Nowoczesny salon z poddaszem stylu: Charakterystyka elementów konstrukcyjnych – nwhistorycourse.org

The BlogDokonywanie loft stylu salonu sprawi, jedyne i niepowtarzalneDokonywanie loft stylu salonu sprawi, jedyne i niepowtarzalne Loft łatwo przełamać stereotypy, że gołe ściany - jest oznaką przewlekłej renowacji i klasyczne sofy nie mają miejsca w nowoczesnych wnętrzach. Dziś, strych sprytnie łączy w sobie klasyczne i nowoczesne materiały, urządzenia high-tech; wysokiej jakości, drogie meble tapicerowane i cegły bez cienia na mecie. Po długą drogę we wnętrzu strychu było wykazanie wysokiego poziomu życiowych właścicieli mieszkań, ich twórczej początku. Jakie szczególne cechy są nieodłączne w stylu loft i trzeba wziąć pod uwagę podczas dokonywania Living - przeczytać artykuł.


Wnętrze salonu w gołębniku

pokój dzienny projekt w stylu loft - to imitacja wnętrza pomieszczeń przemysłowych. Do pomieszczeń, urządzonych w tradycji loft charakteryzuje się wysokimi sufitami, bez okien i zakończonych wewnętrznych przegród, okien.

Jeśli zdecydujesz się zrobić żywym niestandardowe i niepowtarzalne, a projektanci powinni wybierać wszystko dla pokoju w stylu loftJeśli zdecydujesz się zrobić żywym niestandardowe i niepowtarzalne, a projektanci powinni wybierać wszystko dla pokoju w stylu loft

Ściany w salonie w stylu loft są często pozostawiane bez wykończenia: beton, beton lub baza gips najlepiej spełnia podstawowych zasad stylu. dekoracja sufitu zależy od ich cech: niskie sufity mogą być pomalowane na biało lub pozostawić bez leczenia, świadomie narażając szwy płyt, powierzchni podłogi do projektowania wysokimi sufitami, można użyć otwartych otworów, projekt, symulować drewna lub metalu ramek. Do wykończenia podłogi na strychu wszystkich użytych materiałów, które są związane z obiektów przemysłowych: drewno, beton, jastrych kamiennych płytek.

Oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych, w stylu loft zakłada lampy spoty, systemy torze, zawieszonych reflektorów. Tekstylia w salonie w stylu loft nie są mile widziane: do projektowania okien często korzystają z żaluzjami. Jak salonie elementów dekoracyjnych na strychu, można korzystać z różnych plakaty, na dużą skalę zdjęcie, graffiti, obrazy, rośliny, oryginalne figurki, armatury projektantów.


Meble w pokoju na poddaszu

Ponieważ styl loft charakteryzuje się wolna przestrzeń, meble w pokoju na poddaszu powinny być funkcjonalne i sprytnie strefowego przestrzeń. Ponadto, wybór sprzętu powinien być podyktowany stosowności zakupu: Loft znosi zaśmiecone miejsca, więc meble pokojowe powinny być wybrane tylko naprawdę niezbędne akcesoria.

Głównym przedmiotem wnętrza pokoju jest łóżko w stylu loft, więc jego wybór należy podchodzić ostrożnie i starannieGłównym przedmiotem wnętrza pokoju jest łóżko w stylu loft, więc jego wybór należy podchodzić ostrożnie i starannie

Centralne miejsce w salonie na poddaszu zajmuje sofę. Powinno być wygodne, wyglądają drogie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli fundusze na wystroju sali mogą być zapisywane, oszczędności na meble tapicerowane nie jest dozwolone. Odnosi się to również do sprzętu gospodarstwa domowego: poddasze wymaga użycia wysoce funkcjonalnych, nowoczesnych urządzeń i gadżetów, mających na celu ułatwienie życia i poprawy ich warunków życia.Wybór mebli tapicerowanych i do przechowywania przedmiotów zależy od upodobań właściciela mieszkania i pokoju cech: do małych pomieszczeń mieszkalnych nadające transformatorów sof, kompaktowe moduły do ​​dużych pomieszczeń - Triple, szerokie skórzane sofy, wysokie regały.

Loft życia dla małych mieszkań

Strych styl motto - bardziej wolna, otwarta przestrzeń, która wydaje się być niezgodne z małych mieszkań. Ale nic nie jest niemożliwe dla współczesnych projektantów dziś w sieci można znaleźć wiele zdjęć, udowadniając, że poddasze w stylu Chruszczowa - jest nie tylko możliwe, ale także stylowy i praktyczny.

Aby w pełni dokonać mieszkanie nowoczesne poddasze, warto pomyśleć o możliwościach przebudowy. Często właściciele Chruszczowa, wolą połączony salon, kuchnia. W tym samym czasie, to nasuwa się pytanie, przestrzeni zabudowy.

Nawet mały pokój może być zaprojektowany w stylu loft, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem przestrzeń projektNawet mały pokój może być zaprojektowany w stylu loft, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem przestrzeń projekt

Aby odróżnić obszary życia i kuchni na poddaszu można stosować:

  • Akcesoria kuchenne (jednostki mobilne, wbudowane w tablicach ściennych);
  • Różne tekstury w wykończeniu podłogi (np nadaje się do płytek kuchennych, kafle, wylewki betonowej, na salonie - parkiet, laminat, linoleum);
  • Intensywność światła (jasny, Centralny świecznik może być w pokoju i układy zawieszenia z punktowe - w kuchni).

Kuchnia na poddaszu nadaje masywny kaptur, elementy chromowane, powierzchni szkła, naczynia stałe prostych kształtach, „gołe” ściany. W jadalni znajduje się w kuchni i salonie. Idealnym celem byłoby, gdyby jak stół lub bar zapewniają niską pozostałą część przegród wewnętrznych. Aby narysować nie jest szczególnie wymagane pół-partition: kamień lub beton rama będzie idealnie pasować do ogólnego stylu loft.

Jak włączyć jedną sypialnią w nowoczesnym strychu

apartamenty z jedną sypialnią dostępne są również w projekcie stylu loftu. Jeśli pokój posiada balkon lub loggię, należy myśleć o ekspansji przestrzeni ze względu na wyburzenie ściany z drzwiami balkonowymi i ramy okiennej. W tym przypadku, balkon lub loggia powinny być przeszklone i zaizolowane. Szklenie najlepiej jest wybrać panoramiczne okna z ram aluminiowych. Część ściany z drzwi balkonowych jest wyposażona w grzejniki. Nie jest konieczne do tego, aby porzucić ideę rozbudowy przestrzeni: ściany baterii można pozostawić w ścianie semi-działowej. Decyzja ta nie tylko wizualnie zwiększyć przestrzeń, ale również rozwiązać problem zagospodarowania przestrzennego pomieszczeń. Ponadto, grzejniki będzie imponujący element dekoracyjny: dla stylu loft cechuje otwartość i naturalność przekazu, więc ukryć baterii do specjalnych paneli lub pomalować je biały klasyczny - nie musiał.

Strych styl jest odpowiedni dla jednopokojowym mieszkaniu z sąsiedniej kuchni i salonie, które mogą być wydane w jednym kolorzeStrych styl jest odpowiedni dla jednopokojowym mieszkaniu z sąsiedniej kuchni i salonie, które mogą być wydane w jednym kolorze


Wystrój małej przestrzeni powinna spełniać te same podstawowe zasady stylu:

  • Ściany mogą narazić na murze, betonie lub gipsu;
  • Odpowiednie do podłóg surowego drewna, betonu jastrychu, laminat lub parkiet;
  • Sufit powinien być pozostawiony naturalne.

Dla stylu loft Nie zaleca się korzystania z cokołu, stropy, ukryć kable i przewody.

Przy wyborze mebli powinien udać się do prostoty i funkcjonalności: Wolę transformatory sofy, minimalistyczne obudowy modułowe. Łóżko może być wyjęte na loggię. Na terenie obiektu zagospodarowania przestrzennego odpowiednim szkle, ścianach działowych GK, elementów meblowych.

Loft pozwala wybrać akcesoria swobodnie, bez obecności jego kształt, kolor i charakter.

Przytulny salon w stylu loft-(wideo)

Loft - nowoczesny, oryginalny styl, który jest używany w projekcie mogą obsługiwać zarówno przestronne apartamenty, a także właściciel małego mieszkania. Główną zaletą tego stylu - swoboda wyboru elementów dekoracyjnych i akcesoriów, otwartej przestrzeni i komunikacji, gospodarki, brak wykończenia. Styl loft jest dostępna dla wszystkich, a wnętrze w tym stylu zawsze okazuje się wyjątkowy. Idź na całość! I nigdy nie będziesz rozczarowany w projektowaniu własnego salonu!


salon konstrukcja w stylu loft (wnętrze zdjęcia)

1min92-128min72e8542a4154deecf0674d885d35810min912min1015min9Dizajn-interera-v-ramiak-loft kvartiry-57-kv M112016-05-25-5745d79a9d174

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − 33 =

Adblock
detector