Oryginalny pokój dzienny z kominkiem 4 dopasowania stylu – nwhistorycourse.org

The BlogKominek nadaje przytulności i komfortu salonie, a także promuje relaksKominek nadaje przytulności i komfortu salonie, a także sprzyja relaksacji zaangażowany w projekt pokoju z kominkiem, a następnie ze szczególnym zainteresowaniem i uczestnictwa, dając pierwszeństwo cech, takich jak wygoda, komfort i wygodę. Stworzyć atmosferę komfortu i pomoc domową taki element wystroju, takie jak kominek w salonie, on przyciąga wzrok i staje się atrakcją wnętrza.


Nowoczesne kominki projektowe w salonie

Czas, kiedy kominek był głównym źródłem ciepła są dawno już minęły, teraz w domach wykorzystujących gaz lub ogrzewanie elektryczne, a wbudowany w kominek używane tylko jako element dekoracyjny.

Jakiego rodzaju kominka będą wydawane to zależy od twojej wyobraźni.

Kominek w salonie mogą być ustawione za pomocą kamienia naturalnego, cegły i płytek dekoracyjnychKominek w salonie mogą być ustawione za pomocą kamienia naturalnego, cegły i płytek dekoracyjnych

Oto kilka pomysłów na wybór stylu:

 1. Styl klasyczny jest zawsze ważne, to nie zależy od kaprysów mody. Styl charakteryzuje się regularnym kształcie geometrycznym, szlachetnych odcieni kolorów, lustra oprawione w złoto, drogie, solidne meble wykonane z naturalnych materiałów, luksusowe rzeźb. W tym stylu wnętrza, idealne do kominka z kamienia naturalnego lub marmuru, z dodatkiem sztukaterie, listwy, kolumny. Nad kominkiem można zorganizować rodzinne zdjęcia, obrazy, rzeźby i inne obiekty sztuki.
 2. Minimalizm i strych - to funkcjonalność i racjonalność w szczegółach bez użycia jakichkolwiek elementów dekoracyjnych. Ten styl będzie odpowiedni do ścisłego wykonania kominka, to najlepiej w przypadku korzystania z szorstkim wykończeniu powierzchni jako powierzchni betonu, drewna i cegły projektowania i innych opcji.
 3. Hi-tech tłumaczy się jako „wysokiej technologii”, nadaje się dla ludzi chodzących w zgodzie z duchem czasu. Styl określa gładkimi ścianami, brak wykładziny, minimalną ilością mebli, ostre kształty geometryczne. proste kolory wykorzystywane w konstrukcji: białym podłożu metalicznym szare i czarne krawędzi. Taka konstrukcja jest idealnym miejscem na ognisko z żaroodpornego szkła, z chromowanymi szczegółami.
 4. Kraj i rustykalny styl, który jest również nazywany styl Prowansji, stworzyć wrażenie przytulnego.

Dzięki zastosowaniu elementów, takich jak skóry dzikich zwierząt, antyczne meble z wbudowaną szafą z naturalnego drewna mogą bujane, tkane dywany, ściany światła w kolorze - tutaj generalnie pasuje kominek obszyta grubej, masywny kamienny, szarości lub drewna z ciepłych kolorach.


Przestronny salon z kominkiem w mieszkaniu: wszystko jest możliwe

Dawno minęły czasy, gdy kominek mógł sobie pozwolić tylko właściciele domów prywatnych, teraz nawet w Chruszczowa, nie jest niczym niezwykłym. Oczywiście, instalacja kominka w mieszkaniu, nie jest łatwym zadaniem.

Będzie to wymagać obecności specjalnej wentylacji, aby zbudować konstrukcję komina i, co najważniejsze, aby uzyskać pozwolenie na budowę.

Naprzeciwko kominka w salonie jest miejsce na meble tapicerowane i mały stółNaprzeciwko kominka w salonie jest miejsce na meble tapicerowane i mały stół

Trudny wola i instalacja kominek typu gazu, również potrzebują zgody odpowiednich władz i trzymając go w mieszkaniu butli z gazem, nie najbezpieczniejszych pomysłu.Pozostaje opcja z kominkiem elektrycznym, wśród innych opcji, jest on brzmi jak, a istnieją powody do tego:

 • Zezwolenia, licencje i certyfikaty do rewitalizacji nie trzeba zainstalować kominek elektryczny;
 • Kominek elektryczny jest ruchoma, może łatwo zostać zmienione, jeśli trzeba zmienić wnętrze;
 • Bez sadzy i brudu z obu tych kominków;
 • Bezpieczeństwo - nie ma potrzeby przechowywać paliwo w mieszkaniu;
 • Najbardziej ekonomiczną w porównaniu z inną alternatywą;
 • Mieszkania z centralnym ogrzewaniem, doskonałe narzędzie do ogrzania pomieszczenia;
 • Łatwe w utrzymaniu.

Oprócz elektryczny, istnieje inny tańszy projekt - fałszywe kominek. Taki sztuczny kominek może zrobić z rękami, nie spędzają dużo czasu i wysiłku. Istnieje wiele odmian produkcji: jest to możliwe, aby zbudować kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych na przedniej stronie, aby dodać element dekoracyjny (imitacja kominka, w rezydencji), aw samym jamy zestawu lustro i wystrój pod świece stworzyć przytłumionym świetle.

Wybierz ognisko pod ogólnym stylu

Na dzień dzisiejszy można zakupić kominek na każdy gust i kolor, czy jest to kominek z kamienia, drewna, szkła lub metalu. Ważnym czynnikiem tego przejęcia jest zgodna z ogólną styl pokoju dziennym i kominkiem.

Ognisko, otoczone kamienia naturalnego, doskonale nadaje się do salonu, wykonany w stylu krajuOgnisko, otoczone kamienia naturalnego, doskonale nadaje się do salonu, wykonany w stylu kraju

Nowoczesny pomysł łączenia przestrzenie funkcjonalne, w szczególności takie jak salonu i jadalni. Taki układ pozwoli na bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni jest zwolniony dodatkowych metrów kwadratowych, gdzie można zbudować inny pokój.

Ognisko w tym przypadku może być wykonana jako stref, w celu oddzielenia części funkcjonalne:

 • posiedzenia obszaru;
 • jadalnia.

Po połączeniu, piec nie tylko cieszyć się ogniem, ale również do przygotowania małego posiłku na otwartym ogniu.

W większości podmiejskich domów mieszkalnych mieć kilka pięter, a więc oryginalny pomysł, aby umieścić ogień pod schodami. To rozwiązanie jest idealne do pomieszczeń o małej powierzchni. Skutecznie i korzystnie wygląda duży piec ceglany i drewniane drabinie albo, jeżeli obydwa elementy są wykonane z tego samego materiału. Jednak w tym przypadku, wszystkie przepisy bezpieczeństwa pożarowego musi być utrzymywana, że ​​nie było żadnego zagrożenia drabinie przeciwpożarowej.


Ognisko na środku salonu - prerogatywą pomieszczeń o dużej powierzchni, gdzie takie rozwiązanie nie zakłóca proporcjonalnego wyposażenia i komfortu. Ale to piekarnik, tak aby nie zgubić i mający wymiary pomieszczenia.

Kominki w ideach salonu: Zdjęcia i przykłady

Od bardzo wielu modeli kominków, tak aby nie zgubić się w tej różnorodności, jest klasyfikacja pieców.

Oryginalnym pomysłem jest położenie długi kominka elektrycznego w gnieździe wykonane w Nouveau lub hi-techOryginalnym pomysłem jest położenie długi kominka elektrycznego w gnieździe wykonane w Nouveau lub hi-tech

W zależności od lokalizacji pokoju, różne główne rodzaje kominków:


 • Umieszczony w środku pokoju, nie styka się ze ścianą, ostrość można oglądać ze wszystkich stron;
 • Ułożone z komina w samej ścianie, są tworzone w trakcie budowy domu.

kominki Pristennye nie są wbudowane w samego projektu domu, może być zainstalowany w każdym domu.

Według typu piec płomień może być:

 1. Lub otwarte, nie ogrodzony pożar. Ze względu na romans z otwartym płomieniem, tworzy wygodne i piękne otoczenie. Wadą tego jest to, że kominek traci piece palność zamknięte od wielu cech.
 2. Lub z zamkniętą ognia. Taki pożar jest ukryty w zagłębieniu, ściana szkła żaroodpornego izoluje spalanie paliwa.

Przez co napędzany pieca, są one podzielone na drewnem kominki lub węgiel, gaz, kominków elektrycznych i przyjazne dla środowiska.

Wystrój wnętrz w salonie z kominkiem

Są to podstawowe zasady mebli w salonie.

Ostatnio stało się modne do powieszenia nad kominkiem, TV z płaskim ekranemOstatnio stało się modne do powieszenia nad kominkiem, TV z płaskim ekranem

Są to:

 • Z jednej lub obu stronach kominka wskazane jest, aby zorganizować krzesła być wygodne i cieszyć się ciepłym ogniem długie, chłodne wieczory;
 • Kominku, można umieścić mały stolik;
 • Sofa paleta kolorów tapicerki najlepiej jest użyć podobnego krzesła tapicerowane;
 • Kominek musi być wykonane w tym samym stylu co meble.

Umieszczenie mebli przemyślane wcześniej, tak, że nie wydaje się bałagan życia lub niemieszkalne.

Dokonywanie pokój dzienny z kominkiem (wideo)

Szereg małych rzeczy we wnętrzu (obrazy, zdjęcia, słodkie drobiazgi) dają życiu pokój. Kominek może być uzupełniony przez atrybuty, takie jak łopaty, grabie żeliwne ogrodzenia.

salon z kominkiem (projektu wnętrze zdjęcie)

0aa56d1c6047c39aeca0bb1bfa8f013a1ecf373eff5cd4c4ae8609a27fe738a113201516ef47f95b9fa71872a8afadbce4f345039f0ac74676262a16Belyj-Kamin-v-gostinojd542a251efb17e95a8246461bada86aeprojekty-living-room-new-home-design-wykończeniowe

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 82 = 91

Adblock
detector