oturma odasında şık iç raflar: 35 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogZarif, şık raflar uyumlu herhangi binanın iç süslemeleriZarif, şık raflar uyumlu herhangi pomescheniyaObzavedyas daire veya farklı bir açı iç süslemeleri, insanlar genellikle, pahalı mobilya satın fantezi hileler çeşitli kullanın kilim asmak için alınır, ama nedense bu yüzden, nasıl iç süslemeleri en yaygın, ancak böyle temel raflar, unutun ve daha işlevsel hale. oturma odasının iç raflar hep olmuştur ve böylece onların önemi olamaz küçümsemek, hemen hemen her ev için gerekli bir özelliği olur.


elleriyle oturma odası için raflar

Raflar - Boş duvara alan büyük miktarda dekore edileceği bir, ucuz, basit ve son derece işlevsel bir çözümdür. Onlar iç ek niteliğindedir ve oda genel tarzı vurgulamak.

Dekoratif raflar sadece iç süslemeleri, aynı zamanda bize gerekli şeyleri kompakt ve düzenli yerleştirmek için izin verilmezDekoratif raflar sadece iç süslemeleri, aynı zamanda bize gerekli şeyleri kompakt ve düzenli yerleştirmek için izin verilmez

Duvar rafları mağazasından satın, ama bazı ilginç imalat işleminin kendisi edilebilir. Kol sadece bir tahta ve montaj donanım olacak çünkü ek olarak, bu ucuz olacak. başlamalıyız hangi ile en basit sürümü, için, 150 cm tahta 12 bir parça gerekir.

Sonraki şunları yapmanız gerekir:  


 1. 20 cm uzunlukta bir iz yapma, tahta bölme. Bunlar 7 segmentler gerekecektir. gereksiz Kesme;
 2. Her biri elde edilen ön kalıp nazhdachkoy işlemek gerekir;
 3. Her detay diğer takılır. Kullanılması matkap delikleri, ahşap sabit pozisyon için vidaları delinir;
 4. Elde edilen çerçevenin tabanına tespit birleşim.

boya bir kova rafa orijinal bir fikir olabilir. Bu yaratıcı ürün, farklı renklerle boyanmış işlevsel hem de dekoratif rafları bir sonucu olarak elde edilir, uygun bağlantı elemanları ile duvara monte edilebilir.

Oturma odası için modüler mobilya, zemin ve asma raflar ve rafları

Raf raf veya genellikle kurulum işlemi gerektirmez zemin, kolayca onlar oturma odası için en popüler seçimdir neden klasik dolap veya tepe yerinden, herhangi bir yerde, yeniden düzenlenebilir.

 özlü krom elemanları ile parlatılmış cam raflar hi-tech tarzında yapılmış, oturma odasının içine mükemmel uyumözlü krom elemanları ile parlatılmış cam raflar hi-tech tarzında yapılmış, oturma odasının içine mükemmel uyum

Şimdi örneğin daha formları ve menteşeli raf türlerini haline gelmektedir: • Kim yan ve arka duvarların varlığı;
 • Yatay veya dikey;
 • bir veya daha fazla katman varlığı ile;
 • Açık veya kapalı;
 • Minyatür veya hacimli;
 • Düz eğik veya yuvarlak köşe türü.

seçim modeli üzerinde iç tasarımı, işlevselliği ve alıcının kişisel tercihlerini etkileyecektir.

Üreticiler odanın ideal tarzını seçebilir aralarında çeşitli seçenekleri sunuyoruz:

 1. malzeme bir cam, plastik veya metal gibi hizmet verecek tarzı minimalizm ve yüksek teknoloji takım WEightless açık raf için. Bu modelleri Tespit gizli olacaktır;
 2. Çocuklar desenli parlak lütfen raflar ile birlikte boyanabilen;
 3. mutfak eşyaları, metal modeller, hem de örgü paslanmaz çelik versiyonu için uygundur. Banyo güzel cam raflar olurdu. Bunlar nem ve yüksek sıcaklıklara duyarlı değildir;
 4. Klasik iç oda için iyi ahşap raflar veya ahşap esaslı panellerin raflar olacaktır.

Modüler raflar artık klasik duvar ve raflara giderek alternatif haline gelmektedir. Bunlar özgün ve kendilerini nesnelerin yerleştirilmesi esneklik sağlar ve kolayca bileşimi değiştirebilir.

Ne zaman raflar yerleştirerek bazı nüansları farkında olmalıdır. Mobilya parçası ve ne içinde olduğunu vurgulamak için spot kullanılması tavsiye edilir.

rafların altına veya aralarındaki duvarın dikkat bölümünü verilecek olursa, bir ayna süslemek veya küçük güzel resimler asmak için değer.

yaşam için Çiçek kolye raflar

Çok sayıda kişi serbest pencere eşikleri bırakmayın ve tencere karşılamak için ek boşluk arıyorsanız o, bazıları hakkında bu kadar tutkulu, çiçekler büyümeye seviyorum. Bu durumda kurtarma raflar askıya aldı. Onların avantajı duvar kusurları veya düşük kaliteli boya bir kapatabilirsiniz aynı bitkiye, çiçek güneşten gelen ışığı bloke olmaz yerleştirilir olmasıdır. Bu raflar tamamen onlar dayanıklılık ve tencere ağırlığını desteklemek mümkün olduğunu, en önemlisi kendiniz yapmak olabilir.

Bir rafta ev bitkileri yerleştirilmesi, onun yapısı, çiçek saksıları ağırlığını taşıyamadığı güçlü olması gerektiğini unutulmamalıdırBir rafta ev bitkileri yerleştirilmesi, onun yapısı, çiçek saksıları ağırlığını taşıyamadığı güçlü olması gerektiğini unutulmamalıdır

arasında olabilir bitkiler için askıya raflar Üretiyor:


 • Ahşap değişik tipleri;
 • metal dayanıklı cam elemanı;
 • metalden üretilmiştir.

Malzeme bitki ve çiçekler boyutuna bağlı olarak seçilmelidir. Metal raflar büyük çiçekler için alınması gereken ve az zarif asılı konabilir. sanatsal demirci Elemanları incelik çiçek raflar verecektir.

bitkiler ışıktan uzakta bulunan zaman, buna açılı raflar, özellikle, ek aydınlatma yüklemek mümkündür. Kural olarak, onlar odada karanlık bir yerde bulunmaktadır.

Salon duvarında raflar Yerleştirme

Giderek, oturma odası için bir raf tasarım ders olarak elde edilir. Bu odanın tasarımını değiştirir ve düzgün gerekli öğeleri düzenlemek için yardımcı olur iç, en eski konularından biridir.

kitaplar için Ağaç raflar sanatsal oymalarla düzenlenmiş ve koruyucu bir cila ile kaplı olabilirkitaplar için Ağaç raflar sanatsal oymalarla düzenlenmiş ve koruyucu bir cila ile kaplı olabilir

Raflar odanın herhangi bir türü için uygundur. Salon özellikle geçerli:


 1. ücretsiz duvarlarda raf merdiveni yerleştirerek, dekoratif detay koyabilirsiniz, iyi bir ruh hali yaratacak;
 2. Sen alışılmadık bir tasarım seçenekleri olarak ayarlanmış TV etrafında küçük bir şık raflar yerleştirebilirsiniz;
 3. Köşe modelleri kitap ve dergi için rahat bir yer haline gelecek;
 4. Renkler farklı olabilir seçeneklerini raf: duvara monte veya halatlar ve zincirler üzerinde asılı olabilir, tüm hayal bağlıdır.

Klasik oturma odası için beyaz ahşap raflardan uygun. rafları Bu tarz, oyma süslemeleri altın, gümüş veya bronz renkleri boyayabilirsiniz. Genellikle yan incelik elde bükülmüş elemanları dövme sabitleyin. Salon country tarzı raflar biraz kaba ve görgüsüz olmalıdır olduğunu. Onlar da tahtadan yapılmış, ardından boyama sonrası üzerine yazılır.

Yüksek teknolojiye uygun bir metal ya da cam için, kalıbı yatay ve spiral hem tabakalı olabilir. İskandinav ve Afrika tarzları için uygun raf direksiyon. avangart tarzı mükemmel Raflar farklı renklerde kare şekiller tamamlayacak ve çatı de alçıpan zikzak şeklinin uygun beyaz açık raflar olduğunu.

Stil ve alayın tasarımı genel iç oda ile uyum içinde olmaya mecburdur. kaideleri, kabin ve kanepe düz köşeye sahip, örneğin, raf, yuvarlatılmış köşeleri ya da sahip bukleli olabilir.

oturma odasında güzel iç raflar (video)

evde raflarda seçimine Yaklaşım ciddiye odanın tüm özellikleri dikkate gerekir. , Oturma alanı veya çalışma alanı yapmak Televizyon, modem veya sevdiğiniz çiçekleri yerleştirmek için, satın alınan tasarımın güvenilirlik ve dayanıklılık sağlamak zorundadır. Raf bir mobilyanın bir parçası, hem de ayrı bir kompozisyon olabilir, her iki durumda da, rolleri odanın iç çok önemlidir.

oturma odasında raflarda örnekleri (iç fotoğraf)

--------------518-min1311168-min33456594233a971936166e953f0c44f5d75618912123

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =

Adblock
detector