oturma odası için şık ve özgün duvar kağıdı – nwhistorycourse.org

The BlogDuvar kağıtları ana tasarım öğeleri ambiyans oturma odası biri olup mobilya ile mükemmel gitmek zorundaDuvar kağıtları ana tasarım öğeleri ambiyans oturma odası biri olup mebelyuPri kesinlikle onlar dekor, tekstil ve mobilya ile iyi gitmek gerektiğini hatırlamanız gereken duvar kağıdı seçimi ile mükemmel gitmek zorunda. Bu onlar gündüz ve akşam ışığında mükemmel görünüyordu böylece biraz oda duvar kağıdı seçmek yaparken çok önemlidir ve tüm hane onun tasarımı hoş ve etkileyici. alçak tavanlı küçük boyutlu odalar için ışık nötr tonları için mükemmeldir. Asgari dekor miktarı ve form mobilya basit bile asgari boyutta, özgürlük hissi veren, odada bir boşluk yaratacaktır. oda benzersiz bir stil vermek ve daha hafif hale getirmek için, sıcak renklerle gerçekleştirilmelidir bitirme.


Ne kadar çabuk oturma odasında duvar kağıdı almak

Salon oldukça zengin olduğu için bu duvar kağıdı yağ birikme eğilimi seçmek en iyisidir, böylece duvarların dekorasyonu, pratik olmalı. Ancak, bu onların küçük odalarda yersiz tamamen bakacağız çünkü duvar kağıdı, sadece koyu renklerde yapılmalıdır anlamına gelmez.

farklı sürümlerini yaşayan klasik ideali için, pastel renklerde yaptı.

pastel tonlarda duvar kağıdı oturma odasında mükemmel bakmakpastel tonlarda duvar kağıdı oturma odasında mükemmel bakmak

Bir duvar kağıdı seçerken onların çevre dostu dikkat emin olun. İyi havayı sağlar ve toz tutmaz seçenekleri seçmek en iyisidir. Buna ek olarak, solma direnç dikkat etmek gerekir. duvar kağıdı doğal ışık ve güneş ışığı bol odasında gerekiyorsa, bu durumda, gerek kumaş, kağıt, ve vinil bazı duvar kağıtları satın almak.

Bu durumda, idealdir:


 • Sıvı duvar kağıdı;
 • Cam elyaf;
 • duvar kağıdı Dokumasız.

duvarlar için bitirme malzemeleri seçerken güzelliğine dikkat etmek gereklidir. Oldukça ilginç doğal malzemelerden yapılmış 3D duvar kağıdı veya varyantları modern versiyonu bulunmaktadır. Böyle yapı malzemeleri daha da yardımcı odası süslemeleri ve ona benzersiz bir görünüm verecektir.

Klasik oturma odası Modern duvar kağıdı

ev yürüten dekorasyon olarak her oda daha rafine ve şık hale getirmek için duvar kağıdı seçmek en olanı düşünür. İyi bir çözüm geometri veya güzel çiçek motifleri olurdu. alçak tavanlı odalarda, mükemmel dikey çizgili dekore duvar kağıdı bakacağız. Onlar bazı görsel alanı düzeltip biraz daha gerçek hale getirmek için yardımcı olacaktır. Tavana ise, tam tersine, yüksek, finiş takip yatay çizgili duvar kağıdı kullanımı ile yapılmalıdır.

Geniş oturma odası büyük bir desenle harika duvar kağıdı bakacağızGeniş oturma odası büyük bir desenle harika duvar kağıdı bakacağıztavan yükseklikleri, normal geniş oturma odası, büyük bir figür ile duvar kağıdı seçebilir, özel bir oda rahatlık verir.

Ana arka plan için seçme renkler oturma odası duvar kağıdı, sen özellik doğal aydınlatma alanı dikkat etmek gerekir.

Odanın Yetersiz ışıklandırma iyi gibi renklerde yapılır:

 • krem;
 • altın;
 • Limon.

Bir aydınlatılmış oturma odalarında temel arka plan çözümü en serin tonlarında yapılır. İdeal, gri, mavi ve yeşil renkler. oturma odaya enerjinin özel bir ücret doldurmak için, duvar kağıdı canlı renkler seçmek gerekir.

Şık tasarım salon duvar kağıdı

piyasada bugün duvar Aralığı mevcut tekliflerin bolluk içinde kaybolmak mümkün olduğu şekilde geniştir. Çözünürlükte malzemenin, işlevsellik ve uygulamalar üretimi ile ayırt edilir.

Aşağıda açıklanan - Ne duvar kağıdı üretim malzemedir.

duvar kağıdı sağ seçimle oturma odası şık ve ilginç bakacağızduvar kağıdı sağ seçimle oturma odası şık ve ilginç bakacağız

Arka plan Kağıt

En yaygın seçenek kağıt duvar kağıdı gibidir. Bu malzeme oldukça ince bir yapıya sahiptir, bu nedenle tamamen duvarların mevcut eşitsizliği gizleyemezsiniz. sadece hazır yüzeye tür duvar kağıdı tutkalı. oldukça sık her zaman doğru yerleştirmek mümkün değildir, çünkü bazı zorluklar, resmin seçiminde ortaya çıkabilir.

dokusuz duvar kağıdı

oturma odası için en uygun bir dokunmamış duvar kağıdı vardır. Onlar, dayanıklı, son derece dayanıklı ve solmaz. Bu duvar kağıtları nem korkmuyoruz ve yıkamak için çok kolay olabilir.


Buna ek olarak, bu duvar kağıtları defalarca rengini değiştirmek ve zahmetsizce odanın dekorunun güncelleyebilirsiniz.

vinil duvar

Başka bir seçenekte, dokuma olmayan çok daha düşük bir yoğunluğa farklı vinil duvar vardır. onlar kağıt üssü var olmasına rağmen, onlar da yıkanıp temizlenir ve duvarların yüzeyinde, onlar sadece mükemmel bakmak edilebilir.

Vinil duvar kağıdı - bu oda duvar dekorasyonu yaşayan iyi seçeneklerden biriVinil duvar kağıdı - bu oda duvar dekorasyonu yaşayan iyi seçeneklerden biri

Ayrıca kumaş duvar kağıdı vurgulamak gerekir. Bu bir sonucu olarak, oda gayet güzel görünüyor, tamamen oturma odası dönüşümü sağlayan sadece lüks bitirecek.

duvar dekorasyon tabakası olarak kullanılır:


 • Len;
 • ipek;
 • keçe;
 • kadife;
 • Polyester.

Bu duvar kağıtları onlar gerçekten lüks olduğu için, iç bir vurgulamak ve güzel zarif bir arka plan oluşturmak, ancak bunların bakmakta büyük bir zorluk vardır olacaktır.

oturma odası için Güzel seçenekler duvar kağıdı: iç fotoğraf

Modern tarzda dizayn salon iç edinerek, yetkin aksanları gereklidir. En popüler ve ilginç bir seçenek duvar kağıdı birlikte kullanılacaktır. Ana arka plan rengini sadece seçim için değil, aynı zamanda duvar kağıdı arkadaşı seçmek önemlidir. bunun arka planı için en uygun renk seçimi oda büyüklüğüne bağlıdır. oda daha şık ve etkileyici olmasına yardımcı olur salon tasarımının çeşitli örnekleri bulunmaktadır.

Küçük bir odada küçük bir çizim veya damgalama ile parlak renklerde yapılmış uygun toplama, olacaktır.

küçük desenli Işık duvar kağıdı küçük bir oturma odası harika görünecekküçük desenli Işık duvar kağıdı küçük bir oturma odası harika görünecek

Büyük oturma odası alanı güzelce büyük desen ve koyu ile oldukça karanlık duvar kağıdı dekore edilebilir. Güçlü yüksek sesle almak etmemek için, duvar kağıdı boyalı duvarlar üzerine yapıştırmak için çiçek baskılar gerekli değildir. Koyu ve zengin arka planı iyi hafif desenli seyreltilir. loş odalar için ayrıca güneş parlak renkler eklemek gerekir. oturma odası yeterli doğal ışık ise, daha parlak duvar kağıdı serin bakacağız. Büyük oturma odası, ayrı bölgeye tasvir edebilir. Yemek alanı parlak renkli duvar kağıdı yapıştırma olabilir ve rekreasyon alanları için idealdir zıt pastel tonları olabilir.

Nasıl doğru oturma odası için duvar kağıdı seçmek için: Fotoğraf fikirleri

İç oturma odası, çeşitli tarzlarda dekore edilebilir, hepsi kendi tercihlerine bağlıdır. Bir duvar kağıdı seçerken aksi takdirde renk ve duvar kaplamalarının doku bir uyumsuzluk olabilir, bunun nedeni, bu bir koleksiyon olduğunu arzu edilir.

çizgili duvar kağıdı Çok güzel bir kombinasyon. duvar rengi kombinasyonları en inanılmaz renkler, bant yaklaşık olarak aynı genişlikte olduğunu en önemli şey olabilir. bantların kombinasyonu yatay ya da dikey düzlemde gerçekleştirilebilir. o duvar kağıdı birleştirmek için en iyi olanı düzeni altında belirlemek için, oda oranlarını belirlemek gerekir.

Siyah ve beyaz duvar kağıdı zorlayıcı ve ilginç iç oda yaratacakSiyah ve beyaz duvar kağıdı zorlayıcı ve ilginç iç oda yaratacak

oturma odasında duvarların basit ve çok ilginç bir seçenek kaydı, yelpazenin bir renk bantlarının tonlarının bir kombinasyonudur. Sen kahve barı ve bej gölge veya maviyi ve mavi birleştirebilirsiniz. oturma odası için çok cesur ve sıradışı çözüm zıt renklerin çizgili bir kombinasyonudur.

oturma odası için modern duvar kağıdı koleksiyonu

oturma odası için duvar kağıdı çeşitli çok geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Bu nedenle, en iyi seçim yapmak belirli gibi birçok faktörü dikkate almak gerekir:

 • aile tercihleri;
 • parametreleri yaşayan;
 • Duvar kağıdı malzemesi.

yeni yüksek kaliteli teknoloji, modern duvar kağıdı, malzeme, tasarım ve renklerde üretimini kullanır. oturma odası için bir duvar kağıdı seçerken onlar izole edilebileceği unutulmamalıdır ya da tam tersi sorunlu alanları gizlemeye. Duvar kağıdı, sarı, mavi, yeşil ve mor tonları daha çok enerji verir ve iyi bir ruh hali oluşturmak için yardımcı olacaktır. Yeşil duvar kağıdı veya parlak yeşil süs parçaları insanlık durumunun üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Duvar kağıdı kombinasyonu ile, oturma odası duvarının belirli bir bölümünü seçebilirDuvar kağıdı kombinasyonu ile, oturma odası duvarının belirli bir bölümünü seçebilir

küçük oturma odası için güzel duvar kağıdı

herkes değil göze geniş geniş bir oturma odası var. Çoğu insan düzgün küçük salonu yükseltmek için nasıl merak ediyorum. Bu durumda, görsel yardımcı ışık ve temiz hava ile doldururken, oturma odasının alanı genişleyecektir pastel renklerle yapılan parlak bir duvar kağıdı kullanın.

küçük bir oturma odası tescili için duvar kağıtları kum, bej, yeşil tonu için idealdir. Duvar kağıdı monofonik veya hoş mütevazi süs birlikte olduğunu arzu edilir.

Büyük çizimler küçük uzay yaşam üzerinde olumsuz vurgu ve küçük tekrarlanan desenleri daha yapmak ve çok küçük bir oda azaltır. Bir duvarı ve daha canlı renkler çizebilir, ama aynı zamanda, mobilya, perde ve dekorasyon duvarların renginin doygunluğu yumuşatmak için yatıştırıcı tonlarında yapılmalıdır. Önemli olan yetkin tutarlı bir görüntü elde etmek için, farklı eşyalar ile duvar kağıdı birleştirmektir.

oturma odası için modern duvar kağıdı (video)

onlardan, çünkü hesaba farklı nüansları almalıdır bir yaşam için duvar kağıdı seçerken büyük ölçüde dairenin özel konfor ve rahatlık bağlıdır.

Oturma odası için duvar kağıdı (fotoğraf)

121388-11377856213oboi-dlya-gostinoy-2239238-kirli beyaz-sandalye-tasarım-resimler-yeni model-dekor-ve-ideas1440x9001421524029banner233150112051bumajnyie-oboi-vekovyie-traditsii-kachestva1a8cc84e9d72536a34be7bdc39be5cavalli6

Leave a Comment

Your email address will not be published.

41 + = 47

Adblock
detector