Odpowiednie oświetlenie i pokój dzienny 5 sposobów, aby zastąpić żyrandol – nwhistorycourse.org

The BlogBy prawidłowo wybranego oświetlenia w salonie zależy od percepcji przestrzeniBy prawidłowo wybranego oświetlenia w salonie zależy od postrzegania prostranstvaGostinaya zazwyczaj najbardziej zatłoczonym miejscu, gdzie spędzamy czas z przyjaciółmi i rodziną, odpocząć po całym dniu pracy. istota jest niezaprzeczalna wszechstronność. Światło wieczorem pokoju z jasnym świetle, a można spotkać się z przyjaciółmi lub zaangażować się w hobby. Przyciemnić światła, a atmosfera staje się natychmiast romantyczne. Dlatego, oświetlenie powinno podnieść, biorąc pod uwagę salonu i indywidualne potrzeby swoich stref i członków rodziny.


Co trzeba wiedzieć o oświetleniu salonu: projektowanie i przykłady

W salonie znajduje się największy pokój w mieszkaniu, a tym samym, to są z szeroką przestrzeń dla działalności projektowej i realizacji wszystkich fantazji. Musisz zacząć od obliczeń, aby zrobić projekt, zorganizować wszystkie punkty wskazują gdzie dom będą publikowane. 

W uzupełnieniu do obliczeń technicznych poziom oświetlenia jest również konieczna do obliczenia ilości zasobów materialnych będzie zależeć od wyboru lamp i żyrandoli modelu, a także ich możliwej ilości.

Słuchać do kwestii oświetlenia, ważne jest do komfortowego pobytu w pokojuSłuchać do kwestii oświetlenia, ważne jest do komfortowego pobytu w pokoju

Wybierając rodzaj oświetlenia nie zapomnij o możliwości oszczędzania energii, praktyczność materiału, i, oczywiście, o zgodności akcesoriów. Jeśli nie ma wystarczającej oświetlenie centralne, stosowanie dodatkowych metod. Centralna rodzaj oświetlenia jest najbardziej prosty i łatwy do zainstalowania, ale zakres oświetlenie jest mały, wszystkie narożniki pomieszczenia zostaną zaciemnione.

Aby nie dostać tematem oświetlenia jest tylko jeden element, rozpowszechniać światło równomiernie na całej powierzchni. Wybór odpowiedniego oświetlenia, kierowany przez wielkość obszaru i wybranego stylu wnętrza. Ponadto, głównym punktem odniesienia jest wysokość sufitu.


Jak oświetlić salon to do swego pana. Po poprawność aspektu jest bardzo subiektywne.

Oświetlenie salonu bez żyrandola oraz wysokiej produkcie

Nowoczesna konstrukcja nie jest rzadko się pod sufitem nie jest ogromny żyrandol. Do tej pory projektanci oferują wiele możliwości zaoszczędzenia miejsca. Rozszerzenie obszaru jest ważne, ponieważ duża część populacji mieszka w Chruszczow lub prefabrykowanych budynków mieszkalnych. Jednym z nich jest zastąpienie dużego żyrandola, mniej masywne reflektory i lampy podłogowe.

Reflektory mogą doskonale zastąpić żyrandol na suficie i wprowadzają do wnętrza salonie komfortu i harmoniiReflektory mogą doskonale zastąpić żyrandol na suficie i wprowadzają do wnętrza salonie komfortu i harmoniiTo samo można zastąpić żyrandol:

 1. Dobre światło jest rozprowadzane na całym obwodzie punktowe.
 2. Użyj dodatkowego oświetlenia LED na ścianach. Aby punktowe oświetlony dużą powierzchnię, wyposażyć je z lampami LED, który, nawiasem mówiąc, oszczędzać energię.
 3. Wybierz żądany obszar oświetlenia i umieścić tam kinkiety lub lampy podłogowe.
 4. Strefa robocza wyposażyć lampę.
 5. Pozwoli zaoszczędzić przestrzeń do zawieszania oświetlenia ściennego.

Oświetlenie, które jest uważane opcjonalnie w obecności centralne oświetlenie, może również stać się podstawowym. Jeśli pokój oświetlony sufit żyrandol i lampa stołowa, korzystanie z wyposażenia dodatkowego nie ile zasięg gorzej, nawet jeśli Demontaż światła sufit. Zazwyczaj salonach są małe, więc nawet duża liczba opraw oświetleniowych będzie wystarczające.

Wszystkie możliwe opcje oświetlenia w pomieszczeniu: odprawy

Lampa stołowa na stole zaznaczyć obszar roboczy. Jasno oświetlają przestrzeń potrzebną może być nawet jedna lampa, to musi być łatwe do wyboru prawa. Dla strefy wypoczynku i rekreacji przyciemnić światła przyciemnione lampy. Wybierz lampę z małym obszarze zasięgu światła.

Światła LED położyć nacisk na danym wnętrzu. Przyniesie szczegółami we wnętrzu.

Mając salon reflektory, otrzymasz dodatkowe źródło światła i podkreślają indywidualność własnej konstrukcjiMając salon reflektory, otrzymasz dodatkowe źródło światła i podkreślają indywidualność własnej konstrukcji

Wybór lamp zależy od stylu wnętrza oraz indywidualnych preferencji. Na przykład, dioda dobrze pasuje w stylu high-tech.

Jeśli projekt salonu warunkiem podium, a następnie osadzić reflektory w różnicy wysokości i uzyskać niezwykły efekt pływającej. Zbyt jasne oświetlenie jest nie do przyjęcia dla pomieszczenia pełniącego funkcję relaksacyjną. Zbyt słabe nie czujesz się komfortowo w tej atmosferze do swoich gości. Jeśli pokój dzienny wymaga zagospodarowania przestrzennego, nie krępuj się ją wykorzystać do oświetlenia.

Style urządzeń służących do oświetlania dużego salonu

Projekt oświetlenia zależy od ogólnego wystroju wnętrz. Oświetlenie nie powinno wejść w dysonans z ogólnej atmosfery pomieszczenia. rynku opraw oświetleniowych oferuje szeroką gamę różnych części.


Wybór koszty oświetlenia na początkowym etapie, ale czasami światła powinny być dodawane lub usuwane po.

Ponieważ tylko po opatrunku procesu pokoju, może się okazać, że to czy tamto miejsce nie jest wystarczająco dużo światła. Oraz w procesie lokali siedliskowych, można zdać sobie sprawę, że niektóre rodzaju oświetlenia was dosyć, a nadmiar można usunąć.
Witamy połączenie kilku rodzajów oświetlenia. Praktyczne zastosowanie urządzeń, które mogą być przenoszone. Wybór zależy tylko od Twoich preferencji. Najważniejsze jest to, że każdy instrument wyraźnie podkreślają potrzebę przestrzeni, a więc rozwinął w swoim salonie atmosferę ciepła i przytulności.

Klasyczny salon jest dopasować żyrandol wyposażony w światła w postaci czopkówKlasyczny salon jest dopasować żyrandol wyposażony w światła w postaci czopków

Podstawowe style, które mogą być wykonane oprawy oświetleniowe są:

 • klasyczny;
 • minimalistyczny;
 • High-tech;
 • Nowoczesny.

Użyj harmonijnie każdy styl we wnętrzu, do różnicy między dysonansu i akcesoria nie są widoczne.


Lokalne oświetlenie w salonie

zasięg lokalny - jest, na przykład oświetlenia punktowego różnych obiektów. Wpływ dodatkowych okien zostanie utworzony, jeśli oświetlenie akcent podkreślają nisze kwadratowych we wnętrzu ściany salonu. Inspirujące powietrze tajemnicy doprowadzi do swojej lampy w salonie w dół lub w górę, jak światło oświetlenie światłem rozproszonym welon nad przestrzenią.

Istnieje oddzielnie świetlnych urządzeń obrazy, ramki lub nawet żadnej rzeczy. Taki sposób z zastosowaniem światła kierunkowego pełnym składzie światła i tworzenie dodatkowych źródeł światła.

Lampy umieszczone obok kanapy, będzie doskonałym dodatkowym źródłem światła w salonieLampy umieszczone obok kanapy, będzie doskonałym dodatkowym źródłem światła w salonie

Na lokalnym zasięgu są zwykle używane:

 1. Lampy tabeli. Pick projekt cieniu lampy na swoich preferencji stylistycznych. Jasna konstrukcja klosza przyniesie uwagę i podkreślić swoją indywidualność. Zaletą takiego rozwiązania jest mobilność urządzenia, możliwe jest też, aby dodać lub usunąć w Twojej wygody.
 2. lampa podłogowa, Oni wydają się mieć w pobliżu kanapy. Takie urządzenie jest umieszczone na punkcie podłogi.
 3. kinkiety. kinkiety ścienne - montowane na ścianie za pomocą uchwytów, co pozwala zaoszczędzić wiele przydatnych przestrzeni.
 4. światła wisiorek. Zastąpienie tradycyjnej konstrukcji żyrandol takich opraw można zmieniać. Zakres tych urządzeń jest bardzo szeroki. Wskazane jest, aby do sali do sali jadalnej.
 5. Żyrandole. Ten sposób oświetlenia jest uważany za tradycyjny. Co do zasady, żyrandol można znaleźć tylko w klasycznych wnętrzach.

Oświetlenie w salonie (wideo)

Specjalne urządzenia oświetleniowe mogą przybierać różne kierunkowych opraw oświetleniowych (plamki), reflektory. Mieszane oświetlenie wygląda bardzo oryginalnie. Praktyczne użycie różnych rodzajów oświetlenia, ile potrzeba.

Szczegóły: oświetlenie w salonie (przykłady zdjęcia)

06801738ec760cf841c492eff54d06ce47dfd9c11000Sypialnia na wisiorek oświetleniesiam5hotel22791695sn08e1umhe900x1000Desenli-salon-Hals-modelleri-ve-fiyatlar-2016SI13pic-128-6252-z17-53baa554-32ed-4f04-84e0-9549a6d559d016-1024x768

Leave a Comment

Your email address will not be published.

69 − 61 =

Adblock
detector