Nowoczesne wzornictwo małe sypialnie: 5 prostych kroków – nwhistorycourse.org

The Blogmały projekt sypialnia powinna być przytulne, wygodne i funkcjonalneZaprojektować mały sypialnia powinna być przytulne, wygodne i funktsionalnymObustroit mały obszar nie jest tak łatwe, trzeba wziąć pod uwagę, ile funkcjonalne w pomieszczeniu, które będzie można tam robić to, co jesteś przyzwyczajony do tego, czego nie można zrezygnować - tak na wszelki wypadek, zasadności tych przedmiotów wnętrze jest optymalna. Jeśli nowe elementy mebli nie każdy może sobie pozwolić, piękne sypialni można uzyskać bez dużych nakładów inwestycyjnych, najważniejsze - aby przemyśleć każdy szczegół i jest stylowym rozwiązaniem.


Bardzo mała sypialnia w mieszkaniu: co zrobić

Odpowiedź brzmi - poszukaj niedrogie sposoby wizualnie zwiększyć przestrzeń. Nie można zrobić mały plac dwa razy, ale kilka sztuczek może również przyczynić się do optycznie powiększyć materiał pokojową.

Rozszerzanie przestrzeni prawidłowo

Złudzenie dużej przestrzeni powstaje:

 1. Wraz z usunięciem małych sypialni wszystkie małe przedmioty - zaśmiecać półki, komody, stoły opatrunku drobiazgi i akcesoria, w tym przypadku nie jest konieczne, usuwając z pola widzenia wszystkich małych przedmiotów, najpierw stworzyć iluzję przestrzeni.
 2. Rezygnacja z nadmiaru mebli - zdjąć szuflady, stolik nocny, umieścić płaską jednostkę jako pożądane, gdzie razem i pościel, i to, co zostało zapisane w klatkę piersiową.
 3. Lustra i odblaskowe elementy wewnętrzne - taka poprawa działa na efekt zewnętrzny, więc jeśli oddalają się od siebie trochę mały obszar na granicy.
 4. Wreszcie, kolorystyka. Ciemne kolory, kolorowe rysunków i grafik - to wszystko planistyczne „nie lubi”. Naturalnie, myśleć o tym, jak zorganizować pokój w jasnych kolorach.

Większość spetsialstov radzą, aby korzystać w małych pomieszczeniach jasnych kolorachWiększość spetsialstov radzą, aby korzystać w małych pomieszczeniach jasnych kolorach

Jak umeblować małą sypialnię mądrze

Jeśli potrzebujesz telewizora w sypialni i niech go powiesić na ścianie, dodatkowa szafka nie jest dokładnie potrzebne w tym materiału.


Jeśli masz szafę w sypialni, powinna ona być bardzo praktyczny projekt - duża nisza dla wieszaków i szuflad i innych małych przedziałów, gdzie można umieścić wszystkie małe rzeczy. Istnieje również mogą być wysyłane ozdobne kosze z małych rzeczy, które kiedyś stanąć na głowie.

Częściowo można użyć parapecie, która wydała swój dekoracyjny stołu. Masywne łóżko nie wybiera - wizualnie będzie to obciążenie wygląd pomieszczenia.

Lekki kompaktowy meble - jest to główny wymóg, który sprawi, że sypialnia trochę bardziej wizualnie.

Aby wybrać najlepsze wnętrze dla małej sypialni proszone są starannie rozważyć każdy szczegół w projektowaniuAby wybrać najlepsze wnętrze dla małej sypialni proszone są starannie rozważyć każdy szczegół w projektowaniuMały projekt sypialnia, zdjęcie 2017

We wszystkich nowoczesnych akcesoriów sypialni są tak samo ważne, ale w tym przypadku muszą wziąć całą uwagę na sobie. Od małych rzeczy nie będzie działać, ale spektakularne panele obraz lub tryptyk na ścianie może odwracać uwagi od wielkości pomieszczenia.

Wskazówki dla nowoczesnej sypialni 2017:

 • Trzeba ustawić meble tak, że strefa wolna od rzeczywistego tak duży, jak to możliwe;
 • Między meble nie mogą być wolnego miejsca, to może stać tyłem do siebie, ale jeśli jesteś tak wolny środek sali - to najlepszy sposób, aby wizualnie zwiększyć przestrzeń;
 • Duże zdjęcia na tapecie, tekstylia, tapicerka - duża bana: it „posiłki” poczucie przestrzeni;
 • Monochromatyczne tkaniny - najlepszy projekt opcja mała sypialnia;
 • Jeśli mówimy o tapetę, wybierz Drukuj z poziomym wzorem;
 • Wejście do sypialni NIE bałaganu - przestrzeń od wejścia do przeciwległej ściany, najlepiej, powinna być otwarta;
 • Krzesła i regały w małej sypialni - zbyt dużo, to zawęża przestrzeń, dzięki czemu jest bałagan.
 • Podobnie, nadmiar będzie łóżko z baldachimem - zajmie wolne miejsce na poduszki dekoracyjne, zbyt, jest opuszczony.

Wyposażanie małej sypialni nie warto zaśmiecać zbędnych przedmiotówWyposażanie małej sypialni nie warto zaśmiecać zbędnych przedmiotów

Opcje dla małej sypialni: sztuczki projektowe

Innym dobrym rozwiązaniem - 3D zdjęcia lub tapety które zmieniają wizualną percepcję przestrzeni, a to złudzenie na Twoją korzyść.

Wyprowadzić z pokoju stoi roślin doniczkowych - oni również jeść miejsce. I w ogóle nie zaleca się umieścić rośliny w sypialni, bez względu na to, jaki rozmiar jest.

Grube zasłony ciemnej tonacji - również złym rozwiązaniem. Materiał na małej sypialni powinny być lekkie i przewiewne. Jeśli chodzi o kolor, zawsze ratować sytuację, pastelowych kolorach.

Z dużego dywanu jest porzucenie na rzecz mniejszych, ponownie w pastelowych kolorach, torami.

Przy okazji biżuterii, producent akcesoriów w sypialni powinna być taka, która jest wystarczająca.

W tej roli może być:


 • Nocne dywan;
 • Jasne poduszki na łóżku;
 • Piękny odcień;
 • Lustro tabeli;
 • Storck.

Obraz na ścianie lub tapet - świetny sposób, aby odwrócić uwagę od małego rozmiaru pokojuObraz na ścianie lub tapet - świetny sposób, aby odwrócić uwagę od małego rozmiaru pokoju

Niektóre z elementów wystroju, aby ich własne ręce. Na przykład, włączenie tkanki miękkiej w tabeli wytwarzania płyt na ścianie, a nawet ścieżka może być wykonana z odpadków - jest bardzo modnej.

Małe poddasze sypialnia z łóżkiem na poddaszu

Loft łóżko - wybawieniem dla wszystkich kreatywnych ludzi, którzy nie lubią trywialny decyzję. Twoje łóżko jest prawie pod sufitem, czyli maksymalna funkcjonalność, można użyć opuszczone przestrzeń pod nią.

Pokój z poddaszem łóżka - alternatywne rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni pomieszczeniaPokój z poddaszem łóżka - alternatywne rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni pomieszczenia


Nie można umieścić szafę, biurko komputerowe, komody, regały, lub umieścić inny podkład - mała sofa.

Loft łóżko często u dzieci, ze względu na ich sporządzania dzisiaj tak bajecznie, że dziecko będzie zadowolony z tego rozwiązania łóżka. To miejsce wolne do innych mebli.

Loft łóżko w pokoju dzieci (wideo)

W małej sypialni może być lekki, wygodny, świeże i wygodne. Kolor rozwiązania, właściwe planowanie i precyzja w doborze akcesoriów będzie wykonać zadanie.

Udana aranżacja!

Konstrukcyjne małe sypialnie (zdjęcia)

1-29-1f332a8e87ab14a3e711fe83ed7d-41-61-601-640-1280x720-small-space-sypialnia pomysły-the-home-sitter-69500-130119royalpenthouseii01-6546854869-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

83 − 77 =

Adblock
detector