen duvara kurmak için yeterli ve açık olduğundan. Ayrıca, şömine bu tür sürekli hava değişiklikleri için çok önemli olan alçaktan yükseğe doğru sıcaklık kontrolü vardır.

Ek bir özellik odun yakma fırınında inşa edilir elektrikli şömine, modelleri vardır. Bu özellik acil elektrik kesintileri sırasında çok faydalıdır.

elektrikle çalışan Şömineler aynı zamanda farklı türde gelir. Bir köşeye donatılmış veya duvara gizlenmiş, duvara set odanın ortasına, yerleştirilebilir. Ne olursa olsun şömine tipi iç kendi orijinal bir dokunuş getiriyor. Elektrikli yangın - Odanın keyifli bir ortam, içerideki özel bir çekicilik getirmek sıcaklık eklemek ve vurgulamak için en uygun ve eğlenceli bir yol.


oturma odasının iç Şık köşe şömine (video)

Özetle, biz yangın birçok kullanışlı özelliğe sahiptir dekor, evrensel bir unsur olduğunu söyleyebiliriz. fırında ısı, alev titreyen yangın dağıtmanın yanı sıra, duygusal durumu üzerinde yatıştırıcı etkisi vardır. Oldukça sık, yangın podkidyvayut kokulu odaya hoş bir koku yaymak için otlar kurumuş. Modern teknolojiler kır evlerinde değil, aynı zamanda kentsel dairelerde sadece şömine yüklemesine izin verir.

Oturma odasında Tasarım köşe şömine (İç mekanlarda fotoğraf)

192081d9f3a7a9ac6d7bfedc047954ff304d585c0dc223fe626420550e9841837ed528ee57d3234-1024x102433306ab9ad1e9cc683e4c0f32fb27105algonnedivanydlyagostinnoy10aile odası-sonraANA-foto-köşe şömineİç-kır evi-garnizon-hullinger-2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

67 − = 59

Adblock
detector