oturma odası için uygun bir katlanır masa: 3 dönüştürme mekanizması – nwhistorycourse.org

The BlogOturma odası için Katlanır masa oldukça işlevseldir, ancak fazla yer almazoturma odası için Katlanabilir masa oldukça işlevseldir, ancak böylece odası alanı kurtararak, çok mestaPri iyi seçenek, katlama gibi kompakt mobilya yüklemektir odanın küçük boyutu almaz. Kompakt mobilya biri çeşitli oturma odasında katlanabilir masa yüklemektir. Onlar çeşitleri çok var, ve odanın tasarımına dayalı olmalıdır tabloyu seçin.


oturma odası için Katlanabilir masa: türler

Dönüştürülebilir masa anlamıyla bir oda dönüşümü yapabiliyor. Bir portatif masa ile, sözde işlevsel kayan bölge oluşturabilir.

Hızlı bir şekilde tabloyu yayıldı ve yerine tam oturma odası almak için yeterli, oturma odası yemek odası yapabilirsiniz.

Bütün katlanır masa üç gruba ayrılabilir. Her grup kendi özellikleri ve avantajları ve dezavantajları vardır.

yani:

 1. Yemek masası küçük bir alanda oturma odası için en uygun biri olarak kabul edilir. katlanmış durumda çağdaş katlanır masa, açık bir halde birkaç kat daha az yer kaplamaktadır. Bunu toplayın ve alımı ya da öğle yemeği için sadece birkaç dakika uzaklıkta.
 2. Çay için, resepsiyon, aynı zamanda iş için sadece kullanılabilir Sehpa oldukça özgün sürümü. Bu tablo, herhangi içine mükemmel uyum sağlayacaktır.
 3. bir kitap gibi açılarak Tablo. Tablonun Bu tür yaygın Sovyetler Birliği'nde üretilen ve şimdi çünkü montaj ve düşük maliyetle kolaylığı alaka kaybetmemiştir.

Ne olursa olsun seçim portatif masa ne tür, ortak bir stil altında yaşayan gibi olmalıNe olursa olsun seçim portatif masa ne tür, ortak bir stil altında yaşayan gibi olmalı


Ama ne olursa olsun oturma odası için portatif masa tipi, o genel iç tarzına uygun olarak seçilmelidir.

tablo iç boyunca genel oturma odasında mobilya tarzını ve genel olarak tavsiyelerde değilse - bu kötü tat adamı gösterir. Bu bir klasik tarzda yapılır oturma odası, bir bardak ya da ahşap masa koymak eğer masasına hangi malzemeyi dikkate almak gereklidir, iyi bakacağız. Ama yüksek teknoloji ahşap yapılmış oturma odası, en azından, saçma görünüyor.

çeşitli mekanizmalar ile oturma odası için masalar Dönüşüm

Onların adına göre tablolar, dönüştürme, onların yapısı, hızlı ve kolay bir tabloyu genişletmek olanak tanıyan basit yapının hareketli mekanizmasında var.

transformasyon mekanizmasında göre, bu tablolar birçok gruba ayrılmaktadır: 1. hızlı bir şekilde kat hızlı masa ve sağlayan bir çapraz katlama mekanizması yapı ile Tablolar. Depolama sırasında çok az yer kaplar bu tablo-trafo avantajları.
 2. eklenen segmenti ile tablo uzatılması. Bu tablonun özelliği ayrı ve aralarında iki dış yarısının önemli tablo alanı artar tezgah, bir segment yerleştirilmiş olmasıdır. Bu tablolar yalnızca dikdörtgen değil, aynı zamanda kare, oval ve yuvarlak değildir.
 3. kitap şeklinde tabloları Dönüşüm. tezgahı kenarlarında iki kepçe yükseltilmiş ve sıkıştırma ayağı dayanaklı edilir. Bu tablonun avantajı bazı şeyleri saklamak olabilir. Bu tablo iki tezgahı yarısını, sonra diğer ilkini kaldırın ve bacaklarını kilitlenmesi gerektiğini açığa belirleyin.

Dönüşüm tablo sürme, katlama ve kitap şeklinde olanDönüşüm tablo sürme, katlama ve kitap şeklinde olan

Yüksek teknoloji tarzında yapılan tablolar transformatörler vardır. Onlar benzersiz bir stil ve dönüşümün hayli karmaşık bir mekanizma var, ama şık görünüyor. Bunlar yaygın olarak modern ofislerde, hem de uygun bir tarzda dekore edilmiş oturma odasında kullanılır.

Avantajları ve oturma odası için masa sürgülü çeşitleri

Salon çok evlerde standart boyutta çok büyük değildir ve imkansızdır oturma odası alanında büyük bir masa koymak. Büyük boyutlara sahip bir oturma odası, hariç.

Böyle bir tablo birçok misafir karşılamak için serbesttir için bu durumda, yardım sonra, katlandığında yeterince kompakt ve onun itme eğer tablo, sürgülü gelecek.

oturma odası klasik tarzda yapılırsa Sürme tablo, odanın genel tarzında altında seçilmelidir, en iyi seçenek bir ahşap masa kurmak olduğunu ve yuvarlak veya oval ya olabilir ve odanın kendisine bağlıdır.

o çok yer almaz çünkü küçük bir oturma odası için uzanan masa iyidiro çok yer almaz çünkü küçük bir oturma odası için uzanan masa iyidir

Bu kayma tabloları bir dizi avantaja sahiptir:

 1. uzay oturma odasının Akılcı kullanım ve hızlı bir uzay imar. Kısa sürede tam bir yemek odasında bir rekreasyon alanına çevirmek Can.
 2. Sürgülü masaları böyle çağdaş tablolar tek yatıyordu insanlar hafif ve karıştırılabilir ya da yanında, onları uzun bir süre hizmet sağlayan basit bir yapıya sahip, güvenilir.

Klasik uzayabilir tablo iki kayar kenarları olan bir dikdörtgen şeklinde bir yapıdır ve bindirme ortasına yerleştirilir tezgah. Ayrıca, bu tablolar hemen her dekor sığabilir. Orada tablolar ve diğer şekiller, altıgen ve hatta üçgen sürgülü elbette, ama daha egzotik olduğunu. çoğunlukla insanlar da klasikleri almak ve için böyle bir klasik sürgülü yapılar ucuzdur.


tablolar Sürme oturma odası için melezler transformatörler

Geleneksel katlanır, kayma ve benzeri transformatörler masaları ek olarak, sözde hibrid tipi tablolar vardır.

Bu tablolar gibi mobilya sadece bir kaç parça, birleştirir:

 1. Göğüs transformatör - Bu çekmece sıradan bir göğüs benzeyen, ancak bir tabloya dönüştürülür göğüs üst kapağını kaldırmak ve hareketli elemanları ve çekmeceli bir göğüs itmek için gereklidir. Bu tablonun tek dezavantajı çok büyük yok olmasıdır.
 2. Tablo-case, mobilya parçası oldukça nadirdir, ancak, yine de, bazı şirketler bu tür ürünlerin üretimi yapan. Bu dolap ucunda kıvrımlar ya da yan yüzeyi ve sabit bacak hemen hemen tam bir tablo hazırdır.
 3. Böyle kapı-to tablo olarak da uygulanabilir kesinlikle harika tasarımlar vardır, sanatsal dönüşüm sistemleri üzerinden kapı kapı eşiğinde yatay monte edilebilir ve ayrıca iki kişilik, tablonun bu şekilde bir tür elde etti.

hibrit tip masaları mobilya birkaç adet birleştirebilirsinizhibrit tip masaları mobilya birkaç adet birleştirebilirsiniz

dikdörtgen veya kare şekillidir, aynı zamanda, dairesel olmayan vardır içindeki tablolar-melezleri, ancak. Örneğin, bir varyantı, bir sehpa küçük boyutudur. Ama sadece yaprakları konuşlandırılabilir bacaklarını kullanarak koruyacak özel bir mekanizma ile countertop itmek için gerekli olan, o oldukça büyük bir yuvarlak yemek masası dönüşür.


Özellikler oturma odası için masa sürgülü oval

Oturma odasında masa ayrılmaz bir parçası, hem de mobilya diğer adettir. yerleştirilebilir salonda klasik dikdörtgen masa ve oval uzatma tabloya ek olarak.

Oturma odasında Oval uzatılabilir tablo çok şık görünüyorOturma odasında Oval uzatılabilir tablo çok şık görünüyor

o bir çok avantaj olduğu gibi masanın bu sürümü, küçük salon alanı için çok uygundur:

 1. ferahlık kombinasyonu, ve aynı zamanda kompakt, Tablo katlanmış halde, özellikle. Ayrıca, bu tablolar güvenlidir - böyle keskin kenarlara sahip olmadığı için bu, çocuklu aileler için özellikle doğrudur.
 2. Nedeniyle oval şekle Bu tablo klasik dikdörtgen daha kişiliktir.
 3. Ahşap Oval masa, bu hi-tech tarzında yaşayan, belki de dışında, prezentabl ve hemen hemen her oturma odası dekore edebilir görünüyor.

Yüksek teknoloji tarzında yapılan salon, tescili için cam masa için idealdir. Modern cam masa özel bakım gerektirmeyen, belli bir gücü var. Buna ek olarak, cam yüzeyi yağ emmeyen ve sıcak levhalar ve bardak korkan degildir. cam yüzeyi kolaylıkla muhafaza için, çok sayıda olumlu geri bildirimler ile doğrulanmıştır. Renklerin büyük yelpazesi oval cam masayı iyi seçeneği sağlar. Bu tablonun sadece birkaç dakika kompleks için onun düzeni mekanizmaları ve belirli bakım gerektiren olmasıdır.

Bir konfor oluşturma: katlanabilir masa oturma odası için (video)

Çok seçenek. Mobilya öğle boyutunu alabilir. bir salonda Katlanabilir yapısı da dahil olmak üzere, çeşitli şekillerde olabilir ve yuvarlak. Hatta özel tasarım vardır. Bu, tüm tercihlerine bağlıdır.

Oturma odası için örnek Transformers tablo (iç mekanlarında fotoğraf)

pictList4947010ab9d15a9251a8cbaf4c59fc3ec1243119-03-4636897212f460f7ec95611e492a900269e0aabeb2f460f7ec95611e492a900269e0aabeb54211025247970285-B2325625868ffa79631011e3b0bf00269e0aabeb868ffa79631011e3b0bf00269e0aabeb

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 − = 72

Adblock
detector