The BlogNa niewielkiej przestrzeni doskonałym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce zostaną połączone salonem i kuchniąNa niewielkiej przestrzeni doskonałym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić miejsce zostaną połączone życia i kuhniKuhnya w Chruszczowa zawsze jest małe, więc zrealizować wszystkie swoje życzenia i pomysły dostępny jest trudne. Dlatego wiele osób woli połączyć kuchnię z sali. Taka konstrukcja ma wiele zalet, z których główne są uważane za rozszerzenie wolnej przestrzeni kuchennej, wizualnym przedłużeniem salonu, obecność oryginalnego projektu. Połączona kuchnia i salon będzie stworzyć wrażenie większej przestrzeni. Ponadto, pomieszczenie będzie światło i dźwięk. Konstrukcja ta jest uważana za bardziej wygodne i ergonomiczne. Naprawa i Chruszczow w związku kuchnia z pokojem dziennym pozwala na wykonywanie bardziej komfortowe mieszkanie, jak to pomoże rozszerzyć granice meble i małych kuchniach wielkości przejść do salonu.


Jak urządzić pokój dzienny z kuchnią w Chruszczowa: zdjęcia

Łącząc kuchnię z życiem w dość małym mieszkaniu Chruszczowa pomaga uczynić interesującą i unikalną przebudowę, pozwalający zrealizować wszystkie swoje pomysły w rzeczywistość. Po niektóre ściany zostaną rozebrane, można uzyskać pewien rodzaj kawalerce. Następnie trzeba ostrożnie myśleć o projektowaniu salonie, jednak nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Aby wnętrze było stylowe i piękne, trzeba przemyśleć wszystko prawidłowo i mieć miejsca zabudowy.

Oryginalny i ciekawy pomysł wystarczy rozważyć izolacja kuchnia z pomocą dekoracyjny lakierowanych drewnianych listew, które mogą przejść przez ściany i sufit. W tym przypadku, listwy ozdobne powinny być łączone z elementami mebli.

Kanciasty piękny kanapa mogłaby służyć stylowy separator sąsiadujący z salon, kuchniaKanciasty piękny kanapa mogłaby służyć stylowy separator sąsiadujący z salon, kuchnia

zagospodarowania przestrzeni można przeprowadzić w inny sposób, w szczególności takich jak:

 • Wybór z oświetleniem;
 • Wybór z baru;
 • Izolacja podium;
 • Izolacja sufitów wielopoziomowych i wiele innych metod stref.

Obszar roboczy w kuchni i salonie mogą być identyfikowane przy pomocy dobrze naświetlone oświetlenia. W tym przypadku, w salonie musi być centralną oświetlenie wiszący żyrandol i kuchnia rysować za pomocą reflektorów. Po zburzeniu muru znajduje się pomiędzy kuchnią i salonem jest możliwe aby umieścić pasek na tej linii. Będzie to jednocześnie stworzyć pewną iluzję zunifikowanej przestrzeni, ale również przyczynić się do oddzielenia obszaru roboczego w kuchni.


Że podczas gotowania zapachów nie rozprzestrzeniają się w całym mieszkaniu można oddzielić kuchnię i pokój dzienny, ustawienie drzwi przesuwne. Przestrzeń kuchni i salonu można udostępniać i wykorzystywać podium. Jest to dość trudne do przeprowadzenia prac remontowych, ale wynik jest niesamowity projekt. Ponadto, często dla kuchni zagospodarowania przestrzennego i salonie dekoracji stosować wielopoziomowe sufity. Okazuje się niesamowitą doskonały efekt, który podkreśla delikatność i oryginalność przestrzeni.

Ważne! Kuchnia połączona z pokojem dziennym, co znacznie upraszcza proces organizowania uroczystości i recepcji.

Ciekawa kuchnia, pokój dzienny z Chruszczowem: projektowania, zdjęcia, style

Jeśli kuchnia jest mała, to jest możliwe, aby połączyć go z salonu. W tym przypadku, to usuwa się mur, który oddziela dwa pokoje. Okazuje się jedną wspólną przestrzeń, co jest bardzo ważne, aby prawidłowo zorganizować, aby uzyskać piękny i stylowy wystrój pokoju.

Aby kuchnia, pokój dzienny był wygodny i wygodny, konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem projektowania takich obiektówAby kuchnia, pokój dzienny był wygodny i wygodny, konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem projektowania takich obiektówPrzed wybrać najbardziej odpowiedni styl do dekoracji salonu z kuchnią, trzeba pamiętać, że wnętrze musi być w pełni odpowiedzialne przed takimi zasadami jak:

 • wygoda;
 • minimalizm;
 • Funkcjonalność.

Jednym z najbardziej aktualnych stylów, można zaaranżować pokój dzienny z kuchnią, uważany stylu country. To wnętrze charakterystyczny komfort, gdyż zakłada zastosowanie naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów.

Ponadto, w takim pomieszczeniu będzie bardzo dobrze style:

 • klasyczna;
 • High-tech;
 • Minimalizm.

Oznacza to obecność niewielkiej ilości mebli i minimum dekoracji. Nie zbyt dużo przeciążać wnętrza salonu połączonego z kuchnią, jak pokój tak mały.

Jak wybrać meble do kuchni, salonu w Chruszczowa

Kombinacja kuchnia i salon w mieszkaniu pięciopiętrowym z pierwotnego projektu, powinna ona być bardzo umiejętnie podejść do aranżacji takiego pomieszczenia. Wykonując wykończenia i aranżacji salonu powinny być dobrane meble, które będą maksymalizować funkcjonalny i będzie miał niewielki rozmiar.

Nowoczesny i funkcjonalny zestaw mebli pomogą dokonać kuchnia, pokój dzienny jest nie tylko praktyczne, ale również wygodneNowoczesny i funkcjonalny zestaw mebli pomogą dokonać kuchnia, pokój dzienny jest nie tylko praktyczne, ale również wygodne

W szczególności, taka przestrzeń może pasować idealnie:


 • Meble Modular;
 • meble kuchenne;
 • Licznik bar;
 • Kanapa.

Konwencjonalne zwykłej żarówki najlepiej jest wymienić reflektory. Okna mogą być wykorzystane półprzezroczyste zasłony, które pomogą zwiększyć łączną liczbę wizualnej przestrzeni pokoju.

Najlepsze materiały wykończeniowe do kuchni do sali w Chruszczowa: Projektowanie i Foto

Każdy chce żyć w jak najbardziej komfortowych warunków dla siebie. Dlatego dla kuchni i salonu w Chruszczowa idealnym rozwiązaniem będzie ponowne planowanie, jak to połączyć dwa pokoje i znacznie zwiększyć przestrzeń.

W tym przypadku bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni meble to nie tylko stylistyczne pokoje decyzji, ale materiały wykończeniowe:

 • sufitu;
 • Paul;
 • Ściany.

Szczególną rolę we wnętrzu sąsiednim salonie-kuchnia odgrywa wykończenia sufitu i podłogiSzczególną rolę we wnętrzu sąsiednim salonie-kuchnia odgrywa wykończenia sufitu i podłogi


Aby pokój w Chruszczowa wyglądał stylowe, piękne i modne, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do jaśniejszych odcieni. Zapalniczka zakończy ścian, sufitu i podłogi, pokój będzie wyglądał bardziej obszerne.

Jako materiały wykończeniowe do ścian idealne warianty mogą być:

 • Tapety do malowania;
 • Prawdziwe zdjęcia;
 • Dekoracyjny tynk;
 • Tekstylia;
 • Ciecz tapety i wiele innych materiałów.

Aby wizualnie podnieść powierzchni sufitu, można ozdobić swój pokój dekoracyjnych opraw oświetleniowych i od podłogi do sufitu. Takie stropy oświetlenie pomoże dają efekt sufity 3-D. Nie mniej piękne i spektakularne będzie wyglądać prostokątne obrazy i zasłony wykonane z lekkiego materiału. Jako specyficzny podział na strefy pokoju i nadanie mu określonego stylu, można użyć roślin w dużych donicach lub dekoracyjne eleganckim metalowym stojaku.

Wszystko na podłodze mogą być wykonane z różnych materiałów wykończeniowych. W kuchni, można użyć płytki lub linoleum, i jest idealny dla laminatu lub dywan w salonie.

Przytulny projektowanie kuchni, połączona z pokojem dziennym, w Chruszczowa (wideo)

pokój dzienny z aneksem kuchennym, cieszy się dość dużym zapotrzebowaniu na, ponieważ takiej kombinacji, to jest możliwe, aby zwiększyć przestrzeń w pokoju dużo i wcielać wszystkie najbardziej śmiałych i oryginalnych pomysłów na dekorowanie przestrzeni.

projektowanie kuchni, połączona z pokojem dziennym (wnętrze zdjęcia)

3 3-kuchnia-pokój dzienny 10min5 25min3 18min10 439 47 5603c4487ca61 503509 13165162430625

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 2 = 4