Niszowych płyt gipsowo-kartonowych na zasłony z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogUzupełniają projekt pokoju i dodać skórkę do pomoże niszę dla zasłonUzupełniają projekt pokoju i dodać skórkę do pomoże niszę dla shtorEst dużą liczbę atrybutów w salonie, które ją uzupełniają i ogólny wygląd pomieszczenia. Gzyms, na którym zamontowane są rolety nie zawsze są dostosowane do wystroju wnętrz. będzie pochodzić z pomocą niszy wykonany według oryginalnego projektu. Jest w stanie ukryć okapu listwy, haczyki, pierścienie i inne elementy złączne do żaluzji, od wścibskich oczu. Jest to praktyczne i wygodne. Można stworzyć wrażenie schodząc zasłony z sufitu. Produkuje nisza jest zwykle wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. Materiał ten posiada wszystkie niezbędne cechy do budowy niszy dowolnej złożoności.


Dlaczego Niche płyt gipsowo-kartonowych pod okapem

Jeśli pokój pokleit piękne tapety, są plastikowe okna, powiesić zasłony nadaje się, w tym przypadku konieczne jest, aby myśleć o niszy płyt kartonowo-gipsowych. Itself zasłony wygląda ładnie, ale opona może zepsuć całą jej wygląd. Dlatego wymyślił niszę dla dekoracji wnętrz.

Nie stosować tapety ukryć kształtek z tworzyw sztucznych. Taka opcja nie zawsze jest wykończenie wygląda dobrze. Zazwyczaj wygląda śmiesznie i rude.

Z pomocą niszy może być ukryte półki, które wisiały zasłony pierścieni lub haków. I to zrobić estetycznie i prawidłowo. Jeśli pomieszczenie ma błyszczącą sufitów, nisza stanie ukryć całą konstrukcję nośną zasłony i nie zostaną odzwierciedlone w nich.

Niszowych płyt gipsowo-kartonowych mogą pełnić funkcję dekoracyjną lub maskującejNiszowych płyt gipsowo-kartonowych mogą pełnić funkcję dekoracyjną lub maskującej

Niszowych płyt gipsowo-kartonowych jest w stanie wykonywać dwie funkcje:


 • dekoracyjny;
 • maskowanie;

Nisze są używane do maskowania przewodów, jeśli masz rolety z napędem elektrycznym. W tym przypadku, wszystkie mogą być ukryte pod pudełku. Urządzenie z mechanizmem będzie brzydko wyglądać, jeśli nie jest ukryte.

Instrukcja: Jak przymocować gzyms na płyty gipsowo-kartonowej

Zostały wcześniej wykonane w pomieszczeniu sufitów gipsowo-kartonowych, a teraz zdecydował się powiesić zasłony. Konieczne jest ustalenie gzyms prawidłowo i efektywnie gipsowa, tak aby nie uszkodzić sufit. Fix gzyms może być sobą, postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji.

Początkowo trzeba zobaczyć i zrozumieć, jak prawidłowo zainstalować łącznik. Wstępnie zamocować drewniane belki na suficie, w miejscu, gdzie półka obok montażu arkuszy płyt kartonowo-gipsowych na suficie będzie zlokalizowany.Zamiast drewnianych belek mogą być wykorzystywane do mocowania profilu metalowego gzymsu na płyty gipsowej sufitu.

Następnie zamocować za pomocą śrub lub wkrętów samogwintujących. Podczas montażu arkuszy już utworzone, ale położenie okapu nie pokrywa się z profilem, istnieją sposoby, aby naprawić gzyms bez uszkodzenia powierzchni płyt gipsowo-kartonowych.

Fix gzyms na płyty gipsowo-kartonowej, można użyć belek drewnianych, a proces ten należy przeprowadzać bardzo ostrożnieFix gzyms na płyty gipsowo-kartonowej, można użyć belek drewnianych, a proces ten należy przeprowadzać bardzo ostrożnie

Gzymsy przeprowadzono na ścianie lub suficie. Nie stwierdzono różnic w montażu pomiędzy dwoma metodami. Tylko jeden zamocowany na ścianie, a drugi na suficie.

Aby zamontować gzyms na suficie, należy użyć dodatkowego mocowania między nimi a płytami gipsowymi.

Kontynuować instalację. Aby to zrobić, potrzebne są następujące elementy:

 • drabinki;
 • puncher;
 • Piła;
 • okulary i rękawice ochronne;
 • miarką i poziom budowlanych;
 • młot;
 • Wkrętaki, szczypce;
 • Kołki rozporowe do płyt gipsowo-kartonowych (i kilka kawałków typu motylkowego);
 • Ołówek i kwadratowe.

Jeśli planują Państwo powiesić ciężkie zasłony na okapie, konieczne jest, aby korzystać z wiarygodnych kotwy do montażu.

Po pierwsze, upewnij ślady na oknie powyżej 10-15 cm. Mamy narysować linię prostą, stosując poziom budowniczego i linijki. Zastosuj etykiety po obu stronach okna - miejsce, w którym będziemy instalować wsporniki. Bezpiecznie przymocować wsporniki. Po tym, jak spędzać gzyms.

Jak zrobić niszę na zasłony gipsowa z rękami

Rozpoczęte początkowo trzeba określić wielkość niszy. Określić jego szerokość i głębokość, położenie płaszczyzn. Zrób etykietę. Slugger Milovan nici dwóch pasków na ściany i sufit. Tiret nie powinna być mniejsza niż dwadzieścia centymetrów. Na tym układzie zrobić instalację profili metalowych (szyny). Aby to zrobić, należy użyć śruby i kołki rozporowe.

W drugim etapie elementów ramy sufitu przymocowana. Umieszczony wewnątrz profilu prowadzącego. Naprawimy jego zawieszenie na zewnętrznej stronie. Przymocować za pomocą śrub. Na linii, która została wcześniej zdobyty gwintu otworów. wstawić one kołki. Mocuje się je zawiesin i ustawić inny profil.


Aby niszę na zasłony do płyt z ich rąk - proces nie jest skomplikowany, ale wymaga opiekiAby niszę na zasłony do płyt z ich rąk - proces nie jest skomplikowany, ale wymaga opieki

Śruby suchej zabudowy zamocować zespół, przechodząc przez elementy ramowe.

Wstępnie trzeba zrobić wgłębienie w tynku na miejscu montażu pionowych segmentów profilu prowadzącego.

Umieszczenie bazy pionowej ścianie nasze nisze:

 • Zapoznaj się z podstawy;
 • Przymocowany do niej pasek z płyty gipsowo-kartonowej;
 • Połączyć za pomocą desek i profil pułap przewodnika.

Końce przewodnika uwzględnił końce profilu wynosi nie mniej niż dwadzieścia centymetrów.


Po zebraniu niszy ściany. Wykonujemy montaż na ścianie tynk niszowych platformy.

Pod koniec robi prace wykończeniowe. Shpaklyuem rogi, miejsce mocowania.

możliwości montażu: ukryte okapu do zasłon płyt gipsowo-kartonowych

Potrzebne są ukryte listwy stworzyć harmonijny wygląd pomieszczeń. Ten gzyms nadaje się do pomieszczeń o sufitach podwieszanych. W tym przypadku nie można używać konwencjonalnych szyn.

montaż ukryty gzyms praca odbywa się w kilku etapach. Po pierwsze stałe miejsce na płycie betonowej sufitu w odległości dwudziestu centymetrów od ściany, na której znajduje się okno. Po zamontowaniu całej belki drewniane. Opisujemy w środku pola wiązki i zamocować wydruki ściennych. Znajdź centrum niszy i zamontować w tym miejscu gzymsu.

Ukryty gzyms płyt gipsowo-kartonowych należy zainstalować bezpiecznie i pewnie, aby wytrzymać ciężar zasłonyUkryty gzyms płyt gipsowo-kartonowych należy zainstalować bezpiecznie i pewnie, aby wytrzymać ciężar zasłony

Ten rodzaj gzymsu powinny być:

 • praktyczny;
 • wygodne;
 • bezpieczny;
 • Odpowiedni rozmiar.

Ukryty gzyms ma właściwości dekoracyjne. To musi wytrzymać ciężar zasłony, aby zapewnić mobilność pierścieni lub haków.

Jak naprawić zasłonę na płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Wiele osób korzysta z płyt kartonowo-gipsowych na ścianach. Ale na ścianie, możemy okresowo możemy prorokować różne rzeczy: półki, szafki, panele dekoracyjne i zasłony. Powinna ona być ustalona przedmiotów na ścianach tego prawa, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse tkaniny.

Aby rozwiązać zasłony na ścianie gipsowo-kartonowej będą potrzebne narzędzia:

 • miarką i poziom budowlanych;
 • śrubokręta;
 • Wspornik.

W celu zabezpieczenia zasłonę na płyty gipsowo-kartonowej, trzeba centymetrem, poziomu, śrubokręt i wspornikW celu zabezpieczenia zasłonę na płyty gipsowo-kartonowej, trzeba centymetrem, poziomu, śrubokręt i wspornik

Z tych wszystkich niezbędnych narzędzi, można dokonać instalacji kurtyn z rękami na kilka minut.

Pierwsze kroki. Po pierwsze, upewnij etykiety, która będzie położony bardzo zasłony.

Najważniejsze jest to, aby nie kolidować z otwarciem półka okna. Aby to zrobić, należy go umieścić w odległości 15 cm od okna.

Wydać płaską linię poziomą. Jest stałe uchwyty na tej samej wysokości z okna w ścianie gipsowo-kartonowej. Same zasłony zamontowane na kotew. Wcześniej trzeba wykonać otwory w boazerii gk dla nich.

Jak zamontować niszowych płyt gipsowo-kartonowych na zasłony (wideo)

Nisza na zasłony w postaci płyt gipsowo-kartonowych pudeł są często spotykane w różnych pomieszczeniach. Taki element dekoracyjny wnętrza może chować strukturę, przez który jest zamontowana i przechodzenie Kurtyny. Nishi obsługiwać dużą liczbę funkcji. Aby przeprowadzić instalację prawidłowo nisze mogą być własnymi rękami, jeśli będziemy postępować zgodnie z instrukcjami podczas pracy.

Montaż płyt gipsowo-kartonowych nisza dla zasłon (proces fotograficzny)

7 gotovyj-korob101518823935838341435842631379320784113389n7904504917062011006b6d83229efad501b9f1a1ac4528eb63aC334covingd608429715a02f939d34633e2b09fb04Dizajn-Nishi-Iz-gipsokartona-dlya-shtor-5dlyachegosluzhitnishanapotolkeizgipsokartona2Dizajn-Nishi-Iz-gipsokartona-dlya-shtor-20

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 1

Adblock
detector