oturma odası için rahat yemek masası: 3 fotoğraf ve düzen kuralları – nwhistorycourse.org

The BlogYemek masası - her canlı odası ya da mutfak zorunlu bileşeniYemek masası - her mekana veya kuhniObedenny tablonun zorunlu bileşeni - her türlü iç önemli bir unsuru. Bu aynı zamanda önemli bir fonksiyonel role sahiptir, sadece güzel bir parça. Bu bütün aile toplar yemek masasında, düşüncelerini ve deneyimlerini paylaşan edildi. ortak Ortak bir yemek, mümkün olduğunca rahat o meydana gelecek bir yer inşa etmek için çok önemlidir bu yüzden. yemek masası seçerek özenle ele alınmalıdır. Bir yemek için koyun neyse, bu olmalıdır. Bir oturma odası veya mutfak: Sonra yemek alanında yerini iki çeşidi vardır.


oturma odasında yemek alanı

oturma odasında yemek alanı - bir mutfak mülklerin sahipleri için mükemmel bir çözüm, çok küçük alanı ve yemek odası olarak bir bütün oda tahsis yeteneği olmaması. üzgün olma. Yemek alanı kolayca bu karara çok dışında, ek olarak, oturma odasının içine faydaları entegre edilebilir. şık ve zevkli marka oturma odasından "tablo" bölümünde gibi? Nasıl doğru mobilya ve aksesuarları seçmek için? Nasıl yetkin görsel iki bölgeleri ayırmak?

Öncelikle size dinette ayırmanız gerekecektir ne kadar boşluk karar vermeniz gerekir. Bu tablonun büyüklüğü bir sonucu, sandalye sayısı gibi arkasında insan sayısına bağlıdır ve bir sır değil.

Her sandalye etrafında hareket etmek biraz boşluk olması gerektiğini dikkate değer. Bir kişi masaya çekilme özgür olmalıdır. Nedeniyle alan yetersizliği, birçok sandalyeler duvara tablonun tek kenar var ve odanın ortasında tabloyu yerleştirmeyin. Ayrıca, çoğunlukla bir duvar yatağı karşı yerleştirilir. Fakat kurallar aynı kalır - tablonun dış tarafında çalıştırılmalıdır. Çok kalabalık olmamalıdır. Genellikle yemek alanı görsel hileler bazı yardımıyla ortak alandan tasarımcılar tarafından ayrılır.

oturma odasında uzay izin veriyorsa, bir yemek alanı tahsis etmek mümkündüroturma odasında uzay izin veriyorsa, bir yemek alanı tahsis etmek mümkündür

Örneğin:


  • Ekran veya tampon malzemedir.
  • farklı bir renk Taban kaplaması;
  • Halı.

Bildiğiniz gibi, uzayın en iyi yolu bölümü - bölüm. Ama bu yöntem geniş oturma odaları için daha uygun olduğunu belirtmek gerekir. bunun küçük alana sahip odalar daha küçük görünecek. böylece büyük vazolar, ekranlar, raf ve - Çok yönlü seçenek iç kullanılmasıdır.

Ayrıca yemek alanı ve oturma alanı - Genellikle oturma odasında sadece iki bölge vardır. Bazen bir dik açı oluşturacak ve içindeki halı yerleştirmek amacıyla mobilya koymak için yeterlidir. Böylece, arkalarında olduğunu bütün, ayrı bağımsız bir parçası olarak algılanacaktır.

oturma odası için büyük yemek masası

Çok itibaren tablonun büyüklüğüne ve şekline bağlıdır. büyük bir aile eğer Tabii ki, bu onun için bir tablo seçmek önemlidir herkes için bir yer oldu. masa odanın boyutlarına uygun olmalıdır: çok küçük, ama hantal değil olmaktır. Ama aynı zamanda aynı derecede önemli bir parçası olan masasına malzemesi ve şekli ve boyutu.yemek masası seçenekleri büyük bir uğraş vardır. Hepsi kendi şekilde caziptir.

bir bütün olarak iç ile kombine edilmiş, böylece Ama yanı önemlidir, kabul edecektir. Hiç kimse modern bir tarzda dekore edilmiş oturma odasında şekilli bacaklarla pahalı ahşaptan yapılmış klasik tarzda tablo, bu, bakacağız en azından aptal iddia ediyorum. Ayrıca pek uygun yuvarlak şekil, bir duvara karşı yerleştirilmiş olan tablo halinde.

Açıktır ki, odanın daha büyük bir alanı, daha fazla bunun içine yerleştirilen bir yemek tablosunun boyutu olabilir. Ama her zaman büyük bir tablo için yeterli alan yok. günlük yaşam daha uygun küçük tablodur Ayrıca için, çok daha uygundur.

Geniş bir oturma odası çok lüks bir görünüm büyük bir yemek masası olduğunuGeniş bir oturma odası çok lüks bir görünüm büyük bir yemek masası olduğunu

o bir çok şey birikir olmaz günü, o temizlik korumada yardımcı olacaktır. ziyaretçilerin çok sayıda tatil için gelip Ama eğer sık ​​sık küçük bir masa, örneğin, yeterli değildir. Mükemmel bu sorunun bir tablo trafo olacaktır.

Maksimum kolaylık sağlamak için ve yer kazanmak için, size tezgah genişliğini ve uzunluğunu değiştirmek için izin veren bir katlama veya sürgülü tasarımı seçebilirsiniz. masalar bile yükseklik değişiklikleri Dönüşüm olarak.

salonda yemek masasının bulunduğu Özellikleri

Şık ve iyi seçilmiş yemek masası, sadece salonun genel iç arasından sıyrılmak, aynı zamanda konfor yaratmak için yardımcı ve bu odanın tasarımını iyi vurgulamak olmaz.

Odada Yer yemek masası da kendi gereksinimleri vardır:

  • yemek masası çıkışına yakın olmamalıdır;
  • mantıksal uzay geri kalanından ayrılması gerektiğini yemek yerleştirin;
  • Mutfak masaları köşede yer olmamalıdır.

çeşitli şekillerde odasında bir yemek masası ekle ama bir köşeye koymayınçeşitli şekillerde odasında bir yemek masası ekle ama bir köşeye koymayın


tablo yerleştirme için seçenekler farklı olabilir. Ama en uygun bir adadır. duvar ve mobilya nesnelere bitişik olmayan Alan, tüm uçak tezgahı daha verimli bir kullanımına izin verir.

Odanın bir ucu yemek masasına yer almıyorsa anda, ayrı bir aydınlatma düşünmek gerekir.

Aynı zamanda görsel olarak toplam alandan yemek alanı ayırmak için yardımcı olur. Sen dağınık yumuşak ışık ile bir lamba gibi dekoratif aydınlatma kullanabilirsiniz. Bu, bu alanda en samimi ve rafine hale kıvılcım etkisi yaratır.

Nasıl mutfak için yemek masası seçmek için

yemek odası altında ayrı bir oda tahsis etmek ihtimali olmadan ev veya dairede konaklama yemek odası tablonun ikinci seçenek mutfakta yemek alanı yaratmaktır. Mutfak büyükse, çok küçük bir tablo seçmeyin. Ayrıca kalan alana 8 kişilik küçük bir mutfak tablosunda. Tablonun Boyuta göre konu akıllıca ele alınmalıdır.

Bu mutfak büyük rafine masa konabilir bir sır değil. aksesuarla Masa küçük mutfakta yersiz bakacağız.

Küçük bir mutfak için bir yuvarlak yemek masası mükemmel çeşididir. o yalnızca mümkün değil arkasında nedeniyle şekline daha çok insanı koltuk, ancak çok daha iyi bakacağız. Duvara karşı tabloyu yerleştirmek için plan ve sadece ara sıra odanın ortasına itin Ama eğer uzun dikdörtgen modeline dikkat edilmelidir.


Yemek masası Mutfak Oda büyüklüğü konforunda öncelikle seçilenYemek masası Mutfak Oda büyüklüğü konforunda öncelikle seçilen

Renk yemek masası olarak mutfak tamamlayacak gerekir. Ama ayrı yemek ve çalışma alanına, sen zıt renkler kullanabilirsiniz: çalışma alanı, kahverengi, beyaz veya gri renklerin özelliksiz tonları yapılır aksine parlak masa ve sandalyeler üzerinde durduğu için. Ana gıda maddesini ayırma sadece görsel çünkü uygun değil, aynı zamanda çeşitli üslup teknikleri vasıtasıyla olarak yemek hizmet etmelidir. Bu seçenek yalnızca geniş bir alana sahip mutfak için uygundur - küçük bir alanda iki farklı stilleri düzenlemek için çok zordur.

Favori tablo olarak aynı koleksiyondan sandalyeler tercih etmek her zaman gerekli değildir. Modern moda trendleri farklı stilleri ve malzemeleri karıştırmak için tavsiye edilir.

oturma odası için güzel yemek masaları (video)

ilk etapta yemek odasında iç yemek masası, tasarlandığı amaca gerçekleştirmelisiniz ve dekor sadece bir eleman olmamak için. o yüksek kaliteli dayanıklı malzemeler, rahat şekil ve aileniz için uygun büyüklükte bir model seçmek önemlidir çünkü. konfor - yemek masası seçerken, her zaman böyle mobilyanın en önemli avantajı hatırlıyorum. Diğer tüm kalite yol kenarına gidin.

Detaylar: oturma odası için yemek masaları (fotoğraf örnekler)

000c95ecba1b58582a7c598d1f4a5a6555f27448a2cb72e82af68a43b1788320db104076e070003156 oliviaopera677d92ce8d33c34f8c21a0cb24695509718-1365enl10182079b3d6e6ce488790ff83eb0ebb7a894499

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 4 =

Adblock
detector