Nowoczesna szafa w przedpokoju: zdjęcia wewnątrz i na głębokość 40 cm – nwhistorycourse.org

The BlogSzafy wyposażone we wszystkie niezbędne składniki, przeznaczone do przechowywania odzieży, obuwia i artykułów gospodarstwa domowegoSzafy wyposażone we wszystkie niezbędne składniki, przeznaczone do przechowywania odzieży, obuwia i artykułów gospodarstwa domowego Nowoczesne komfortowe szafa w przedpokoju trwa zwykle nie wiele miejsca, ale wewnątrz jego treści, co do zasady, zaspokaja potrzeby właściciela. Kompaktowy, przestronne, wygodne, i oczywiście, piękne - będzie to nowoczesna szafa.


Plusy Ścianki w korytarzu

Ważnym punktem - bez względu na korytarz (kształt i wielkość), można znaleźć szafkę że będzie tak, aby uwolnić tak dużo miejsca jak to możliwe. W związku z tym, bardzo zyskowne szafy narożne. Nisze mogą być również zamknięte szafki lub elementy szafy.

Wśród zalet szafy należy zauważyć dobrą wydajność, trwałość i doskonały wyglądWśród zalet szafy należy zauważyć dobrą wydajność, trwałość i doskonały wygląd

Dalej - konstrukcja obudowy jest taka, że ​​umożliwia bardzo wydajny miejsca użytkowania. Jeżeli po szafka poprawnie, można ukryć, na przykład komunikacja - rur i pionów (jeśli, oczywiście, jest w korytarzu).

Kolejny punkt - projekt. Dobrze dobrane ubrania podkreślają piękno dekoracji i będzie samowystarczalny element dekoracyjny. I opcje w zakresie projektowania, dzisiaj jest naprawdę dla każdego.

Co może być wypełniona szafę w przedpokoju

Obłożenie przyszłego gabinetu będzie zależeć od potrzeb. Jest jedna rzecz, jeśli w szafie wisi ogóle wszystko odzieży wierzchniej wszystkich członków rodziny, a jest wart cały but. Jak torby podróżne, pudełka, kapeluszy i innych dziedzinach. Inną rzeczą, jeśli jest miejsce na takie rzeczy w innych częściach domu. Ale zazwyczaj wypełnienie szafki w korytarzu o tym samym.


Przechowywać w korytarzu:

 • odzież na zewnątrz;
 • galeria butów;
 • nakrycia głowy;
 • torby;
 • Rękawiczki, czapki i inne akcesoria;
 • Narciarstwo, łyżwiarstwo i inne rzeczy.

Szafa może zawierać szuflady, wieszaki na ubrania i półki do przechowywania lub ręcznikówSzafa może zawierać szuflady, wieszaki na ubrania i półki do przechowywania lub ręczników

Ale zdarza się, że musi być przechowywany w polach Sali dokumentów, sprzętu, a wszystko to bez ubrania na górę rzeczy. Na to zależy od sprzętu i głębokość szafy. Oczywiście, nie wszystko pasuje do małego korytarza, ale opłacalna, wygodny układ może być tutaj.Opcje: szafy w przedpokoju, wewnętrzne wypełnienie

Do szafy było łatwiejsze w użyciu, jego treść zostanie podzielona na trzy strefy - górny pas, środkowy i. odpowiednio niższa. Najmniej dostępny jest słusznie uważane górna strefa. Jest logiczne, że będzie on używany do rzeczy, które są rzadziej potrzebne. Zazwyczaj jest to półka dla dużych walizek jakiegoś sezonowej odzieży i innych rzadko używanych przedmiotów.

Ale, aby zmaksymalizować funkcjonalność powinna być strefa środkowa - przechowywane rzeczy tutaj codziennie. W tym obszarze są często drążek na wieszaki. Cóż, jeśli masz możliwość umieszczenia kilku prętów. Jeden - dla długich płaszczach, drugi - dla krótkich kurtkach itp

Szafy zawiera specjalną metalową rurkę lub aluminium, który jest wygodny do zawieszenia wieszaka z wierzchniejSzafy zawiera specjalną metalową rurkę lub aluminium, który jest wygodny do zawieszenia wieszaka z wierzchniej

Jeśli rodzina ma dzieci, to będzie wygodny układ, w którym dzieci same będą w stanie dotrzeć do tej samej półce lub pręta. Oznacza to, że niektóre części obudowy powinny być dostępne dla dzieci. Tak będzie łatwiej nauczyć je, aby dbać o swoje rzeczy, a nie rzucać się na ławce z napisem „Nie trzymaj się wieszaków.”

W strefie środkowej również szuflady na czapki i inne akcesoria, haczyki na torby i klucze. Dobrze, celem dolnej strefie - buty. Dobrze umieścił ją w specjalnych działach. Dla obuwia dziecięcego, pożądane jest, aby mieć oddzielny rozdział. Ponadto, odkurzacz może być przechowywany w dolnym obszarze płyty, do prasowania. Taki podział na strefy - najbardziej praktyczne wykorzystanie szafy w korytarzu.

Projektowanie wnętrz korytarzu szafa

Obowiązkowe elementem każdej garderoby - półki. Ten stały system oczek lub przesuwane. Stałe lub wbudowane półki przeznaczone są do różnych rzeczy - ciepłe ubrania, czapki, pudełek i innych drobnych przedmiotów. Półki te są bardzo silne, są one w stanie wytrzymać znaczne masy (do 70 kg).

Wysuwane półki - do ważnych informacji, dokumentów, apteczki itp Sugerują zawartość przeglądu, że jest jakiś wybór. Nie może być przechowywane rękawice i rękawiczki, paski i akcesoria, które mamy do wyboru pewną sezonie.

Projektowanie wnętrz zależy od typu modelu, a materiał, z którego wykonany stojakProjektowanie wnętrz zależy od typu modelu, a materiał, z którego wykonany stojak


Mesh półki nie występują tak często - ale są też bardzo praktyczne. Na przykład, nie można przechowywać krawaty, paski, szelki. Najtańszy mechanizm wysuwny będzie rolek. Ale mechanizm rolkowy nie nadaje się do przechowywania ciężkich przedmiotów.

Pomysły na szafę w przedpokoju

Szafa może być nie tylko wąskie i szerokie, długie i zwarte. Istnieją inne warianty konstrukcji szafki do przedpokoju. Wybrać taki, który będzie akcentowa korytarz mety, a nie stać się kłopotliwe rzeczą w przestrzeni.

Opcje szafy:

 • Standardowe prostokątny. Dwa, trzy lub więcej drzwi przesuwne mogą znajdować się w szafie.
 • L-kształtny. Dwie szafy w tym przypadku umieszczone pod kątem do siebie. Końce następnie będą się stykać.
 • forma trójkąt. Szafa jest umieszczony pod kątem, obejmuje całą fasadę, ponieważ byłoby to „odcięte”, jeden z rogów pomieszczenia.
 • Trapez. Konstrukcja ta ma dodatkowe półki boczne.
 • Promień lub zaokrąglony kształt. Trochę zagubiony w pojemną szafę, ale konstrukcja jest bardziej skuteczne.

Doskonałym rozwiązaniem jest zainstalowanie reflektorów w komorze-closetDoskonałym rozwiązaniem jest zainstalowanie reflektorów w komorze-closet

Jest uważany za najbardziej kompaktowa konstrukcja w kształcie litery D, a za rogiem jest słusznie nazywany najbardziej funkcjonalny. Ale wybór zależy nie tylko od gabinetu praktyczność, ale jego spektakularne estetyki. Ponieważ wszystkie kryteria brane pod uwagę.

Nowoczesne szafy w korytarzu: odległości 40 cm (wideo)


Szafa - zmierzyć się z korytarza. Na zewnątrz, powinna być w harmonii z wykończeniem i wielkości sali, a wewnątrz jest dość przestronne i wygodne.

Powodzenia w wyborze!

Przykłady szafy w korytarzu w 40 cm (foto)

203513-51921-05-5410147322-21121192526zoom2113

Leave a Comment

Your email address will not be published.

16 + = 24

Adblock
detector