Olağandışı tavan 10 tasarım fikirleri – nwhistorycourse.org

The Blogsıradışı tavan nedeniyle iç daha şık ve özgün yapabilirsinizsıradışı tavan nedeniyle çoğu kiracı tavan tasarımına ileri sürülen iç daha şık ve özgün şartlar kolaylık ve pratikliğini, çoğunlukla, inmesi yapabilirsiniz. Ve basit bir tavan minimalizm tarzında iç kadar gidebilir eğer, klasik tasarımlı sıradan bir beyaz tavan en az uygunsuz bakacağız yaşamak. Nasıl tavan daire tarzı ve hangi tasarım seçenekleri bağlı hale getirmek için en popüler bugün - makaleyi okuyun.


iç Olağandışı tavan

tavan tasarımının önemi genellikle gözardı edilir ve yine iyi biçimli tavan benzersiz yapmak için kendi lezzet getirmek için, dairelerin tarzını tamamlayabilir. Buna ek olarak, tavan tasarımı etkin yüzeyin bazı kusurları gizleyebilirsiniz. görsel olarak, doğru başarısız plan oda - görsel alanı ve geometrik şekillerin kullanımı (örneğin, dar kareler ve uzun boşluklar) genişletmek - Bu durumda, simetrik olmayan tavan şekilde seçilmiş aydınlatma gizleyebilir katmanlı bir yapı veya düz, yassı yüzeyler, süspansiyon haline getirilir.

sıradışı tavan seçimi uyum şekil ve renk içine sığacağı şekilde olmalıdırsıradışı tavan seçimi uyum şekil ve renk içine sığacağı şekilde olmalıdır

Şunları yapabilirsiniz sıradışı tavan geliştirin:

 1. Bağımsız. yapmak için bu tasarım seçmek için sadece gerekir, ama aynı zamanda (örneğin kendi ağırlığı, taşıma kapasitesi, kullanım özellikleri ve kurulum) malzemelerin özelliklerini incelemek için.
 2. Şirketin tasarımına Torna: tecrübeli profesyoneller tüm ihtiyaçlarınızı, oda özelliklerini, güvenlik yönetmeliklerine uyulmasını uygun eşsiz düzenleri oluşturmak.

tavanın sıradışı tasarımı için seçenekler göz önünde bulundurun.


Alçı özgün tavan

Alçıpan - Herhangi bir şekil unsurları yapmaya gelen uygun fiyatlı ve dayanıklı yapı malzemesidir. alçıpan yeterince basittir takın, bu nedenle bu malzemenin yardımıyla tavan kendi elleriyle, inşaat şirketlerinin yardımı olmadan mümkün düzenler. Önemli olan - tasarım üzerinde karar vermek.

Şu anda, tavan alçı levha tasarımının en popüler varyantları şunlardır:

 1. İki ya da tavana üç katmanlı. Bu karar yüksek tavanlı tasarımında klasik bir tür oldu. Bu seçenek daha ilginç farklı malzemeleri birleştirmek için yardımcı olacaktır olun. alçıpan iyi sırlı aranır Yani, yüzey gerilimi. Renk malzemeler oldukça farklı olabilir. Dahası, sadece alçıpan çerçeve tasarımı germe edebilirsiniz: cilalı tavan çeşitli şekil ve büyüklükte alçıpan elemanlarının "saran" olabilir.
 2. Asma yapıları. birçok parçadan oluşur çünkü Asma yapı, tek bir element olarak temsil edilebilir. Özellikle etkili bir fragmanı geleceğe ilave notlar iç tavan altında yüzen yanılsama oluşturur çevre diyot arka elemanlar kullanarak bu düzenlemeyi görünüyor.
 3. Alçı Kirişler. Son zamanlarda, oda tasarımında kirişlerin kullanımı daha fazla popülerlik kazanıyor. Ve bu dekoratif unsurlar ahşap evler bir sürü olmadan önce bile, şimdi onlar daireler bulunabilir. özel olarak tavan alanı, bir standart olarak, ve duvarlar bir stop: Alçıpan kirişler farklı montaj düzeni olabilir.

Alçıpan neon ışıkları ile birleştirilirAlçıpan neon ışıkları ile birleştirilirKlasik bir iç boya taklit ışınını (film "ağaç altında" ince ve hafif kaplama, yapıştırıcı) değiştirerek, kırpma kullanabilirsiniz alçıpan kullanılarak orijinal bir tasarıma olun.

Klasik apartmanda tavan tasarımı fikirleri

Kim söyledi klasikleri - bu tavan sıkıcı, olası süslemeleri muhteşem avize ve dekoratif süpürgelik sürece? Günümüzde klasik iç tasarım tavan için pek çok ilginç seçenekler vardır.

En yaygın olanları şunlardır:

 1. Coffered tavan. Keson - Klasik İngiliz iç mekanlar. Genellikle beyaz iç boya ile dekore edilmiş daireler dubalardaki kullandı. Bir daha ilginç bir seçenek - oyma elemanları, arka plan süt tavana altın unsurları ile doğrudan veya dubalar tahta. kutusunun seçilmesi klasik yönü ve renk paleti bağlıdır.
 2. Tavan boyama. mavi arka plan üzerinde zarif altın monogram, sevimli melekler veya çiçek desenleri tekrar tekrar başlarını yükseltmek için zorlama şıklığıyla konuklara şaşırtacak unutulmaz dekoratif unsurlar olacak. daha eksiksiz, bu alçı sıva, polistiren ve poliüretan olabilir yapmak için boyama tamamlayın.
 3. bez dekorasyon. Klasik - sıkı hat İmparatorluğu ve barok zenginliği değil, aynı zamanda ülkenin romantizm ibaret değildir. ikincisi için, mükemmel bir kumaş tavan gerçekleştirilebilir hafiflik ve incelik ile karakterize edilir. Bir tavan ile garnitür bir çadır veya sarkma şeritlerinin formunda olabilir. dekorasyon için ideal oda izni için ayarlanır renk olan akan tekstil, olacaktır.

Klasik iç tavan iyi görünüyor, altın ve kahverengi tonlarında dekoreKlasik iç tavan iyi görünüyor, altın ve kahverengi tonlarında dekore

Kumaş tavan, romantik, hafif bir atmosfer yaratarak, tüm yatak daha uygun bakmak uyku ve dinlenme zorunda kalacaktır.

Modern iç mekanlara için ilginç tavan

Modern iç - Eğer keyiflerini izin edebilirsiniz budur! konut tasarımında ikincisi, moda stilleri birbirine aykırı malzemeleri ve formları birleştirebilir, tavan yapma gerçekten sıradışı ve muhteşem.

Orijinal çözüm entegre lambalar ile kombine ahşap tavan kullanmaktırOrijinal çözüm entegre lambalar ile kombine ahşap tavan kullanmaktır


Modern bir iç ilginç çözümler Tavan tasarımı seçmek:

 1. olağandışı renklerin kullanımı. Siyah, gri, gümüş ve altın - renkler aktif tavan tasarımcıların dekorasyonunda kullanılan olanlardır. en başarılı tür renkler minimalist dairelerde pürüzsüz, parlak yüzey gerilimi yapıları bakacağız.
 2. Standart dışı malzemeler. Beton, tuğla, döşeme, ahşap ve metal örgü ... bizim zemin kaplama bahsediyoruz düşünüyor musunuz? Hayır! Bu malzemeler giderek çatı iç dekorasyon ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. açık iletişim, parça sistemleri veya ışıklar noktalar ile birlikte özellikle etkileyici bir görünüm böyle tavanlar.
 3. aydınlatma kullanımı. tasarım seçenekleri konut veya kişisel tercih parametrelerine nedeniyle uygun değilse, bu durumda en iyi çözüm alışılmadık bir ışık kullanmak olacaktır. LED Arkadan - Bu ne ihtiyaç vardır! sıradışı formları yarı kapalı tasarımında kurun, bir geleceğe ruh hali oluşturma, çevre üzerinde diyot ışık alçı öğeleri Döşeme tavan ile aynı hizada arka panel arkasında gizlemek. Böyle bir karar yüksek teknoloji iç için ideal olacaktır.

Sıra dışı bir fikir tavan ve ahşap, alçı-levha, fayans gibi tek bir malzemeden yapılmış, düzlemini birleştirmek için olabilir.

sıradışı tavan oluşturma (video)

Yaratıcı tavan, hiç şüphesiz, benzersiz bir tat vurgular, dairenizin tasarımında bir vurgulamak olacaktır. Standart dışı malzeme ve formlar bir kombine fotoğrafların tavan ilham dekorasyon alın ve kendi özgün fikirlerini hayata!


Tavan (iç fotoğrafın) alışılmadık tasarım

01-133adf26b4dd98560cdb650578d3c5ec20393f11324a321920x1080resizeinterior326613270614060413839789

Leave a Comment

Your email address will not be published.

40 − = 37

Adblock
detector