odanızı dekore edebilirsiniz yapay çiçek Topiary olarak – nwhistorycourse.org

The BlogYapay çiçek Topiary çok yardımcı iç süslemeleriYapay çiçek Topiary yılın herhangi bir zamanında bir favori şarkı oluşturmak için çünkü, şıklık ve çok yönlülük farklı yapay çiçek mükemmel intererTopiarii süslemeleri yardımcı olmak. sınıfa - Tabii ki, gerçekten gerçekçi bir resim elde etmek, kimsenin ana bakarak, çok çalışmak zorunda! Ancak, sonuçta sadece sonucunu keyfini yapım çalışma sürecinin tüm zorlukları silmek yapacaktır.


adımlarda suni çim Topiary

Böyle el sanatları - bu, son zamanlarda alaka kazanmış bir çok modern bir fikirdir. Bu görev can kimse, yapılan elin konularda bile amatör ile başa çıkmak için. Önemli olan - açıkça oranlarda ve temel çalışma prensibi ile uyumlu.

Bugüne kadar Topiary suni çim popülerlik kazanıyorBugüne kadar Topiary suni çim popülerlik kazanıyor

Tabii ağaç birkaç kaderlerini gerçekleştirebilir:

 • yetişkinler ve onların hem de çocuklar için harika bir hediye olun.
 • fotoğraf oturumları için dekorasyon olarak servis yapın.
 • Geçerli iç süsleyin.

Bu arada, çim Topiary geleneksel çiçek düzenleme biraz daha büyük bir yükseklikte yapmak daha iyidir. Bu boyut kompozisyonda artış zamanlarda öylesine inandırıcı bakacağız ve istenirse, yürüten, hatta yüzeysel bir gerçek ağaç benzeyebilir gerçeği ile açıklanabilir! Ancak, canlı eşdeğer aksine, Topiary, beslenen gübreleri, vb sulanan gerekmez


kompozisyonun formu değişmez: hepsi çok roundish ağaç zarif bir tencerede. Tabii ki, yapay çim tutkal küçük parçalar bazen çok lezzetli ve monoton olduğu için taç üzerine yapıştırmak, çok zaman alacak olması! Ama sabırlı olmak gerekiyor! her iki durumda da sonuç, çaba haklı.

Yeni başlayanlar için kendi elleriyle yapay çiçek Topiary

geliştirilmiş yapay renkler Topiary "ağaçların" üretimi ve onun için seçim doğru pot ile başlar. hepsi çok basit ve özlü - Üstünde "bitki" tahta bir sopa üzerinde giyilen buruşuk kâğıt oluşur gider. Bu ürünü dekore edecek çok daha zor ileride. En önemli konulardan biri - tandem bu rolü oynayan, dekor ve potun seçimdir. 

ellerinizle bir topiary oluşturmak için hazırlık yapabilir ve malzeme satın gerekirellerinizle bir topiary oluşturmak için hazırlık yapabilir ve malzeme satın gerekirVe aşağıdaki hurda malzemelerden yoluyla uyum elde edebilirsiniz:

 • Kurdeleler, boncuklar ve dekoratif örgü.
 • Nakış tuval üzerine "yerleştirilmiş".
 • Tekstil.
 • El akrilik boya ile boyanmış.
 • Kınnap.
 • ilave dekoratif elemanları ile çuval.

Son zamanlarda, özellikle de popüler elde eder Shabby tarzı olarak adlandırılan - şık, burada hatları ve bazı dikkatsizlik bariz basitlik. Pot özellikle sıyrıklar ve nedokrashennosti bırakarak tek renk mürekkep boyanmalıdır. süreci başarısız size bunu başarmak için, tek seferde tüm sorunları çözecek olan zımpara kağıdı kullanabilirsiniz.

Bir tencereye bir fidan kurarak, bunu güvenli bir takviye emin olmak gerekir. Bu yemekler beton Körfezi elde edilebilir ve yapıyı terk gece boyunca kurumaya. Şimdi hiç şüphe yok: Topiary güvenle yerinde durmak ve dekor yanına yattı yükü, sürdürmek olacaktır.

Nasıl Kendi elleriyle yapay çiçek topiary yapmak: ipuçları

ebeveynler, çocuklar, öğretmenler ve öğrenciler: - Herhangi usta topiary yapmaya sınıf herkes tarafından erişilebilir işlemi yapar. Önemli olan - arzusu gerçekten çarpıcı bir sonuç almak için, sonuçta, konsantre ve.

Topiary yetişkin, ancak bu bile bir çocuğun sadece yapabilmek unutulmamalıdırTopiary yetişkin, ancak bu bile bir çocuğun sadece yapabilmek unutulmamalıdır

Bu amaçlar için gerekli olacaktır:

 • Yapay çiçek ve çimen.
 • Alçı.
 • Clay.
 • Saksı.
 • Dekor elemanları.
 • Kahve çekirdekleri.
 • Gazete veya ince kağıt.

Bu durumda, tüm unsurları sanatçının isteğine bağlı olarak değişebilir panoda. Önemli olan bunların hiçbiri toplam topluluk nakavt olmasıdır.


yapay çiçekler için hazırlık olarak, kesme zımpara tedavisi, kök bacakları kaldırmak gerekir. Bu nedenle, baz madde için sıkı bir yerleşme sağlamak mümkündür. kompozisyon daha gerçekçi görünüyordu için, bunu bir daha doğal bir görünüm veren, suni çim ağaçların taç sarabilirsiniz. kompozisyonun "olayları" rahat yeşil Skinny sığınmıştı gibi küçük kuşlar, hareket edebilir gibi.

Topiary tam olarak usta tarafından görülen yoldur! Ve bu şey bu tür eserlerin ana avantajı!

Yapay çiçek Master Class Topiary: Bu önemlidir

Topiary cesur kendi ellerini yapmak, sanatçıların çoğunun bir videonun üzerine inşa - erişilebilir formda bütün nüansları gösteren ders. Ve son sonuç sonuç ne bir hayal kırıklığı değilken! Kötü anlamına gelmez farklı çünkü bu durumda üzgün, hiçbir mantıklı.

Topiary bir sanattır - yani kendinizi sınırı yoktur - fantezi bir uçuş limitsiz olmalıTopiary bir sanattır - yani kendinizi sınırı yoktur - fantezi bir uçuş limitsiz olmalı


O yaratıcılık yanı sıra her kişinin el yazısını anlamak önemlidir, esasen farklıydı. körü körüne tekniğini taklit olmamalı nedeni budur. Biz farklı bir şey yapmak gerekir, ancak bu süreç ile emprenye küçük nüansları, verilen.

Dahası, deneyimli bir profesyonel sonucunu görerek, hemen işten sonunda görmek istiyorum tam olarak ne anlama, bir resim gönderebilirsiniz. Herhangi usta - sınıfı - sanat dünyasına bir kapı açar vakıf vardır.

Başlangıç ​​işi için, bu Talmud akılda tutmalı nedeni budur:

 • Usta - sınıf - o geliştirmek mümkündür sadece bir karalama.
 • İstediğiniz her şeyi yapabilir, böylece hata, burada değil.
 • Hatta deneyimli profesyoneller hata yapabilir.

Renklerin Topiary: Master Class (VİDEO)

zarif topiary oluşturmak için bir günden daha fazla gerektirir. Suni çim, çiçek ve dekoratif unsurlar eşit derecede iyi sevecen elinde davranırlar. kompozisyon iyi hediye ya da sevilen biri olduğunu, özellikle eğer.

Yapay çiçek Seçenekler Topiary (fotoğraf)

1200051600200316ac7153a739691a4505f4b63d1b843111115c3ac6c328307d3a5b0711f77f4101344160517800px36b3544431-tsvety-floristika-topiarij-derevo-schastya-n574908aaf7c0519c4f9adb67307orig64275d72-e20f-446f-a38b-bc3dcd92f1bbimage14761536290771

Leave a Comment

Your email address will not be published.

66 − 64 =

Adblock
detector