oturma odasında pencereleri yapma: 5 tasarım fikirleri fotoğrafları – nwhistorycourse.org

The BlogPencereler için böyle perdeler seçilmelidir yaşayan hazırlanmış bir stil, maç içinEvin cihaz iç ana oda genel tarzı ile uygun olmalıdır oturma odasında sağ pencere sistemleri ve perde, pencereler (fotoğraf, tasarım sitesi) seçmek önemlidir zaman yaşayan hazırlanmış bir stil, maç için pencereler için böyle perdeler seçilmelidir. Iç ahenkli olması önemlidir. Pencerelerin tasarımı birlikte ortak bir proje ile, içinden düşünmek gerekir. İçindekiler penceresi, perdeleri kullanabilirsiniz. Evin ana odaların Düşünceli tasarım konfor, huzur ve aile sıcaklığında bir atmosfer yaratacaktır. Bugün yetkili tasarım ve dekor ile ilgili sorunlar olmamalı bu yüzden şirketler, büyük bir seçim sunuyoruz uzmanlaşmış sağ ve plastik pencereleri seçmek gereklidir.


oturma odasında pencere dekorasyon: perde ve tekstil

dekorasyon modern yöntemlerle sayesinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

dekorasyon için kullanılan perdeler çeşitli türleri vardır:

 • Klasik;
 • Evrensel;
 • Japon;
 • Roma;
 • Rulo.

Tasarımcılar aşağıdaki seçenekleri denemek için odanın stiline bağlı olarak, tavsiye ederiz. Klasik perde lambrequins, fırfırlar ve katlar her türlü yoğun bir malzemeden şeklinde verilmektedir. Şiddetli yan perdeleri mutlaka şeffaf tyulyami ile bir arada. Klasik tarzda daima ve kutlama tatil duygu atmosferi yapma yeteneğine sahiptir. Ancak, bir ülke ev veya dairede klasik perdeler koşullara uymak zorundadır.

Salon pencere için, klasik tarzda yürütülen, son derece uygundur jaluzi kahverengi satenSalon pencere için, klasik tarzda yürütülen, son derece uygundur jaluzi kahverengi saten


Eğer küçük bir odada klasik perdelerle düzenlemek için planlıyorsanız, ağır ve çok karanlık kumaşlara tercih edilmelidir.

Günümüzde, biz kelepçeleri, kancalarla saçak eklenen popüler basit güneşlikler, oldu. Bu perdeler tül ile pencerenin üzerine yerleştirilen veya onsuz yapmak edilebilir. Evrensel perde, sakin bir renge sahip olmalıdır onlar desenler, figürler, süs eşyaları olmamalıdır. Bu seçenek herhangi bir stil yön için uygundur. özel bir evin veya dairenin pencerelerinde Böyle perdeler oyalama değil, iç tamamlıyor. Perdeler tasarım trapez, düz, kısaltılabilir perdeleri farklı olabilir.

Japon perdeler - özel oluklar boyunca hareket dar plakalar,. Plakalar, yer değiştirmek, renge göre değişir birbirlerine asmak, böylece tasarımı ile oynamak için bir fırsat var olabilir. Japon tarzı yaşamak mükemmel Çin'de yapılan lamba Mona Lisa, ya da bu tür zemin lamba, fener gibi diğer aydınlatma armatürleri, süsleyin. Japon tarzı çok fazla şey olmamalı, nedenle dekor ile abartmak değil önemlidir.

Roma güneşlikler. Perdelerin Bu tip düz tekstil kumaşı sunulmuştur. Web kendi şeklini muhafaza sayede iğneler, sokulmaktadır. Genellikle, pencere pervazına düşmek güzel pürüzsüz kumaşı asın. romen panjur iç kısmında yerleştirilmiş ise, pencere tasarımı tamamlamak için gerek kalmayacak, tamamlandı.

Oturma odasında Minimalist tarzda yapılırsa, bir şey pencerelerin estetik görünümünü iyileştirmek için, Roman güneşlikler kullanabilirsinizOturma odasında Minimalist tarzda yapılırsa, bir şey pencerelerin estetik görünümünü iyileştirmek için, Roman güneşlikler kullanabilirsinizPerdeler. Roma panjur oturma odası için idealdir. onlar bir rulo onları hemen hemen görünmez, ve ne zaman çiçek içine toplandığı zaman, harika görünüyor. özel bir mekanizma kullanarak Açık perdeler. Bu güneşlikler mükemmel minimalizm tarzını tamamlayacak. Bunlar küçük alanlarda iyi çalışır.

Tüm seçenekler pencere alanı dekorasyon için mükemmeldir. Biraz uygulamalardan sonra ideal bir çözüm bulmak için açmak ve güzel bir kutu yerleştirmek emin olun.

dekorasyon ve iç Tek tip stil

Her stil tarifi evrensel gölgede dışında, perde belli bir tür uyduğunu anlamak önemlidir. Perdeler mükemmel oturma odası genel üslup konseptine uyması gerekmektedir.

Duvarların renginden farklı olacak bir gölge perdesi, seçim için tavsiye edilirDuvarların renginden farklı olacak bir gölge perdesi, seçim için tavsiye edilir

hatalardan kaçınmak için en iyi yolu - şudur:

 • Aynı stildeki mobilyalar kullanın;
 • Duvarlar, zemin ve seçilen stilde salon beraberlik tavanı;
 • Farklı dekoratif unsurların iç ekle, bir resim veya duvarlara bir fotoğraf olabilir, stil seçilen çiçekler ve diğer ilginç aksesuarlar vazolar.

fikirlerin bir arada ana şey detayları ile abartmak değildir ve uzay kalabalık etmez, en alışılmadık olabilir.

Oturma odasında renk harmonisi

Ne zaman seçme perdeler onların renk konusunda unutmamalıyız. Aynı zamanda odanın genel tarzı ile uyumlu olmalıdır. Pencerenin dikkat çekmek istemiyorsanız, perdeler, duvarlar maç için tam tersine, ben bu bölgeyi vurgulamak istiyorsanız, perdeler ton daha parlak olmalıdır seçilmelidir. Biz renk şeması hakkında unutmamalıyız. Uzmanlar tartmak renkli perdeler öneriyoruz.


İyi bir çözüm perdeleri eşleştirmek için yastık seçenekleri, onlar olabilir:

 • renkli;
 • desen ile;
 • Monofonik.

onlar olumsuz bir kişinin psikolojik durumunu etkiler kadar parlak pencere perde seçmeyinonlar olumsuz bir kişinin psikolojik durumunu etkiler kadar parlak pencere perde seçmeyin

Pencerenin izolasyonu için iyi bir çözüm değil - mobilya güzel bir parça ortalanır. nerede işyeri arada, odanın ortasında alanı bulunabilir. duvarlar boyunca, mobilya sağlayabilir. tasarımcılar genellikle oturma odası köşe kanepe süslüyor.

oda donatmak için tavsiyelerine uymak çok önemlidir, çok ilginç ve uzay kalabalık etmez. hatalardan kaçınmak bir eylem planı çizin.

Oturma odasında küçük bir pencere: perde ve işlevsellik orantılılık

perdeleri seçerken oda boyutları önemlidir. Örneğin, küçük bir pencere bu durumda, daha iyi Japonca veya Roma jaluzi tercih etme, klasik perde yanlış. Tavan her durumda düşükse o lambrequins ile bir seçenek almak mümkün değildir. Basit, hafif perdeleri seçmek daha iyidir. Eğer oda ciddi bir görünüm açıldı girişinde olmak istiyorsanız, düzgün pencere alanı düzenlemek için önemlidir.


perdeler itibaren düzenlemesi birçok faktöre bağlıdır:

 1. Dikey şerit görsel tavan yükseltmek.
 2. Parlak renkler ve şeffaf kumaş oda daha geniş hale getirmek için.
 3. Katı doku kazan-kazan olacak durum.

Küçük pencereler için sade perde seçmek gerekirKüçük pencereler için sade perde seçmek gerekir

Perdeler sadece bir dekorasyon olarak, onlar işlevsel olması hareket etmemelidirler. Hesaba binanın özelliklerini almak önemlidir. güneşli tarafında yaşayan varsa gölgeli yan sırasıyla kumaş mümkün olduğunca şeffaf olmalıdır, eğer tül sıkı almak daha iyidir, konumu bir rol oynar. Koyu kalın kumaşlar ışığı emebilir - malzemeyi seçerken o düşünülmelidir. oturma odası alanında pencere ve buna bir sorumlu yaklaşımın tasarım olarak dikkatli olmalıdır.

Küçük bir pencere, asmak şeffaf organze kullanımı kolay, daha sonra kısa kaynağı olduğu ışıkla oda dökmek daha iyi değil.

Modern oturma odası: sayıda windows

modern daireler veya banliyö evleri birçok pencere, olabilir genellikle 2. Oturma amaçlı odasıdır. İç ev sahipleri ve refah tadı hakkında misafirleri bilgilendirir. Nedenle, her detaya dikkat etmek önemlidir.

odadaki atmosfer olmalıdır:

 • rahat;
 • misafirperver;
 • Rahat.

Bir sürü daha iyidir oturma odasında pencere perdeleri terk etmek durumundaBir sürü daha iyidir oturma odasında pencere perdeleri terk etmek durumunda

bulundukları yere bağlı olarak iki pencereli bir oda süslemeleri nasıl, pencere farklı duvarlarında, bir duvara yerleştirilebilir. bir duvara pencere, dekor seçenekleri kitle olabiliyorsa, farklı duvarlarda pencereler ise, bu uzay imar için mükemmel bir seçenektir. onlar tarzda bir araya gelerek Örneğin, pencereler sürece, çeşitli tonları yerleştirilebilir. Diagonal'da bulunan pencereler, yerleştirilebilir arasında, bir şömine ya da tasarımcı koltuk, mükemmel bir seçenek. tavan yüksekliğini, aydınlatma, pencerelerin şekli çevresini düşünülmesi gereken önemli iç seçerken. 2 pencereli oda hep çok ışık vardır, bu bir avantaj tabii ki.

bir vurgu olarak böyle bir iç yılında parlak aksesuarları kullanmak gerekir. Oda küçük ise, onun parlak çok düzeyli tavan artacaktır.

pencere, muhteşem bir görünüm sunuyor, bu hayata tasarım fikirleri gerçekleştirilmesi için büyük bir teşviktir. Gizlilik aşk kişiler gibi psikolojik özellikleri, 2 pencereli bir odada olmak, rahatsız edebilir dikkate almak önemlidir. Bu nedenle, durumda karartma perdeleri kapatmak için daha iyidir. Roma panjur veya kepenk yardımıyla aydınlatma ayarlanabilir.

Düzen ve oturma odasında pencerelerin tasarımı (video)

yukarı çizin oturma odası ailenin isteklerine verilmelidir. Bir stil yönünü seçmek ve ona sopa önemlidir. Hesap bütün nüansları içine alarak, kendi benzersiz iç oda yapabilirsiniz.

oturma odasında pencerelerin tasarımı (iç fotoğraf)

12-Gostinaya-minimalizm1121738102.552-01-XXL352.731-Svetikb1c3d92ef202aa2a317f9de09cac8f8bsakince-bay-pencere-perdeler-iç-tasarım-fikirler-in-defne-pencere-curtainsbay-pencere-perdelercb8f9c65d302b4b6715fff7939cc8048Rahat-Şömine-Fikirler-18-1-Kindesign

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 1 =

Adblock
detector