oturma odasında şık duvar: 5 Dekor fikirler – nwhistorycourse.org

The BlogBir oturma odası rahat ve konforlu olabilmek için, onun tasarımı hakkında dikkatlice düşünmek gerekirBir oturma odası rahat ve konforlu olabilmek için, bakım sadece iyi mobilya ve yapı malzemelerinin sahiplerinin gururunu alınmalıdır, ama aynı zamanda bitirir gelip edildi onun dizaynChtoby oturma odasında hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. Genellikle oturma odası herkesin üslup ilginç ve moda trendleri takip etmek için zamanlarının çoğunu ailesinin tüm üyeleri, bu nedenle mümkün olduğunca rahat olmalıdır yerdir.


oda duvar yaşayan Tasarım fikirleri

Çoğu zaman odasında şömine varsa, üstündeki alanı da tasarım yetenek vererek güzelleştirmek olabilir, TV ve kanepe üzerinde boş alan süsleyin.

Oturma odası için tasarlanan kişisel tercihleri ​​ve mevcut bütçe göre değerlendirilecek edilmelidirOturma odası için tasarlanan kişisel tercihleri ​​ve mevcut bütçe göre değerlendirilecek edilmelidir

Odanın üslup yönüne bağlı olarak, dekor çeşitli nesneler ile takviye edilebilir:

 1. Klasik kendi elleriyle ünlü sanatçı, küçük kilim veya duvar halıları ile resimlerini süsleyin. oyma ahşap çerçeveler içine yerleştirilmiş sofistike büyük aynalar ekleyecektir. İlginçtir kadife şeklinde ahşap paneller, tamamlanmaktadır kumaş süslemeleri bakacağız. Bu tür yöntemler hareket ve küçük odalar için daha şiddetli yöntemlere başvurmak daha iyidir lüks sadece büyük bir oda verecektir.
 2. Sahibi büyük bir oda var, ama yaşayan bir ilginç ve çekici yapmak istiyor yoksa, o tarz biraz farklıdır uygun. Eklektik tasarım beden ve ruh dinlenmek için izin doğal motiflerin unsurlarla, çeşitlendirmek ve bir şehir daire rahat bir salon yapmak için izin verir. Bu tasarım için bir yenilik 3D paneli veya duvar kağıdı duvarlarından birini dekorasyon bulunmaktadır. tasarımcı üzerinde fikirler çeşitli seçebilirsiniz - yeşil çimen ve küçük bir çim ile köşeye kadar büyük çiçeklerinden. Onların alt yapıda sevdiklerinin resimleri veya kendi elleriyle yaptığı bazı ürünler ile küçük bir raf yerleştirmek kolaydır.
 3. Duvar dekor rustik konu kolaylaştırır. oturma odasında çiçekli bir el yapımı ve plakaları boyalı çömlek vazo koyabilirsiniz. Güzel halat takımları bakacağız. Mobilya çığlık renklerin varlığı olmaksızın, sakin seçmek ve tasarım işlemeli yastıkları tamamlayacak.
 4. Bir rustik ve kentsel tarzı ile birleştirilir ve büyük bir artı çok yönlü olmasıdır çünkü Provence tarzında iç dekorasyon fikirleri, tasarımcılar arasında en ilginç ve popüler - bu binanın herhangi bir türü için harika. Duvar pastel renkli duvar kağıdı daha iyi iç onun boş boyalı levha veya ahşap biblo tamamlar süsleyin.
 5. En ucuz seçenek her eski şeyleri kullanmak, çocukluğu hatırlamak sağlayan bir nesne vardır içinde, retro tarzda dekorasyon tasarımı için, büyükannesi miras. lastikleriyle setleri, atık ahşap, toprak kaplar - geçmişin yıldız sadece lezzet vermek ile Poster, aynı zamanda yenilikçi fikirler bir sürü somutlaştırmak izin verilir.

Klasik, minimalist, eklektik, modern ülke - bu salon dekorasyon için en popüler ve yaygın stilleri olduğunuKlasik, minimalist, eklektik, modern ülke - bu salon dekorasyon için en popüler ve yaygın stilleri olduğunu


oturma odasında büyük bir duvar süslemeleri nasıl

Tasarımcılar oturma odasında duvarlardan biri dekore sağlar fikirlerin geniş bir yelpazede sunuyoruz.

yani:

 1. Dekoratif taş kaplama daha sürekli hareket halindeler ve çağa ayak uyduran çalışırken, moda trendlerini takip modern insan gibidir, şıklık ve kaba ışık ekler.
 2. İlginç bir şekilde, mavi duvar, yastıklar yakın bej pastel renkli kanepe, boya veya duvar kağıdı tekrar gölge görünüyor. Böyle bir kombinasyon ile bir baş ağrısı sunarak dikkatin çok şatafatlı bakmak ve gelmez iç tamamlayıcı renklerin kullanımı ile dikkatli olmak zorunda.
 3. Son zamanlarda sık sık modüler çelik resimlerini kullanmak - karelere bölünmüş kaç elemanı ve birlikte bir şarkı oluşturmak için birbirlerine belirli bir uzaklıkta yer almaktadır.
 4. 3D duvar kağıdı şeklinde yapılmış Doğal motifler büyük bir hit setleri ve bir şehir dairede rahat bir köşe yeniden izin verir.

Modüler desen - oturma odasında orijinal ve mükemmel duvar dekorasyonu için harika bir yoldurModüler desen - oturma odasında orijinal ve mükemmel duvar dekorasyonu için harika bir yoldurDuvarları süsleyen gerekmez zaman

Aşırı süsler ve süslemeler izin vermez belli tasarımları vardır. Bu tür bir tarzı minimalist. Birçok yüzünden sıkıntı onları görmezden, ancak bu akışın fanlar bulunmaktadır.

Tam bir sulandırma için minimalist mobilyalar grafik ve dekorasyon varlığı olmadan, avantajlı pastel satın alınmalıdır.

Bu durumda, duvarlar dekorasyon düşünmek gerek yoktur - izin veya bir resim veya olağan monoton duvar edilir. çeşit için, oda ilginç puffs veya sehpa kullanabilirsiniz. Bu gereksiz olması ve küçük miktarda taze çiçekler ile vazoları olmayacaktır.

Belli bir tarzda ek olarak, bir kanepe, bir kişinin üzerinde süslemeler yaratmak imkansız olurdu şekilde yerleştirilebilir:

 1. o salonda tam ortasında yer alır ve iki alana ayrılmışsa - İş ve eğlence. Bu durumda başka bir yerde dekoratif öğeler sınırlandırmak için daha iyidir.
 2. pencereye yakın kanepenin Yer imkansız herhangi bir fotoğraf veya resim yayınlamak için yapar. Alternatif olarak, arkadaş ve akrabaları resimlerini küçük sehpa koyup üzerine yerleştirebilirsiniz.

Birçok tasarımcı küçük bir oturma odası, hem de duvarda asılı birçok resim yığılmayı için tavsiye edilirBirçok tasarımcı küçük bir oturma odası, hem de duvarda asılı birçok resim yığılmayı için tavsiye edilir

oturma odasında duvarlar dekorasyon ahenkli Kurallar

Belirli kurallara bağlı kalmak, inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha iyi dekore acele ve doğru olarak oda genel tarzı ile bağlayarak, dekorasyon seçmemeyi:

 1. Tüm dekoratif unsurlar tam olarak resmin genel tasarımı uygun olmalıdır.
 2. Kontrast şeyler odası süslemeleri ve mükemmelliği verebilir. Yalnızca uyumlu mobilya geri kalanı ile bunları birleştirmek gerekir - dekor daha az çekici olmalıdır - pastel renkler ise, sahne parlak, göz alıcı mobilya için kullanılması daha iyidir.
 3. hep çocuk odası ve bir genç olarak hareket etmez dekorasyon Standart Kurallar, sık sık orada yaşayan çocuklar için maksimum konfor sağlayan, tarzların bir karışımı var hoşgeldin edilir.

Uygun duvarlarını süsleyen - temel görevi olan ahenkli bir salon iç oluşturmak içinUygun duvarlarını süsleyen - temel görevi olan ahenkli bir salon iç oluşturmak için


tasarım ipuçları ve oturma odasında duvar dekor için küçük hileler

onarım çalışması uzmanların tavsiyelerini dinlemek gerek olmadan önce değil, negatif bir sonuç almak için.

tavsiyeler:

 1. ilk şey oturma odasının tarzı ile karar verir ve yazıcıda sevdikleri seçeneklerini yazdırmak için denemek gerekir.
 2. Zaman yeterli değilse, o zaman en hızlı şekilde kendi tasarım mobilya sipariş etmektir. Biraz daha fazla para almak, ama sonunda mükemmel mobilya almak için, tam beklentilerini karşılayan ve içine uyum uyum sağlayacaktır.
 3. Onarım çalışmaları iyi profesyonellere bırakılmalıdır, bunlar sadece belli tartışmalı konularda ilerlemek en iyi nasıl önermek de mümkün olduğunca çabuk görev ile baş edebilmek, ancak vardır.
 4. Küçük boyutu için oturma odaları görsel alanı azaltmak için, küçük boyutta bir resim veya resim çerçeveleri satın almanız gerekir. Daha büyük odalar için farklı tasarım teknikleri ve moda trendleri izin verilir.
 5. Ilginç bir çözüm aynı sahnenin çok sayıda fotoğrafı yeniden inşası olduğunu. Böyle bir kolaj şık görünüyor ve oturma odası daha küçük boyutlarda dikkat çekmek yapabiliyor. Onlar fotoğraf ve unutulmaz anları takılarak, yılın zamanına bağlı olarak değiştirilebilir.

oturma odasında duvarların tasarımı: Orijinal fikri (video)

En iyi üslup gereksinimlerini karşılamak amacıyla, profesyonel tasarımcı tavsiye almalıdır ya, sen en seçeneklerine, alışverişe gitmek mesafeden bakmak ve durdurmak için kendi başlarına ya, gerekli şeyleri satın nerede o size söyleyecektir.


oturma odasında duvar dekor örnekleri (iç fotoğraf)

00-006-5-11min51-33b-123-21-123-108-596-741beb185d4d68466e3e1cbc2c9928af-2012-08-18gost20-2146-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

50 − = 46

Adblock
detector