Öneriler ve İpuçları: Nasıl ev dekorasyonu için duvar kağıdı seçmek için – nwhistorycourse.org

The BlogDuvar kağıdı seçimi dairenin onarımında önemli bir aşama olduğunu ve iç ve odanın konforunu belirlerDuvar kağıdı seçimi dairenin onarımında önemli bir aşama olduğunu ve iç ve konfor komnatyVybor duvar kağıdı belirler - dairenin onarımı en önemli bölümünü. Yani duvar kağıdı görsel oda açık yapmak iç ve uzay artırabilir odasında atmosfer yaratır. bitirme seçerken malzemeler, mobilya ve perdeler gibi tasarım nesneleri geri kalanı üzerinde durulacak, hem de son moda trendleri takip etmek gerekir. Şu anda yapı market görünümü ve duvar kağıdı fiyatındaki farklı büyük bir aralığı olduğu için Yani, duvar kağıdı üzerine doku, renk ve desen belirlemek nasıl. Bu makalede - bitirme malzeme seçiminde detayları.


Ne 2017 yılında duvar kağıdı seçmek daha iyidir

İlk Doğu takvim, 2017 maymunun yıl ve unutulmamalıdır sonra Vogue parlak renklerde: turuncu, sarı, kırmızı. Ancak, çok az insan böyle canlı renkler iç duvar kağıdı kullanmak, her zamanki kendinden renkli ışık ile bunları birleştirmek, ya da kötü gözlerini zorlanma yok tonları seçmek daha iyidir.

Ayrıca popüler bitkiler, üzüm, bambu temalı Böyle Asya karakter olarak tasarımları, yanı sıra çizimlerin çeşitli duvar kağıdı vardır.

yatak odası için, büyük soyut desenleri ile oturma odasında duvar kağıdı sakin monokromatik ışık renkleri, duvar kağıdı pokleit seçebilirsiniz.

2016 yılında moda duvar kağıdı parlak ve zengin renkler yanı sıra ile soyut desenler kabul2016 yılında moda duvar kağıdı parlak ve zengin renkler yanı sıra ile soyut desenler kabul

Genel olarak 2017 soyut ve tematik desenlerle pastel renklerde iyi duvar kağıdı, da parlak ve zengin renklerin duvar kağıdı satın almak iyi olduğunu söyleyebiliriz.


En büyük etki tek odalı daireler için ise, hem büyük alanlar da dahil olmak üzere, renk renklere sahip gelince seladon, venge, fuşya, süt ve kahve, haki diğer tonları ile kahve, yeşil, zümrüt yeşili duvar kağıdı her tonu.

Odada duvar kağıdı seçimi: Bir iç yaratılması

hepsi konfor ve odanın havasını sağlamak için bir iç odaya en önemli parçası güvenle, duvar kağıdı çağrılabilir. Durum saçma ideal doku ve duvar rengi veya aksesuar kontrastını seçmek için mobilya belirlenmesi gerekir ve belirgin olacaktır bitirir.

Duvar kağıdı satın sırasında örneğin, küçük bir oda görsel yardımcı alanı genişleyecektir ışık duvar kağıdı, süslemek için iyidir dikkate odanın boyutunu almak gerekir.İyi bir seçenek de onlar da oda artırmak, dikey çizgili ve pullu duvar kağıdı edilir.

ince bir desen veya dikey çizgili ve pul aydınlık duvar görsel küçük bir oda alanını artırmak. Büyük odalar için uygun geniş desenli duvar kağıdıince bir desen veya dikey çizgili ve pul aydınlık duvar görsel küçük bir oda alanını artırmak. Büyük odalar için uygun geniş desenli duvar kağıdı

Duvarları bitirmek eğer öyleyse aykırı Büyük desenler görsel, oda azaltmak ve renkli malzemelerde, sadece geniş odada. İnce desen de küçük daire ve odalar uygundur. görsel duvarı hizalamak bir desen yardım gizlemek yol bozukluklarından duvar kağıdı.

Renkler ve tonları

 1. Sadece yeterli aydınlatma ile odalarında gerekli Koyu duvar kağıdı tutkalı.
 2. zayıf aydınlatma odalarda duvar kağıdı sıcak renkler asmak için daha iyi, ama güneye bakan bir odada, daha iyi pokleit duvar kağıdı soğuk renkler olduğunu.
 3. Örneğin, yemek odası rengârenk duvar kağıdı döşeme, ancak doğrudan düz mutfakta, imar moda ve karşılama kombinasyonunu Oldu.
 4. SAHA yıkama büyük resim ile ayırt duvar olabilir, kalan alan sessiz tonları wallpapered.
 5. Hayal oturma odasında sınırlı değildir, sen farklı dokular birleşerek bir mat ve parlak duvar kağıdı, aynı duvar alternatif farklı renk kullanabilir.

Düşük ışık seviyeleri ile odalarda duvar kağıdı ışık tonları tutkal gerekir. Şu anda çok popüler alımı imar ve birleştirme duvar kağıdıDüşük ışık seviyeleri ile odalarda duvar kağıdı ışık tonları tutkal gerekir. Şu anda çok popüler alımı imar ve birleştirme duvar kağıdı

kanepenin arkasına duvar fotoğraf duvar kağıtları ile bitmiş olabilir. Önemli olan - iç görünümünü tamamlamak için, gözleri her aşırıya kaçmadan olmalı, renklerin bolluğu ile kamaştırdı edilmez. Pahalı mobilya ile oturma odası konfor yaratmak için, duvar kağıtları sakin mat çikolata veya bej tonları seçmek daha iyidir için mobilya da duvar kağıdı ile birleştirilmelidir.

Temel prensip olarak biz seçim dikkate laminat (muşamba, fayans) ve perdeler rengini alarak belirli parametrelere göre olması gerektiğini ekleyin. Eh duvar kağıdı Tiffany kurabiye ve limon renginde görünüyor. Bunlar yumuşak bir geçiş yapılır. Bunu yapmak için, renkler "fildişi", hem de pişmiş toprak, krem, mercan, cappuccino, kakao ve şampanya rengi kullanın.

Üreticiler altın renkli kullanımını öneriyoruz. Fildişi Elma - kuzey tarafında sıkışmış olabilir.

dekorasyon renkleri için duvar kağıdı seçimi ve iç verdikleri seçimi

Renk Duvar kağıdı odanın algısını etkiler. Bu odalar için sakin bej tonları seçmek daha iyidir, böylece Örneğin, kırmızı renk, sinir bozucu olabilir kırmızı ve mavi yatak odasında iştahı artırır.

siyah ve beyaz klasik birleşimi unutmayın, bu çözüm her zaman şık görünüyor ve herhangi bir dekor uyuyor.

açık renkler kullanılarak Yatak odası duvar kağıdı. Siyah ve beyaz kombinasyonu her zaman tüm stilleri için şık ve uygunaçık renkler kullanılarak Yatak odası duvar kağıdı. Siyah ve beyaz kombinasyonu her zaman tüm stilleri için şık ve uygun


Açık renkler boşluk, karanlık tersi genişletmek. Masaüstü soğuk renkler yetersiz aydınlatma ile odalarında aydınlık bir salonda, parlak duvar kağıdı yapıştırılmış olması gerekir.

Çocuk odası için pembe yatak kızlar, bir çocuk için yumuşak mavi için uygundur gibi, yumuşak pastel renkleri seçmek daha iyidir. Mutfak böyle daha iyi açık renkli duvar kağıdı ile mutfakta konumlandırılmış kırmızı dolap olarak sakin olan parlak renkler birleştirmek daha iyidir.

Zemin rengi duvar kağıdının rengi ile uyum olmamalı, ayrıca duvar kağıdı, mat ve aynı renk parlak malzemelerin dokusuna farklı ilgi bak ödemek ve farklı bir atmosfer yaratmak gerekir.

mobilya renk duvar kağıdı seçimi

Mobilya satın alınmışsa, o zaman renklerin belirli aralığından seçilmelidir. Pahalı mobilya ile oturma odası böyle çikolata, krema, bej, bordo gibi zengin tonları yatıştırıcı duvar kağıdı seçin daha iyidir.

Mobilya ışık tonları odasına bir desenle duvar kağıdı canlı renkler veya duvar kağıdını satın alabilirsiniz için çok kasvetli görünmüyordu.

Duvar kağıdı odasında mobilya ile kombine edilmelidir, ancak bir gölge ve renk olmayınDuvar kağıdı odasında mobilya ile kombine edilmelidir, ancak bir gölge ve renk olmayın


döşeme kombinasyonu ile mobilya aynı duvar kağıdını yapıştırabilirsiniz için, örneğin, üç duvar tek renkli duvar kağıdı ile dekore edilmiştir ve çizgili bir duvar ya da döşeme veya yastık için maç için desenli.

soyut desenler ve klasik çizgili çağdaş mobilya uygun duvar kağıdı için mobilya klasik tip küçük ve sakin tonlarla geleneksel duvar kağıdı desenleri gerektirir.

duvar kağıdı nasıl seçilir

duvar kağıdı arka plan sıradışı tasarımının iyi bir ton renk mobilyalar görünüyor karşı. Yatak odası duvar kağıdı başucu duvar perde veya diğer aksesuarlara uygun başka bir duvar kağıdı süslemeleri, yatak takımlarına seçebilirsiniz.

duvar kağıdı seçiminde çeşitli olayları vardır:

 1. rehberlik gereken tonları görmek için odanın düzenini olun.
 2. renkleri seçmek için de kolay olur oda Know-lit.
 3. duvar kağıdı seçimi mobilya seçin, ya da tam tersi, kabaca durum düşünün.

Duvar kağıdı seçimi odası yaktı muhasebeleştirilen için, hangi mobilyaların yüklü ve odanın örnek bir ayar edilecekDuvar kağıdı seçimi odası yaktı muhasebeleştirilen için, hangi mobilyaların yüklü ve odanın örnek bir ayar edilecek

Karanlıkta - Düşük ışık ve küçük ölçekli odalar aydınlık duvar kağıdı seçmek için, aksi için.

duvar kağıdı geniş seçimi: değil nasıl geniş kaybolmak

Şu anda bitirme malzemelerinin piyasa farklı duvar kağıtları geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Onlar ayrılabilir:

 • kağıt;
 • tekstil;
 • vinil;
 • polar;
 • sıvı;
 • Fiberglas.

Kağıt en yaygın ve en ucuz seçenektir. Onlar tutkal zordur, kabarcıkların oluşması, bunların yıkanıp edilemez muhtemel ve kırmak kolaydır. Eksileri oldukça çok, ancak duvar en uygun türüdür, daha iyi yatak odası veya oturma odasında tutkal onları.

Tekstil duvar kağıdı oldukça pahalı, ama çok daha derli toplu görünüyor ve ısı yalıtımı var.

Ancak, su gibi ve hızla kağıt muadilleri olarak kirli olmazlar. Tekstil duvar kağıdı tutkalı ofis veya oturma odasında en iyisidir.

Şu anda, inşaat malzemeleri gibi, duvar kağıdı büyük bir seçim depolar: dokunmamış kağıt, sıvı, tekstil ve cam elyafŞu anda, inşaat malzemeleri gibi, duvar kağıdı büyük bir seçim depolar: dokunmamış kağıt, sıvı, tekstil ve cam elyaf

Vinil duvar kağıdı daha pratik, onlar ıslak olabilir. Onlar da, oldukça yüksek güce sahip onlar güzel ve parlak görünüyor. Vinil duvar kağıdı tutkalı türleri mutfakta güvenle olabilir. Vinil duvar banyoda tutkal, özel bir türü olabilir, bunlar su dayanıklıdır.

Dokumasız duvar kağıdı, parçalanmış bir yüksek ısı yalıtımı sahip değildir. Bu duvar, aynı zamanda vinil, hem de kolay tutkal boyanabilir.

Sıvı duvar kağıdı sıva andıran, sıvı olmaları, sıradışı görünüyor. Duvar kağıdı Bu tür yüksek bir ses ve ısı yalıtımına sahiptir, bunlar yıkanabilir. Onlar duvarların usulsüzlük gizlemek için izin, bu koridorda sıvı duvar kağıdı kullanmak en iyisidir.

Cam elyafı çok pratiktir, sıva uygulanabilir bunların üstüne, resim tuttu. Onlar mutfakta ve banyoda bitirme çalışmaları sırasında kullanılabilecek, su ve zorlanma dirençlidir.

Duvar kağıtları nane rengi: nerede ve nasıl en iyi kullanmak

Nane - Aynı zamanda rahatlatır ve taze görünüyor çok şık bir renk, odanın stilini vurgulamak için hizmet vermektedir. nane tonlarında yapılan odası, görsel odası genişler ve daha hafif hale ek aksesuarlar gerektirmez.

herhangi bir odada olabilir kağıdı nane renk kullanın:

 1. Oturma odasında, onlar yatak odasında modern iç huzuru katacak vurgulamak ve mutfakta parlak vurgular koyacağız.
 2. duvar kağıdı böyle altın desenli oda son derece uygundur duvar kağıdı klasik tasarım olarak desen ve tasarımlar, çeşitli katılabilirler.
 3. herhangi bir mobilya için uygun Nane renkler, o aydınlık, modern mobilya ve klasik tarzdaki mobilyalar olup olmadığı.

Nane rengi rahatlatır ve iç oda vurgular alanı genişleterek daha hafif hale getirirNane rengi rahatlatır ve iç oda vurgular alanı genişleterek daha hafif hale getirir

Duvar kağıdı nane renkleri her oda ve dekor için uygun olduğunu söylemek güvenlidir.

iç duvar kağıtları zeytin rengi

Zeytin - renk sakin yatak odası için uygundur. Bu renk açık renkli mobilyalarla bir odada, rahatlamak ve gevşemek için yardımcı duvar kağıdı asmak için en iyisidir.

Mutfakta, olive green rengi hem koyu ve açık mobilya ile kombine duvar kağıdı ile, iştah tanıtabilirsiniz.

Duvar zeytin renkleri oda karanlık yapmak ve renk rahatlatır ve iştah neden yanı sıra büyük odalarda kullanılırDuvar zeytin renkleri oda karanlık yapmak ve renk rahatlatır ve iştah neden yanı sıra büyük odalarda kullanılır

o geniş yatak odası ve oturma odaları kullanmak en iyisidir böylece Ancak, bu renk görsel olarak, oda karanlık ve küçültmek edilir.

Fıstık renk duvar kağıdı

Duvar kağıdı fıstık renkler pahalı ve şık bir görünüm, ancak kahverengi çizgili onlara alternatif en iyisidir. Hepsinden önemlisi, bu renk mutfakta görünüyor, oldukça sakin ve doğal, mutfak mobilya ve bej tonları ile çok iyi uyum.

Fıstık renk etkin bir gri ve beyaz renklerde duvar kağıdı sıralı olarak kullanılabilir duvar renkleri birleştirmek, koyu ahşap mobilya ile birleştirdi.

Mobilya bej duvar kağıdı fıstık renkli takım elbiseMobilya bej duvar kağıdı fıstık renkli takım elbise

Artı fıstık duvar kağıdı onların hafiflik, onlar herhangi bir iç için uygundur ve her zaman düzgün görünüyor.

Odada duvar kağıdı (video) nasıl seçilir

Sonuç olarak, ana şey diğer iç elemanları ile duvar kağıdı tutarlı bir ortam oluşturması olduğunu söyleyebiliriz. Duvar kağıdı, tam bir tasarım oluşturmak konfor ve stil oluşturmak gerekir. , Duvar kağıdı boyutu ve odanın parlaklık olmalı Seç mobilya unutma, bu duvar kağıdı ile birleştirilmelidir. Parlak duvar kağıdı ile bir renk mobilyalar bağlamak gerekmez, oda aşırı olmamalıdır. Genel olarak, seçilen duvar kağıdı oldukça kolaydır, bu hastayı biraz zaman verin.

Dairenin iç duvar kağıdı (fotoğraf)

342578961011

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 5 = 9

Adblock
detector