Orijinal güneşlikler kendi ellerinizle duvar kağıdı: adım kılavuz adım – nwhistorycourse.org

The BlogSınırlı bir bütçe panjur duvar kağıdı ile eviniz için mükemmel bir ucuz ve güzel ürün olacakSınırlı bir bütçe panjur duvar kağıdı ile güneşli tarafında bulunan balkon, veranda, balkon ve odaların sık sık ülkedeki pencerelerde kullanılan duvar sizin domaZhalyuzi için mükemmel ucuz ve güzel öğeler olacaktır. sadece yeterli para yoksa Onlar da tamirat sırasında pencereye asılı veya edilebilir. Onlar oldukça özgün olan ve üzerlerinde minimum maliyet. Kağıt güneşlikler yeterli sadece birkaç saat olacak çok fazla zaman harcamak gerekmez yapmak için.


güneşlikler elleri ile duvar kağıdı nasıl yapılır, nasıl başlamak için

Kendi elleriyle jaluzi duvar kağıdı yapmak için, biz malzemeler gerekir.

yani:

 • duvar kalıntıları;
 • makas;
 • rulet
 • cetvel;
 • kilitlemek;
 • Normal ve çift taraflı bant;
 • Yumruk ya bız;
 • halat;
 • Bir boncuk olabilir Fragman.

Şart değil pahalı duvar kağıdı, oldukça uygun bütçe seçeneği kullanmak içinŞart değil pahalı duvar kağıdı, oldukça uygun bütçe seçeneği kullanmak için

jaluzi kağıt duvar kağıdı adım adım talimatlar yardımcı olacaktır olun. Önce bir mezura ile pencereyi ölçmek gerekir. Pencerenin uzunluğu 30-40 cm eklenir By. tam bir bıçak ve bir cetvel kullanarak boyutunu belirlemek zaman uzunluğuna duvar kağıdı bir parça kesti. pencere genişliği duvar fazla ise, yapıştırıcı ile, çift taraflı bir bantı kullanarak iki resim bağlanabilir.


Hazırlanan malzeme. 3-5 cm şeritler bir genişliğe sahip bir akordeon katlamak gereksiz kesmek için, pencere ve gerektiğinde ön-dene. delik delmek için bir iğne ile yapılan körük merkezinde.

Bir delikten dişli Güçlü halat tüm bandı düzeltmek ve ipin gereksiz ucunu kesmeye. çift ​​taraflı bant kullandım güneşlikler düzeltmek için. Bu akordeon üst bant yapıştırılır ve alt yarısı kadar olan kapatılır. fan alt kısmı geçirilmesini ifade eder. dişin sonunda bir römork ile kilit mandalının üzerine koymak ve zaten tam yapılmış güneşlikler penceresine yapıştırılır. duvar bitirdi perdeler pul, kelebekler veya tasarımları ile dekore edilebilir. dikkatli kullanıldığında, bu tür perdeler yeterince uzun olacaktır.

Panjur kendi ellerinizle duvar kağıdı: ana sınıfı tembel için

kimin görünüm çok önemli değil geçici güneşlikler yüklemek için gereklidir ve her şeyden önce, onlar güneşten korumak istiyorsanız, onların üretimi için basit bir ana sınıfı kullanabilirsiniz. bu malzeme güneşlikler yapmak için, bir saatten fazla ihtiyacımız var. Sen, onlara taşımak tekrar kaldırıp yükleyebilirsiniz.

Renk ve onlara duvar kağıdı deseni odanın genel tarzına uygun olarak ayarlanmalıdırRenk ve onlara duvar kağıdı deseni odanın genel tarzına uygun olarak ayarlanmalıdırBasit bir şekilde panjur yapmak için bunlar gereklidir:

 1. Duvar kağıdı kesme parçasını almak ve akordeon katlayın. akordeon çözülmeye takdirde tüm pencere kapsamalıdır.
 2. Aşağı ağırlık için, kalın karton dibine ayrılmamak gerekir.
 3. En panjur sıkı mandalı herhangi bir boyut düzeltmek için yaprak ve çift taraflı yapışkan bant yapıştırılmış.

Böyle güneşlikler yapmanın birçok yolu vardır ki farklı tasarım, operasyon mekanizması veya dekoratif eklenmesi halinde.

Panjur birçok avantajı vardır Wallpaper:

 • Güneş ışığı odaya nüfuz izin vermeyin;
 • Başlangıçta pencereleri süslemek;
 • Sen istenilen deseni çizebilirsiniz;
 • pencere üzerinde durmak renklerle karışmayın;
 • üretimi için ekonomik.

Bu kaldırdı ve özel bir mekanizma vasıtasıyla indirdi bütün bez iyi güneşlikler, bakarBu kaldırdı ve özel bir mekanizma vasıtasıyla indirdi bütün bez iyi güneşlikler, bakar

perdeler duvar kağıdı ile güneşlikler maç için çok dikkatli olun. Her kumaş kendi arka plan üzerinde iyi görünüyor. Boyanabilir iyi duvar kağıdı, satın almak ve perdeleri onları uygun hale getirmek için daha iyidir.

Ucuz ve güzel: duvar kağıdı kör

Bugüne kadar, kendi ellerinizle farklı duvar kağıtlarının güneşlikler haline sıklıkla evde kullandık. Bu sadece orijinal ve mevcut iç elemanı, aynı zamanda rahatsız edici güneş koruması ve meraklı aynı değildir.

Birçok kişi bu tür ürünleri sadece evler için kullanılabileceğini düşünüyorum olmasına rağmen, herhangi bir dairenin tasarımına mükemmel uyum.

bu malzeme oldukça spesifik olduğu için, mutfak ve diğer iç mekanlarda kullanmak tavsiye etmiyoruz.


Belli bir şık verecektir düz duvar kağıdı ve desenli, kullanmak en iyisidirBelli bir şık verecektir düz duvar kağıdı ve desenli, kullanmak en iyisidir

Kağıt güneşlikler çeşitli avantajlara sahip olmasına rağmen, aynı zamanda küçük eksileri vardır:

 • Küçük ömrü;
 • Hızlı amortisman;
 • yaşıtları ile karşılaştırıldığında, ucuz bir görünüm var.

Birçok nedense panjur duvar kağıdı seçin. Pahalı duvar kağıdı güneşlikler bile, onlar mağaza hırsızlığı benzerlerine kıyasla çok daha az mal olacak. Böyle panjur yaratılması çok az zaman alır. Eğer herhangi bir kaç kez değiştirilmesi için, ana şey duvar kağıdı artığı bir sürü var. İyi duvar farklı emprenye kullanılarak işlenir, böylece böylece hizmet ömrünü uzatmak, kir ve toz püskürtmek edilir.

boya öncesi duvar delatsvetofiltry önerilir. Böyle ürünler nispeten ince olmasına rağmen, çok iyi güneş ışığından korunmuş değildir.

Filtreler kanatlı pencereler için, pencerenin pervazına sayesinde serbest bırakılır takmak ve onlar perdeleri ile karışmaz. montaj yöntemini güneşlikler bunları ayrılmış ve kanatlı pencereler hiçbir hasar vermeden, daha sık olarak gerekli tespit edilmesini sağlar.


duvar panjurları nasıl yapılır

Bazı pencereler için güneşlik seçme problemi ile karşı karşıyayız. depolar her zaman doğru boyut güneşlikler satın alamazsınız. Bu nedenle, evde kendi elleriyle yapmaya başladı.

Bu panjur, malzemenin yoğunluğuna tam odasına güneş izin vermeyerek, kendi işlevini ifa etmek mümkünBu panjur, malzemenin yoğunluğuna tam odasına güneş izin vermeyerek, kendi işlevini ifa etmek mümkün

Stor Perde kendiniz yapmak için, ihtiyacınız olacaktır:

 • matkap;
 • Demir Testere;
 • duvar kalıntıları;
 • Bir metal boru çapı - 1,8 cm;
 • çekül tahta veya plastik şerit için;
 • Eğer deposunda satın alabilirsiniz 1.4-2 m, kepenkleri ekleme;
 • Metal vidalar kumaş yapıştırılması için superglue.

aşama işlemi

 1. pencere kanadı genişliğini ve uzunluğunu ölçün.
 2. metal boru arzu edilen bir genişlik boyutunda bir parça kesin.
 3. 2 etek alt için cm ve tutkal üstten aynı eklenmesi, istenen uzunluk ve genişlikte duvar kesin. Duvar kağıdı çok yoğun olmamalıdır.
 4. panjurlar sorunsuz asılı için, zoka yapmak gerekir. Bunu yapmak için, kepenkleri tüm uzunluğu boyunca yarım santimetre bir cebi bırakarak kumaşın kenarına eğmek ve dikiş gerekiyor. zoka için, bir plastik tüp veya tahta parçası kullanabilirsiniz.
 5. Sonraki metal borunun yapılmış montaj parçasının işlenecek parçanın içerisine yerleştirilmiş olması gerekir.
 6. kağıda yapıştırıcı uygulanır ve boru tutkal onları.
 7. Bundan sonra, montaj robotlar geçin. panjur büyüklüğüne pencere çerçevesi üzerindeki etiketleri koydu. matkapla, sabitleme panjurların başka bir bölümü takın.
 8. Son adım - yuvaları rulo haline kendini eklemek.

Siyah kepenkleri mükemmel modern oda vererek, yüksek teknoloji tarzı ile kombine duvar kağıdıSiyah kepenkleri mükemmel modern oda vererek, yüksek teknoloji tarzı ile kombine duvar kağıdı

Panjur duvar kağıdı onlar parlak güneşten oda korumak, duvar atık kalıntıları yapılır, bunlar kendi elleriyle yapmış iyi. Bu ürün dairenin tasarımına mükemmel bir tamamlayıcısıdır. kağıt ya da dokunmamış kumaş, çok fonksiyonlu yapılır jaluzi kağıdı. Onlar da vardır - her zamanki perdeler ile zaten sıkılmış layık bir alternatif.

Panjur kendi ellerinizle (video) duvar kağıdı

 

Bu panjur özellikle evin güneşli tarafına, hemen hemen her oda için uygundur. Kendi elleriyle zamanki duvar panjurlar imalatı için, zaman ve para harcamak gerek yoktur. Ayrıca kağıdı gibi düz kağıttan yapılabilir. Bu nedenle, bu güneşlikler çok popülerdir.

Panjur iç (fotoğrafın) 'de duvar kağıdı

3cd8f7a6125177b18f50a0799ff7d19bRSZ69012b00d977213100D51001932135669db5c6ad6fbfe173e377da9d4b92e112243117711408529329559325524771982cr

Leave a Comment

Your email address will not be published.

16 − 12 =

Adblock
detector