Nowoczesna konstrukcja zdjęć gipsowo-kartonowych na sufit Sali – nwhistorycourse.org

The BlogNowoczesna konstrukcja z płyt kartonowo-gipsowych na suficie jest idealny do każdego pomieszczenia we wnętrzuNowoczesna konstrukcja z płyt gipsowych na suficie jest idealny dla każdego wnętrza komnateDlya wielu sufitu - jest to końcowy punkt naprawy, ale dla pewnej kategorii właścicieli to jest punkt wyjścia. Oznacza to, że najpierw sufit, a następnie podporządkowane inne elementy do niego. Photo Gallery umożliwia określenie wyboru, przede wszystkim nacisk pada na konstrukcji sufitu.


Korzyści sufit gipsowo-kartonowej w hali

Arkusze trójwarstwowe, złożone metody sandwich - w rzeczywistości jest to płyta gipsowo-kartonowa. Odpowiednio, wykonane z płyty gipsowej i przyjaznego dla środowiska materiału, bezwonny, że samo w sobie mówi o nieszkodliwości konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych.

Aby utworzyć płaskie sufity płyt kartonowo-gipsowych - świetnym rozwiązaniem dla sufit z oświetleniem - jeden z najlepszych. To pozwala na wykonywanie pięknych sufity kręcone, a nawet w małym mieszkaniu, tak aby stworzyć dość wyrafinowane wnętrze. 

Płyty gipsowo-kartonowe są uważane za bardzo podatne na zmiany, ale jednocześnie silne - co sprawia, że ​​można zrobić więcej niż prostym klasycznym wzornictwie, ale także powtórzyć próbek wysokiej dekoracjiPłyty gipsowo-kartonowe są uważane za bardzo podatne na zmiany, ale jednocześnie silne - co sprawia, że ​​można zrobić więcej niż prostym klasycznym wzornictwie, ale także powtórzyć próbek wysokiej dekoracji

Zalety materiału:


 • Odnosi się do materiałów, z właściwości przeciwpożarowych;
 • Zgodnie z płyty gipsowo-kartonowej boazerii jest łatwy do ukrycia komunikacji;
 • Materiał jest łatwy do zainstalowania;
 • Uszkodzony obszar jest łatwe do wymiany.

I, oczywiście, nie można powiedzieć o zmianę jego wykończenia - sufit może być i pomalować i ozdobić tapetą.

sufitów gipsowo-kartonowych z rękami: hala o warunkach zabudowy

Wymowne zdjęcia pokazują jak strefy przestrzeni pomieszczenia przez sufit. Pomaga to w prostych technik projektowych.

Dużą rolę w suficie pomieszczenia odgrywa stref podświetleniaDużą rolę w suficie pomieszczenia odgrywa stref podświetleniaPokój zagospodarowania pomocą sufitu gk:

 • belki - nie jest to najbardziej popularna opcja, ale możliwe, prosty, pojedynczy poziomu sufitu płyt gipsowo-kartonowych. Muszą być uwzględnione wizualnie lekceważyć sufit.
 • wielopoziomowy sufit. Bardziej wyraźnie oddziela jeden pokój z innego obszaru. Jeśli masz kuchnia-salon, potem niedoszacowanie sufit w kuchni nie będzie trzeba myśleć, a to ka wizualnie podzielić pokój.
 • Inny kolor i tekstura sufitu. Bardzo ważne jest, aby ciężar sufitu, nie sprawiają, że kłopotliwe ze względu na ciemnych lub jasnych kolorach.

jadalnia lub obszaru kanapa może być wyznaczony żyrandol nie strefę centralną - reflektory.

Dwupoziomowe sufity gipsowe na sali: opcje

Rodzeństwo sufit - to klasyczny, ale wygląda dość proste. Trey sufity - to złoty środek, nie jeść bardzo wysokość pomieszczenia, a nie wydaje się banalne.

Można użyć Rysunek Rysunek papier cieczy i specjalnie dla duplex dekoracji sufituMożna użyć Rysunek Rysunek papier cieczy i specjalnie dla duplex dekoracji sufitu

Co przekształca proste, ale sufit dwupoziomowy? Jedną z opcji - oprawy rastrowe. Masz dwie opcje: Lampy stosowanie różnych kolorach, które tworzą pewną grę światła, lub myśleć ciekawy układ urządzeń. Można, oczywiście, aby połączyć obie opcje, ale na małej przestrzeni może być wielki ładunek dekoracyjny.

Jeśli opcja nie wydaje się świecić do oryginału, może być mądry, aby skręcić w technice malarstwa objętościowego?

Płyta gipsowo-kartonowa konstrukcja sufitu w sali: gwiaździste niebo z rękami

Ten romantyczny projekt stał się popularny przez długi czas, a jeszcze jego żądanie nie zostanie zmniejszona. Wygląda to naprawdę miły i nie banalne, ale raczej projekt dla osób ze skłonnością do kontemplacji, filozofowania.

Sufit „gwiaździste niebo” jest najczęściej obsługiwane przez ekspertów, ponieważ nie każdy może sobie poradzić z takim wysoce artystycznej prowokacjiSufit „gwiaździste niebo” jest najczęściej obsługiwane przez ekspertów, ponieważ nie każdy może sobie poradzić z takim wysoce artystycznej prowokacji


Jak zrobić sufit:

 • Pomaga lekki silnik - małe pudełko z halogenu, lampy LED.
 • Zgodnie z płyt gipsowo-kartonowych ukrywa światła generatory, zgodnie z aspektami prowadzących światło rozprasza światło. Przędze są elastyczne, łatwo wyciągnąć je.
 • Ale można zrobić mniej uciążliwe zadanie - aby wziąć farby fluorescencyjne, a stosuje się go do sufitu. To nie jest widoczny w ciągu dnia, ale w nocy otworzyć i gwiaździste niebo.

Ten rodzaj konstrukcji pomoże Ci nie tylko poczuć pełny relaks i komfort, ale także cieszyć się pięknem gwiaździstego nieba.

Rama i ukośne sufity wykonane z płyt gipsowo-kartonowych w hali

Istnieje kilka rodzajów rejestracji sufitów podwieszanych, a wśród nich dwa są bardziej powszechne - rama i przekątnej.

płyty gipsowo-kartonowe sufitowe ramy jest kwadratem lub regularny kształt lub kędzierzawy.


Każdy poziom przekątnej ramy i sufitów podwieszanych często ogólnie wyprofilowane i falisty kształtKażdy poziom przekątnej ramy i sufitów podwieszanych często ogólnie wyprofilowane i falisty kształt

Przekątnej sufit - podział powierzchni stropu w połowie każdego poziomu. Kształt może być pofalowana.

Istnieje również strefowy typ sufitu, który jest przydzielony pewną część pokoju - koncentruje się na nią.

Montaż nowoczesnych sufitów wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych w hali

Każdy pomysł jest dobry, gdy realizacja idei zupełnie technicznie.

Tak, sufit płyty gipsowo-kartonowej obejmuje:

 • Wstępne przygotowanie powierzchni sufitowej, eliminując odkształcenia;
 • Układ stosowania dla każdego poziomu stropu;
 • Zabezpieczanie sufitu pierwszego poziomu;
 • Montaż pierwszego stosu;
 • Poszycie GCR pierwszego poziomu;
 • Montaż i okładziny z drugiego poziomu;
 • Uszczelniania spoin, ich wzmocnienie, tynk;
 • Przygotować otwory dla lamp, światła instalacyjnych;
 • Wykończenie sufitu.

Zawieszane, sufity podwieszane i konstrukcje sufitowe dokonywane na podstawie fotoprimerov, ale biorąc pod uwagę cechy swoich pomieszczeń.

Montaż sufitów kartonowo-gipsowych rozciągnięte płótno (wideo)

sufity gipsowe mogą już sobie pozwolić na wiele - projekt został udostępniony. Zbadać zdjęcia, oceniać wszystkie czynniki należy rozważyć, czy można dokonać żądaną ramkę i schować go bez wskazówek ekspertów.

Wszystko musi udać!

sufity gipsowe we wnętrzu (zdjęcia)

12345679108

Leave a Comment

Your email address will not be published.

82 − = 72

Adblock
detector