Oświetlenie i reflektory do sufitów gipsowo-kartonowych – nwhistorycourse.org

The BlogProjekt reflektory sufitowe gipsowej zróżnicowanejProjekt reflektory do instalacji raznoobrazenPosle suficie gips z płyt kartonowo-gipsowych sufity trzeba zamontować światła. Lampy, które mogą być wykorzystane? Do oświetlenia pomieszczenia można użyć LED lub świetlówek. Również do oświetlenia pokoju można korzystać z podświetleniem LED. Przed zainstalowaniem urządzeń świetlnych na suficie tynku musi być wykonane na obrazach szczeliny wymaganej wielkości.


Płyty gipsowo-kartonowe sufit świetlny: Charakterystyki

Płyty gipsowo-kartonowe z podświetleniem pozwala realizować nietypowe pomysły kreatywne. Do oświetlenia pomieszczenia można wykorzystać punktowych źródeł światła lub lampy. Jeśli lubisz kreatywne rozwiązania, można zamontować żyrandol lub dokonać ukryte światło.

Gipsowy sufit ze światłem dokonać niezwykle piękny pokójGipsowy sufit ze światłem dokonać niezwykle piękny pokój

Podczas instalacji oświetlenia, należy przestrzegać następujących zasad:

 • Przestrzegać biegunowości.
 • Przeciąć taśmę tylko w szczególnych miejscach.
 • Jeśli musisz podłączyć więcej niż 3 zespoły, dać pierwszeństwo połączenia równoległego obwodu.
 • Przed nałożeniem taśmy, należy sprawdzić jego działanie.

Podczas instalacji należy uważać, że światła nie dostać się do miejsca, gdzie profili. Jeśli to konieczne, zmień znaczników profilu lub nieznacznie przesunąć lampę z boku.


Płyty gipsowo-kartonowe podświetlany własne ręce: turowa schemat instalacji

Położony w suficie podwieszanym gipsowymi podświetlanych własnymi rękami prostotą. Zacznij instalacja jest konieczna do wytworzenia szkic projektu. Rysunek pomoże Ci zaplanować swoją pracę i obliczyć liczbę niezbędnych komponentów.

Ustawienie luminacja płyty gipsowej sufitu schemacie:

 1. Najpierw trzeba zamocować profil rozrusznika.
 2. Przymocować wieszaki. przywiązują oni ramę wykonaną z profilu podstawowego.
 3. Rama jest utrzymywane ze sobą za pomocą łączników.
 4. Następnie należy schować arkuszy konstrukcji płyt gipsowych.
 5. Podłącz przewód zasilający LED taśmy do kontaktów na zasilaczu.
 6. Sprawdzić napięcie zasilania i taśmy.
 7. Jeżeli napięcie jest normalne, przykleić taśmę do sufitu.

Jeśli instalujesz na gk podświetlenie LED, podłączyć nie więcej niż 3 cewek. W przeciwnym razie, tor, na którym płynie prąd, a może nie wytrzymać zapalić.

Koniecznie polecam zrobić rysunek płyt gipsowo-kartonowych na suficie przed jego instalacjąKoniecznie polecam zrobić rysunek płyt gipsowo-kartonowych na suficie przed jego instalacjąreflektory LED do sufitu gipsowego: Cechy i zalety

LED wbudowany żarówek są najczęściej stosowane, ponieważ są one stosunkowo niedrogie i trwałe. Ponadto, lampy dane emituje mało ciepła. Ze względu na to, rozciągnięte płótno z płyt gipsowo-kartonowych nie przegrzewać i deformować.

Zalety źródeł światła LED:

 • oszczędności energii. Takie bulwy zużywa znacznie mniej energii.
 • Usługa zasobów osiągnie 60.000 godzin ciągłego blasku.
 • Lampy nie emitują światła ultrafioletowego.
 • Dołączyć żarówki LED jest znacznie łatwiejsze niż halogen.

Niektóre modele lamp LED są w stanie zmienić sekcję koloru. Takie urządzenia są droższe, jednak ta lampa umożliwia zmianę kolorystyki pomieszczenia. Zazwyczaj te modele są wykorzystywane do dostarczenia do salonu lub przedszkola.

Wbudowane światła w suficie gipsowo-kartonowych: Kryteria wyboru

Downlight zapewniają równomierne oświetlenie w całym obwodzie pomieszczenia. Urządzenie to pozwala na osiągnięcie wizualnego oddzielenie pomieszczenia w strefach. Wpuszczone może spalić jasne lub wyciszone.

Wpuszczana może mieć nieobrotowy i mechanizm obrotowy. Reflektory pierwszy rodzaj pozwala na zmianę kąta promieniowania świetlnego. Przełączanie mieć twardą oprawę i nie można zmienić kąt oświetlenia.

Aby zainstalować Oprawy wpuszczane można stosować:

 1. żarówki.
 2. Energooszczędne żarówki.
 3. Żarówki LED.
 4. źródła halogenowe.

Są to wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie. Pierwszy stosuje się w celu dostarczenia do salonu lub żłobka, a urządzenia te nie są zabezpieczone przed wilgocią. Do montażu oświetlenia w kuchni zaleca się wybrać zamkniętych opraw, ponieważ są one w pełni zabezpieczone przed wilgocią i parą.

W kuchni najlepiej jest używać opraw zamkniętych, ponieważ są one chronione przed wilgociąW kuchni najlepiej jest używać opraw zamkniętych, ponieważ są one chronione przed wilgocią


Stawiamy okno na suficie gipsowo-kartonowych z podświetleniem

Skrzynka jest oświetlony nie tylko przyczynia się do dywersyfikacji projektowanie pokoju, ale aby ukryć komunikację i okablowanie. Instalacja takich struktur - to prosty proces. W celu dokonania samego pola, trzeba szczypce, CD-60 profil i bułgarski.

Zanim zaczniesz, musisz malować rury. Pomoże to uniknąć pojawienia się rdzy na nich. Po farba wyschnie, nałożyć podkład na rurze. Należy również usunąć wszystkie otwory w suficie.

Ustawienie pola na suficie tynku:

 • Przykręcić ścienny UD-profil.
 • Fix wsporniki sufitowe.
 • Dołączenie do profilu krawędzi płyty gipsowo-kartonowej CD-60, który przywiera bezpośrednio do rur.
 • Końce wieszaki, cięte i zginać.
 • Przymocować profil CD-60 do zawieszenia.
 • Umieścić arkuszy płyt kartonowo-gipsowych.
 • Zrób niszę i ozdobić go dioda taśmę.

Ukryte lampy sufitowe wykonane z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Dokonaj farby olejne sufitowa z ukrytym oświetleniem jest dość trudne. Przed przeprowadzić instalację, trzeba wykonać wstępny układ. Pamiętaj, że ukryte oświetlenie wymaga użycia żarówek, które nie emitują dużo ciepła. Najlepiej jest używać żarówek LED. żarówki halogenowe nie można łączyć z ukrytej niszy po kolei.


Ukryte oświetlenie nadaje się tylko wtedy, gdy wysokość pułapów wysokie. W przeciwnym razie, nie zaleca się stosowania tej konstrukcji.

Dokonywanie ukryte oświetlenie jest niezbędne w następującej kolejności:

 1. Najpierw trzeba narysować linię wzdłuż muru, który zostanie przypisany do profilu nośnego.
 2. Zamocować UD profili za pomocą wkrętów. Etap pomiędzy punktami mocowania musi wynosić co najmniej 45 cm. Użyj drewnianego Chopyk niemożliwe, ponieważ taka struktura jest krucha.
 3. Zabezpieczyć CD-profile ze śrubami.
 4. Poprowadzić przewody.
 5. Obsheyte budowa płyt gipsowo-kartonowych.
 6. szwy Zashpaklyuyte. W razie potrzeby, klej na taśmie papieru stawów kosmicznych.
 7. Załączyć światła. W tym zespole nad.

sufity gipsowe z ukrytym oświetleniem wygląda bardzo ładnie, ale instalacja dość skomplikowanesufity gipsowe z ukrytym oświetleniem wygląda bardzo ładnie, ale instalacja dość skomplikowane

Wymiary otworów do punktowych do sufitów gipsowo-kartonowych

Przed zbudować punktowe na suficie, trzeba ustalić wielkość otworów. Zazwyczaj wielkość otworów pod lampą podano na opakowaniu, jest jednak pożądane, aby zmierzyć się. Tolerancja - 2-3 milimetrów. Jeśli wyciąć otwór jest zbyt duża, pożądane jest, aby zastąpić arkusz.

Najpopularniejsze rozmiary otworów lampy:

 • 30 milimetrów.
 • 40 milimetrów.
 • 150 milimetrów.

Po ustawieniu w dół światło, należy zamontować termokoltso. Pomoże to uniknąć przegrzania sieci. Ponadto, produkty te zapewniają wytrzymałość mechaniczną konstrukcji.

Przed zainstalowaniem reflektory muszą prawidłowo wykonać otwór pod niąPrzed zainstalowaniem reflektory muszą prawidłowo wykonać otwór pod nią

Instalowanie opraw oświetleniowych w suficie gipsowo-kartonowej: krok po kroku

Niezależnie od tego, co używasz podświetlenie, instalacja oświetleniowa powinna rozpocząć się od wytwarzania otworów o odpowiedniej średnicy. Ponadto, przed rozpoczęciem pracy należy odłączyć przewody.

Algorytm montaż lampy:

 1. Pierwsze, przewody wyjściowe do otworów.
 2. Weź lampę i zamocować przewody do kasety, w specjalnym bloku.
 3. Zainstalować światła obudowy urządzenia.
 4. Włóż żarówkę do gniazdka.
 5. Położyć wykładzinę.

Przy podłączaniu lampy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Koniecznie należy przestrzegać oznakowania. «PE» - to ziemia, «L» - faza. Litera «N» - faza.

Instalacja punktowe w suficie gipsowo-kartonowej (wideo)

Zainstalować reflektory na suficie, wykonanych z płyt gipsowych, po prostu. Uruchom instalację, czego potrzeba, aby wybrać najlepszy układ i oświetlenie. Zalecamy użycie taśmy LED. Dobrą alternatywą jest żarowe. Jeśli masz wysoki sufit, można dokonać niszę dla lampami.

Reflektory do sufitu gipsowego (foto)

1000012081436134441bigimage21203422085191783bac6bfd6cc6d44ade7173733204523578294-dvuhurovnevye-potolki-IZ-gipsokartona-dlya-spalni9578822101455965642potolok-gipsokarton

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 70 = 78

Adblock
detector