Oryginalny odcinek sufitowy konstrukcja dwukolorowe – nwhistorycourse.org

The BlogOdpowiednia kombinacja rozciągnięcia koloru sufitu - głównym kryterium pokoju BeautyOdpowiednia kombinacja kolorów rozciągnąć sufitu - Głównym kryterium pięknem swojej komnatyMalo którzy dzisiaj zaskoczy rozciągania sufitu. Ale jeśli chcesz coś niezwykłego, a zarazem uniwersalny, dobrym wyborem jest połączony projekt. wnętrz, w którym dwa barwnej sufit lutowane z różnych materiałów, jest właściwe, jak w klasycznym dekoracji pomieszczenia, w jasnym nowomodny konstrukcji. Najważniejsze, aby wiedzieć, jak wybrać kombinację dwóch kolorach.


Sufity napinane z Spike: Cechy

Mount Technology przynieść odrobinę odmiany w konstrukcji sufituMount Technology przynieść odrobinę odmiany w konstrukcji sufitu

Wiele doceniają pułapów dla ich wytrzymałości, trwałości i łatwości tworząc idealnie gładką powierzchnię. Jednak ważną zaletą, dla których ten rodzaj okładziny zdobył popularność wśród projektantów, to szeroka paleta kolorów i możliwości w projektowaniu wnętrza. Błędzie są ci, którzy uważają, że w suficie podwieszanym - to monotonne i nudne. Ze względu na technologię montażu, w którym zastosowany jest kolec, dotyk różnorodności do wnętrza wniesie projekt dwukolorowe sufitu.

Takie powierzchnie łączonych swoje właściwości i zalety:

 • Kontrastowe kolory pomogą strefowego miejsca w apartamentach z jedną sypialnią, który plan wykonanych w stylu studio bez ścian wewnętrznych.
 • tkaniny PVC jest ograniczone pod względem szerokości, więc nie zawsze w jego wielkości nadaje się do dużych pomieszczeń. Maszyny do lutowania pomoże rozwiązać ten problem, a dwukolorowy sufit szew nie jest oczywista - jest to dobrze widoczne na zdjęciu takich powierzchniach.
 • projekt dwukolorowe z właściwego użytkowania będzie korygować wady układu pokojowej, na przykład - optycznie poszerzyć pomieszczenie jest zbyt wąski.

Łączą nie tylko kolor, ale również tekstury, materiały: folia błyszcząca i matowa, a drukowanie monochromatyczne płótna.


Połączenie błyszczące błyszczącego wykończenia matowego obszar będzie tworzyć złudzenie sufitu wielopoziomowego, pomimo tego, że materiały te są zamontowane w tej samej płaszczyźnie, na tej samej wysokości.

Sufity naciągane: Połączenie dwóch kolorów płótnie

Zastosowanie dwóch kolorów może grać zarówno na rękę w projektowaniu wnętrz i układ pogorszyć skaz. Dlatego przy wyborze kolorów należy wziąć pod uwagę cechy i wymiary pomieszczenia.

Spawane z dwóch odcieni tkanin mogą wykonywać różne zadania funkcjonalne:

 • W kuchni, kontrastującym kolorze nie jest trudne do oddzielenia od obszaru roboczego odbywają żywności w mieszkaniach, gdzie powierzchnia nie pozwala na korzystanie z innych środków gruntu: platformy arch. W tym przypadku, ośrodek może pomieścić polotka żyrandol i ciemne tkaniny w obszarze roboczym wyposażonym w reflektory. Ciemniejszy odcień może być dopasowany do koloru mebli: czerwony, pomarańczowy, brązowy. Para kontrastowym może stać się główną jaśniejszy odcień - beżowy, blado żółty.
 • W łazience sufit jest właściwe do wydawania białą folię w połączeniu z niebieskim lub niebieskim zabarwieniu. Ciemne odcienie wyizolowanych z miejsca mebli i luster, tutaj również trzeba reflektorów. Przestrzeń zarezerwowana dla wanną lub prysznicem, upewnij się blado niebieski, biały pościel.
 • W salonie jak sufit w przedniej części urządzenia, wskazane jest rozważenie możliwości aranżacji. Dzięki takiemu podejściu, wystrój wnętrz jest całościowe i harmonijne. Na przykład, jeśli w sypialni ściana, na której głowica złoża, tapetowane jasnym tapety, dobrze będzie od tej strony wydawać podobny kolor i sufitu, chroniąc go od zakrzywionej szwu w celu dopasowania różnych stref wewnętrznych.W strefach o niskim zagra w ręce ciemności błyszczącej tkaniny w połączeniu z innymi jasnych kolorach: zielony, pomarańczowy, turkusowy. W tym przypadku, czarnym, bordowym, fioletowe kolory dają złudzenie braku sufitu, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się wyższe.

Jeśli celem projektu jest wizualne rozszerzenie przestrzeni i celem jest, aby ściany wydają się wyższe, trzeba wybrać dla konstrukcji stropów filmowych neutralny pastelowych kolorach.

Solidne stropy: Spike dwa kolory technologii HD

Właściciele wybrać sufity, w tym ich własności, aby chronić dom przed nagłym podmuchu rury z powyższych sąsiadów. Jednak ci, którzy nie są zaznajomieni z technologią HDTV, często zaniepokojeni wytrzymałości spoiny spawane ostrzy. Byłbym zaniepokojony faktem, że w tym przypadku płótno rozciągnięte sufit będzie mniej trwałe, a jeśli zabraknie wody powodziowej?

Szwy na sufitów są prawie niewidoczne i szczelnie przymocowanaSzwy na sufitów są prawie niewidoczne i szczelnie przymocowana

Spawanie odbywa się wstęg prądu wysokiej częstotliwości w produkcji warunki i sposób prowadzenia procesu jest następujący:

 1. Mistrz na specjalnej maszynie łączy krawędzi obrazów.
 2. Spoiny ogrzewa się pod wpływem prądu o wysokiej częstotliwości.
 3. Ze względu na wysokie temperatury krawędzi bezpiecznie lutowane.

Technologia ta zapewnia wysoką wytrzymałość na przyczepność i niezawodność połączenia. Należy zauważyć, że kolce skutkować nie zależy od rodzaju tkaniny. Równie silny jak szwy są na sufitach wstęgi identycznych faktur i duet błyszczącym i matowym lub satynowym filmu.

Szew okazuje się nie tylko trwałe, ale praktycznie niewidoczne. Ale to nie jest dokładnie to kolec paskudztwo, zaleca się, aby zrobić dwukolorowy sufit w przestronnych pokojach.

Fantasy sufity: skok w dwóch kolorach, opcje wyrównywania

Sufity podwieszane z doskonały obraz w salonie i przedszkolaSufity podwieszane z doskonały obraz w salonie i przedszkola

Wdrożenie obrazy skok w różny sposób. Tak więc przy wyborze projektanta wyobraźni formy nie jest ograniczona, a każdy wariant będzie równie silny.


Linia, która szlifować krawędzie mogą być:

 • proste;
 • zygzak:
 • Falisty.

Dla prostych ramion stosować niskie profile. Ten projekt jest dobry dla klasycznego wnętrza. W tym przypadku zastosowanie Win-Win „zostanie zamknięty w tonacji kolorów i prostych geometrycznych kształtów.

Zygzak zrosty korzystnie stosuje się w długie, wąskie przestrzenie. Na przykład, w korytarzu projektowania bardziej odległe od siebie ściśle rozmieszczonych ścian.

Faliste linie dać spokojny romantyczny nastrój, jeśli są one wykonywane w pastelowych kolorach. Są odpowiednie do zorganizować sypialni. Jeśli falisty kolec łączy jasnych tkanin, ten projekt jest bardziej nadaje się do pokojów dziecięcych.

Sufity naciągane bicolor (wideo)


Dwukolorowe odcinek sufitu pomaga rozwiązywać różne zadania problemów. Z jego pomocą stworzyć iluzję wyższego pułapu, wizualnie apart ściany. Ponadto, technologia lutowania pozwala wyciągnąć sufitów naciąganych bardzo duże pokoje, i nie trzeba się martwić o wytrzymałości spoiny.

Sófity dwukolorową (foto)

0356701811094ba561a33226fa2b26c988a2428aaf19-2215a3197a63d59d4835987621877

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 5 =

Adblock
detector