Orijinal patchwork: güzel ve yeni başlayanlar için kolay – nwhistorycourse.org

The BlogKüçük renkli paçavraları enfes öğeler yanı sıra sanatın gerçek nesneler teslim dikişçiKüçük renkli bez enfes öğeler çevirmek dikişçi ve bu öğelerinin iskusstvaRaboty ustaları patchwork popüler tekniğiyle yapılmış, etkilemek ve mutlu. potu sahipleri, minderler, çanta, battaniye, tunik ve hatta resmin bütününü: Küçük renkli paçavraları enfes öğeleri, hem de sanat gerçek eserler teslim dikişçi. Ancak, her sanatçı bir zamanlar bir acemi oldu. Nerede kapitone öğrenmeye başlayacağım?


patchwork tekniği: başlayanlar needlewomen için tavsiyeler

Yorgancılık, başka sanat ve zanaat gibi, gelişim zengin ve ilginç bir geçmişi vardır. elle kadınlar tarafından oluşturulan doku ve fiyatı kumaşın her bit iken O günlerde, Döşeme ve yıpranmış giysiler atılır değildir, ancak idareli dikkatli el çiftlikte kullandı. yorgan için - paspaslar ve eski giysiler dönüştü Kırpma. sanatsal tadı var Vasıflı işçiler, oluşturulan özel tasarımlar, renk kombinasyonları. Ve zamanla bu zahmetli iş sanat ve zanaat becerileri özel bir tür tahsis edilir.

Yeni başlayanlar için yardım adım video eğitimleri ve fotoğraf çalışmaları işlemiyle basit adımdırYeni başlayanlar için yardım adım video eğitimleri ve fotoğraf çalışmaları işlemiyle basit adımdır

Modern ev kadınları patchwork için çok ekonomik bir kumaş kullanımı ve böylece bugün nadiren kullanılan ikinci el önemsiz gerekmez. Buna ek olarak, yeni başlayanlar zamanın yeni değil gerilmiş veya aşınmış kumaştan öğrenmek faydalı olacaktır.

Size bir dikiş makinesi vardı önerilir. El kanatlara dikebilirsiniz ama dikişleri çok yapmak zorunda, bu nedenle bu robot sadece çok zahmetli, aynı zamanda yorucu - El ve göz hem. Ve makinelerin yardımı ile, bu iş çok daha hızlı ve daha doğru olduğunu.


diğer araç ve gereçler gereklidir Ne:

 1. bez;
 2. Keskin makas;
 3. şablonlar;
 4. düzenleri;
 5. Grafik kağıdı,
 6. Kalem veya sabun kalıpları işaretlemek için;
 7. Demir.

patchwork kumaşları solmaz olmamalıpatchwork kumaşları solmaz olmamalı

patchwork için kumaşlar seçerken maddenin böyle özelliklerine göre yönlendirilmelidir: • Kumaş solmaz emin olun;
 • Küçülmeye yıkadıktan sonra fark etmek mümkün değildir;
 • Keserken parçalamak değil örgü önemlidir;
 • kumaşın ele alındığında kolaylıkla demir düzeltilmelidir;
 • Renkler ve tonları uyum içinde olmalıdır.

yamalı Newcomers tek renkli olan biri, iki ya da üç farklı renkli kumaşlar, birinci ürün almak için tavsiye edilebilir. Yeni başlayanlar için büyük bir yardım adım video eğitimleri ve fotoğraf çalışmaları işlemiyle basit adımdır.

Büyük bir günaha ilk ürün parlak saten veya kadife kadife yapılmış yapmak. Ama yine de düzgün bir pamuk tercih etmek akılcı olacaktır.

Basit patchwork: kalıpları için şablonlar

Ürünler, aynı parçaların her ikisini yerine parçalanmış, ve farklı büyüklükteki yamalar. Yeni başlayanlar eşit büyüklükte hücrelerin basit desen başa daha kolay olacaktır. Bu şablonlar gerektirecektir. Bunlar el sanatları veya karton dışında onun kendi yapmak özel mağazalarda bulunabilir.

Yeni gelenler şablonları kullanarak basit desenleri ile başa çıkmak için daha kolay olacakYeni gelenler şablonları kullanarak basit desenleri ile başa çıkmak için daha kolay olacak

Bunun için:

 1. Karton basit geometrik şekiller çizmek: kareler, üçgenler - bu formun ne tür patchwork için boş olacaktır bağlıdır. Bu çizgi dikiş olduğunu.
 2. çevresi, (pamuk kumaşlar için) 5 mm veya dikişler karşılığına (ipek ve saten için), 10 mm ile geciktirilmesi.
 3. Şablon sonra dikiş hattında bir delik açar, çizgi büyük boy kesti.

Şablonlar uygun oluklu sadece onlar kumaş çizgisi deseni üzerindeki tüm anahat izin çünkü. görüntü güzel desenleri birleştirmek için kanat Çekilecek nasıl nedeniyle geçiş deliğinden görülebilir.

Eğer hazır şablonları satın almak istiyorsanız, şeffaf plastikten yapılmış öğeleri seçin. Onlar da kumaş üzerinde çizim sınırlarını takip etmek kolaydır.

Yorgancılık: Yeni başlayanlar için düzenleri

derhal, herhangi bir hazırlık yapmadan kenarları dikilerek kaotik bir yama başlatmak için olmamalı. sadece ilk bakışta deneyimli kalifiye işçi çalışma rasgele sırada parçadan yapılmış gibi görünüyor. Daha yakından göz atın ve tüm öğeleri yerleştirerek açık bir sistem göreceksiniz. Bu nedenle, acemi patchwork dikiş geleceği için ayrıntılı bir plan olarak görev yapacak çalışma düzenleri, olmadan yapamaz. Grafik kağıdına gerçekleştirmek için uygun olan, ve tüm elemanlar sayılı sağlanmasını içerir.


yamamaya Yeni gelenler dikiş geleceği için ayrıntılı bir plan olarak görev yapacak çalışma düzenleri, onsuz yapamayacağıyamamaya Yeni gelenler dikiş geleceği için ayrıntılı bir plan olarak görev yapacak çalışma düzenleri, onsuz yapamayacağı

Bu adımda talimatlar döşenecek:

 • parçaların montaj dizisi;
 • Onların büyüklükleri;
 • Renk kombinasyonları.

Eğer ıstırap verici seçim bez istenilen renge harcayacağı saat kurtaracak gelecekte düzeni hazırlamak için biraz zaman ayırın ve hemen gerekli malzeme miktarını hesaplamak.

Basit ve küçük devrelerde Uygulama, örneğin, çakmak. Birkaç basit şekillere bir meydana 20 x 20 cm bölün: dikdörtgenler, üçgenler ve renk kombinasyonları hazırlanmasında egzersiz yapabilirsiniz.

Teknik patchwork pot sahipleri: Master Class

kapitone de elini almak için mükemmel bir yoldur mutfak potholders bir üreticisidir. Her evde yararlıdır Bu şey. Ürün az yer kaplar, çünkü çalışma oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir Buna ek olarak, bu, dar parçalarından dikilebilir.


patchwork pot sahipleri tekniğini terzilik gerekecektir İçin:

 • çeşitli büyüklüklerde Çok renkli artıkları;
 • Kesme ya da polar pamuk 20 x 20 cm ölçülmesi;
 • Kesme perde boyutları 20 x 20 cm;
 • Örgü veya bant 90 cm uzunluğunda;
 • cetvel;
 • makas;
 • kalem;
 • Demir;
 • Dikiş makinesi;
 • Konu, iğneler, iğneler;
 • devre için kağıt.

O saksı sahipleri ile başa, bir patchwork tekniği de mutfak için pratik ve güzel ev eşyaları yapmak kolaydır ve diğer olurduO saksı sahipleri ile başa, bir patchwork tekniği de mutfak için pratik ve güzel ev eşyaları yapmak kolaydır ve diğer olurdu

Çalışma aşağıdaki sırayla gerçekleştirilir:

 1. Kağıt üzerinde dikiş şemasını oluşturur. tack paçavra daraltmak için ise uygun uzunlukları değişen dikdörtgenler bir desen, bir sarmal içinde düzenlendiği yapmak. Bu durumda, merkezi eleman küçük kare.
 2. polar geliştirilmiş diyagramı transfer elemanları bunun üzerinde sayılı.
 3. merkezi ile başlamak dikmek. tela ilk elemana aşağı Pinned ve makinede dikmek.
 4. Sonraki flep o demirledi dikiş hatlarında böylece önceki yüze koyarak ve bir zastrachivaem edilir.
 5. Biz düzeltmek ve kanadı demir olan dikişler pürüzsüz.
 6. Biz bindirilmiş parçaları kınına böylece devam eder.
 7. Biz yoğun bir örtünün kapalı kesim iş parçasını dikmek.
 8. Biz döngü çıkarmak bant uçlarının kenar yürütmek.

O saksı sahipleri ile başa, o patchwork tekniğindeki mutfak için pratik ve güzel ev eşyaları yapmak kolaydır ve diğer olurdu. eldiven, önlük ve renkli önlük gibi kullanışlı Herhangi hostes yararlı tutacak.

Bir patchwork tekniğiyle dikilmiş ürünler, mutfakta sadece uygundur. Bu tarzda yapılan minderler üzerinde oturma odası dekoratif yastık kılıfları Çok orijinal bir bakış. Daha deneyimli kullanışlı yatak odası yatak örtüleri kırıntılardan dikili süslüyor.

Yeni başlayanlar için güzel patchwork (video)

Eğer sebat ve sanatsal tat varsa, ana patchwork dikiş kolay bir iş olacaktır. görmek kolaydır olduğu gibi orijinal oluşturmak ve ilginç unsurlar neredeyse her şey olabilir ve bunlar önümüzdeki yıllarda keyif alacaktır.

Yeni başlayanlar için kapitone (fotoğraf)

10097e1874535dbeXL018115369da4d6e88f5369da4d6e8cd7c9b5d29ba492015-11-061616021-900x900016189881234482669209a3600264kartinypannopannolyubof13516165306d5y82dua8b5dac91698457a553cdb1a9cbed0ca

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 7 = 12

Adblock
detector