Oryginalne rolety tapety własnymi rękami: krok po kroku – nwhistorycourse.org

The BlogO ograniczonym budżecie rolety tapety będzie idealnym niedrogie i piękne przedmioty do domuO ograniczonym budżecie rolety tapety będzie idealnym niedrogie i piękne przedmioty dla swojej domaZhalyuzi tapety są często stosowane w oknach w kraju, na balkonie, werandy, balkony, a pokoje, które znajdują się po słonecznej stronie. Mogą też być zawieszony w oknie podczas naprawy, lub jeśli po prostu nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. Są one dość oryginalny, a na nich minimalny koszt. Aby rolety papierowe nie trzeba spędzać dużo czasu będzie wystarczająca zaledwie kilka godzin.


Jak zrobić rolety tapety z ich rąk, jak rozpocząć

Aby rolety tapety własnymi rękami, musimy materiałów.

a mianowicie:

 • Resztki tapet;
 • nożyczki;
 • ruletka;
 • władca;
 • zablokować;
 • Normalne i dwustronna taśma;
 • Dziurkowanie lub szydło;
 • liny;
 • Przyczepą, która może być perełka.

Niekoniecznie w użyciu drogiego tapety, całkiem odpowiednią opcję budżetuNiekoniecznie w użyciu drogiego tapety, całkiem odpowiednią opcję budżetu

Dokonaj rolety papierowe tapety pomoże krok po kroku instrukcje. Najpierw trzeba zmierzyć okno z centymetrem. Przez długość okna dodaje 30-40 cm. Kiedy w pełni określić rozmiar przy użyciu noża i linijki, wyciąć kawałek tapety na długość. Jeżeli szerokość okna jest większa niż tapety, mogą być połączone za pomocą kleju dwa obrazy za pomocą taśmy dwustronnej.


Materiał przygotowany do złożenia w harmonijkę o szerokości 3-5 cm paski. Spróbuj preformy do okna, a jeśli to konieczne, cięcie zbędne. W centrum mieszki wykonane z szydło przebić dziurę.

Mocna lina gwintowane przez otwór, aby naprawić wszystkie taśmy i odciąć niepotrzebny koniec liny. Aby rozwiązać rolety używane taśmę dwustronną. Jest ona przyklejona do górnej bandy akordeonu, a dno uszczelnione tylko połowę. W dolnej części wentylatora, które mają być łączone. Pod koniec nitki umieścić na ustalającego z przyczepą i już w pełni wykonane rolety są przyklejone do okna. Gotowe zasłony tapety mogą być ozdobione cekinami, motyli i wzorów. Kiedy stosować ostrożnie, takie rolety będzie wystarczająco długo.

Rolety tapety własnymi rękami: klasy mistrzowskie dla leniwych

Jeśli jest to konieczne, aby zainstalować tymczasowe żaluzje, których wygląd nie ma większego znaczenia, a przede wszystkim, chcą chronić przed słońcem, można użyć prostego klasę mistrzowską do ich produkcji. Aby uczynić ten materiał rolety, trzeba więcej niż godzinę. Można je nosić, usunąć i zainstalować ponownie.

Kolor i wzór tapety na nich powinny być dostosowane zgodnie z ogólnym stylu pomieszczeniaKolor i wzór tapety na nich powinny być dostosowane zgodnie z ogólnym stylu pomieszczeniaAby rolety w prosty sposób, konieczne jest:

 1. Weź kawałek cięcia tapet i złóż go w plis akordeonowych. Jeśli akordeon do rozpuszczania, powinna ona obejmować całe okno.
 2. Aby waga w dół, trzeba trzymać się dna grubej tektury.
 3. Top przyklejony do taśmy klejącej liści i dwustronnej do mocowania rolety ciasny clothespin dowolnej wielkości.

Istnieje wiele sposobów wytwarzania takich żaluzje, w którym inna konstrukcja, mechanizm działania lub ozdobny dodatek.

Rolety tapeta ma wiele zalet:

 • Nie dopuścić do penetracji światła słonecznego do pomieszczenia;
 • Oryginalnie ozdobić okna;
 • Można narysować dowolny wzór;
 • Nie kolidują z kolorami, które stoją na parapecie;
 • Ekonomiczny w produkcji.

Wygląda dobre rolety z tkaniny, która cały podnoszona i opuszczana za pomocą specjalnego mechanizmuWygląda dobre rolety z tkaniny, która cały podnoszona i opuszczana za pomocą specjalnego mechanizmu

Należy być bardzo ostrożnym, aby dopasować rolety zasłony tapety. Nie każdy materiał wygląda dobrze na ich tle. Lepiej jest kupić dobry tapety, które mogą być malowane i aby je odpowiednio do zasłon.

Niedrogie i piękne: rolety tapety

Do tej pory, rolety różnych tapet własnymi rękami stały często używany w domu. To nie tylko oryginalne i dostępne elementem wnętrza, ale również ochrona irytujące słońcem i ciekawy podobni.

Pomimo faktu, że wiele osób uważa, że ​​produkty te mogą być wykorzystywane wyłącznie do domków, doskonale pasuje do projektowania każdego mieszkania.

Ponieważ materiał ten jest dość specyficzny, nie zaleca się go używać w kuchni i innych pomieszczeń domowych.


Jest to najlepiej nie używać zwykłego tapety i wzorzyste, które dadzą pewien szykJest to najlepiej nie używać zwykłego tapety i wzorzyste, które dadzą pewien szyk

Pomimo faktu, że rolety papierowe mają kilka zalet, mają też drobne minusy:

 • Mała żywotność;
 • Szybka amortyzacja;
 • W porównaniu z rówieśnikami, mają tani wygląd.

Wielu wybiera rolety tapety z jakiegoś powodu. Nawet jeśli nie rolety drogie tapety, będą kosztować dużo mniej niż Shoplifting odpowiedników. Stworzenie takich rolet zajmuje bardzo mało czasu. Jeśli chcesz być zmienione dowolną ilość razy, najważniejsze, aby mieć dużo pozostałości tapet. Dobry tapety są przetwarzane przy użyciu różnych impregnacji, a więc odpychają się brudu i pyłu, rozszerzając w ten sposób ich żywotność.

Polecam delatsvetofiltry tapety przed malowaniem. Pomimo faktu, że produkty te są stosunkowo cienkie, nie są one bardzo dobrze zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych.

Filtry dołączyć do okien skrzydłowych, dzięki parapecie jest zwolniony, a nie kolidują one z zasłonami. rolety sposób montażu pozwala im być usunięte i ponownie mocowane tak często, jak to konieczne, bez szkody dla okien podnoszonych.


Jak zrobić rolety tapet

Niektórzy mają do czynienia z problemem Wybierając rolety do okien. W sklepach nie zawsze można kupić odpowiednie rolety size. Dlatego zaczęli tworzyć własne ręce w domu.

Żaluzje te są w stanie w pełni spełniać swą funkcję, nie dopuszczając do światła słonecznego do pomieszczenia z powodu gęstości materiałuŻaluzje te są w stanie w pełni spełniać swą funkcję, nie dopuszczając do światła słonecznego do pomieszczenia z powodu gęstości materiału

Aby rolety siebie, potrzebne będą:

 • wiertarka;
 • Piła;
 • Resztki tapet;
 • od średnicy rur metalowych - 1,8 cm;
 • Do pionu z drewna lub tworzywa sztucznego taśmy;
 • Mocowanie rolety 1.4-2 m, który można kupić w sklepie;
 • Superglue do wiązania tkaniny do metalu i śrub.

proces krok

 1. Zmierzyć szerokość i długość skrzydła okiennego.
 2. Z metalowej rury odcięty kawałek o pożądanej wielkości szerokości.
 3. Cięcia tapety o pożądanej długości i szerokości, dodając 2 cm do spodzie hem i takie same od góry do kleju. Tapeta nie powinna być zbyt gęsta.
 4. Aby okiennice wisiał sprawnie, trzeba dokonać pion. Aby to zrobić, trzeba zgiąć krawędzi materiału i ściegu, pozostawiając w kieszeni pół centymetra na całej długości żaluzji. Pion, można użyć plastikową rurkę lub kawałek drewna.
 5. Następne musi być włożony w materiał Uchwyt wykonany z metalowej rury.
 6. Nanieść klej do papieru i przyklej je do rury.
 7. Po tym, przejdź do robotów montażowych. Na ramie okiennej o wielkości żaluzji umieścić etykiety. Załączyć innej części mocowania rolet, za pomocą wiertarki.
 8. Ostatnim krokiem - wstawić się do walca gniazda.

Czarne okiennice tapeta idealnie łączy się ze stylem high-tech, dając nowoczesną salęCzarne okiennice tapeta idealnie łączy się ze stylem high-tech, dając nowoczesną salę

Rolety tapety są dobre, że zrobili własnymi rękami, są wykonane z resztek odpadowych tapety, chroni pomieszczenie przed jasnym słońcu. Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem do projektowania mieszkania. Rolety tapety, które są wykonane z papieru lub włókniny, wielofunkcyjne. Są one również - godny alternatywą dla już znudzony ze zwykłymi zasłonami.

Rolety tapety własnymi rękami (wideo)

 

Żaluzje te są odpowiednie do niemal każdego pomieszczenia, zwłaszcza słonecznej stronie domu. Do produkcji rolet zwykłej tapety z własnych rąk, nie ma potrzeby, aby spędzić dużo czasu i pieniędzy. mogą być one również wykonane ze zwykłego papieru, takiego jak papier rysunek. Dlatego te rolety są bardzo popularne.

Rolety tapety we wnętrzu (zdjęcie)

3cd8f7a6125177b18f50a0799ff7d19bRSZ69012b00d977213100D51001932135669db5c6ad6fbfe173e377da9d4b92e112243117711408529329559325524771982cr

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 1

Adblock
detector