Nowoczesny sufit dekoracji: opcje – nwhistorycourse.org

The BlogNiezwykłe sufit uczyni piękne i wygodne pokoje, bardzo prosty, daje wewnętrzną radośćNiezwykłe sufit uczyni piękne i wygodne pokoje, bardzo prosty, dać mieszkanie wnętrze izyuminkuModnaya - to nie zhilobekt Roundhouse magazyn o nowościach wnętrz. To może być proste, nie tak dawno temu w nowym domu, ale niezwykły, wygodne i piękne. może zgodzić się w tym mieszkaniu z zasadą filozoficznego „Gen. określa świadomość”. A jeśli chcesz, a oryginalny pomysł i prace wykończeniowe, a także możliwe podkreślić swoje „ja”, swoje gusta i pogląd na świat, trzymaj myśl, że nie ma drobiazgi. A sufit, to po prostu nie zmienia.


budżet opcji wykończeniowych sufitu

Jeśli najnowsze technologie wymaga znacznych inwestycji, a obecnie na jest w stanie podjąć się pomysły, testowane czasu. A kto powiedział, że pierwotna powierzchnia sufitu - na pewno jest drogie?

malowanie sufitu - jeden z najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych sposobów wykończeniamalowanie sufitu - jeden z najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych sposobów wykończenia

Wydawałoby się, że najtańsze, co można zrobić z rękami, to wybielić sufitu. Ale, po pierwsze, mydlenie oczu - to tylko część prac wykończeniowych. Jest to zwykle poprzedzone kit, gipsu i gruntowania. I to jest również odpady. Po drugie, problem w ciągu kilku lat „niż do dekoracji sufitu”, wzrośnie ponownie przed sobą, jak wybielanie bardzo krótkotrwałe.

Jakie są opcje wykańczania tani preferowane:


 • Malowanie. Koszt jest tani, ale nowy sufit wymagałaby remontu wkrótce. I jak można grać, to odcienie farb. Upewnij się, że kolor sufitu, które nie budzą się z kolorem ścian.
 • Tapety. Weź tapety tekstury, trwałe i piękne, pożądane - do malowania. A następnie można odświeżać je z nowym kolorem rocznie.
 • Strop z płyt z tworzywa sztucznego. Nie jest to najbardziej modne opcja - do dekoracji sufitu kwadratów z tworzywa sztucznego, ale w niektórych obszarach będzie wyglądać bardzo właściwe.
 • Ciecz tapety. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wykończenie sufitu w tym samym papierze, tylko część innych składników. Te tapety można zrobić osobiście. Tylko wnętrze jest możliwe z takich materiałów, ale zalety ma wiele. Jest to oryginalny sufit i mikroporowata, to układ oddychająca.

Najważniejsze, że trzeba wykończenia - wygładzić powierzchnię.

Płynne Tapety na wykończenie sufitu

Wśród innych typów wykończenia można określić dokładnie podsufitki cieczy tapety. Proces ten jest bardziej oszczędny niż inne. A jeśli pracujesz z materiałów gotowych, zadanie jest uproszczona.

ciecz powłoka tapety sprawiają, że sufit nie tylko estetycznie, ale równieżciecz powłoka tapety sprawiają, że sufit nie tylko estetycznie, ale również "oddechowy",Wszystko, co robisz po wyrównaniu powierzchni, to kup podoba Ci się mieszaniny, a następnie zaczyna się prawdziwa magia.

Jak pracować z ciekłym tapety:

 • Wstrząsnąć kilka razy mieszaniną opakowań, ważne jest - w przeciwnym razie, na powierzchni roboczej mogą tworzyć grudki.
 • Tapetę można mieszać i wiadro, w miednicy, a w kąpieli. Aby rozpuścić jedną paczkę, potrzeba zdolności vosmilitrovaya.
 • Użyj czystej wody nie wyższej niż 30 stopni. W rzeczywistości, temperatura wody nie ma wpływu na nic, po prostu działa to będzie łatwiejsze.
 • Wypełnij zawartości pojemnika opakowania. Wlać do 5 litrów wody.
 • Mieszać mieszaninę długich ramionach, a ona nie będzie przypominać gęstą śmietanę.
 • Jeśli roztwór powstały grudki, natychmiast je usunąć.
 • Pół godziny rozwiązanie potrzebne do zaparzenia.
 • dodatki dekoracyjne, jeśli w ogóle, są wylewane na początku mieszania.

W obliczu sufitu jest konieczne, aby dokładnie monitorować konsystencji mieszaniny: nie powinna być zbyt gruba, lub ciekłeW obliczu sufitu jest konieczne, aby dokładnie monitorować konsystencji mieszaniny: nie powinna być zbyt gruba, lub ciekłe

Mieszanina powinna być ani ciecz ani grubości - ciecz będzie przepływać w dół z sufitu i jest problematyczne zastosowanie grubości.

Zakończyć pokrycie sufitu PVC

Odnosi się to napięcie, z taśmy foliowej. Napinane sufity - to nie jest nawet nowoczesne rodzaje napraw i klasyczny. Tkanina jest rozciągnięty w strefie zachodzenia na siebie, ukrywając wszystkie wady nieobrobionego sufitu.

Kilka kroków pracy: pomiarowym i przygotować pokój z opalarki do ściągania z sieci. Wszystko o wszystko - nie więcej niż 3-4 godzin.

Zaprojektować specjalistów pod sufitem, ponieważ powinien powiedzieć im o planowanej pokrycia na wszystkie komunikaty zostały prawidłowo usunięte. Poza tym, oni mówią nam, jak chronić sufit w każdym przypadku przez urządzenia wstęg oświetlenia reflow.

Wykończenie z PVC (wideo)


Piękne tkaniny wykończenie sufitowe

Zazwyczaj tkaniny wykończenia powierzchni ścian, a sufit nie jest nowy w tej kwestii.

Jeśli chodzi o wybór materiału, nie nadają się:

 • bawełna;
 • len;
 • jedwab;
 • Tkanina gobelin;
 • Specjalne tkaniny do mebli tapicerowanych.

Wykończenie tkaniny sufit - trend w modzie, wymagających użycia lekkiego ale wytrzymałego materiałuWykończenie tkaniny sufit - trend w modzie, wymagających użycia lekkiego ale wytrzymałego materiału

Oczywiście, materiał jest silniejsze i bardziej elastyczne, tym bardziej wiarygodne będą pokrywać. Z tkaniny poddanej specjalnej obróbce jest łatwiej pracować. Aksamit, zamsz i welur zazwyczaj przyklejony. Tkaniny z bawełny, wiskozy, bawełny i rozciągnięcia. Serwety do stosowania cienkich i lekkiego materiału, lecz wystarczająco wysokiej wytrzymałości.


Wykończenie sufitu jutowe

Zapraszam do korzystania i najbardziej oryginalne sposoby i tworzy konstrukcję sufitu. Na przykład, juta.

Sekwencja takich wykończenia:

 • Podzielić sufitowego prostokątów i pól;
 • W ramkę wykonaną z belek dokładnie określonych z góry geometrię;
 • Jego protonowany lub kolor, a następnie pokryć lakierem;
 • Cięcie konopie tuszy do żądanej liczby segmentów, to zrobić jedynie w dodatku do zwolnieniu mały luz;
 • Wzmocnienie materiału do belki trzeba zszywacza lub szpilki;
 • Pomiędzy sufitem i pod oświetleniem ramki wyjściowej konopie, aby utworzyć światło z otoczenia;
 • Zainstalować i małe wentylatory odzew wody.

Zwolnieniu - najlepszym rozwiązaniem dla wykończenia sufitów w pomieszczeniach w stylu countryZwolnieniu - najlepszym rozwiązaniem dla wykończenia sufitów w pomieszczeniach w stylu country

Żyrandol dołączyć tylko do ramy, aby móc wyjąć pranie juta, jeśli to konieczne.

Wykończenia i headliner na poddaszu

Konstrukcja na poddaszu - specjalny problem, a sufit jest wykonywanie niemal część dachu. DSP - nie jest rozwiązaniem najbardziej trwałe, że odkształca się w czasie. Ale jeśli poddasze nie jest planowany jako salonie, mogą być wykonane i takie naprawy.

Jakie są rodzaje wykończenia sufitu na poddaszu:

 • Poszycie drewniane panele;
 • Dekorowanie imitację drewna;
 • Zastosowanie deski;
 • Modrzew wykończeniowych;
 • Kończąc Decking (blachy trapezowej);
 • Wykańczania płyt kartonowo-gipsowych.

Często do przycinania izolacji sufitu jest to proces, który zmienia bieg wydarzeń.

Jak zorganizować sufitu

Na przykład, nie chcesz, aby całkowicie zmienić sufit, ale nie stronił ją ozdobić. I tu też wiele opcji. Dać więcej elegancji Listwy sufitowe mogą być - bardzo podobny do materiału dekoracji tynk sztukaterie.

Dobrym wariantem tani remont sufitu - naklejek winylowych. Podobnie, można po prostu ponownie pomalować sufit w nowym kolorze i posiada przestrzeń będzie inna.

Jakie inne rodzaje odprawy sufitu jest aktywnie wykorzystywana:

 • Szeroki okap. Ten element nadaje sufitu postaci równań. Umożliwiają gipsowa. Freese - to zakończenie budowy a granica pomiędzy podstawą i pokład poziom.
 • Jednostajne powierzchni sufitu rozcieńczono kształty geometryczne, są zwykle masywne, wykonane z tej samej płyty gipsowo-kartonowej, uzupełnione przez światło.
 • Jeśli masz drewniany strop, wewnętrzne wykorzystujące specjalne szablony mogą być osobiście malowania powierzchni farbami akrylowymi. Te obrazy abstrakcyjne, stylizowany ornament roślin itp

Listwy całkowicie zmienić wygląd sufitówListwy całkowicie zmienić wygląd sufitów

Wygląda wspaniały sufit, ozdobiony licznymi modułami. To, na przykład zawieszony w odległości około 30-40 cm od sufitu kolorowych kół z drewna lub tworzywa sztucznego. Jednak ta opcja jest dobra dla wysokich sufitów.

Do głównych transformacji monolitycznego sufitu, spróbuj zrobić to wielopoziomowe. Może to być uzupełnione o konstrukcji łuków i zagłębieniach, ewentualnie zespoły jednak wysokość sufitu nie powinna być mniejsza niż 2,7 m, a przestrzeń dość miejsca.

Imponujące, inspirujące - nawet patrząc na sufitach biur, parkingów, muzeów, restauracji można wziąć pomysł na notatki i starają się realizować ją na powierzchni sufitu mieszkania.

Typy i warianty wykończenia sufitu (wideo)

Przeglądając wiele opcji fotoprimerov opinie, na pewno znajdziesz alternatywną konstrukcję sufitu, który jest odpowiedni dla Twojego domu.

Przemiany wewnętrzne!

Nowoczesne wersje wykończenia sufitu (zdjęcia wnętrz)

Zvezdnoe-nebo-nad-spalnym-mestom3edb44b574f450c4b3fcfd385f97abff211310533c01b64f35690fb5906493a9dd364f1590-1499581200794395561057163661504905560n43258451358002738gifbig

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 + = 30

Adblock
detector