Orijinal takı tasarımları – çiçekler, bir haç ile işlemeli – nwhistorycourse.org

The BlogBugün, kendi elleriyle yaptığı ürünler, daha fazla değerlenirBugün, kendi elleriyle yaptığı ürünler, daha değerlidir ve bolsheSegodnya birçok bilenler evinizin farklı tablolar ve kendi elleriyle yapılan hediyelik eşyalar süslüyor. bu tür ürünlerin modern iç orijinal dekor notlar yapıyoruz. bir enine dikiş iğne yönlere biri. Orijinal desenler yatak örtüleri, havlular, perdeleri süslüyor. duvarlarda şık renklerin kanaviçe deseni işlemeli bak.


Nakış çapraz çiçekler

İşlemeli çiçekler hep çok romantik görünüyor.

Bu sebeple kullanılabileceğini tür desenler tarih:

 • peçeteler;
 • masa örtüleri;
 • oturma odası ya da yatak odası süslemeleri Çeşitli peçe.

başlayanlar nakış şeması için çiçek motifleri en basittir. fincanlar ve saksıda çiçek tasvir şemaları çok çeşitli vardır. Bunu yapmak için, büyük hücrelerle tuval atmalıdır.

resimlerde aynı zamanda sırayla sadece işlemeli Çiçekler kendi peçete veya masa örtüsü süslemeleriresimlerde aynı zamanda sırayla sadece işlemeli Çiçekler kendi peçete veya masa örtüsü süslemeleri


çiçek şiir dikilir kumaş, koyu doymuş renge beyaz ve pastel bej farklı bir renkte olabilir.

Kumaş renkli görüntü, sadece bileşimin kendisi döküldüğü temeldir. Tabii dikiş örneğin bir çember ya da makine çerçevesi gibi cihazlar kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu nesnelerin ile, işlemeli alanı çekebilir ve aynı zamanda eller ücretsizdir. Ayrıca nakış makası tsapelki ve özel bir iğne için gereklidir. renkli iplik setleri satın almak çiçek natürmortlar iyi nakış belirleyin. Sadece başlıyor olanlar için, uzmanlar ellerini almak için küçük düzenleri kullanılmasını tavsiye ederiz.

İplik çapraz dikiş için kullanılan

Nakış resimler üzerinde görüntü parçacığı birkaç kır çiçekleri renkleri alacaktır. Temelde özel dikiş ipliği nakış haç için de kullanılır. Bazen ipek ve yün kullanmak mümkündür. Bugüne kadar, pazar basitçe nakış için parçacığı çeşitli boğulmuş ve bazen doğru renk ve kaliteyi bulmak çok zordur.

İplik kalitesi seçimi öncesinde değer daha dikkatli bir şekilde ele almaktadır: 1. o gücü ve kalınlığı, çünkü ana şey Eğer dikkat edilmelidir.
 2. Yüksek kaliteli iplik güçlü olmalıdır ve her zaman daha gergin bozmazlar.
 3. kalınlığı bütün uzunluğu boyunca muntazam olması gerekmektedir.
 4. Kalite iplikler nakış çiçek minyatür çok önemli dökülme, özelliklerini yok.

İğne kadınlar arasından seçim yapmak zorunda: şimdi piyasada parçacığı çok sayıda verilenİğne kadınlar arasından seçim yapmak zorunda: şimdi piyasada parçacığı çok sayıda verilen

En popüler konu DMC ve Madeira Almanya'da yapılan Fransız üretici olarak kabul edilir. Bu firmalar kendi yüzünü ve gerekli gölge seçimini kolaylaştıran onların renk haritası var. oya deneyimli satıcıların dükkanları hep başlayanlar doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur.

Çapraz dikiş resimler: renkler

Numuneler şemaları resim veya desen herhangi zanaat mağazasında satın alınan veya kendiniz yapmak olabilir.

Şema - sembol veya bireysel hücrelerin renk olarak ifade edilir, şekil, bir grafik temsilidir.

devresindeki her hücre iş çapraz tekabül eder. nakış için çeşitli konular düzenleri vardır. Biz çiçekler ya da diğer model bazı sembolizmi ankastre nakış, yani zaman her bilenler devre seçer ya da takdirine bağlıdır. Çiçek Resimleri ev dekorasyonu için değil, aynı zamanda bir hediye için de uygundur. Temelde tek bir büyük çiçek nakış veya bir buket oluşturur. Çiçeğin tek bir resim kırmızı gül veya haşhaşı, şakayık ve güzel büyük beyaz zambaklar kullanmak için, büyük bir kamelya resme belirli bir cazibe yapabilirsiniz. Renklerin farklı kullanarak çiçek resmi.

İşleme resimleri iç harika görünüyor, oda süslemeleri ve buna orijinallik katmakİşleme resimleri iç harika görünüyor, oda süslemeleri ve buna orijinallik katmak

Ne zaman nakış için buketler belirli kurallara uymak olun:

 • Bütünlüğü sağlamak için, görüntü yakın ve uzak, her zaman ilk aydınlık ve büyük ve ikinci açık ve küçük olduğu bir buket çiçek olduğu;
 • çiçek buket örneğin yazın veya ilkbaharda, alan veya bahçe olarak büyüyen bir çiçeklenme veya yer, makyaj;
 • Kullanım razbavki çim veya dallar için, onlar genellikle yeşil, gri, altın ve gümüş renkleri bir satır dikilir.

Bu yeterli değilse, çiçek resimleri kelebek, peri ya da sadece güzel bir vazo tamamlayabilir. Bunlar işlemeli resimler çocuklar için bir oda dekore edebilirsiniz - bu bir nevi "yüzü". Çiçek desenleri çocuk ve ailesi için keten kenar düzeltme yapılabilir.


kanaviçe kitleri: çiçekler

el sanatları dükkanları, sen her zevke uygun nakış için hazır kitleri bulabilirsiniz. Bu sanatçının Jen Harbona resimlerinin görüntülerinin çok popüler dizi haline geldi. Bu genç kız çiçek tasvir bir suluboya resim, yaratmıştır.

Onun resimlerde hakim:

 • mor;
 • mavi;
 • pembe;
 • Pastel tonları.

Çapraz Seçtiğiniz dikiş, sonra nakış için bir plan seçin, sadece eğlence daha fazlasını eldeÇapraz Seçtiğiniz dikiş, sonra nakış için bir plan seçin, sadece eğlence daha fazlasını elde

Resimlerinden Vintage koleksiyonu nakış için şemaya taşındı ve favori görüntüleri kullanışlı insanlar haline gelmiştir. Ayrıca herhangi dekore ve her türlü iç mekana mümkün olacak farklı görüntü ve temalarımızı hazır kitleri satılıyor.


Çapraz Dikiş: bahçe çiçekleri (video)

Nakış her zaman bir çiçek ya da bir buket ile büyük bir vazo gösterir olmasına rağmen pahalı koydu. Nakış desenleri eski tasarruf ve mystique iç ilave edildi. Çapraz işlemeli Tablolar, bizzat gerçek bir başyapıt haline ve sevgili insanlar için bir hediye olarak mükemmel olabilir.

Çapraz dikiş Çiçekler (fotoğraf)

23-004-b63c9195f6367b24d383e9420fbc795e16294f677djpgsrbp76549575220501200-1000x1000257234079329723big100875288811134114522651395738124342c641d4325d67327ce0a3b6b4321c86f2EMS104

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 + = 68

Adblock
detector